|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 17:10:07   
Anonimen
A vam tud tok počasi melje tale rr...ker me kar mineva, vsako stran odpira 3-5 minut...user posted image

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 17:11:37   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@ 
jana81, tebi je pa nekako še ne bi dala - kaj praviš?


ne ne jst je še ne rabim...hvala vseen, bom povedla ko bi jo želela met.user posted image
 


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 17:34:42   
tally

ojla!!!
še jst se pofočkam, me ni blo par ur pa ste že pobegnile na 4 del.user posted image user posted image user posted image
Jst sm pa danes spet zapravljala za najino malo roziko sm kupila komplet za iz P, pa poletno prevleko za lupinico pa še par stvari, jah tile evrčki kar grejo.

Jana pri men je tut tko da moja user posted image včasih po cel dan skače po trebuhu kakšna dva dni se pa umiri da jo komi čutim, pa mojemu sploh ne upam nič reči takrat, ker se ful ustraši. Mogoče pa Nejček pančki ker je tak vreme.

Ej sam jst sm tut opazila, da ful pijem pa ponoči to zgleda takole, da grem na wc potem pijem vodo pa čez pol ure spet wc, voda in tako do jutra..............user posted image user posted image user posted image




Naty* sm vesela da je tvoji kužiki bolje.
Špelin@ tvoj avatar je pa res zakon, moj nečak ko pride na obisk ga skos gleda user posted image user posted image user posted image .
Nč greva mi2 počasi na RD od nečaka pa si bom en velik kos torte privoščila.


Pa stiskam pestke za našo auroro.


(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 17:37:11   
Katina
Jaz se bom samo pofočkala, ker ste res nore, sploh ne uspem več sledit. Vem samo to, da je šla Aurora28 v P in držim pesti, da dobro opravi.

Špelin@, uf si mela naporen dan v KC. Nič drugega ne bom rekla, kot zvrhano mero optimizma ti želim. user posted image user posted image .

Vsem hvala za spodbudne besedeuser posted image . Danes sem opravila še na ONKO in na PK, tako, da se z dohtarji ta teden baje več ne srečam.

Estrella*, jaz imam 15.4. GP+CTG - ko boš naslednjič popravljala seznam.

Vse ostale prosim za razumevanje, če sem katero spustila, ker res več ne sfolgam. Če je kakšno vprašanje letelo direkt name, ga prosim ponovite in bom rade volje odgovorila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 17:42:31   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: tally
Jana pri men je tut tko da moja user posted image včasih po cel dan skače po trebuhu kakšna dva dni se pa umiri da jo komi čutim, pa mojemu sploh ne upam nič reči takrat, ker se ful ustraši. Mogoče pa Nejček pančki ker je tak vreme.

sam mene to straši, sem navajena da se vsaj vsake 2 ure pretegne, če že brca ne, dans pa tko kot da ga ni noter.. Sicer mam jutr CTG, sam ne vem če bom čakala do jutra, če ne bo akcije.
 
aurora kje si ti? Grem ji sms poslat.
 


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 17:48:17   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Katina
Vsem hvala za spodbudne besedeuser posted image . Danes sem opravila še na ONKO in na PK, tako, da se z dohtarji ta teden baje več ne srečam.


Uf, Katina, tole letanje okrog dohtarjev je res zoprno user posted image user posted image  Kako kaj tvoje počutje? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
aurora kje si ti? Grem ji sms poslat.


Pa lepo jo pozdravi in nam potem javi!!!

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
sam mene to straši, sem navajena da se vsaj vsake 2 ure pretegne, če že brca ne, dans pa tko kot da ga ni noter.. Sicer mam jutr CTG, sam ne vem če bom čakala do jutra, če ne bo akcije.


Saj veš: bolje 1x preveč kot 1x premalo - če se ti bo zdelo potrebno, kar pogumno na CTG, da boš pomirjena user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 17:50:02   
špelin@
MAJČICE 2008


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 108cm, +13kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , KR, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:107 cm, +10kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)

04.Maj 2008
user posted image   Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:124cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image   CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image , SG, (O:99 cm, +12kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:119 cm, +13,5kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , SG, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:107 cm, +18 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:104 cm, +15 kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:99cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image   Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:+31/101 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)    
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted imageuser posted image      
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +6kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image  
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:102cm, +11kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, O:108 cm, +7kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:113cm, +15kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +12kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , PO, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ, (O:97cm, +11kg) 
user posted image   Metty1, user posted image :user posted image  Lana

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:106 cm,+11kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg) 
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:102cm, +11kg)

24.Maj 2008                              
user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven, Maj/Alina, Tara , MS (O:97cm /+27cm/; +10kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image PO, (O: XX cm, +9-10kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:102 cm /+35 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša ,KR, (O: xxcm, +15kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg)  

user posted image   mya26, user posted image :user posted image
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , LJ ( O: 91cm, +12kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ ,(O:XXcm, +5kg) 
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +7kg)


xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 81 SREČK user posted image          

Imamo 13user posted image : user posted image user posted image     
  
 
Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC, Naja3 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska 
user posted image Anonimnauser posted image
RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 19Xuser posted image ,user posted image : 22Xuser posted image  in user posted image : 40X user posted image

user posted image user posted image    PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image user posted image
 
09.04.2008: CatJa (GP), Katy82 (GP)
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ), Tamara (UZ), jana81 (CTG)
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP), aurora28 (GP + CTG)
14.04.2008: darmar (GP), buccka (GP)
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP), Barbaw (GP), Pepita (GP), valentina2006 (UZ), Taula (GP), Čmrlika (CTG), Katina (GP+CTG)
16.04.2008: hijenca (GP), mozart (GP), Soncnica Sandra *** (GP), CatJa (CTG)
17.04.2008: Anitka (GP) 
18.04.2008: edinaos (GP), sesil (GP)
21.04.2008: Estrella (GP+CTG), Aurea (GP+CTG)
22.04.2008: Mya26 (GP)
24.04.2008: Kasso (GP+CTG), Katy82 (CTG)
25.04.2008: 80Kaja (GP)
30.04.2008: narava (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška

Spisek potrebščin za v porodnišnico: KLIK





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI       user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 17:51:31   
špelin@
Uf, šele zdajle sem bila bolj pozorna: 15.4. nas bo kar 8 imelo GP, UZ oz. CTG user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:02:57   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Uf, šele zdajle sem bila bolj pozorna: 15.4. nas bo kar 8 imelo GP, UZ oz. CTG user posted image


Sem vidla, da gužva 15.4. Jaz nimam GP ja imam pa plačo!!!!Jo nujno potrebujem, ker sem že tolk zapravljalauser posted image
 
Torej 15. bo padlo 10 strani?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:03:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: tally
Jana pri men je tut tko da moja user posted image včasih po cel dan skače po trebuhu kakšna dva dni se pa umiri da jo komi čutim, pa mojemu sploh ne upam nič reči takrat, ker se ful ustraši. Mogoče pa Nejček pančki ker je tak vreme.

sam mene to straši, sem navajena da se vsaj vsake 2 ure pretegne, če že brca ne, dans pa tko kot da ga ni noter.. Sicer mam jutr CTG, sam ne vem če bom čakala do jutra, če ne bo akcije.
 
aurora kje si ti? Grem ji sms poslat.



se je aurora že kaj javila? Je pa res že dolgo od kar je šla v Puser posted image

Jana: pa če se bolj na močno pobožaš po trebuhu, čutiš na kateri strani je?

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:05:56   
Estrella*
Upam, da je z Auroro in njenimuser posted image  vse OK. Če je šla v Trbovlje in je Jurca tam, jo lahko zadrži na opazovanju. On zelo rad prekticira te reči. Jana, je kaj novega??

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:08:21   
katy82
Estrella jst mam pa že jutr plačo HB ker sm čist suha.Sm pa poslala prošnjo za solidarnostno pomoč pa zdej čakam če jo bojo odobril za leto 2008,k za leto 2007 sem jo dobila.Bi pa tud fejst prav pršla.

Edina a so se zbral protestniki,kej veš?

Jana mali se je že kej pretegnu?Aurora se ti je kej javla?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:08:23   
Anonimen
Punce, a smo kej omejene do kdaj moramo zrihtat papirje na CSD? Če s porodniško začnem 23.4. a se mi že kaj mudi???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:10:50   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Upam, da je z Auroro in njenimuser posted image  vse OK. Če je šla v Trbovlje in je Jurca tam, jo lahko zadrži na opazovanju. On zelo rad prekticira te reči. Jana, je kaj novega??


sem ji poslala sms, pa še ni odgovorila, klicala je pa ne bi, ker lahk da je ravn na CTG-ju. Bom takoj javila če mi kaj sporoči.
 
edina ja čutim ga na desni strani, samo ga žokam pa se noče premaknat...me mal zajebava se mi zdi. Zdej me pa to že pošteno jezi.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:12:01   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce, a smo kej omejene do kdaj moramo zrihtat papirje na CSD? Če s porodniško začnem 23.4. a se mi že kaj mudi???


ja pol moreš do 21.4. zrihtat, vsaj 30 dni pred PDP-jem

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:14:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Upam, da je z Auroro in njenimuser posted image  vse OK. Če je šla v Trbovlje in je Jurca tam, jo lahko zadrži na opazovanju. On zelo rad prekticira te reči. Jana, je kaj novega??


sem ji poslala sms, pa še ni odgovorila, klicala je pa ne bi, ker lahk da je ravn na CTG-ju. Bom takoj javila če mi kaj sporoči.
 
edina ja čutim ga na desni strani, samo ga žokam pa se noče premaknat...me mal zajebava se mi zdi. Zdej me pa to že pošteno jezi.


ja te čisto razumem in vem kako je to, pa še me postanemo potem panične in je samo še huje.
Daj mu še kako urco časa.....probaj se s čim zaposliti....

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:17:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce, a smo kej omejene do kdaj moramo zrihtat papirje na CSD? Če s porodniško začnem 23.4. a se mi že kaj mudi???


ja pol moreš do 21.4. zrihtat, vsaj 30 dni pred PDP-jem


resuser posted image , sploh nisem vedla. No sej moram samo še tisti izpoljnen obrazec iz firme prinesti, pa bouser posted image

Hvala Jana

Kaj pa če rečeš malemu Nejčku, da mu moja Anja-Tia pošilja spet poljubčkeuser posted image



(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:21:48   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Kaj pa če rečeš malemu Nejčku, da mu moja Anja-Tia pošilja spet poljubčkeuser posted image

čak bom probala...sej zdej sem se razgibala in zdej sem se dala na desni bok...ponavadi pomaga...mu boš pa prenesla poljubčke...
  
popravek posta: DELUJE, je že dvakrat brcnu...
hvala Anji-Tiji.

< Sporočilo je popravil jana81 -- 9.4.2008 18:23:24 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:23:29   
barbaw
A ste čisto nore??? user posted image user posted image  Ni me par uric, pa naklofate 4 strani in še od tega 2 v 4. delu.
 
katy meni je tudi na prvem pregledu pri G (pri xx letih) rekla, da imam pregrado in sem to moji G omenila preden sem zanosila pa ni nič našla. No na srečo imam že eno nosečnost za seboj, pri drugi pa grem proti koncu. Nič SS, ... Je pa tako, da bi ji lahko že prvič to lasersko operirali, pa ne bi ženska imela tako žalostnega življenja. biološka ura ji pa tudi že konkretno tikataka.

15.4. bo res pestro. Na začetku smo bile 3 zdaj pa kar 8 in še Estrellina plača. user posted image

Katy držim pesti, da dobiš drugo solidarnostno pomoč namesto mene. Meni je niso hoteli privatniški packi dat. user posted image  Pa tako sem računala nanjo. SMOLA.

Mene pa iz dneva v dan bolj bolijo trebušne mišice. Danes sem se komaj vstala in kar obstala od bolečin. user posted image  Peče, da je za popuser posted image . Tale moja mala princeska tole svojo rit tišči direkt pod rebra. So se mi mišice parkrat "zaskočile" pod rebra. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:24:52   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Aja, danes bom uradno začela z zbiranjem vlog za odpustnice - vlagateljice prosim za kratko obrazložitev in utemeljitev zahteve po le-tej user posted image
 
Zaenkrat najbolj sumim, da jo bo kmalu potrebovala aurora28 user posted image  Ampak itak je že čez kritično mejo, tako da ni več panike user posted image
 
Čmrlika, kako stojijo stvari pri tebi? user posted image
 
jana81, tebi je pa nekako še ne bi dala - kaj praviš?
[/quote]

ja ja no , je bil že čas, da dprete pisarno gospa...čakam že od včeraj...user posted image

Draga moja, dete še vztraja, ctg pa je že kazal popadke - čistoooooo rahle včeraj...tako, da proosim, da mi izstavite odpustnico, ker je stvar skrajno resna in dete lahko pohiti...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:25:21   
barbaw
Čmrlika KM je rodila Tineta.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:26:53   
Čmrlika
user posted image Naša Mariborska nosečka pa je rodila...user posted image  sem cel dan mislila na njo!!! user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:28:04   
Estrella*
Jana: ja saj bo že javila sama, če bi slučajno notri ostala. Če pa ne bo že pribrzela na RR.
 
edina: kar podvizaj se za dinarčke, da jih ne boš zamudilauser posted image  A ti je zoprno v službo s temi papirji???
Ta tvoja Anja Tia pa jih že kar zbirauser posted image  Nejc, Jaka, pa od Naty user posted image . A bo kaj pustila še za ostale majske user posted image ???user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Tako, sem se odločila, da se bom začela redno in po malem prehranjevati in to z lahkimi stvarmi. Začnem jutri! A vam je zana ta tazaden stavek?

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:30:34   
barbaw
Estrella danes, zdaj ali pa nikoli. user posted image  Začnem jutri je pa najbolj znano pri dietah. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 18:32:43   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jana: ja saj bo že javila sama, če bi slučajno notri ostala. Če pa ne bo že pribrzela na RR.
 
edina: kar podvizaj se za dinarčke, da jih ne boš zamudilauser posted image  A ti je zoprno v službo s temi papirji???
Ta tvoja Anja Tia pa jih že kar zbirauser posted image  Nejc, Jaka, pa od Naty user posted image . A bo kaj pustila še za ostale majske user posted image ???user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Tako, sem se odločila, da se bom začela redno in po malem prehranjevati in to z lahkimi stvarmi. Začnem jutri! A vam je zana ta tazaden stavek?


jst to rečem vsak dan...pa sem Že na 18 plusa.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?