|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 21:18:10   
Katina
Punce, ne morem komentirat, ker je današnja novica tako boleča. Žal drži, tudi meni je Tamara poslala SMS, da so se popadki začeli in da je ob njej vsa družina. Ko bi le lahko zavrtele čas nazaj in kaj storile zanjo. user posted image

Oprostite vse, ki ste danes sporočile veselo novico, da vas ne naštejem po imenu. Vsem iz srca želim srečo.

Špelin@
, jutri se bom borila kot lev, pa naj si mislijo o meni prav kar si hočejo. Bom javila kako sem opravila.

(odgovor članu BOJANC)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 21:21:18   
Anonimen
Tamara, drži se. Hudo mi je zate in tvoje bližnje.user posted image

user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 21:23:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

 jutri se bom borila kot lev, pa naj si mislijo o meni prav kar si hočejo. Bom javila kako sem opravila.



Le daj!!!!!! Jaz bom res full nate mislila. user posted image user posted image user posted image  In res nam sporoči vsako novico...

(odgovor članu Katina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 21:26:00   
Anonimen
Jaz sem ravno danes prišla iz bolnice,ker sem imela visok pritisk.Not sem bila 4 dni.Komaj sem čakala,da prižgem internet,da vidim koliko je novih mamic.Potem pa preberem tole o Tamari.Joj,tak mi je hudo res,tud sama upam,da je vse skupaj pomota.user posted image user posted image user posted image .Skoraj pa ne upam vprašat,kaj je bilo z Najo3?Neki sem zasledila,ko je ena nekaj pisala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 21:41:27   
Anitka
Katina vso srečo jutri. In ne daj se!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 21:42:27   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Katina
Špelin@, jutri se bom borila kot lev, pa naj si mislijo o meni prav kar si hočejo. Bom javila kako sem opravila.


Le glej, da res!!! Pa magari zahtevaš drugo in še tretje mnenje. In še svojo G angažiraj! Stiskam pestke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 21:45:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: žanka
Jaz sem ravno danes prišla iz bolnice,ker sem imela visok pritisk.Not sem bila 4 dni.Komaj sem čakala,da prižgem internet,da vidim koliko je novih mamic.Potem pa preberem tole o Tamari.Joj,tak mi je hudo res,tud sama upam,da je vse skupaj pomota.user posted image user posted image user posted image .Skoraj pa ne upam vprašat,kaj je bilo z Najo3?Neki sem zasledila,ko je ena nekaj pisala.


Kako se kaj zdaj počutiš?
 
Naja3 je 26.3. objavila tale post:
 
"Drage majčice.

Zadnjič sem spraševala glede gibov. Danes vam moram žal sporočiti, da je moja punčka umrla v trebuhu zaradi tega, ker se je odluščila posteljica in popkovina je bila čisto zmečkana, tako da ni bilo dotoka hranil. V nedeljo zvečer sem rodila.

Brala sem vaše odgovore in vam polagam na srce; če otroka ne čutite ali ga čutite čisto drugače kot ponavadi, pojdite takoj h G. Moja pikica je v četrtek še kolcala, se malo premikala, v petek pa ni bilo več utripov. Ni važno, kako visoka je nosečnost, MORA se premikat. Vse tisto, kako se v teh tednih umirijo ipd je larifari. Pri meni ni bilo pomoči, ker je šlo za nenaden odstop posteljice. Verjetno zaradi visokega pritiska, zaradi katerega me G ni spremljala prav nič bolj redno. Sladkorna nima tukaj veze - baje.

Hvala, da ste me sprejele nazaj. Žal sem se prepozno vrnila, ampak spremljala vas bom še. Tudi meseca maja bom vsak dan gledala, katera je na vrsti. Želim vam, da srečno donosite svoje največje bogastvo do konca, da imate lahek porod in da na koncu objamete svoje male štručke, ki vam bodo dajale smisel življenja, kot ga meni daje moja hčerkica. Če ne bi imela nje, bi se mi verjetno zmešalo od vsega hudega.

Vse dobro!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 21:46:19   
tally
Katina upam da jutri dobro opraviš.user posted image user posted image user posted image

Punce če katera želi bi ji poslala mojo št.  na ZS, pa bom sporočila ko dobim mojo user posted image .


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 21:47:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tally
Punce če katera želi bi ji poslala mojo št.  na ZS, pa bom sporočila ko dobim mojo user posted image .


Sem ti že hotela predlagati user posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 21:51:28   
špelin@
Jaz bom šla počasi ležat, verjetno pa še vseeno pred spanjem pridem pokukat sem gor.
Danes so me zapovrh vsega dotolkli še gležnji - imam noge kot hlode user posted image  Jutri po popravljenem PDP-ju dopolnim 38 tednov in zato trebušnemu podnajemniku odpovedujem najemno pogodbo - začenja teči odpovedni rok.
 
Držite se vse, današnji dan je resnično peklenski za nas user posted image

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 12.5.2008 21:52:29 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 21:54:34   
Nea_teja_
Saj nemorem verjeti j sem prebralauser posted image user posted image user posted image .Mislim da sva z Tamaro še prejšni teden debatirali na kavi in je bila res srečna sedaj pa tole.
Tamara drži se  in seveda tudi tvoja družina .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 21:55:01   
tally
 Špelin@ sem ti poslala ZS user posted image .

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:01:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tally

Špelin@ sem ti poslala ZS user posted image .


Jaz pa tebi user posted image user posted image

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:04:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Jaz bom šla počasi ležat, verjetno pa še vseeno pred spanjem pridem pokukat sem gor.
Danes so me zapovrh vsega dotolkli še gležnji - imam noge kot hlode user posted image  Jutri po popravljenem PDP-ju dopolnim 38 tednov in zato trebušnemu podnajemniku odpovedujem najemno pogodbo - začenja teči odpovedni rok.
 
Držite se vse, današnji dan je resnično peklenski za nas user posted image


Špelin@: Lahko noč in hvala...user posted image user posted image

Jutri je nov dan...tako za nas kot za Tamaro...

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:06:20   
Anonimen
Drage moje, evo ravnokar me je Tamara klicala, vse vas lepo pozdravlja in se vam zahvaljuje, da mislite nanjo. Pa fuul jo skrbi, da nas ni preveč prestrašila, oz. pravi, da jo skrbi, da kako sem jaz to novico sprejelauser posted image user posted image

V glavnem žal je Jakec res odletel med angelčke, nafilali so jo z umetnimi popadki in mali angelček je bil zunaj že v 15. minutah, pravi da je čisto malo raztrgana, in da so bili vsi zelo prijazno z njo.

Kljub boleči izgubi pravi, da se zaveda dejstva da jo doma čaka sinko, ki je še čisto od nje odvisen in to je tudi njena trenutna motivacija.

Razlog zakaj se je srček ustavil, še ne vedo pravi pa da je bila popkovina sicer enkrat ovita okrog vratu, vendar še ne vedo če je to pravi razlog, malega angelčka bodo jutri odpeljali v ljubljano na obdukcijo.

V porodnišnici bo ostala še vsaj 1-2 dni, se bo pa zihr še jutri javila na rr.

Aja pa tudi kasso in naty vas vse lepo pozdravljajo, frajerke sta kar skupaj v sobi in že prodno dojita svoja sončkauser posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:12:02   
špelin@
edinaos, najlepša hvala za sporočilo user posted image

user posted image user posted image user posted image

user posted image  Jakec, čuvaj mamico, atija in bratca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:13:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Drage moje, evo ravnokar me je Tamara klicala, vse vas lepo pozdravlja in se vam zahvaljuje, da mislite nanjo. Pa fuul jo skrbi, da nas ni preveč prestrašila, oz. pravi, da jo skrbi, da kako sem jaz to novico sprejelauser posted image user posted image

V glavnem žal je Jakec res odletel med angelčke, nafilali so jo z umetnimi popadki in mali angelček je bil zunaj že v 15. minutah, pravi da je čisto malo raztrgana, in da so bili vsi zelo prijazno z njo.

Kljub boleči izgubi pravi, da se zaveda dejstva da jo doma čaka sinko, ki je še čisto od nje odvisen in to je tudi njena trenutna motivacija.

Razlog zakaj se je srček ustavil, še ne vedo pravi pa da je bila popkovina sicer enkrat ovita okrog vratu, vendar še ne vedo če je to pravi razlog, malega angelčka bodo jutri odpeljali v ljubljano na obdukcijo.

V porodnišnici bo ostala še vsaj 1-2 dni, se bo pa zihr še jutri javila na rr.

Aja pa tudi kasso in naty vas vse lepo pozdravljajo, frajerke sta kar skupaj v sobi in že prodno dojita svoja sončkauser posted image user posted image




Hvala Edina, za to poročilo. Čeprav osebno mislim, da bo vse skupaj šele prišlo za njo. ( iz lastnih izkušenj sklepam)
Ampak mi ji bomo stale ob strani...in ostala bo naša majčica...user posted image user posted image

Lep pozdrav pa tudi Naty in Kasso .če se boš s katero od njiju kaj slišala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:15:05   
špelin@
Ja, to, da sta Naty* in kasso skupaj v sobi, sem pozabila že popoldne napisati - je bilo toliko bolečine, da sem čisto pozabila objaviti sporočilo od kasso user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:17:59   
Pepita
Povila sma sinka,
težkega 3,84 kg,in velikega 52,5 cm.user posted image


_____________________________



(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:21:30   
Inigo
dober večer, punce!

čeprav sem julijka, smo zvedele tudi na naši temi kaj se je pripetilo Naji in Tamari... zelo mi je žal in hkrati strah, da se kaj takega ne pripeti še ostalim... pa seveda meni!

punci, držita se, jst upam, da bo bolečina čimprej minila in bo na vaše angelčke ostal le lep miren spomin. user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:27:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pepita

Povila sma sinka,
težkega 3,84 kg,in velikega 52,5 cm.user posted image



ISKRENE ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Pepita)
  Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:28:49   
tally
Punce hvala za številke user posted image ,  pa edina hvala za novice o tamari, pozdravčke tudi kasso in naty, jaz se pa odpravljam spat, če bom lahko kej spala user posted image , ker komi čakam da bom vidla mojo štručko.  Lahko noč 

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:29:29   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Drage moje, evo ravnokar me je Tamara klicala, vse vas lepo pozdravlja in se vam zahvaljuje, da mislite nanjo. Pa fuul jo skrbi, da nas ni preveč prestrašila, oz. pravi, da jo skrbi, da kako sem jaz to novico sprejelauser posted image user posted image

V glavnem žal je Jakec res odletel med angelčke, nafilali so jo z umetnimi popadki in mali angelček je bil zunaj že v 15. minutah, pravi da je čisto malo raztrgana, in da so bili vsi zelo prijazno z njo.

Kljub boleči izgubi pravi, da se zaveda dejstva da jo doma čaka sinko, ki je še čisto od nje odvisen in to je tudi njena trenutna motivacija.

Razlog zakaj se je srček ustavil, še ne vedo pravi pa da je bila popkovina sicer enkrat ovita okrog vratu, vendar še ne vedo če je to pravi razlog, malega angelčka bodo jutri odpeljali v ljubljano na obdukcijo.

V porodnišnici bo ostala še vsaj 1-2 dni, se bo pa zihr še jutri javila na rr.

Aja pa tudi kasso in naty vas vse lepo pozdravljajo, frajerke sta kar skupaj v sobi in že prodno dojita svoja sončkauser posted image user posted image



Hvala za poročilo. Joj, jaz kar jokam zravenuser posted image user posted image user posted image user posted image TamaraJ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image Jaka pa vas bo spremljal in čuval na vseh vaših poteh.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Kasso in Naty
pa vračam pozdravčke.

Pepita čestitke tebi in tvoji družinici ob prihodu sinka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:31:08   
CatJa
Ne morem verjet, solze mi kar tečejo. Iskreno sožalje, Tamara, naj vas čuva vaš angelček Jakec user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Majčice - 4 del.
12.5.2008 22:34:53   
frutka_
Tamara še ena julijka se javlja, ki je spremljala odštevanje majčic...žal mi je in ne morem verjeti. Bodi močna zase, za možeka in tvojega zdravega sinka doma. Počivaj, počivaj in počivaj...V vmislih s teboj, frutkauser posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?