|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: velik fant
13.8.2008 9:19:18   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: wing

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

Hmmmm, naš sinko je bil pri porodu težak 4235 g in velik celih 58 cm user posted image . Ko sem ta podatek izvedela na porodni mizi sem si samo rekla "Oh my god, a to je moj dojenček?"


OMGuser posted image user posted image user posted image user posted image ; to je pa res big big baby. Saj glavno da je zdrav, samo cifre pa so uhhh, kar zastrašujoče. Bravo za vaju, madona!!!!!


user posted image user posted image  smo kar zmagovalci, ne? user posted image
Ja res bravo tudi moje roke in hrbet user posted image .
je pa pravi medvedek moj sinko in baje je bil tak tudi njegov očka kot dojenček.

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: velik fant
13.8.2008 15:30:48   
wing
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki
Ja res bravo tudi moje roke in hrbet user posted image .

To pa res, sem danes zjutraj v postelji razmišljala o tem...mene boli hrbtenica, križ, roke-včasih več ne vem kaj me še sploh ne boli, kaj šele pri tvojem Krpanuuser posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: velik fant
25.8.2008 22:29:51   
Jelcy
Moj fant je tudi med velikimi, ceprav se je rodil "normalen". In sicer ob rojstvu je imel 3670g in 52cm, 1.mesec 5900g in 61cm, 2.mesec 7200 in 70cm in pri 4.mesecih 8500g in 77cm...je pa izkljucno dojen. Tudi meni vsi govorijo da je debelusck in buhteljuser posted image ceprav se meni ne zdi, ker je precej dolg....ampak se ne oziram na govorice, celo nosecnost so mi napovedovali "majhnega" otroka, po obliki trebuha in ker sem bila polna vode-otecena....mah kr neki...user posted image

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: velik fant
25.8.2008 22:57:33   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: Jelcy

Moj fant je tudi med velikimi, ceprav se je rodil "normalen". In sicer ob rojstvu je imel 3670g in 52cm, 1.mesec 5900g in 61cm, 2.mesec 7200 in 70cm in pri 4.mesecih 8500g in 77cm...je pa izkljucno dojen. Tudi meni vsi govorijo da je debelusck in buhteljuser posted image ceprav se meni ne zdi, ker je precej dolg....ampak se ne oziram na govorice, celo nosecnost so mi napovedovali "majhnega" otroka, po obliki trebuha in ker sem bila polna vode-otecena....mah kr neki...user posted image


Pri 77 cm in 8,5 kg je tvoj fantek še vedno precej bolj velik kot težak...
Naš jih ima pri 6 mesecih okoli 9 kg in okol 73 cm, pa se mi ne zdi predebel. Nam je pa tut že en pameten rekel, da je mal predebel... Sam ga preslišala. Men so lepši taki mišelinčki kot pa suhci...

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: velik fant
26.8.2008 8:03:39   
miny
Da tudi jaz malo pojamram kako me roke in hrbet bolijo. Moja punčka je imela porodno težo 4200g in bila velika 56cm, naju je skoraj kap, sem bila hvaležna, da tega nisem izvedela pred porodomuser posted image . pri treh mesecih je bila težka 7650 invelika 65 cm, kmalu bomo imeli 4 mesece, pa je ziher že čez 8,5 kg. Auuu moje roke.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: velik fant
30.8.2008 16:03:38   
Rožica I
Tudi moj user posted image user posted image  je bil velik kot 3- mesečni dojenček ob rojstvu: 56 cm in 4070 g user posted image ! Sedaj, ob vstopu v šolo, je še vedno med večjimi, ampak tudi med bolj suhimi- skratka krasen atletski poba user posted image !
Tako da, brez skrbi glede hrane, za pijte pa vsekakor priporočam vodo ali nesladkane čaje.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: velik fant
30.8.2008 17:52:28   
katjes
Kaj pa pravite na : tako-velikega-fanta

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: velik fant
3.9.2008 23:24:49   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: katjes

Kaj pa pravite na : tako-velikega-fanta

katastrofa! otrok je zagotovo kej bolan!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: velik fant
4.9.2008 6:37:23   
poka1
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: katjes

Kaj pa pravite na : tako-velikega-fanta

katastrofa! otrok je zagotovo kej bolan!



Ščitnica ne deluje pravilno. Bogi fantek!

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: velik fant
8.9.2008 10:11:22   
Anonimen
Sem hotla ravn tako temo odpretr,pa sem zasledila tole.
No moja je imela v cetrtek pregled,stara 3m14dni,pa ima tezo 7150g,dolga 62,5cm.Mi je doktor zatezil da je premocna,kakor da sem jaz kriva,da jo prevec basem.Je res skoraj na vsaki 2h,vendar po 120,90,...ml,pride recimo okoli 6obrokov,edino njen prvi jutranji obrok je 150,danes pa 180ml,ker cez noc prespi tudi po 13h,potem pa normalno da je sestradana.Pokaka se pa 3x na dan,pa to veliko.Jaz sem samo vesela,da je zdrava,pa vem da je malo tezja,samo tako paniko kot je pediater naredil...Sem bila tudi jaz kot dojencek zelo mocna,kasneje pa prava´suhica,sele v sr.soli sem nekoliko pridobila,oz.zdaj zadnjih par let imam cist prevec kguser posted image .
Se pa normalno razvija,je ze zelo mocna,drzi glavico,dvignila jo je tudi zelo hitro,motorika je B.P.,tako da jaz tu ne vidim nobenega problema.
Ce pa dojencek zboli,mu gre pa teza zelo hitro dol,se mi zdi pa to veliko huje,ce je otrok prelahek.Je bila taka moja prva hcerka,se zdaj pri 13ih,jo je sama kost pa koza,pa da ne govorim kaksne probleme smo imeli s hranjenjem,za vsako zlico smo jo prosili,pa ploskali,poskakovali...je pa zdaj popolnoma drugace.
Hranila jo bom se kar tako kot sem jo do zdaj,ceprav je pediater rekel da naj ji dajem na 4h,samo moja tako dolgo tudi pod razno ne zdrzi,da jo pa ta vmesni cas nalivam s cajem ali vodo...ni sans.Aja,je pa na aptamilu,se kar prvem,PRE,in pri tem naj bi tudi se ostala.
Me pa zanima kdaj se jim zacne dodajat sadje in zelenjava,ker,mi je ena lekarnarica svetovala,da naj ji ne dajem do 6m nic drugega kot aptamil.

L.P.

(odgovor članu poka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: velik fant
30.9.2008 9:39:09   
bati

Živjo,

naša punčka je imela porodno težo 4000g in 53cm tko da je bila tudi kar orenk. Pri 4m je imela 8600g in 65cm in je kar buhteljček. Dojile sve se do predkratkim z dodajanjem novalaca.

Sestra v zd mi je rekla, da je kar močna in da bi mogla mal zmanjšat obroke, ampak za hrano je naša joj.....k je lačna je lačna in konc.

Ampak ne poje veliko.Poje 90ml ali 120ml na 2.5h do 3h.Edin zvečer poje  do 200ml.Dohtr mi je rekel da bo itak zgubila k se bo začela bolj premikat,plazt itd ...sicer je pa bil tudi mož zelo močen kot dojenček sedaj je pa suh.

Sicer je naša zelo živahna in skos kobaca z nogicami,rokicami,obrača se na trebuh,nogice tudi že prime...tko da za enkrat je ok.
Teže ne moremo ustaviti.Na mesec pridobi c.c.1300g.Vendar sem se pogovarjala z mamicami ki imajo tudi močne dojenčke in so mi rekle da se potem teža nekako ustavi ko je otrok bolj aktiven in ne narašča več, ker porabi energijo. Tako da upam da bo res tako.

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
6.10.2008 16:06:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bati)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?