|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:36:57   
StBarbara
Taula jaz imam ctg kar v leonišču, tam kjer imam tudi G.
Zakaj moraš v P? Ali tvoj G ne dela CTG-ja?




_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:38:28   
špelin@
Taula, hvala za link user posted image , sem šla prebrat user posted image
Predvčerajšnjim popoldne je bilo v LJ porodnišnici (no, v sprejemni) mrtvilo... Bila sem edina čakajoča, če odštejem nestrpnega očka, ki je čakal na svojo drago pred ambulanto. Na vrsti za ctg sem bila takoj - kakšno je bilo stanje v porodnih pa res ne vem user posted image
 
No, če ste za, bo moj naslednji post namenjen aurori28 in njenemu prihajajočemu sončku. Recimo temu, da naj bo simbolično za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa čeprav odpustnice še ne bi tako hitro "koristila" user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:39:04   
kasso
Evo, belo za našo user posted image je v sušilcu, barvno pa pere user posted image kdo bo likal pa nimam pojma, se mogoče katera javi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Taula



Mater sem brala na sosednji temi da je v Lj P ful gužva in da so user posted image  ki so prišle tja po navodilih G odslovili, da ni placa v porodni. Da naj pridejo kaki drugi dan. Mater jim.user posted image


o jooj bo treba o POSTOJNI razmišljatuser posted image


Ali ti ne razmišljaš o Postojni?

CatJa, ti si pa res manekenka in kak lušen fant user posted image

StBarbara, imam kar nekaj debelih pajackov za vsak slučaj (že od prej) drugčae pa se mi zdi najbolj primeren bombaž (npr od Clar kompleti so zelo fajn)... ampak sem ne dolgo nazaj iskala v BC pa jih niso več imeli...mogoče od Kris kakšen komplet...ti so zelo kvalitetni....po nešteto pranjih še vedno kot novi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

Sej pravim Po je zakon


Upam, da s Po ne misliš na Postojno! Tu se tudi zna zgodit, da te odslovijo, če je gužva oz. prestavijo datum...vsaj meni so ga za prvi porod, ko sem bila naročena naj pridem na ponedeljek, da mi bo G predrla mehur in s tem sprožila...zaradi gužve pa me je prosila, ker ni bilo še pravih popadkov, če lahko pridem na sredo... gužva je čisto nekaj normalnega in ne sekirat. Odslovili vas ne bodo, če bo glavca na poti in ve odprte 5 cm.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:40:31   
špelin@
user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:40:45   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

Taula jaz imam ctg kar v leonišču, tam kjer imam tudi G.
Zakaj moraš v P? Ali tvoj G ne dela CTG-ja?





Moj G je na Gorenjskem, jaz sem pa v Lj. Do njega imam 1h vožnje, do P pa 10 min, tako da mi je P bližje. Drugi teden naj bi mi napisala napotnico za CTG za v P. Je dovolj 1 napotnica za obdobje npr. 1 meseca.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:41:42   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

user posted image


Iiiiii..kako cute.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:43:33   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


Upam, da s Po ne misliš na Postojno! Tu se tudi zna zgodit, da te odslovijo, če je gužva oz. prestavijo datum...vsaj meni so ga za prvi porod, ko sem bila naročena naj pridem na ponedeljek, da mi bo G predrla mehur in s tem sprožila...zaradi gužve pa me je prosila, ker ni bilo še pravih popadkov, če lahko pridem na sredo... gužva je čisto nekaj normalnega in ne sekirat. Odslovili vas ne bodo, če bo glavca na poti in ve odprte 5 cm.





Ja PO= Postojna

Ko sem pa jaz prvič rodila tam so bili pa tako radodarni, da so me kar malo na G oddelku hotli obdržat, samo se nisem dala, sem šla malo hitro hojo okrog P, pa so se tapravi popadki začeli user posted image

Ne, sej to je bilo bolj za šalo kot zares, da je PO zakon; če je gneča nimaš kaj user posted image


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:44:57   
StBarbara
Špelin@ lepo user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:45:32   
kasso
špelina, ti si res prava ... odpustnica je zakon user posted image
Ali je kaj novega o Aurori?

hijenca in katina user posted image user posted image user posted image za 35T.




(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:45:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

user posted image


špelin@: oooooooo si me čisto raznežila user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:48:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

o jooj bo treba o POSTOJNI razmišljatuser posted image


Ali ti ne razmišljaš o Postojni?
niti ne, raje bi LJ. No tako bom rekla,v PO me vleče samo EAuser posted image

Upam, da s Po ne misliš na Postojno! Tu se tudi zna zgodit, da te odslovijo, če je gužva oz. prestavijo datum...vsaj meni so ga za prvi porod, ko sem bila naročena naj pridem na ponedeljek, da mi bo G predrla mehur in s tem sprožila...zaradi gužve pa me je prosila, ker ni bilo še pravih popadkov, če lahko pridem na sredo... gužva je čisto nekaj normalnega in ne sekirat. Odslovili vas ne bodo, če bo glavca na poti in ve odprte 5 cm.

nimaš kej če je gužva. Upam, da vseeno ne bo tak naval v majuuser posted image


(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:50:24   
narava
O, Spelin@, sm kr kurjo polt dobilauser posted image



_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:57:13   
hijenca
Špelin zelo lepa odpustnica!!

Kdaj lahko zaprosimo za odpustnico?? Saj ne, da jo že rabim, samo zanima me user posted image , da slučajno ne zamudim oddaje vloge za odpustnico.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 10:58:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Kdaj lahko zaprosimo za odpustnico?? Saj ne, da jo že rabim, samo zanima me user posted image , da slučajno ne zamudim oddaje vloge za odpustnico.


Ko bodo indikacije za to user posted image  Prej ne dam user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 11:04:26   
darmar
Punce jaz pa o tem kako, kam rodit ne razmišljam. Ne bom komplicirala, šla bom v Kranj. Če bo pa gužva mi pa zdele živ bog ne more povedat. Jest mislim, da so to stvari za katere se ne splača živcov kravžlat. Sej če tako pogledaš ne veš kdaj in kje te čaka, a ti bo voda odtekla, a bodo popadki itd. Res je ful variant.

Meni osebno je blo v prvo čisto ok. Naročena sem bila na amnio en dan pred rokom, s seboj sem vzela tudi torbo za vsak slučaj. In G mi je rekel, da je voda mlečna in da lahko rodim takoj ali pa jutri. Pojma nisem imela kaj bi. Pa je rekel pa dajmo kar dons. In je blo vse lepo počasi: ctg, klistir, predrtje mehurja, umetni popadki, ... po 5 urah pa sem držala v rokah mojega fantka. NO in dvomim da se bo zgodba ponovila. Nič pa ne bi imela proti, saj je bilo res vse tako lepo po vrstnem redu in brez nekih pretresov in presenečenj.

SEveda pa je to čisto stvar okusa.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 11:08:16   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Če bo pa gužva mi pa zdele živ bog ne more povedat. Jest mislim, da so to stvari za katere se ne splača živcov kravžlat.


Eh, itakuser posted image ...bomo že.
Meni bi blo najboljš, če bi kar v avtu rodila saj vem, da ne bo dolgo trajalo user posted image user posted image


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 11:09:23   
StBarbara
Zdaj pa grem kofetkat, luštno se mejte...

pa ne prehitro tipkat user posted image , ker pol spet ne sledim user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 11:09:38   
Čmrlika
čmrlika se ne počutiš ti malo predobro, glede na to da imaš do PDP samo še 17 dni?? Kaj ni tako, da so zadnji dnevi samo še hujši?? Pa brez zamere, super da te še nič ne matra, saj jaz tako in tako nimam tebe na sumu, da boš prva , tisto ki sem jaz sumila je že v P


ja končno je ena opazla, da se mi v povprečju kar dobro godi...user posted image
Ne res je to, meni res še ni take neke sile, in od mene še nihče ni slišal, ej jaz bi pa že šla rodit, ne morem več, pa kdaj bo že čas'., pa slične izjave...user posted image

Razen teh lažnih popadkov 2 krat pa bolj slabega slabega spanja, mi res ni nekaj hudo, no sej da ne bi mislile da ne jamram ,ampak...HB,ne?



Čmrlika, mislim, da so tvoji sosedi s svojim zanikrnim ravnanjem s psom zreli za klic na DPMŽ. Če žival tudi kali nočni mir, pa lahko pokličeš policijo. Jaz sem to pred leti nekajkrat storila, najprej me niso jemali resno, potem pa le prišli in je dobil lastnik nekaj za plačat. Nazadnje je bil mir, ker so psa oddali drugam.


pravkar sem se tudi sama tako odločila, ravno iščem telefonske številke po netu...Grrrrrr...

Kar se pa odpustnic tiče, pa jo kar izstavi aurori, da ji bo lažje, pa za srečo...pa meni jo tud lahko počasiiiiiiii pripravljaš, ne?user posted image  še kaka dva tedna pa itak da bom zdržala...naš ati je tak optimist, da pravi da bomo točno na rok...user posted image  user posted image  user posted image

Cmrlika, a ti si se tle?

Jap , jap se ne dam kar tako....user posted image , pol  me bo pa kar naenkrat presenetlo, pa ne bom folgala niti do P prit...user posted image  ker se nekaj širokoustim....

Špelin@ pa ti majstorica prava...user posted image  za tole odpustnico,Res!!
me je akr prijelo da bi šla jaz tudi ....kak si to lepo nardila...a jih boš po pošti tud pošiljala? Jaz bi res imela kaj takega za spomin...Saj veš s povratnico in plačilom......pa resno mislim....


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 11:11:38   
80kaja
iii...kok lepa odpustnicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 11:15:21   
Čmrlika
Mislim ej, kaki vic...

Starejši Jud se poroči z  mlajšo žensko in zelo sta zaljubljena. Vendar pa žena ne glede na to, kaj  njen mož počne v postelji, nikoli ne doživi orgazma. Ker ima pri Judih  žena pravico do spolnega užitka, se odločita vprašat za nasvet rabina.  Rabin posluša njuno zgodbo, se poboža po bradi in predlaga  naslednje:

"Najemita krepkega mladeniča. Medtem ko se  ljubita, naj mladenič nad vama maha z brisačo. To bo pomagalo ženi pri  fantaziranju in pripomoglo k orgazmu."

Odideta domov in upoštevata rabinov  nasvet. Najameta čednega mladeniča in ta nad njima maha z brisačo, medtem  ko se ljubita. Vse skupaj ne pomaga in žena je še vedno  nezadovoljena.

Vsa zbegana spet odideta k rabinu. "Prav",  reče rabin možu, "poskusimo obratno. Naj se mladenič ljubi z vašo ženo, vi  pa nad njima mahajte z brisačo". Še enkrat upoštevata rabinov  nasvet.

Mladenič odide v posteljo z ženo, mož pa  maha z brisačo. Mladenič se loti dela z veliko vnemo in žena kmalu doživi  izreden, potresen, glasen orgazem.

Mož se nasmehne, pogleda mladeniča in mu  zmagoslavno reče: "Ti tepec, takolese  maha z brisačo!"




_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 11:15:51   
Taula
Kufer za v P. Vem da ga imate že večinoma pripravljenega. Jaz ga urejam šele sedaj. user posted image Kaj ste vzele vse tole:

http://www.ringaraja.net/ClanekPodrobno.asp?p_id=2&id=137&kat=14&podkat=0

..jaz ne bom vzela knjige, nastavka za dojenje, cunje za domov bo lubi prinesel.

Tel.kartico rabim? Sej ima vsaka postelja v LJ šteker za polnjenje mobija?user posted image  Brisače dodatne ste vzele? Lase ste si oz. si jih boste v P oprale?

Kolk velika pa je omarica....a gre notri kufer 40x60..več, manj ali naj raje vzamem nahrbtnik, ki se prilagodi omari lahko.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 11:16:08   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
a jih boš po pošti tud pošiljala? Jaz bi res imela kaj takega za spomin...Saj veš s povratnico in plačilom......pa resno mislim....



evo, cmrlika, si mi vzela beseda izpod tipkovnice!! user posted image  sm tudi sama to pomislila na to, in ce ne drugega, si jo bom pa sprintala..drgac sm pa razmisljala, da ce bi bila jaz na aurorinem mestu, bi bila take zadevice zelo vesela, ce bi jo dobila v P (kot neko presenecenje od nas majcic)? je katera tok blizu, da ji lahko sprinta in nese ali poslje po posti?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 11:16:45   
špelin@
No, ko smo ravno pri porodnišnicah.
 
Jaz si močno želim tudi tokrat roditi v LJ. Tam sem že domača in se dobro počutim. Osebju popolnoma zaupam in se zavedam, kako sem dr. Pušenjaku lahko hvaležna, da sem prvo piko rodila normalno (vaginalno). Če bi šla v najbližjo porodnišnico, bi imela brez debate CR - so mi lepo povedali.
 
Najbližjo porodnišnico imam "čez hrib" (slabih 15 minut vožnje) v Trbovljah. Če bi bila sila, itak vem, da nimam kaj izbirati. Drugače pa imam jaz osebno dva razloga, zakaj ne tja. Ker sem rahlo skeptična in jim ne zaupam 100%. Drugi razlog so obiski, ki so v Trbovljah od 15-16h, moj user posted image  pa dela v LJ in pred četrto nikakor ne more iz službe. V LJ je vsakič po službi mirno prišel k meni in bil do večera z mano in user posted image , v Trbovljah bi se pa videla šele ob odhodu domov. Da bi pa jemal dopust za dni, ko bom v porodnišnici, ne pride v poštev. Tko.

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 11:19:25   
Taula
V Lj so obiski med 15h in 18h?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Majčice - 4 del.
10.4.2008 11:23:43   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
a jih boš po pošti tud pošiljala? Jaz bi res imela kaj takega za spomin...Saj veš s povratnico in plačilom......pa resno mislim....


Ne, to ne user posted image  Na ZS pa definitivno user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: narava
je katera tok blizu, da ji lahko sprinta in nese ali poslje po posti?


Jaz sem čisto, čisto blizu user posted image user posted image  Čez pol ure bom pa sploh le pol minute stran od nje user posted image  Ampak žal nimam njene GSM številke user posted image  Ne upam si pa kar nepričakovano nalimat se tam user posted image  Sva se le samo 1x srečali (na srečanju na Vranskem) in je ne poznam toliko, da bi vedela, kaj ona želi.
 
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Tel.kartico rabim? Ne. Sej ima vsaka postelja v LJ šteker za polnjenje mobija?user posted image Seveda user posted image  Brisače dodatne ste vzele? Ne. Lase ste si oz. si jih boste v P oprale? Doslej si jih nisem nikoli, ker ni bilo potrebe.

Kolk velika pa je omarica....a gre notri kufer 40x60..več, manj ali naj raje vzamem nahrbtnik, ki se prilagodi omari lahko. Definitivno nahrbtnik. Ali vsaj mehak kufer oz. športno torbo, ker trdega ne boš nikamor uspela stlačit.


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice za enkratno uporabo
grahek85

Katere plenice uporabljate?

Müller (beauty baby) (18%)

DM (babylove) (14%)

Hoffer (mylove) (10%)

Sparky (1%)

Huggies (2%)

Pampers (55%)


Število vseh glasov: 129

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!