|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 8:10:06   
Anneda
Drage majčice, redno že od začetka vas spremljam in se veselim z vami. Tudi sama sem po duši majčica, saj sem ravno na današnji dan pred 4 leti izgubila svojega sončka. Še vedno boli, neizmerno boli. Zato mi je še posebaj hudo, ko danes prebiram novice o TamariJ. Usoda se včasih neusmiljeno poigra z nami. Tamara ostani trdna in močna. Naj vas vse tri čuva vaš angelček.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 8:26:06   
bobika
Zelo me je prizadela novica Tamare user posted image user posted image user posted image . Tamara drži se user posted image user posted image user posted image

Hvala za dobre misli za današnji pregled. Imam ga komaj ob pol enejstih in že nestrpno čakam, da mine čas.

lp

(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 8:29:12   
bastian111
Ne najdem besed,s katerimi bi te lahko potolažila! Sama vem ,da bolečina ne izgine ,moremo pa se naučiti živeti znjo. Draga Tamara in tvoja družina Iskreno sožalje ob izgubi Vajinega otroka.Pošiljam pa vam Vsem trem en velikuser posted image .Za Jakeca pa bom danes prižgala svečko in posebno tudi za moja dva angelčka.Lp

(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 8:32:58   
špelin@
user posted image

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 8:33:31   
barbaw
Jutro!

Včeraj sem brala in danes berem in kar ne morem dojet. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Solze mi kar tečejo, ker ne morem verjet, kaj se je zgodilo naši Tamari. Osebno te ne poznam, ampak se mi zdi kot da  bi bila moja zelo dobra prijateljica. user posted image user posted image user posted image   Drži se in ostani pozitivna. Žal ni besed, ki bi te potolažile, stojimo pa ti ob strani in ti bomo vedno nudile podporo, ki jo boš potrebovala.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 8:34:41   
špelin@
user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 8:38:02   
špelin@
user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 8:40:13   
Anonimen
Tamara: Iskreno sožalje tebi in vsem tvojim.user posted image user posted image

Kodrana:Iskrene čestitkeuser posted image user posted image

In vsem ki imate danes preglede good luck.user posted image user posted image

Imam pa eno vprašanje, a mi lahko kdo pove, če je to normalno? 39 teden ali 38 teden nosečnosti, slabost kot v začetku. Vsako jutro, bruhanje???

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 8:46:43   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Imam pa eno vprašanje, a mi lahko kdo pove, če je to normalno? 39 teden ali 38 teden nosečnosti, slabost kot v začetku. Vsako jutro, bruhanje???


****, lahko ti prilepim le odgovor dr. Pušenjaka, ker sama žal ne vem user posted image
"slabosti zaradi nosečnosti so značilne do sredine drigega trimesečja, kasneje pa niso več vezane za nosečnost, so pa dovolj splošen simptom in povezane s številnimi drugimi stanji presnove, zato ob takšnih dogodkih po 20. tednu bolj kot na nosečnost pomislimo na druge razloge izven nosečnosti (prabavila, krvni tlak, presnova sladkorja ipd.). Če so težave minile, je bil vzrok očitno prehoden in ga ni treba več Iskati", če se težava ponovi pa lahko priporočim le obisk zdravnika." Pa še KLIK Pa že dolgo bruhaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 8:53:17   
Neža7
Kodrana...... iskrene čestitke user posted image user posted image  

Tako mi je žal za TAMARO user posted image  Po izgubi najino Nežo lani mi še vedno gre na jok tista pesem od Celine Doin. Sedaj me je pa to popolnoma prestrašlo. Sem brez besed in miljon user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 9:04:20   
mishel
Sem avgustovka, vendar občasno spremljam tudi vas,naše predhodnice. Sploh ne morem napisati kako hudo mi je ob prebranemuser posted image user posted image user posted image user posted image . Malo me tolaži le to, da je ohranila pozitivne misli in da vidi razloge, zaradi katerih se splača potruditi in preživeti vse to. V mislih sem z njo in z vami (majčicami) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 9:11:45   
mya26
Tudi moja noč je bila slabo prespana, ker mi Tamara ni šla iz misli. MOž je reku, da bi mi najrajš kr prepovedal računalnik, ker sem bla včeri cel dan napsihirana.
Tamara: Moje sožalje! Ne najdem besed, ki bi bile primerne, mi pa po licih lijejo solze. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

****: Nočem bit pametna, ampak meni je sumljiv tvoj sladkor? Če se prav spomnim si rekla da ti ga niso merli. Pa bi bilo mogoče pametno, čeprav si na koncu.

Kodrana: Čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 9:22:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Pa že dolgo bruhaš?


Slabo mi je že več kot teden, vsako jutro. Zraven se že zbujam zatečena. Pila bi, pa pilaaaaa. Žejnaaaaa.
Bruham pa včeraj in danes. Pa sem mislila, da sem kaj takega pojedla ampak dones pa spet...Potem pa že ni od hrane user posted image user posted image user posted image

A je lahko psiha? Sladkor?

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 9:28:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mya26


****: Nočem bit pametna, ampak meni je sumljiv tvoj sladkor? Če se prav spomnim si rekla da ti ga niso merli. Pa bi bilo mogoče pametno, čeprav si na koncu.





res je mya... včeraj si mi lepo napisala... ampak potem je bilo to z Tamaro, pa nisem mogla na nič drugega mislit. Saj smo bile vse čist paf tukaj in smo mislile samo nanjo...

Niso mi ga gledali sladkorja v krvi, ker sem prišla šele v 25 al 26 tednu nosečnosti v Slo. Ampak saj bi se na urinu poznalo a ne??
V četrtek imam PDC pa to je samo 2 dni... pa bom tam povedala. Ampak upam da mine, evo sedaj sem že 2 urce pokonci in nisem nič jedla...ampak mi je bolje.
Takoj zjutraj pa ko odprem oči in se usedem na posteljo se mi dvigne kislinauser posted image user posted image
Včeraj sem bruhala cel dopoldan.
Danes samo 2x. In sedaj je uredu, bom šla že kak čaj spit, pa malo prepečenca pojest...

Nič mi ni jasno?user posted image user posted image

Aja v Egiptu so mi pa gledali cuker ampak tako na krvni sliki in je bilo o.k..

(odgovor članu mya26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 9:38:02   
...Martina...
Živijo drage majčice!

Danes se vam javljam, ker je to bil moj PDP. Zelo sem vesela, ker ste me še omenjali med "angelčki" in ker niste pozabili na mene.

Zelo sem vesela, da je z vami in vašimi pikicami vse v redu in da ste srečno prišle, ene že, ene še boste, do konca in zagledale vaše malčke. Lepo skrbite zanje in jih ljubite, ker so res pomemben življenski slog.

Uživajte še naprej in lep pozdrav.

...Martina...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 9:44:22   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Pa že dolgo bruhaš?

Slabo mi je že več kot teden, vsako jutro. Zraven se že zbujam zatečena. Pila bi, pa pilaaaaa. Žejnaaaaa.
Bruham pa včeraj in danes. Pa sem mislila, da sem kaj takega pojedla ampak dones pa spet...Potem pa že ni od hrane user posted image user posted image user posted image

A je lahko psiha? Sladkor?


A imaš možnost kje pokontrolirati sladkor?

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Aja v Egiptu so mi pa gledali cuker ampak tako na krvni sliki in je bilo o.k..


Hja, ravnovesje se lahko hitro poruši - lahko je celo nosečnost ok, potem pa na koncu šus user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 9:45:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ...Martina...
Živijo drage majčice!

Danes se vam javljam, ker je to bil moj PDP. Zelo sem vesela, ker ste me še omenjali med "angelčki" in ker niste pozabili na mene.

Zelo sem vesela, da je z vami in vašimi pikicami vse v redu in da ste srečno prišle, ene že, ene še boste, do konca in zagledale vaše malčke. Lepo skrbite zanje in jih ljubite, ker so res pomemben življenski slog.

Uživajte še naprej in lep pozdrav.

...Martina...


Uf, ...Martina..., kolikokrat se spomnim nate in grem "vohunit". če si se kje oglasila user posted image  Kako si? Naj bo današnji dan nežen s tabo user posted image  Hvala ti za lepe besede user posted image

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 9:46:15   
Anonimen
****: mislim, da tudi živci delajo svoje, drži seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ...Martina...)
  Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 9:52:45   
špelin@
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 9:58:23   
špelin@
user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 10:12:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

user posted image



Joj, kok je lepa.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  HVALA!!!!!!!

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 10:14:25   
Anonimen
špelin@:

A ti to nas preganjaš.... rodituser posted image user posted image user posted image !!! Ko danes te odpustnice kar talaš...user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 10:15:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

****: mislim, da tudi živci delajo svoje, drži seuser posted image user posted image user posted image


Kako si ti Edina?????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 10:16:33   
mya26
****: V bistvu gestacijski diabetes se razije kasneje v nosečnosti, zato delajo test ravno okoli 26 tedna. Če posebej ne gledajo glukoze v krvi ali urinu se ne vidi ( to kar ti gledajo v laboratoriju). Včasi je lahko celo glukoza na tešče OK, ko pa popiješ glukozo (ali v vsakdanjem življenju) nekaj poješ, pa se dvigne. Temu se reče motena toleranca na glukozo in je neko vmesno stanje pred diabetesom. Bolj kot samo bruhanje mi je dalo za  mislit tvoje pitje ( to je en od znakov povišanega sladkorja), bruhanje, pa si lahko res kaj takega pojedla, pa mal živčki, sploh po včerajšnem dnevu. Bruhanje zaradi povišanega tlaka, bi morala imet pa ful visok pritisk. To je meni rekla moja G ko sem jo vprašala ker sem tud jaz 2x bruhala zdaj bolj na koncu. Samo jaz sem nekako ugotovila,d a če predolgo ne jem da mi postane slabo in bruham. Upam, da se ti tole zrihta.

Špelin@:
Joj ful hvalauser posted image user posted image user posted image , nisem pričakovala odpustnice ker sem se vam priključila pred kratkim in sem jo ful vesela, pa tolk je luštna.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 10:17:51   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
špelin@:

A ti to nas preganjaš.... rodituser posted image user posted image user posted image !!! Ko danes te odpustnice kar talaš...user posted image user posted image user posted image


Ne vem, nekako za srečo sem se odločila, da jih kar podelim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?