|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 22:13:33   
CatJa
Držim pesti za Auroro user posted image  user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 22:16:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ****
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
jana81, you are not alone user posted image  Tudi jaz sem tu - vmes plačujem položnice user posted image

Tudi jaz sem tukaj, zraven pa chetam na msn...user posted image


Evo, vidiš, da nas je kar nekaj še tu user posted image  Mene tako trga po desni roki, da ne morem iti spat - razmišljam o enem Lekadolu. Misliš, da bi "prijelo"? Sem se prejle, ko sem se slekla, čisto zgrozila: imam orjaško modrico in oteklino od včeraj user posted image user posted image


Škodit ne more... ampak ne vem če ti bo kaj pomagal... saj veš lekadol je koz pezz bonbon...
Ampak probaj...

joj boga si res....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 22:29:35   
jana81
špelin probaj če bo zagrabil fajn, če ne pa še vedno lahk vzameš kaj močnejšega...
na položnioce se pa raje ne spominjam, ker je tale mesec obupno velik stroškov- avto, zunanje stopnice, zavarovanje, mercator pika.... ni konca ne kraja
 
sončnica sandra lep bušek, pa se mi ne zdi tolk velik.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 22:32:00   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Držim pesti za Auroro user posted image  user posted image


Me tudi.
 
Sem pogledala mal v tvoj album...kak si suha, pa že drugič noseča...svaka čast.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 22:34:08   
Anonimen
A joj Špelin@, ampak tale stara mama je pa od user posted image . Me spominja na mojo taščo....

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 22:35:04   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Držim pesti za Auroro user posted image  user posted image

Me tudi.
 
Sem pogledala mal v tvoj album...kak si suha, pa že drugič noseča...svaka čast.


Se strinjam user posted image  - kakšna postavca, vau user posted image
 
****, eh, saj bo šlo tudi brez Lekadola, bomo že user posted image  Hvala ti user posted image  Grem zdaj pod tuš, da se malo pocrkljam s toplo vodo user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 22:37:11   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
A joj Špelin@, ampak tale stara mama je pa od user posted image . Me spominja na mojo taščo....


Ti povem, da se včasih resno vprašam, če bi mi nekdo, ki ne pozna situacije, sploh verjel, da je ta zlata ženica (kakršno se dela pred neznanci oz. ljudmi, ki jih komaj spozna) lahko v resničnem življenju tako žleht... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 22:58:45   
špelin@
Po tuširanju mi je križ rekel "hvala" in tudi roka me manj boli user posted image
 
Zaključujem s samogovori in grem spat user posted image

Nočko vsem user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majčice - 4 del.
9.4.2008 23:01:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Po tuširanju mi je križ rekel "hvala" in tudi roka me manj boli user posted image
 
Zaključujem s samogovori in grem spat user posted image

Nočko vsem user posted image


Niso samogovori.. ampak ti le pejdi in se spočij... sedaj te v kratkem čaka veliko pisarniškega dela...saj veš odpustnice.user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 6:36:51   
Soncnica Sandra ***
Dobro jutro drage moje souser posted image !
 
Vidim da še vse pridno pančate. No saj je prav tako. Jaz sem se še včeraj hvalila, da zadnje čase spim kot polh in poglej me danes: user posted image  : pokonci že od pol petih pa še to ni bilo ne vem kaj od spanja.
No jaz sem si že privoščila polno skledo kosmičev z jogutrom in moram reči, da so bili prav NJAMI user posted image
 
Uglavnem, danes vas za dobro jutro čaka:
 
user posted image     user posted image    user posted image

user posted image  

Pa nikar se ne bojte, da se bo kaj ohladilo preden boste vstala, vse skuham sproti, to je samo ponudba današnjega dne. Ajoj pozabila sem da **** pije samo čajček, tako da zate in mogoče še za katero drugo še skodelica:
user posted image


















No zdej pa grem malo po hiši pogledat česa naj se lotim. No ja, vem da me čaka user posted image   in   user posted image  ampak s tem bom še malce počakala.
 
Lepo prebujanje vam želim v tem deževnem jutru....

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 7:12:59   
Estrella*
Jutro!
 
Komaj gledam kot miš iz moke. Kavica bi se mi prilegla, pa še kakšna kitica spanjauser posted image  Sandra, super postrežba, sem že bolje.
Trebušček res ni ogromen , ampak lično oblikovan. Saj veš, da so majhne stvari vedno bolj corti.
Moj je tako naprej štrlleč in mislim, da se notri skriva en velik babji firbec.
 
Jana: Že komaj čakam jesen, da vidim kako bomo bližje našemu cilju. Samo upam, da se ne bo tehtnica navadila naše tonaže in ne bo hotla prav(manj) kazatuser posted image
 
Špelin@: takih kot je tvoja babica je cel kup. Z leti postanejo starejši po večini zagrenjeni in nato to preide v žlehtnobo. Večinoma so taki ljude bili aktivni, potem pa so opustili vse aktivnosti(socialne in fiskulturne) in imajo ogromno časa za razmišljanje o sebi in o tem kako jim je sedjaj hudo, ko so jim vsi obrnili hrbet in se za njih ne zmeni nihče(kljub letanju okoli njih!!!!)Potem pa začno izsiljevati, groziti in če na pali se zatečejo v laži in simultacije bolezni.
Na trenutke je tudi moja mami postalauser posted image , a se je k sreči postavila na realna tla po pogovoru. Pri njej je bilo se šlabše, ker je dejansko bila 100% invalid in je v navalu hudobe tudi tiste stvari, ki jih je lahko naredila , rekla, da ne more in seveda vse prepustila meni. Je pa res težko ugovarjat mami in s tega stališča še predobro razumem tvojo mamico v kakšnem precepu je.
Sedaj pa dosti filozofiranjauser posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 7:36:30   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Joj, Soncnica Sandra ***, kakšna postrežba user posted image  Mmmmmmmmm...
 
Estrella*, sploh se več ne ubadam z staro materjo - če je kaj nujnega, uredim, drugače mi pa dol visi. Če/ko bo resnično opešala, gre pa itak v dom. K hudobiji, obrekovanju in zahrbtnosti je nagnjena že celo življenje, na starost se pa vse samo še potencira. Še dobro, da je moja mami njeno živo nasprotje user posted image user posted image
 
Ah, jaz sem danes že navsezgodaj zelo dobre volje - dr. Pušenjak mi je odgovoril KLIK
Vrag je, kar od vseh zdravnikov na IPP in v angiološki ambulanti nihče ni znal povezati nosečnosti s to povišano vrednostjo user posted image  Vsi so me samo zaskrbljeno pogledovali in mi vlivali strah v kosti user posted image
ok, glavno, da je vse v redu user posted image user posted image user posted image
 
Moram natuhtati, kako bodo zgledale odpustnice user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 7:59:06   
barbaw
Jutro!

Jaz se javljam na raport. user posted image  Ponoči glih nisem najbojše spala, ker sem z 0 lulanja prišla na 4 zaradi lažnih popadkov. Ja, tudi mene nekaj ščipa. user posted image  Malo bi še lahko počakalo, sicer pa vem, da se znajo ti lažni poapdki kar vlečt. Ne vem na koliko časa so bili, vem le, da sem lahko vmes zaspala. Ni bilo sile in se mi ni zdele vredno gledat na uro.

Zdaj pa peljem škrata na sistematskega, potem pa vas kaj lovim. Danes bom bolj slabo dosledna, ker z mojim škratekom, ki je zdaj zdrav to ne gre.

Uživajte v sončku, če ga pa kje ni, pa ga pošiljam vagon.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 8:08:14   
mya26
Dobro jutro!
Mene tudi danes čaka likanje, za sesanje sem pa možu povedala, da sem prebrala da ni dobro za nosečke ( no saj likanje tud ni za krčne žile fajn ker moraš dolgo stat) tako da sesa zdaj on. No pa saj je že prej dostikrat on posesal.user posted image
Včeraj je bila sreda in sva po dolgem času šla spet k Evi. Moram rečt, da je mene njen tečaj v 1. nosečnosti psihično pripravil na porod. Prej me je bilo strah, če bom vedla kdaj se bo začelo, pa če bo hudo (sama vem da imam nizek prag bolečine),... Ko pa se je dejansko začelo, sem rekla ok to je to... in 'go with the flow'. Močni popadki (na 5 minut 1uro) so bili še zdržni. Ko sem prišla v P sem bila 5 cm odprta, med sedenjem na WCju (od klistirja) so se začeli res ornk jačat in takrat me je tud že začel mal bolet, tako da sem se stežka stuširala in ko sem prišla v porodno sem samo še rodila. Od prihoda v P do rojstva naše punčke je minilo le 2 uri. Upam, da bo zdaj tudi tako, čeprav me je strah da bi odšla prekmalu v P, ker so naju malo prestrašli da ne smeva sedaj tolk časa čakat če nočeva da bi bil mož porodničar.user posted image

Danes grem na predavanje pediatra in me prav zanima če bo kaj pametnega povedal.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 8:33:17   
špelin@
barbaw, to greš s škratkom na triletni sistematski, ne? Daj mi potem poročaj, kaj vse je treba opraviti, sem že malo pozabila user posted image
 
mya26, tudi jaz imam za sabo dva zelo hitra poroda, zato malo cvikam, da se ne bi preveč obirala. Pri mali piki namreč popadkov skoraj nisem čutila do pol ure pred njenim rojstvom, čeprav jih je ctg lepo risal, in jih niti ne bi jemala resno, če bi bila doma user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 8:58:59   
kasso
Dobro jutro! Si moram še kavo skuhat, ker spim pokonci  user posted image   ...

katina
Zanima me, zakaj pa si šla na pregled za krčne žile, če nimaš vidnih? Jih imate v družini? Moje so kar vidne, pa nisem še šla, pa vem, da mi ne uidejo, glede na to, da jih imajo vsi v družini.
Se mi zdi, da sem zasledila, da nosečnice prej sprejmejo na pregled... ali mi lahko sporočiš, kje sploh to je (le v LJ?)

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

ESTRELLA jst sem sigurna da bo šlo dol takoj, če bova user posted image     user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   no sej če bova vse tole poleg vozičkanja, pol bova pa že preveč manekenke.


user posted image   a vidve to resno user posted image

jaz sem hodila v fitnes točno 2 meseca, ko je Gašper imel 6 mesecev in to je edina rekreacija...saj je pomagala, ampak časa ni bilo več. zdaj bom le vozičkala in mogoče jeseni šla kaj na moj legmagic in  user posted image


sončica sandra,
kak lep buši, bolj pri majhnih, ampak res lep...l user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Špelina je kej novga v zvezi s tvojo staro mamo?


Po tistem, ko jo je njen zdravnik ocenil kot simulantko, je  "čudežno" okrevala in smo jo spakirali nazaj v njeno stanovanje. Moja mami hodi k njej vsak dan 2x v kontrolo. Vloga za v dom pa ostaja - s soc. delavko smo se dogovorili, da nas ob možnem prostem mestu obvesti in bomo videli, kakšno bo trenutno stanje. Na srečo se da vlogo "pustiti notri", čeprav vmes odkloniš ponujeno mesto. Oz. daš na "čakanje".

Matr, je baba hudobna in izkoriščevalska

Moja mami je zdaj spet zadihala in se v svojem domu počuti sproščeno

o madonca, kakšna simultanka.....   za jo zbrcat.
Upam, da je danes roka že boljša user posted image

mya26... moj prvi porod je bil podoben tvojemu...za drugega pa sem se dogovorila s G kar v P 6 dni pred rokom, da vidi, če sem zrela za porod. ker je vse kazalo, da ni daleč, odprta sem tudi bila, me je poslal rodit. Naredili so mi klistir in v porodni (popadkov nisem imela) mi je moj G predrl mehur, da je voda odtekla in smo čakali popadke (nič umetnih). Bilo je le par švohcenih na 20 minut in kar naenkrat sem se odprla in rodila (skupaj je trajalo od predrtja do poroda 1 uro in 40 min. ... zdaj tudi upam na kaj podobnega, da ne bi rodila doma user posted image
Ali pa pojdi takoj ob prvih znakih v P!

Zdaj pa si grem skuhat eno tistih sandrinih kavic user posted image






(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 9:01:46   
Čmrlika
Dobro jutro , mene pa je prebudil sonček...user posted image  in sosedov pes user posted image , sej se še spominjate, ne? ampak danes pa bom nekaj ukrenla ker tako ne gre več...znorela bom punce...user posted image  user posted image  user posted image

drugače pa sem tudi danes krasno ajala, in prav čakam, kdaj bo spet tisti ta slab dan oz. noč prišla...user posted image

grem zdaj malo popapat, pa kaj porihtat po stanovanju, potem pa ven na sončka......joj kak je lušno..sem takoj boljše volje!user posted image
lep dan vam želim,

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 9:02:51   
Anonimen
JUTROOOO,

joooj a se to vreme kej misli popravit?? Čeprav ko zagledam, kaj se na balkonu suši (PELENIČKEEEE) sem takoj boljše voljeuser posted image , pa še tale mali črviček takoj začne akcijo, ko mami čokolino dol spustiuser posted image .

Sandra: luškan bušek, LN pa ni?? Meni se tudi ne zdi fuul velik, je pa res krasenuser posted image

Kaj imave samo midve z Jano LN? Meni se je začela delati že v 11 tednuuser posted image

Estrella: babji firbecuser posted image user posted image user posted image , ja po mami a ne?? Kako potem jutri kofetkamo?

Tamara: kako zidarija poteka?

Sandra: jaz se tudi že psihično pripravljam na likanje, ker imam 2 ogromna kupa, ej punce a povijalne (ali se jim reče previjalneuser posted image ) peleničke moramo tudi likat?

Le kaj se trenutno v P dogaja z auroro?user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 9:04:38   
mya26
špelin@: Jaz sem bila pred kratkim na sistematskem pregledu z našo 3-letnico. Najprej sva bili pri psihologinji ( izpolnila sem en vprašalnik o njeni osebnosti: vpr. tipa, a si vrta po nosu, ali jamra da jo kaj boli ko mora kaj napravit; npr. noge ko mora peš v trgovino; a se ponoči zbuja,...) potem še en vprašalnik o sposobnostih (a je z žlico, vilco, a se sama prav obuje, si zaveže čevlje,...)
Ko sva bili pri psihologinji se je z njo malo poigrala, dala ji je like za vstavljat v luknje, kocke, potem pa jo je še spraševala kdo dela hov hov, mijav mijav, kdo leti,... (postavila ji je mislim da 15 vprašanj tega tipa)
Pri zdravnici so ji preverili vid, motoriko (sonožni poskok), morala je naristat mami, krog ravno črto, pa odgovorit na nekaj vprašanj (podobna ena celo enaka kot pri psihologinji, pa še kdo so njeni prijatelji,...)
Pa odnest sva morali blato in urin, potem so ji pa še kri vzeli.
Tam sva bili kako uro in pol, pa nisva ne vem kako dolgo čakali.



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 9:05:57   
kasso
špelina user posted image user posted image za Puškota user posted image


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 9:06:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Dobro jutro , mene pa je prebudil sonček...user posted image  in sosedov pes user posted image , sej se še spominjate, ne? ampak danes pa bom nekaj ukrenla ker tako ne gre več...znorela bom punce...user posted image  user posted image  user posted image

drugače pa sem tudi danes krasno ajala, in prav čakam, kdaj bo spet tisti ta slab dan oz. noč prišla...user posted image

grem zdaj malo popapat, pa kaj porihtat po stanovanju, potem pa ven na sončka......joj kak je lušno..sem takoj boljše volje!user posted image
lep dan vam želim,


čmrlika se ne počutiš ti malo predobro, glede na to da imaš do PDP samo še 17 dni?? Kaj ni tako, da so zadnji dnevi samo še hujši?? Pa brez zamere, super da te še nič ne matra, saj jaz tako in tako nimam tebe na sumu, da boš prvauser posted image , tisto ki sem jaz sumila je že v Puser posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 9:11:32   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

ej punce a povijalne (ali se jim reče previjalneuser posted image ) peleničke moramo tudi likat?

Le kaj se trenutno v P dogaja z auroro?user posted image user posted image


Ni treba, .....

Aurora, je kakšna novica o njej?

danes ko sem stopila v 36T, pa sem končno dala prat plenice, benkice, bodije, kapice...belo.... potem bom pa še barvno..... kar sem dobila doma.....čakam pa še na kolegico, da mi vrne dve torbi pajackov za prve mesece.....
sušil bo pa sušilec user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mya26

špelin@: Jaz sem bila pred kratkim na sistematskem pregledu z našo 3-letnico. Najprej sva bili pri psihologinji ( izpolnila sem en vprašalnik o njeni osebnosti: vpr. tipa, a si vrta po nosu, ali jamra da jo kaj boli ko mora kaj napravit; npr. noge ko mora peš v trgovino; a se ponoči zbuja,...) potem še en vprašalnik o sposobnostih (a je z žlico, vilco, a se sama prav obuje, si zaveže čevlje,...)
Ko sva bili pri psihologinji se je z njo malo poigrala, dala ji je like za vstavljat v luknje, kocke, potem pa jo je še spraševala kdo dela hov hov, mijav mijav, kdo leti,... (postavila ji je mislim da 15 vprašanj tega tipa)
Pri zdravnici so ji preverili vid, motoriko (sonožni poskok), morala je naristat mami, krog ravno črto, pa odgovorit na nekaj vprašanj (podobna ena celo enaka kot pri psihologinji, pa še kdo so njeni prijatelji,...)
Pa odnest sva morali blato in urin, potem so ji pa še kri vzeli.
Tam sva bili kako uro in pol, pa nisva ne vem kako dolgo čakali.




če bi se pri nas pediatrinja malo potrudila... kriza...mi nimamo nič od tega za naše otroke



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 9:15:10   
špelin@
mya26, najlepša hvala za izčrpno poročilo o triletnem sistematskem, zlata si user posted image user posted image user posted image  Z našo malo piko bo po vsej verjetnosti šel njen ati, mu bom dala za prebrat user posted image
 
Čmrlika, mislim, da so tvoji sosedi s svojim zanikrnim ravnanjem s psom zreli za klic na DPMŽ. Če žival tudi kali nočni mir, pa lahko pokličeš policijo. Jaz sem to pred leti nekajkrat storila, najprej me niso jemali resno, potem pa le prišli in je dobil lastnik nekaj za plačat. Nazadnje je bil mir, ker so psa oddali drugam.
 
Razmišljala sem o odpustnicah - a ste za, da jo izdam aurori28? Vsaj za srečo user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
čmrlika se ne počutiš ti malo predobro, glede na to da imaš do PDP samo še 17 dni?? Kaj ni tako, da so zadnji dnevi samo še hujši?? Pa brez zamere, super da te še nič ne matra, saj jaz tako in tako nimam tebe na sumu, da boš prvauser posted image , tisto ki sem jaz sumila je že v Puser posted image


Ej, stavim, da bo Čmrlika pridno zdržala še najmanj 2 tedna user posted image

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 9:15:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

ej punce a povijalne (ali se jim reče previjalneuser posted image ) peleničke moramo tudi likat?

Le kaj se trenutno v P dogaja z auroro?user posted image user posted image


Ni treba, .....

Aurora, je kakšna novica o njej?

danes ko sem stopila v 36T, pa sem končno dala prat plenice, benkice, bodije, kapice...belo.... potem bom pa še barvno..... kar sem dobila doma.....čakam pa še na kolegico, da mi vrne dve torbi pajackov za prve mesece.....
sušil bo pa sušilec user posted image


če bi se pri nas pediatrinja malo potrudila... kriza...mi nimamo nič od tega za naše otroke



hvala kasso,

user posted image user posted image za 36. tednov, vauuuuu ti greš tudi kmalu rodiituser posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 9:23:48   
narava
Pozdravljene tetke!

Pa to ne morem verjet!? user posted image
Smo pa user posted image !

Vreme v lj je oblacno, vcasih malo prsi, tako po domace povedan "sam za spat!" user posted image  Jaz se 3x v sluzbo!user posted image
To noc sem spala 4 (stiri) ure v komadu!! se ne spomnim, kdaj je bilo to nazadnje?!user posted image
Najprej cestitke za drugic drugi del t.j. cetrti del user posted image

Aurora, drzi se, pa upam, da se se kaj javis na RR pred odhodom v Rim, sicer pa srecno!
Spelin@, stric P. je car in resno zna pomiriti, ko to najbolj potrebujes. Res je dober, sploh ce upostevamo, da vse dela preko interneta, kjer je pomanjkanje custvene komponente res opazno, t.j. ne mores videt obraza osebe, ko ti kaj govori, niti ne slisis barvo glasu, ipd.
Cmrlika, a ti si se tle? user posted image
CatJa, tudi moj Poba zaostaja za PDP za 5 dni ze celo nosecnost. Sm se sekirala, pa je (spet) dr. Pusenjak rekel, da so odstopanja do 2 tednov cist normalna..

nimam pojma kaj sem se prebrala..saj se bom vmes vklapljala v debato..

se se slisimo..

lp, narava.


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?