|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 14:38:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

lilly dobrodošla user posted image a nam zaupaš še mere-poglej seznamčekuser posted image

glede brisanja uporabnic iz seznamčka-sem to že danes hotla sa bi vas prosila, da mi mal pomagate: kere zbrisat, sicer jih je kar nekaj, sa nočem da bi se pol po dolgem času javile in bile užaljene, ker smo jih zbrisaliuser posted image



no, pa bom začela js
-lasekP
-Eva*
-ribica 23
-jonči
-Miša...
-kija
-nadja00

pa kere so nas še "zapustile"???



Srček. Al pride nazaj?

Vprašam, ker takrat nisem imela interneta, pa ne vem kaj točno se je dogajalo.

< Sporočilo je popravil tianna -- 8.4.2008 14:39:43 >

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 14:40:56   
Lilly_21
a si se malo zmotila? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sončka:
Patricija 4.6.2006
Teodor 8.9.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 14:41:26   
lemavrica
Sem še jaz pogledala, na seznamu so vse ki niso javile mer že 2-3 mesece:
ursy
misska
žanetka1
mokka1
dorotea
mateja82
levasi
žarnica
tinki_winkica
mony79
zoya2
Taja339
Tanja Lina
sevenka
Jacklyn
orka
ašun
*ribic*
aldina
nadja00
Matejad
andreja32
taja83

< Sporočilo je popravil lemavrica -- 8.4.2008 14:43:33 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 14:42:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lilly_21

a si se malo zmotila? user posted image user posted image user posted image


Kdo? Zakaj?

(odgovor članu Lilly_21)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 14:44:08   
Lilly_21
ne jaz sem se, ker sem še mal nova, in mi je odspodaj pisalo odgovor članu Lilly_21 ...pa sploh nisem vidla kje _annela_ pol sem pa mislila da si narobe napislauser posted image

_____________________________

Moja sončka:
Patricija 4.6.2006
Teodor 8.9.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 14:44:58   
Anonimen
DOBRODOŠLE - NOVE ČVEKE!

(odgovor članu Lilly_21)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 14:45:32   
taček
Hojla pupe!

Da se vam še jst javim po dolgem času! Saj berem vas redno vsak dan, vendar se nekako ne opogumim za pisanje! Zelo prav mi pa pridejo vaši nasveti in recepti, ter linki,... Zato 10000x hvala za vse!
Glede GH je tudi pri nas znanstvena fantastika, oz. sem ugotovila, da bi malček jedel samo Fruteke, Keksolino in Frutolino! Vse ostalo kar pripravim sama noče jesti! Se pa vsak dan potrudim in skuham nekaj. Od polente, špinače, pireja, banane, jabolke-ma nič noče! Sem ga danes hotla prelisičit, ker je včeraj jedel frutek-banana, jabolka, riž in sem mu danes pripravila isto, samo domače, vendar ni hotel jesti, tako, da je spet dobil Frutek!user posted image No ampak se tolažim s tem, da vsaj to je! Drugače se še pa dojiva! Mleka imam še vedno preveč! Brez plenice v modrcu si sploh ne predstavljam dneva! Me prav zanima kako bom šla na poroko v začetku maja, ker mi mleko kar teče!
Je pa trenutno malček buban! Full kašlja in iz noseka mu teče in sploh nima apetita! Včeraj bi mogla imet posvetovalnico, pa sem klicala, da naju ne bo (da ne bi še koga drugega okužili), tako, da mer zate Sandra še nimam! Ti jih pa javim 21.4. ko imava posvetovalnico in bo takrat 7 mesecev!
Zobekov še nimamo se pa pošteno slini. Spimo tudi ne celo noč(no 1-2x se doji), zaspi pa sam!

LP Taček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 14:45:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lilly_21

ne jaz sem se, ker sem še mal nova, in mi je odspodaj pisalo odgovor članu Lilly_21 ...pa sploh nisem vidla kje _annela_ pol sem pa mislila da si narobe napislauser posted image


Ni panike. user posted image  Vem, da si ti Lilly_21.

(odgovor članu Lilly_21)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 14:46:29   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Sandra, zakaj si odprla 2 temi "septembrke, 3. krog"? Si vidla? Si se verjetno zmotla. Piši moderatorju, da briše.

me je 1x vn vrglo, pa nisem vedela, da je objavilo...danes mi zaradi takega vremena, dela internet tako, da mi rabi okrog 2 minuti, da mi 1 stran odpreuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tako, da ne bom pisala modeatorju, ker bom rabila glih kakih 20 minutuser posted image sej bo šlo vsak čas na 2. stran

annela dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 14:48:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taček

Hojla pupe!

Da se vam še jst javim po dolgem času! Saj berem vas redno vsak dan, vendar se nekako ne opogumim za pisanje! Zelo prav mi pa pridejo vaši nasveti in recepti, ter linki,... Zato 10000x hvala za vse!



Zakaj ne?! Ti kar piši. user posted image

(odgovor članu taček)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 14:55:04   
Lilly_21
taček pri nas je isto, kar se GH tiče, no sadje je doma pripravljeno, pa zato frutkov ne je...ostalo pa nič, zadnjič je mal polente jedu...pa 1x je jedu špinačo (jo je full mazal) drugič...in tako dalje pa ne, sem vse stran zmetala...
Pa če je kak mal večji košček se tk dabi kot bi mu cel kos stlačla v ustauser posted image ...pri Patriciji smo imeli manj težav okol tega, je pri 7-ih mesecih že skor vse jedla, Teodor pa samo sadje,zelenjavo in keksolino,grisolino in te fore...pa še to bi blo najboljše zanj da bi mu še to pregrizu, da njemu ne bi blo treba migatuser posted image user posted image user posted image  pač moškega spola je, se že zdej vidi, da mu bi blo treba vse servirat, pa še pojest namest njegauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sončka:
Patricija 4.6.2006
Teodor 8.9.2008

(odgovor članu taček)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 15:12:05   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Sem še jaz pogledala, na seznamu so vse ki niso javile mer že 2-3 mesece:
ursy
misska
žanetka1
mokka1
dorotea
mateja82
levasi
žarnica
tinki_winkica
mony79
zoya2
Taja339
Tanja Lina
sevenka
Jacklyn
orka
ašun
*ribic*
aldina
nadja00
Matejad
andreja32
taja83

js samo urejam seznamček, ve pa dajte predloge-da ne bom pol js spet kej krivauser posted image
taja83 se nam je pred kratkim javila
žanetka1 je nova, tako da bi še malo počakala
ašun se nam je tut pred kratkim oglasila
tinky_winkica je prejšnji teden pisala in dala mere vse do 5.meseca-kaj jih ni na seznamčku??????

ma to je težkouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 15:14:27   
LINA31
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Sem še jaz pogledala, na seznamu so vse ki niso javile mer že 2-3 mesece:
ursy
misska
žanetka1
mokka1
dorotea
mateja82
levasi
žarnica
tinki_winkica
mony79
zoya2
Taja339
Tanja Lina
sevenka
Jacklyn
orka
ašun
*ribic*
aldina
nadja00
Matejad
andreja32
taja83


ursy..je full doskrat logirana, zato je jaz ne bi brisala. Enkrat februarja se je javljala.
tinki_wiinkica...je tudi kakšne 14 dni nazaj pisala...saj zdi se miuser posted image
jacklyin...je tud enkrat po novem letu pisala, da ima full dela in da je veliko sama, ampak da nas bere...saj zdi se mi???

Jaz bi brisala tiste, ki so javile samo mere ob rojstvu.


______________________________________

Še vedno dežuje...za znortuser posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 15:19:34   
aljab
Uska medve sva pohajale na Primorskem.... Škoda ker nisi res prej pisala za kopanje...meni je tko dolgčas danes. Sva vstale ob šestih in se mi vlleeečeee.
Aja  s tistim je blo pa vse ok. Danes sem dobila fotkič. Sem čist navdušena!!
Bravo za zobke!!
Pikica POkica fajn da vama gre hranjenje.. Bo prehitela Janino. (Ampak vodi za 100g user posted image user posted image )
No moja sedaj par dni ni nič jedla, danes in včeraj pa kar gre ( okrog 100ml, ampak s tem sem jaz že zadovoljna.)
Tianna moja sestra je dala puzzle kar v pralni stroj in je blo vse ok....

Ma zakaj bi brisale punce dol? Meni je pa fajn...mal pogledam in se spomnim na nosečnost, ko nas je bilo več.... Zelo rada bi kaj slišala še o Mony, pa Jacklyn , Dorotei... Saj nas nič ne moti, če so gor........
Dobrodošle vse nove!

(odgovor članu Lilly_21)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 15:25:03   
lemavrica
ok, je bil samo predlog da bi pač une ki res ne javljajo mer in ne sodelujejo brisale. Motijo pa ne.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 15:26:17   
sandra85
dorotea se nam je nekaj časa kr pogosto javljala, pa tako fajn primorka je!
ma vidite, kaj pa zdaj user posted image
k je res ena dooooolga klobasa! pa js večkrat opazim da je ursy, pa matejad in mateja82...pa še kera logirana

punce, kaj zdaj!!! res pa je da je enih par, ki so se nam samo 1-2x javile


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 15:54:02   
NalLa
Sandra kdaj je Enej začel nazaj normalno jest gh, ko je prebolu peto bolezen?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 15:56:51   
NalLa
Men Lan noče nič jest, odkar je zbolel. No, zdej naj bi bil že o.k.., ker pikce tud že mal zginjajo, ampak hrana je pa groza. Pa še eno vprašanje, odkar uvajamo gh ima Lan ful krče ponoči, pa pravi P, da je to normalno. Ampak meni se ne zdi normalno, da pol leta star dojenček, ki nikoli ni mel hudih težav s krči sedaj po trikrat na noč kriči, kot da bi ga iz kože dajal. A katera pozna takšen primer?

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 16:04:52   
sandra85
NaILa Enej je zelo slabo jedel še 5 dni po preboleli 6.o.b.
danes ima že 2.dan ponovno tak "štrajk" da ful slabo papcauser posted image
Krči: js baje je to normalno, ker niso navajeni na drugo kot mleko. pri nas HB teh težav ni, saj ni imel niti prej nikoli krčev. revček Lanuser posted image   koliko obrokov GH pa ima / dan?


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 16:10:14   
NalLa
Prej je imel zjutraj sadno malico in zelenjavno kosilo, za popoldansko malico pa rižolino. Smo pa obroke kar na hitro zamenjal, ker AM sploh noče in mi je ful muka ga silt.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 16:11:18   
ursy
pozdravček iz moje strani...

najprej naj napišem da vas berem skoraj vsak dan...ampak za pisanje mi pa zmanjka časa..PA ŠE ZBLOJENO POZABLJIVO BITJE SM..ki hoče nekaj napisati ali komentirati pa na koncu vsega prebranega pozabim.
.Pa tavelk je skoz bolan..pa smo bili prve 2 meseca v letu al po bolnici al pa na antibiotikih...potem veste kako je..
Po pravici povedano bi se rada  pridružila Ljubljanskim mamicam..pri njihovih ˝večerjah˝pa sem preveč sramežljiva da bi se javila..

sandra85...naj ti dam naše mere za vse mesece nazaj; 
3 mesece 6180g in 60 cm
4 mesece 6960g in 64cm
pri 5,5 mesecev 8090g in 66
in pri 6,5 mesecev 8860 in 68,5 cm
prvi zobek 18.2.   drugi zobek  28.2.

LP....pa uživajte s svojimi malčki...


PS... se bom večkrat javila :)




_____________________________

KRISTJAN 20.11.03
LARA 16.8.07

http://kiki-lara.moj-album.com/

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 16:13:14   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: ursy

pozdravček iz moje strani...

najprej naj napišem da vas berem skoraj vsak dan...ampak za pisanje mi pa zmanjka časa..PA ŠE ZBLOJENO POZABLJIVO BITJE SM..ki hoče nekaj napisati ali komentirati pa na koncu vsega prebranega pozabim.
.Pa tavelk je skoz bolan..pa smo bili prve 2 meseca v letu al po bolnici al pa na antibiotikih...potem veste kako je..
Po pravici povedano bi se rada  pridružila Ljubljanskim mamicam..pri njihovih ˝večerjah˝pa sem preveč sramežljiva da bi se javila..





ma si smotanauser posted image user posted image user posted image tvojima malčkoma pa pošiljam en velik zdravilen user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ursy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 16:17:19   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

Prej je imel zjutraj sadno malico in zelenjavno kosilo, za popoldansko malico pa rižolino. Smo pa obroke kar na hitro zamenjal, ker AM sploh noče in mi je ful muka ga silt.

hmmm, nebi vedla...bi ti znala mogoče nana27 ali aljab odgovorit, js nimam izkušenj. ti pa želim, da krčki kmalu izginejouser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 16:18:39   
ursy
sandra85... hvala za zdravilnegauser posted image ...upam da bo pomagal...in bomo prešli obdobje alergij in bolezni...Tamala mi je prebolela 6 bolezen....Kristjan pljučnico......zdej pa nej bo za nekaj časa mir...da si malo odpočijemo
ja pa vem da sm smotana..mi MOJ user posted image tut to prav :)


_____________________________

KRISTJAN 20.11.03
LARA 16.8.07

http://kiki-lara.moj-album.com/

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 16:21:52   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: ursy

sandra85... hvala za zdravilnegauser posted image ...upam da bo pomagal...in bomo prešli obdobje alergij in bolezni...Tamala mi je prebolela 6 bolezen....Kristjan pljučnico......zdej pa nej bo za nekaj časa mir...da si malo odpočijemo
ja pa vem da sm smotana..mi MOJ user posted image tut to prav :)


moj sonček je tut prebolel 6.o.b.-to je pravi user posted image , te bolezni!!!
pa pljučnicauser posted image revček!
no, želim ti, da bo ta pomlad polna zdravih dni in lepih trenutkov!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ursy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?