|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zaščita
14.4.2008 19:17:05   
Čupka
Sterilizacijauser posted image  

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zaščita
15.4.2008 10:14:30   
Anonimen
čupka ...jaz tudi....a ni fajnuser posted image

(odgovor članu Čupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zaščita
15.4.2008 13:28:34   
lenika
Pred nosečnostjo Cilest, sedaj pa kondome, ker bova kmalu začela delat na drugem in se mi ne splača po kaj drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zaščita
15.4.2008 13:38:04   
Anonimen
Inekcija,ki drži 3 mesese-depo provera

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zaščita
17.4.2008 10:34:43   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

čupka ...jaz tudi....a ni fajnuser posted image


Fuuuul!!! Povsem sproščeno, brez hormonskih iztirjanj organizma, brez ubadanja s kondomi, ali kvarjenjem užitka s "pazenjem"user posted image user posted image user posted image , brez skrbi ob koncu meseca, brez kupovanja testov za nosečnost,..... Ne, res je super in mi ni niti najmanj žal, da sem se odločila zatouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zaščita
17.4.2008 11:40:35   
Kaliope
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

čupka ...jaz tudi....a ni fajnuser posted image


Fuuuul!!! Povsem sproščeno, brez hormonskih iztirjanj organizma, brez ubadanja s kondomi, ali kvarjenjem užitka s "pazenjem"user posted image user posted image user posted image , brez skrbi ob koncu meseca, brez kupovanja testov za nosečnost,..... Ne, res je super in mi ni niti najmanj žal, da sem se odločila zatouser posted image


pa ni to dokaj komplicirana operacija za žensko in je lažje, če se moški odloči zanjo? Samo sprašujem ...

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zaščita
17.4.2008 19:53:31   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Kaliope

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

čupka ...jaz tudi....a ni fajnuser posted image


Fuuuul!!! Povsem sproščeno, brez hormonskih iztirjanj organizma, brez ubadanja s kondomi, ali kvarjenjem užitka s "pazenjem"user posted image user posted image user posted image , brez skrbi ob koncu meseca, brez kupovanja testov za nosečnost,..... Ne, res je super in mi ni niti najmanj žal, da sem se odločila zatouser posted image


pa ni to dokaj komplicirana operacija za žensko in je lažje, če se moški odloči zanjo? Samo sprašujem ...



Ammmm, no, kar se opercije tiče, je res enostavnejši poseg pri moškem, pa še ambulntno ga naredijo, dočim je pri ženski potrebna splošna anastezija in hospitalizacija 2 dni. Kar se pa vsega ostalega tiče, pa je definitivno lažje pri ženskah....psiha pa touser posted image user posted image user posted image ;

Če bi se moj moški odločil za to, bi bila to velepomembna zadeva in pripravljal bi se nanjo, kot da gre na električni stol....user posted image
Dva tedna prej bi mu morala ustrežt v vsaki finti, ker bi seveda obstajala možnost, da slučajno ne preživi anastezije in bi bilo vse lahko zadnjič v njegovem velecenjenem življenju...user posted image
Po posegu bi bil še 2 tedna napol mrtev...in bi mu morala spet ustrež v vsaki finti, saj je menda naredil to zame....in to nekaj blazno herojskega....user posted image
Vprašanje, če bi še kdaj seksala, saj bi se tako bal, če bo njegaova mašinca še funkcionirala po posegu, da v končni fazi verjetno res nebiuser posted image

Skratka, ženska gre na poseg, odleži 1 dan še 1 teden tiho prenaša malo bolečinico in potem je spet vse, kot je bilo prej. Tudi prej je namreč ona poskrbela za kontracepcijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zaščita
17.4.2008 20:32:01   
Nia30
Do zdaj nič oz. ob nevarnih dnevih kondome. Imam pa doma že dva meseca Mireno in se ne nekak ne morem spravit do G, da mi jo vstavi.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zaščita
18.4.2008 8:45:22   
Anonimen
čupka men pravi mož da je tale sterilizacija vrag....če ne dobim vsak dan porcijeuser posted image opaža da sem kar nekam sitna....ja res sem bolj potrebna ratala....aja bolj star bolj noruser posted image

(odgovor članu Nia30)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zaščita
18.4.2008 8:47:57   
Anonimen
Mene pa po vstavitvi mirene tako meče, da bi kar skoz user posted image . kar nimam dovolj samo zvečer user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zaščita
18.4.2008 9:34:49   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

čupka men pravi mož da je tale sterilizacija vrag....če ne dobim vsak dan porcijeuser posted image opaža da sem kar nekam sitna....ja res sem bolj potrebna ratala....aja bolj star bolj noruser posted image


user posted image predvsem si bolj sproščena in mirna...to je pa en od pomembnejših pogojev za bit hornyuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?