|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Puding z alpskim mlekom
17.4.2008 22:49:15   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tasekk

Danes sem govorila s pediatrinjo, spraševala sem za pire ali ga lahko pripravimo za sedemesečnika s kravjim mlekom. Odgovor je bil, da lahko vendar ne z alpskim, temveč z navadnim polnomastnim mlekom, katerega je potrebno prekuhati.



mnenja pediatrov so ZELO različna!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu tasekk)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Puding z alpskim mlekom
18.4.2008 11:22:50   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tasekk

Danes sem govorila s pediatrinjo, spraševala sem za pire ali ga lahko pripravimo za sedemesečnika s kravjim mlekom. Odgovor je bil, da lahko vendar ne z alpskim, temveč z navadnim polnomastnim mlekom, katerega je potrebno prekuhati.



mnenja pediatrov so ZELO različna!


Pediatri niso strokovnjaki za prehrano in nekateri o hrani zelo malo vedo. V našem ZD so trije pediatri pa ima vsak drugačno mneje.



< Sporočilo je popravil katra55 -- 18.4.2008 11:27:30 >

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Puding z alpskim mlekom
18.4.2008 11:37:36   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: digi

če pa bi bil slučajno alergičen pa bi vsaj takoj skužila na kaj je alergičen....


Se strinjam z vsem, kar si napisala, razen s tem ne. Meni je mama dala KM pri 6m (direkt od kmeta, ne kupljenega) in se je čez kakšno leto pokazala alergija v obliki blagega ekcema.

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Puding z alpskim mlekom
18.4.2008 13:50:53   
digi
Ja, ni nujno, da si alergičen takoj.... A ne?! Sicer pa kot rečeno, vsak po svoje

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Puding z alpskim mlekom
18.4.2008 14:33:06   
anju

IZVIRNO SPOROČILO: danijela in taja

rabi še te vitamine in....iz aptamila...na kravjem je vse pobrano...

ma ni ravno, da je na kravjem vse pobrano. boljš je, če rečeš, da je v aptamil vse dodanouser posted image

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Puding z alpskim mlekom
4.5.2008 0:06:05   
Eva*
en post na temo user posted image user posted image user posted image

Jaz v pol litra vode skuham jabolko in slive (ali pa dam kar slivov frutek) in ga zmiksam. v šalčki zmežam puding (vanilija) z vodo, dodam jabolku. kuham, dokler se ne zgosti.
paše pa zraven smetana al pa marmelada - borovnica.

LP

Ps.: meni se je alergija na kravje mleko  pokazala pri 20 letih....


_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Puding z alpskim mlekom
4.5.2008 7:25:34   
mateyka
domači puding (brez vrečke za puding), mleko pa sami izberete katero user posted image
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=3106

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Puding z alpskim mlekom
5.5.2008 9:30:47   
elzaresan
jst sm tud to pogruntala. v vodi skuham borovnice,slučajno sm jih nasla v skrinji,pol pa zakuham not vanilijev puding. moja user posted image  je cist nora nanj

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?