|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: žabice?
25.4.2008 11:23:40   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

Sem ga zacela... sem malo storasto napisala... se posipam s pepelom


user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 11:52:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: žabice?
25.4.2008 12:02:09   
karmy
user posted image moj mali si pa še vleče gor žabe ker pravi da ga zebe

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: žabice?
25.4.2008 13:34:53   
dana
Delaj po svojem občutku pa je. Itak jih je vedno pol za, pol proti.

Vsaka najbolje pozna svojega otroka in kako mu paše. Če mu poleti ni vroče, ga zaradi mene tudi poleti lahko oblečeš v žabe.


(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: žabice?
25.4.2008 13:38:53   
qwasy
Danes smo prvič brez tankih bombažnih žabic. Ampak zato sem jo zjutraj z dekico pokrila čez noge, ker jo peljem z vozičkom v varstvo. na Gorenjskem je mraz user posted image

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: žabice?
25.4.2008 15:44:55   
Naja30
V hudem mrazu jih je nosila,tadebele. Potem nekaj časa tanke, zdaj pa jih ima samo če ima oblekico.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: žabice?
26.4.2008 19:37:57   
Majabo
jaz se sama sebe ne znam oblect user posted image
dopoldan mu dam tatanke zabe, pod tanke hlace, pa bo star tri leta
je pa pri ta zmrznjenih
se spat hoce v nogavičkah?! pa kaj naj???

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: žabice?
26.4.2008 20:51:32   
draja
Naša bo stara 13 mesecev in ji večinoma še oblečem žabice pod trenerko za ven. Razen če je res vroče in brez vetra. Razlog pa je v tem, da v vozičku miruje in da zadnje čase kar naprej piha tu pri nas,če pa jo damo ven iz vozička je pa kar naprej po tleh in ji tudi sigurno ni vroče.

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: žabice?
26.4.2008 21:14:36   
tinkatonka
Jeseni se ni pametno prehitro oblačit, spomladi pa ne prehitro slačit. Ta stari pregovor še kako drži. Žabic mu ne oblačim ko je zunaj več kot 5°C. Ampak drugače pa ga še vedno kar toplo oblačim. Danes je bilo kljub visokim temperaturam izredno hladno, ker je pihal veter, ko se je sonce skrilo smo pa itak skoraj zmrznili. Tako da je sistem "oblačenja kot čebulo" tudi pri dvoletnikih še vedno aktualen.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: žabice?
26.4.2008 21:49:09   
Anonimen
Mi naso 13 mesecnico tudi kar toplo oblecemo. Razen sedaj, ko je vec kot 15 stopinj, ji nismo dali gor zabic. Smo jih imeli pa s sabo, ce bi pihalo. Vsekakor se pri oblacenju oziramo na otroka samega.

Za tiste, ki ne oblacite zabic
, tudi pozimi ne: zanima me, kako jih oblacite, da jih ne zebe? Sploh pozimi?

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: žabice?
26.4.2008 21:57:36   
Anuška79
Naš štiriletnik je imel to zimo žabe oblečene cca. dvakrat in še to samo za ven.

Desetmesečna punčka ima žabice še vedno oblečene ker:

- čez dan skorajda ne kurimo več in je na parketu hladno (še tako ima včasih mrzle nogice)
- pri nas kljub sončku zelo rado piha (zoprn mrzel veter), v vozičku pa ji hlačke hitro zlezejo gor.

Kadar je res topel sonček, ji dam tanjše hlačke oz. tanke žabice.

Pa upam, da se čimprej segreje in gremo na nogavičke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: žabice?
27.4.2008 23:15:21   
Olivija
nam je končno uspelo Julijo prepričat, da se je odpovedalo žabam pod hlače. Stara je 2 leti in pol in je bila mnenje, da jih nujno rabi kljub 20 stopinjam zunaj.
Jih je pa res imela do prejšnega tedna. Nekako se mi je zdelo, da jih nad 10 stopinj ne rabi več, samo kaj, če se ona ni strinjala. Ob tem sem ugotovila, da sem ji dala preveč možnosti za sodelovanje pri oblačenju. user posted image  - ne vprašte katere čevlje ob tem lepem vremenu še nosi. user posted image  

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: žabice?
29.4.2008 12:56:17   
NRMM
Ne oblačim več žabic ne pri eni in ne pri drugi (28m in 10m).Nekak mi ne potegne,da bi pri 20st otrok nosil žabe user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: žabice?
29.4.2008 13:00:52   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

nam je končno uspelo Julijo prepričat, da se je odpovedalo žabam pod hlače. Stara je 2 leti in pol in je bila mnenje, da jih nujno rabi kljub 20 stopinjam zunaj.



Nam je pa nekaj dni nazaj končno uspelo prepičat malega, da ne rabi nič na glavi. Je skoz težil, da piha in da rabi trak. Še v avtu si ga ni hotel dati dol.
V  nedeljo smo šli po pa na sprehod mestu in je začelo malo pihat, pa mi reče, da rabi trak, ker piha veter.user posted image user posted image No, hvalabogu, ni bil vztrajen, ker je bilo zunaj 20°...user posted image

user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 29.4.2008 13:01:54 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: žabice?
29.4.2008 22:00:43   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

nam je končno uspelo Julijo prepričat, da se je odpovedalo žabam pod hlače. Stara je 2 leti in pol in je bila mnenje, da jih nujno rabi kljub 20 stopinjam zunaj.



Nam je pa nekaj dni nazaj končno uspelo prepičat malega, da ne rabi nič na glavi. Je skoz težil, da piha in da rabi trak. Še v avtu si ga ni hotel dati dol.
V  nedeljo smo šli po pa na sprehod mestu in je začelo malo pihat, pa mi reče, da rabi trak, ker piha veter.user posted image user posted image No, hvalabogu, ni bil vztrajen, ker je bilo zunaj 20°...user posted image

user posted image user posted image user posted image


ah, potem nismo edini. user posted image Tole s kapo mi je pa tudi znano. user posted image   Naša je še pri volneni kapi, če bi vsaj rutko dala na glavo.


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: žabice?
29.4.2008 22:20:34   
frufru
Mene samo nekaj zanima. Koliko od teh otrok, ki ne poznajo žabic, je bilo pozimi bolnih? Naš je vroče sorte, noge ma pa moje (vedno mrzle). Jaz se držim babičinega rekla čez noge pridejo vse bolezni. Se mi zdi, da kar drži. Ma še zdaj žabice, čepraj mu jih bomo počasi začeli menjat z nogavicami. Kapo je pa imel samo pod minusom. In razen vročine ob zobkih ne vemo, kaj je bolan/prehlajen otrok. Sicer pa vsaka mama dela po svoje kot je najbolje za njenega otroka. Pa tudi če jeziki okoli sekajouser posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: žabice?
30.4.2008 7:17:23   
dory
No moj 4 letnik,ki mislim,da je pojedel vso pamet tega sveta, si jih sam obleče, tudi trak obvezno da gor in brezrokavnik za ven...prav,da ga drgač zebe...ok...kukr mu paše..

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: žabice?
30.4.2008 9:22:41   
incabinca
Jaz mu dam žabice samo pozimi, zdaj pa mu jih že kar nekaj časa nisem dala gor.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: žabice?
30.4.2008 9:53:49   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: frufru
Mene samo nekaj zanima. Koliko od teh otrok, ki ne poznajo žabic, je bilo pozimi bolnih? 


Naša dva ne nosita žabic nikoli, pa praktično celo zimo nista bila bolna. Do novega leta nič, potem pa norice, pa ena viroza z drisko in bruhanjem, trenutno imata pa oba smrkelj in kašljata. To je pa vse. Nič povezano z nenošenjem žabic.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: žabice?
1.5.2008 12:45:07   
K_a_t_i
Že vsaj kak mesec je brez žabic. Ima pa za ven obvezno dokolenke. Jaz namreč nosim hlače s širokimi hlačnicami in če je mrzlo, mi vedno piha od spodaj po nogah, če imam dokolenke je pa ok. Pa sem to prakso prenesla še na tamalega. Star je pa 14m.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: žabice?
1.5.2008 22:00:51   
mayci
Tudi naš skoraj 3-letnik je že več kot en mesec brez, ima dokolenke.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: žabice?
1.5.2008 22:08:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

Mene samo nekaj zanima. Koliko od teh otrok, ki ne poznajo žabic, je bilo pozimi bolnih?


moj jih ne nosi, razen ko je res hudo mrzlo, kar pa letos ni bilo in trkam na les, je to zimo odnesel z manjšim prehladom, pa zdaj prve tri dni v aprilu je bil malo smrkav, ker je bos in samo v bodiju hodil po morju!

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: žabice?
2.5.2008 16:11:17   
Anonimen
Se vedno jih nosi pod krilo in med spanjem, ker noce biti pokrita. Stara nekaj manj kot tri leta.

(odgovor članu ANEJ01)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: žabice?
2.5.2008 21:46:48   
valči
Petletnik jih to sezono sploh ni nosil.
Triletnici sem nekje konec marca že dajala dokolenke gor,torej ima žabe,ko ima oblekico oblečeno.
Šestmesečnica pa je trenutno dva dni brez žabic.To pa predvsem zato,ker sem v sredo,ko sva bili pri zdravniku,kregana bila od sestre,da imam preveč oblečenega otroka,ko jo je v žabicah videla.In da v tem letnem času ni treba žabic.Jaz pa njej,da mi je je tri tedne bolna,da je veter,pa na tleh mi je dosti,v vozeku pri miru...
Sem se tako blesavo počutila,da pri tretjem otroku nimam pojma o oblačenju.Imam pa občutek o vremenu in njeni temperaturi.Ker je drobcena in hladne sorte.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: žabice?
4.5.2008 9:23:10   
zoya24
Frufru,

mi smo dali Žigu (2,5) letos pozimi žabe mogoče 7x gor, drugače smo prakticirali dokolenke. V bistvu ne dajem gor žab če je nad 5 stopinj (čez dan seveda),  ob tem vremenu sedaj tudi dokolenke odpadejo. Nazadnje smo bili pri zdravniku več kot eno leto nazaj, v letošnjem šolskem letu, torej od septembra 07, pa ni nikoli manjkal v vrtcu zaradi bolezni, razen prehlada, nismo bili nič bolani, niti ni imel vročine. Meni osebno se prav smilijo otroci, ki imajo v vrtcu žabe, ne glede na letni čas, sploh pozimi, ko ful kurijo in je notri vsaj 25 stopnij, pol se pa čudijo, da so otroci skoz bolani. Mi smo prejšnjo zimo, ko smo bili še mlajši, prakticirali dvoje hlače (pri takih malih se to še da, ker imajo večinoma trenirkice čez dan), zgornje smo potem, ko smo prišli v vrtec seveda slekli. Vzgojiteljice so ga pa potem oblekle, ko so šli ven.

Pri 20 stopinjah tudi 3mesečniku več ne oblačim žab, amapak ima nogavičke in hlačke.

< Sporočilo je popravil zoya24 -- 4.5.2008 9:24:31 >

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Ime za punčko




Maja (33%)

Ivana (10%)

Katarina (14%)

Anamarija (11%)

Ana (33%)


Število vseh glasov: 438

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!