|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 10:01:55   
mehurčica
Janja, no pa ti je uspelo filmček narihtat.user posted image Malecki je prava faca. Pa tako fajno igračko ima - kravico. Kje si kupila? Jaz bi Eni mogla kupit kako tako, ko stiska in se oglaša in se sveti. Nimamo nič takega, razen tisto za na posteljico. Bom zaenkrat kar tisto dala na tla in se naj s tistim igra. Samo se je polno praha gor nabralo, ker je bilo v spalnici na polici zdaj par mesecev.

Zunaj je zaenkrat sonček, ampak so že črni oblaki na vidiku.user posted image Eni pa spančka prvo rundo.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 10:06:19   
lane31
Mehurčica.........ob keri uri pa ste bili v Rušah...jaz sem bila ob 11h tam na kavi user posted image
Pa reči mi...kako ti je uspelo zbrisat komentar ???Res grdo user posted image  ,a vseeno boljše se ne jezit....vidiš mene je strah kakih perverznežev da bi si sline cedili po moji pupiki, zato res gledam ,da je oblečena ........pa vidim lušne filmčke od otrok v banici....ma ne vem.....boljše biti malo previden ,v tem grdem svetu user posted image

Alinna_alin..........krasen avatar....samo bom rokice pogrešala....res delaš čudovite fotke user posted image

Zala07.....pozdrave Pandici

Pranje...na 60 ....bele+bodije pa 90

Klavdija.........mali pa gre to dobro od nog...ja Neli čuvaj se.....konkurenca prihaja user posted image

Valči.......ojej še ni boljše ? Eh...upam, da čimprej zrihtate....pa mogoče res boljše iti k zdravniku nazaj ,saj jo mora kdo nadomeščat

Mama06......poznasm to.....fuj kašelj......domača zdravila so : redkev črna izdolbež pa med not pa spiješ naslednje jutro
hren naribaš+med in poješ
šnops prepražiš na cukru in  vžgeš na kratko
prejnano mleko+česen not in žajbelj

Če verjameš ali ne sem v dveh dneh vse to sprobala -bila 2m noseča ,po preboleli pljučnici ,kašljala pa tako da sem bruhal zraven od napora ....nekaj od tega je pomagalo....kaj pa nebi vedla user posted image  



_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 10:18:49   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Mehurčica.........ob keri uri pa ste bili v Rušah...jaz sem bila ob 11h tam na kavi user posted image
Pa reči mi...kako ti je uspelo zbrisat komentar ???Res grdo user posted image  ,a vseeno boljše se ne jezit....vidiš mene je strah kakih perverznežev da bi si sline cedili po moji pupiki, zato res gledam ,da je oblečena ........pa vidim lušne filmčke od otrok v banici....ma ne vem.....boljše biti malo previden ,v tem grdem svetu user posted image

Smo bili najprej ob 16h na obisku pri sorodnikih, ki živijo v Rušah. Plavanje pa ima ob 17h. So pa rekli, da bo samo enkrat na teden - ob ponedeljkih. Ni mi jasno, zakaj so nardili samo 1x, ker v takem kratkem času se ne bo naučil plavat. Te bi ga raje sama naučila.

Kako zbrisat komentar na youtube: ob komentarju imaš možnosti reply/remove/block user/spam. In klikneš Remove.
Sem pa tudi jaz bolj previdna pri teh filmčkih. Sem preverila, če se kje kaj vidi, tam ko se v bani igrata.


Vanili, ti pa zgleda tako hitro pišeš, da so tvoje besede dostikrat kar skupaj napisane. Kam se ti mudi?user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 10:48:15   
mišk
Pozdravljene bejbe po dolgem času. Jst imam doma cele dni zidarja, pa še vse drugo, tak da sem bolj malo na računalniku. Pri nas ni nič novega.
Alina_alin, sedaj vem, kaj si mislila, ko si rekla, da ko se enkrat user posted image  obrnejo in potem dolgo nič... Je pri nas spet čisto mrk glede tega.user posted image

Pranje: Jst njene cotke perem na 40 z Dreftom za občutljivo kožo in brez mehčalca. Če je pa res fajn umazano (od kakega korančka) pa dam zraven še Vanish in potem dvakrat izperem. Plenice perem na 90, z mehčalcem.

Janja: S tem svojim filmčkom nas nekatere nisi nič potolažla!user posted image user posted image user posted image  Ne bom več govorila zakaj.user posted image

Spustila sem kar ene par strani (jih nisem prebrala), zato sem po moje marsikaj zanimivega spregledala. Si bom mogoče enkrat vzela čas.


(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 10:59:49   
vedra
Tudi mi smo med prazniki žal doma user posted image , saj je naš ati v službi user posted image

Vanili in mama06 - tudi mi imamo težave z uvajanjem GH: predvsem zelenjave. Ko dobi v usta zelenjavo, jo poje 2 - 3 žličke in jo čez minutko izbruha. Ali mi lahko katera kaj svetuje?
Drugače pa že cca 14 dni za večerjo je riževo kašico, vendar največ 40 ml. Me je začelo malo skrbeti od česa se bo redil, saj je že sedaj med drobižeki - 7.020 kg
Ima pa rad banano, ki mu je sedaj ne dajem več, da se ne bi preveč navadil sladkega okusa in bi potem jedel le banane....

pingi - lepe slike, ko vidim take slikice kar zavonjam morski zrak

user posted image
Klaudia - ne vem kdaj bomo še mi dočakali takšno plazenje, saj naš user posted image  obvlada le obrate iz hrbta na trebušček. Ampak kdor čaka...dočaka
 
Nosek mi čistimo z vlažno vato in večinoma mu je tako fajn, da se zraven tudi smeji.... upam da bo tako tudi ostalo
 
 

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 11:25:34   
metkica1
Vsem lep pozdrav!

Da vam pokažem našo novo pridobitevuser posted image user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 29.4.2008 19:50:53 >

(odgovor članu vedra)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 11:36:12   
suzanamai
No končno sem vas uspela prebrati, pa sem bila prepričana kakšno zatišje bo. Bejbe malo manj čvekajte, saj so počitnice, pol vas pa ne moremo dohajat.

Zoja je malo boljša, je bruhala zadnje tri dni, manj jedla in ima še vedno poln nosek. Ja tudi ona ne prenese več čiščenja, tako da se igrava in pojeva ter kričiva zraven, no potem mi le uspe, zraven pa tako krili z rokami in obrača glavo, da je težko ujet pravi trenutek user posted image . Sem jo včeraj peljala k P in je rekla, da ne vidi nič posebnega in verjetno bruha zaradi noskauser posted image , naj dobro čistiva in bo. Pa sva potem včeraj res čistili na vsake pol ure in cel dan ni nič bruhalauser posted image .

Smo se pa v nedeljo vseeno odpravili k mojim in je bila čist navdušena nad motorji, evo slikce

user posted image

je kar vriskala od navdušenja, ko je dedi zalaufal, pa ropotajo da še mene ušesa bolijo.
No izgleda je dedi le dočakal vnukinjo, ki bo z njim delila navdušenjeuser posted image .
Barabica sploh ni hotela stran od motorjev in se je hotla na vsakega usest, potem se je pa na glas režala, ko se je začela rita trest. Čist je bla huda, bom jutri nesla kamero s sabo in jo probala posnet.

Vanili evo ti fotko kako mam jaz Zojo namontirano v mt, ti bom pa še slikala, ko bova kosili travo
user posted image


Moram šibat, se je zbudila, bom nadaljevala kasneje

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 29.4.2008 19:52:05 >


_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu vedra)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 11:41:55   
*kinnie*
Joj pri nas pa še kar user posted image in bo tako verjetno kar cel danuser posted image . Otročki so sicer pridkani, Anja mi je celo pomagala piškotke pečt, ....za malega je pa že dovolj, da vidi njo....

Mehurčica: tvoja ideja je super, a kaj ko tudi jaz živim na vasi in sem takoj za vsak podvig vezana na avto. Po drugi strani mi je pa boljše, da se dobivamo na igrišču, da se otroci res zlaufajo...toliko energije ojoj. Jaz našo najprej peljem na dolg sprehod, nazaj grede pa se ustavimo na igrišču....ponavadi smo tam kar sami...edino sedaj ko so počitnice, je bolj pestro. No in ker se je tako lepo igrala z otročki tam, smo se zmenili, da jih danes spet pripeljemo....na pa imam...deeež!
Pri nas je tako malo otrok, tu ko jaz živim, je na celi vasi samo en otrok starosti ta večje, samo kaj se njegovi starši držijo bolj zase.
Vanili: a ni luštenuser posted image user posted image

(odgovor članu vedra)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 11:44:14   
metkica1
mahurčica, ko sem tole prebrala je meni pritisk dvignal, verjamem da si žalostna, en user posted image za tebe. Se pa ne sekiraj, ker ta ki lahko tole na piše nima v svoji glavi nič. In verjetno preveč časa za pisanje take izjave, user posted image  ne morem druga rečt. Imaš zlata otročka in to je važno, vem pa da kaj takega zaboli.

pranje: perem večino stvari od male na 60, če so kakšni fleki od Gh prej na špricam z zelenim Oxi in gre vse dol. Kakšne majčke, ki so bolj žive barve in bolj občutljive isto po potrebi našpricam in perem na 40. Z madeži zaenkrat nimam težav, gre vse dol.

moja mala šefica se nič kaj ne obrača, ko sem gledala vaše filmčke ne morem skoraj verjet, kaj že počnejo in znajo, ko dam mojo na trebuh in se naveliča se začne dret kot jesihar ne da bi se obrnila sama. Vedno ji moram pomagat, sem jo že pustila malo jokat, pa ni učinka.user posted image

valči pelji Nino k zdravniku, res traja tole pri vama že predolgo, potem bodo pa še prazniki pa spet ni nobenka pravega dohtarjauser posted image  probaj ji kupit kapljice sinecod za lažje izkašljevanje so od 3 m, v rdeči pakungi. Vprašaj v lekarni, samo ne kupi sirupa, meni je to hotla podturit (sirup je za večje), to pa so kapljice.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 11:57:33   
nova10ka
Evo, Tjašika se je končno pogreznila v dopoldansko spanje (je komaj še dopoldne ujela), pa si že od 10h oči menca k pr norcih. Namesto da bi se sedalje družili v Tivoliju, se doma skrivava pred dežjem.

Nina in Valči - želim vama čimprejšnje okrevanje. Me je kar stisnilo, ko sem brala kaj se vam dogaja s prehladomuser posted image user posted image

Pranje cot - bodije in svetle brve vsaj na 60 (včasih tudi na 95), plenice na 95, ostalo na 40-60, odvisno od popackanosti. Dam samo prašek, Froch, nimam več dvojnega izpiranja. Vedno pa dam vse na sušilec, ker od user posted image rojstva ne uporabljam več mehčalca in je sušilec krasen substitut.
Poletje in morje - včeraj so mojemu user posted image sprejeli članek za konferenco v Grčiji in je predlagal, da gremo tja vsi trije za 1 teden user posted image user posted image user posted image . To bo poleti, torej bo user posted image že 9 mesecev stara. Zdaj pa ne vem kaj je bolje - ali gremo z ladjo ali z avijonom? Malo me je strah letenja, k bodo pikico ušesa bolela. ladja pa traja in traja.... Pa ne vem kaj pol narest z avtosedežem... A ga vzet sabo? k tam taksiji verjetno nimajo avtosedežev? KAJ PRAVITE, kako to narest?


(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 12:05:52   
Kasija
Dobro jutro!

Anže in Oskar vse naj za pol leta!

Pa sem spet na rr. Pa ne da nisem hvaležna, samo morala bi biti na poti v ikeo, pa moj sin še vedno boleha. Sanwebdra, hvala da si prenesla moje vprašanje o jokanju med čiščenjem noska v part3, ker se kar bolje počutim, da nisem edina mučiteljica. elian spušča prav huronske krike, ko vidi pumpico. če pa mi uspe očistit, je pa kar srečen.

Pingi - hvala. Zakaj? Moj user posted image  je videl tvoje prve fotke iz koloseja in ker se nama je pokvaril fotoaparat , sem dobila zrcalno refleksnega nikona!!!
user posted image   Hvala!
Pa Pingi vse fotke so ful lepe, ampak meni je najlepša tiste, ko vidva z Jakom gledata v morje in se njemu vidijo slikce na riti! Sem brala dalje in vidim, da jhe ta večini najbolj impozantna.

Klaudia Lia bravo za špago - sedenje! user posted image

Televizija hmmm pri nas je oči tudi obseden gledalec in elian se kdaj pazi z njim pred tv-jem. Sicer se mi to ne zdi najboljše, ampak ravno grozno pa tudi ne, če je poredko. Aja, pa ne zdi se mi narobe, da bo gledal tv, ampak me skrbi za njegov vid, ker je še majhen in ne vem, če zna prav "fokusirat" sliko.

Mehurčica obstaja vse sorte čudnih ljudi. Ne se sekirat! Meni je ena ženska, ko sem bila noseča in ji nisem hotela dati denarja, preklela otroka. Pa sem jo kar preklela nazaj - kaj je pogledala user posted image . Najbrž je mislila, da ima monopol nad prekletstvi user posted image . Pa še rekla sem ji, kako more in vse sorte. Kaj češ, se jih najde čudakov.

Nova10ka držim pesti z varstvo, pa da še naprej pošilaš smešne prigode! user posted image
Zasebni vrtci
http://smrkolin.si/index.php?lang=si - ta je na škofljici, da ne boste mislile, da se selim kar nekam user posted image
http://www.pingvin.si/si/index.php
http://www.vrtec-maliprinc.com/ - Domžale /tega mislim da pozna suzanamai/
Sicer pa je najbrž bolje najti privat varstvo ali mogoče kakšen vrtec drugje v Ljubljani? Če bo kakšno mesto prosto? Kriza je s temi vrtci, res!

Potovanje - Pred časom je ena napisala, da ti morajo avtosedež sprejet na avijon. Katera že? Pa pri pritisku v letalu pomaga, če se otrok doji (večjim recimo daš bombone ali čigumije) - no, tudi to sem slišala in ne sprobala.

< Sporočilo je popravil Kasija -- 29.4.2008 12:06:40 >

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 12:20:43   
Kasija
Dodajam album 7 mesecev kjer so fotke z novim fotoaparatom. Zdaj ga nosim povsod s sabo - ljubezen na prvi pogled!

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 12:34:54   
suzanamai
IZVIRNO SPOROČILO: nova10ka

Zdaj pa ne vem kaj je bolje - ali gremo z ladjo ali z avijonom? Malo me je strah letenja, k bodo pikico ušesa bolela. ladja pa traja in traja.... Pa ne vem kaj pol narest z avtosedežem... A ga vzet sabo? k tam taksiji verjetno nimajo avtosedežev? KAJ PRAVITE, kako to narest?




nova10ka priporočam ti letalo, s seboj vzameš lupinico, pa med vzletanjem in pristajanjem sesa in ne bolijo ušeska. S sesanjem si izenači pritisk, lahko pa prej poskusite iti na gondolo, tam je enako potrebno izenačiti pritisk, daš flaško, dudo ali podojiš in je bp. Mi2 sva šla z maiem v Ameriko, ko je imel 7 mes. in je bilo super, se mi zdi da je še najlažje potovat s tako majhnimi, mogoče bomo šli letos tudi, pa me že sedaj skrbi zaradi Mai-a, saj let traja več kot 16 ur, pa še 3x je treba avion zamenjat. Za Zojo pa itak ne bo panike, vzameš košaro na steni in lepo kraljuje notri cel let. samo mislim, da na eh kratkih ni možnosti košare, midva sva ga imela kar v lupinici na krajših letih.

Punce full lepe slikce.

Mehurčica ne sekiraj se zaradi izjav, sama veš, da imaš dva čudovita otrokauser posted image

Kasijauser posted image user posted image user posted image  čestitam za novo pridobitev.

Klaudia ti pa le glej, da boš Lio čimprej vpisala na gimnastiko. Take gibčnosti pa že dolgo ne. A ti veš kolk sem mogla jaz trenirat, da sem lahko to naredilauser posted image .

Še to sem vas hotela vprašat, tiste ki hodite na fizioterapijo. Zoja po novem dela aviončke, ko je utrujena, se noče obrniti iz trbuha na hrbet in potem rokice in nogice zateguje nazaj. Vedno ji potem rokice dam naprej in ne pustim, da jih da nazaj, na koncu ji pomagam, da se obrne. Imate kak nasvet? Kako naj jo prepričam, da to ni ok?user posted image

Pa še glede pralnega stroja. jaz sem imela 1x tudi težavo, ko mi ni dovajal dovolj vode no na srečo sem sama odkrila kje je problem. Na dovodni cevi, je bila zamašena mrežica. Enostavno odviješ dovodno cev, tam kjer se stika s strojem in očistiš. Jaz sem jo potem kar vrgla dol, mrežico namreč, saj so nam menjali vodovodne cevi do hiše in je bila cel mesec svinjarija v vodi, pa se mi dal skoz pucatuser posted image .

Drugače pa perem na 60°c na programu sinetika, ker je krajši, zelo umazano svetlo in plenice pa na 90°C. Mehčalec sem in tja, detergent pa dash iz mullerja, za madeže rumeni meglio pred pranjem.

< Sporočilo je popravil suzanamai -- 29.4.2008 12:43:40 >


_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 12:35:39   
mišk
Metkica1: Ka ti po novem zbiraš ta lepe vozičke!?!user posted image  Kolk vem imaš doma rozastega quinny-ja buzza, zdej pa še Jane Slalom?user posted image user posted image  Ful lepi! Čeprav mi je Buzz še zmeraj lepši? Kater se ti pa zdi bolj praktičen?

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 13:23:52   
Kasija
user posted image  Tiste, ki imate zasebne albume na netu, kaj imate? Jaz imam sorodnike v tujini, pa tudi za domače bi rada kdaj pustila slike na netu - dostopne samo njim - in bi si jih sami zbrali. Takole vedno komu pozabim poslat, potem me pa kregajo. Kaj uporabljate?


(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 13:28:02   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

user posted image  Tiste, ki imate zasebne albume na netu, kaj imate? Jaz imam sorodnike v tujini, pa tudi za domače bi rada kdaj pustila slike na netu - dostopne samo njim - in bi si jih sami zbrali. Takole vedno komu pozabim poslat, potem me pa kregajo. Kaj uporabljate?




Lahk odpreš album na www.moj-album.com in vedno daješ slike v isti album. Potem pa samo pošlješ na mail vabilo vsakemu, ki hočeš da si jih ogleda. Seveda tudi označiš, da album ni javen. Kaj drugega pa ne poznam.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 13:28:44   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

Dodajam album 7 mesecev kjer so fotke z novim fotoaparatom. Zdaj ga nosim povsod s sabo - ljubezen na prvi pogled!


Kam si ga pa dala? Na RR, al kam drugam?

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 13:30:14   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Metkica1: Ka ti po novem zbiraš ta lepe vozičke!?!user posted image  Kolk vem imaš doma rozastega quinny-ja buzza, zdej pa še Jane Slalom?user posted image user posted image  Ful lepi! Čeprav mi je Buzz še zmeraj lepši? Kater se ti pa zdi bolj praktičen?

Buzza sem prodala. Mi je ta pink full občutljiva barva, pa sem alergična če je voz umazan. Doma sem na vasi, kjer tudi povsod ni asfalt pa me je to prednje kolo zezalo, ker je malo.
no včeraj pa sem kupila jane. Full mi je boljši, to je comfort za otroka, quinny buzz pa ena matrarija (oprosti, če ga ma katera), ker ima sedežni del malo prostora, pa ko ga poležeš so noče v luftu. Najbolj pa me je jezilo, ker moraš športni del dat dol potem ga še le lahko zložiš.user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 13:36:59   
*kinnie*
Suzanamai: a si ti gimnastiko trenirala?....

Glede potovanja v Grčijo tudi jaz mislim, da je bolje avion....sem oboje dala skozi, pa ti rečem, avion! Ti je pa že suzanamai ful dobro napisalauser posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 13:37:32   
Klaudia
metkica1 - user posted image  za nov voziček. A ste novga kupili? Ima res hud kontrast v barvah user posted image

suzanamai - boš mogla pazit Zojo, da ti ne bo ušla s kakšnim motoristom user posted image , dobra zgleda gor. Poznam enga fantka, ki ima podobno fobijo, samo da s konji. Na vsak način mora biti gor.

dojenčki in letalo - sestra je šla z malim v Avstralijo ko je bil star 7 mesecev. Doplačali so za stensko košaro alias posteljo in je mali noter užival. Na Cookovih otokih pa še bolj. Frajer!!

TV - jo prižgem samo 3x na teden (House ob torkih, CSI ob sredah in BB ob petkih user posted image  ), pa še to zvečer, ko Lia že spi, tako da nima kdaj jo gledat. Jo bo še preveč ko bo večja.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 14:12:05   
Kasija
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

Dodajam album 7 mesecev kjer so fotke z novim fotoaparatom. Zdaj ga nosim povsod s sabo - ljubezen na prvi pogled!


Kam si ga pa dala? Na RR, al kam drugam?


Grrr še nikamor, ker me ven meče

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 14:37:08   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

metkica1 - user posted image  za nov voziček. A ste novga kupili? Ima res hud kontrast v barvah user posted image



ja nov je. Bi bila kupila barvo 2008 model je tako isti samo jih ni več za dobit, verjetno šele jeseni, tudi v skladišču jih ni. Ja glede barve m ije fajn, ker je sedežni del bolj temen. Strehica je na zadrgo in se lahko okrog obrne in je siva barva zgoraj pa ta rumena odznotraj.
Je pa pomoje nekaj takšnega kot tvoj tanov im aneke podobne karakteristike, samo lažji je. A ti si zadovoljna s svojim?

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 14:55:20   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: metkica1
Je pa pomoje nekaj takšnega kot tvoj tanov im aneke podobne karakteristike, samo lažji je. A ti si zadovoljna s svojim?


Ful sem zadovoljna. Je res veliko boljši od speedija, samo saj veš - kakšen voziček ti odgovarja vidiš šele, ko že voziš enega in ima polno napak.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 14:57:17   
pingi
Kasija, bravo!user posted image  Pa je le uspelouser posted image  
Kater model pa imaš? Se že po fotkah vidi, da je to čisto druga pesem kot pa navadni trotli (brez zamere tistim, ki jih imate - saj ga imam tudi jazuser posted image ) - globinska ostrina, kontrasti...

Klaudia - bravo Lia!user posted image
To je pa že čist preveč, kaj tele pupe obvladajo. A ste opazile, da od fantkov pa še nobena ni dala gor kakšnega gimnastičarskega filmčka?user posted image
Hmm, mogoče že trenirajo za kasnejši scenarij - kavč, daljinec, pivo... user posted image

Suzanamai - hmm, Zojo bo pa za mirkat, da ne pobegne s kakšnim Valentinom Rossijemuser posted image

Mehurčica - pozabi na omejence. Tudi takšni so na svetuuser posted image  

Nova10ka - ti pa res nimaš sreče zadnje čase. Na žalost nimam nobenega nasveta zateuser posted image  Sem spregledala, kako je pa kaj s starimi starši? Bi lahko čuvali malo?
Potovanje v Grčijo - ja, avion je definitivno hitrejšiuser posted image  Ima pa potovanje s trajektom poseben čaruser posted image  Vsaj meni je bilo zmeraj super. V bistvu je že to del potovanja, tak super uvod in zaključek. Po moje bi znalo bit ful fajn. Trajekt je velik, tako, da se lahko sprehajaš, otroška igrišča tudi imajo, pa bazen...
Pa kabino vzameš in se lahko v miru rihtaš.
Mislim, da bi tudi prišlo malenkost ceneje (če ne dobiš kakšnih ugodnih letalskih vozovnic).

Našemu se pa še vedno cedi iz nosa in je tečkast ko user posted image  Mah, bo že minilo.
Sem se spomnila še na Valči, držte se in eno user posted image  za zdravje!

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 15:00:31   
Kasija
Sem uspela spravit cele 3 fotke gor. Nadaljujem rajši drugič.

Pingi fotoaparat Nikon D40 user posted image  Je bil znižan, ker pride nov model ven ali je že prišel - vsekakor pač sreča zame user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?