|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice - 4 del.
14.5.2008 11:50:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81


sandra raje še počakaj z kapljicami...drugače so baje fajne vetrovne kapljice od koroških lekarn, jaz pa bom mela antiflat iz gradca... tud našga danes nekja matra , se kr v spanju zajoče, pa punka ko veliki, sam očitn sem jst neki takega jedla včeri ( pomfri, pa krokete) in mu ne paše.
Kolike so pa kolikor jst vem-krči. Sem nekje prebrala mnda.


Ko ima otrok KOLIKE, se dere kot zverina in to neprestano ure in ure. Nič ga ne potolaži. V tej fazi ponavadi noče niti sesati in se zvija ter "včasih" pri nas je bilo to redko tudi ima vetrove.
To obdobje je pri nas trajalo vsak dan od tam nekje 5 ure popoldan pa do 10 ure zvečer, včasih pa krepko čez polnoč.
In sicer začelo se je točno pri treh tednih in kot je prišlo iz nenada je izginilo čez noč pri dobrih treh mesecih.

Se mi je pa ob tem grozovitem joku trgalo srce in večkrat sva skupaj jokali pri zdravniku pa sem bila kot inventar saj se enostavno nisem mogla sprijaznit da nič ne pomaga.

Nabavili pa smo Sab simplex, Koroške kapljice,neke kapljice iz avstrije, potem ene iz italije. Bubchem masažni oljček prav za krče. Segrevali smo pleničko jo dajali čez trebušček. Jo kopali ter masirali...
Posebno mleko za krče - comformil.
Jaz sem pazila na hrano kot nikoli prej nali kasneje...

NIČ NI POMAGALO. Evo to je moja izkušnja in srčno upam da bo tokrat drugače, ker poslušat nemočno svoje malo dete ko vrešči je pa res grooooozno.

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Majčice - 4 del.
14.5.2008 11:53:08   
Anonimen
O.K. Itak imam samogovore. ŠPELIN@@@@ Kje si pejdi odpret novi 5 del plssssuser posted image user posted image user posted image

Pa tisti znakec, od Anitke prilimaj.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Majčice - 4 del.
14.5.2008 11:58:21   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Tamara:

Samo, da si se nam javila. Mi smo vse s tabo in prav je da si kontaktirala tisto mamico. In prav razmišljaš , tako pozitivno in vedi, da si še vedno naša majčica in da ti bomo tudi me stale ob strani.
Če rabiš karkoli pa magari samo, da te nekdo posluša ne oklevaj...
In zelo sem vesela da imaš razumevajočega moža za Timija pa itak že vem kako zlat in ljubeč fantek je.user posted image

Rade te imamo in držimo pestke da bo, ko preteče ta doba čiščenja in obnove telesa kmalu do nas prišlo sporočilo. Tester je pokazal +!user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Se podpišem pod tale post in tudi pod vse izrečene besede mojih predhodnic. Draga naša TamaraJ vedi, da se lahko kadarkoli obrneš tudi name. Vem, da ti bolečine ne morem odvzeti, verjamem pa, da velikokrat pomaga vsaj, če te nekdo posluša. Drži se in navijam za vas, da Timi kmalu dobi družbo.user posted image user posted image user posted image

Sončnica. Sandra proti krčem se dajo dobit tudi ene fajn kapljice v lekarnah v Avstriji - Lefaxin.  Sem jih včasih pošiljala tudi RR-jevkam. Pa mojemu nečaku so pomagale.





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Majčice - 4 del.
14.5.2008 12:00:08   
jana81
joj **** upam da se pr nas ne bo ponovila tvoja zgodba, ker mene že zdej boli ko samo malo zajoka, ko ga vetrovi dajejo... sploh ne vem kateri hrani bi se morala izogibat, da ga ne bi napenjalo ??

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Majčice - 4 del.
14.5.2008 12:00:16   
Soncnica Sandra ***
Špelin, jana81 in **** hvala za odgovore. Bom še malce počakala s kaplicami. Tudi naši ful paše, če so naslonim sebi na prši, se precej bolj umiri. Upam pa, da po ****-jinem pisanju nikoli ne bomo izkusili kaj pomeni imti kolike!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Majčice - 4 del.
14.5.2008 12:00:17   
Anitka
Čakam vas na 5. deluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Majčice - 4 del.
14.5.2008 12:00:55   
Soncnica Sandra ***
user posted image evo že šibam na 5.del user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?