|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mirena - vrvice
27.4.2008 8:51:14   
Blink1
Ma... sej ne vem kaj naj dam vprašanje... bom kar tukaj.

Pred kakšnimi 10 dnevi sem si dala vstavit Mireno. Tiste ki jo imate... a lahko s prsti začutite vrvice v nožnici? V prospektu piše, da bi jih naj s prsti občutila, ampak jaz sem jih mogoče prve dni, zdaj pa več ne... Bolečin nimam, krvavin tudi ne

Graciasuser posted image


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 9:24:32   
CUKRČEK
Jaz jih še vedno čutim....po nekje pol leta

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 9:30:56   
vesel
Eno vprašanje.
A ne priporočajo Mireno po najmanj 2 porodih?Ali lahko daš to mireno tud,če sam enkrat rodiš?! Kakšni so pa spolni odnosi po mireni?

Prosim dejta mi malo povedat o tem,ker se tud js zanimam za to vrste zaščite.

Hvala

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 9:34:28   
CUKRČEK
jaz sem 2x rodila in sem si zdaj vstavila mireno. Nekje 3 mesece po porodu in še nisem imela menstruacije. Sem pa zelo zadovoljna z njo. Med odnosom naju ne moti, nisem imela nobenih bolečin ne med vstavitvijo in ne kasneje. Imela sem le malo , ampak res malo, izcedka takoj na začetku.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 9:38:17   
vesel
Js sm 1x rodila oz.moja hči bo 3 leta stara pa me zanima,če bi lahko že tud js melato vrsto zaščite??

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 9:47:26   
Blink1
Moja mala je stara 3,5 leta. Mireno priporočajo po prvem porodu.

Cukrček... a jih s prsti začutiš? Jaz jih ne... pa sem mislila, da po spolnem odnosu zlezejo kam višjeuser posted image user posted image Madoniš... bom res morala k G, da pogleda kje souser posted image


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 9:55:25   
FORZA
Mene pa zanima čez kolk časa vam je G rekla da imate kontrolo po vstavitvi. Čez dve, tri letauser posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 10:12:05   
Blink1
Povsod piše, da 4-6 tednov po vstavitvi... Ampak jaz grem kar jutriuser posted image Mater... pa te vrvice

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 10:33:28   
FORZA

IZVIRNO SPOROČILO: N&N

Povsod piše, da 4-6 tednov po vstavitvi... Ampak jaz grem kar jutriuser posted image Mater... pa te vrvice

Ja to vem sem imela 4 tedne po vstavitvi UZ. Sedaj je že dve leti minilo pa sem pozabila kdaj mi je rekla kontrola. mislim da čez dve letiuser posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 10:41:10   
viv_
Itak greš 1x na leto na pregled. Jaz pa nikol nisem iskala vrvic?user posted image  Sem imela pa pred kratkim pregled po enem letu, pa je rekla, da je vse OK.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 10:47:51   
Freycha
Pomoje nima veze, koliko otrok že imaš. Če hočeš samo enega, potem menda ne boš čakal, da dobiš še enega, da si jo potem vstaviš user posted image user posted image user posted image

Jaz jo imam doma in še kar čakam, da si jo grem vstaviti (mogoče torekuser posted image ). 

N&N če te skrbi, raje pojdi na pregled, da ne bo odvečnih skrbi user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 10:57:25   
Blink1
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

N&N če te skrbi, raje pojdi na pregled, da ne bo odvečnih skrbi user posted image


Mater milo...  ej... po eni strani so tabletke boljše, ker vsaj veš, da si zaščiten... zdaj pauser posted image user posted image kaj če se premakne, kaj če ni zaščite?? Nič... starega ne bom  gor pustla, pa jeuser posted image


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 14:01:20   
Spark
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha



Jaz jo imam doma in še kar čakam, da si jo grem vstaviti (mogoče torekuser posted image ). 



Ej, res sem nevedna glede te oblike zaščite. Zanima me to si kar sam doma vstaviš, ali ti ginekolog to vstavi?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 14:13:12   
Blink1
Obvezno ginekolog.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 15:13:26   
Seven*
N&N, a je bolelo? Jaz mam tudi tole v planu. user posted image user posted image user posted image  Upam, da si potem ko dvakrat rodiš že tolko raztegnjen, da itak nič ne čutiš. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 15:32:28   
Blink1
He he Seven... kaj pa vem.. po moje vse kar nazaj skoči.

Moram pa reči, da ni pretirano bolelo. Občutek je neprijeten tudi potem, ko je že vsega konec. Kakšne tri dni sem občasno čutila še bolečine iste kot pri menstrualnih krčih, ki pa so ob gibanju ponehale in sem jih čutila res samo občasno. Zdaj, po enem tednu, me tu pa tam malo štihne... Drugače pa ni sile. Sej pravim, upam, da je še na istem mestu. Grem pa jutri zagotovo preverit. Nimam kaj zgubit... ziher je ziher.

Po nasvetu G pa sem kakšno uro pred vstavitvijo vzela eno tableto proti bolečinam. Je rekla, da je to zdaj pri njej stalna praksa, ker so pacientke tudi bolj sproščene. Vse skupaj pa je trajalo 10 minut.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 23:09:51   
Suza
Jaz tudi ne čutim vrvice od mirene, in ko sem bila prejšnji teden pri G je bilo vse vredu.

Sem pa si jo dala vstavit že pri prvi user posted image po porodu. Pri prvem pregledu sem prosila G za recept in sem jo imela doma do prveuser posted image .
Vstavljal mi jo je Šučur na Ptuju in sploh nisem nič čutila. Nekaj sma se pogovarjala ko je že začel pospravljati. Tako, da sem ga vprašala če je kaj narobe da pospravlja. Pa mi je kar povedal da je končal.

Od takrat več nisem imelauser posted image . Z njo sem zelo zadovoljna in je več ne zamenjam za tabletke. Mi je malce žal, da si je nisem nabavla že po prvem porodu, samo takrat jo je bilo potrebno plačati. Zdaj pa je zastonj.

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mirena - vrvice
27.4.2008 23:23:50   
piščanc
jaz jo imam sedaj pol leta in je super. zaščita je hormonska (kot tabletke), tako da tudi če se premakne nima kaj biti. jaz pa nikoli nisem iskala vrvic?

glede bolečine, prvič, ko sem bila 8 mesecev po porodu in sem dala navaden obroček me ni bolelo čisto nič. drugič, ko sem tri leta po porodu dala mireno sem čutila vse, bolečina je pa brrrr.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mirena - vrvice
28.4.2008 7:16:33   
vesel
se pravi poj si tud js lohk naročam mireno,ker mi grejo full na jetra te kontrac.tbl.
Kako pa je s tem recimo,če si po določenem času spet partnerja želita še enega otroka? kolk ciklusov je treba počakat po mireni??

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mirena - vrvice
28.4.2008 7:56:45   
Lari
Mene pa zanima ali je mirena sploh priporočljiva, če je ženska podvržena migrenam in kako je, če si po carskem rezu. Jaz imam za sabo 2 carska reza in sem slišala, da v tem primeru to ni priporočljivo. Ali to drži?

Lari.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mirena - vrvice
28.4.2008 8:40:45   
Blink1
Veliko odgovorov najdete tukaj.

Kolk vem lahko zanosiš takoj po odstranitvi Mirene. Hormoni pa delujejo le lokalno, tako da se mi zdi boljše od kontracepcijskih tabletk.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mirena - vrvice
28.4.2008 9:19:56   
Sibil_
LAri-jaz imam za sabo tudi dva CR in baje ni težav, jo imam od decembra in se super obnese.Ampak tudi jaz nisem nikoli iskala vrvic, saj če jih začutiš s prsti jih verjetno tudi partner čuti-al kako?user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mirena - vrvice
29.4.2008 21:51:06   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: N&N

Cukrček... a jih s prsti začutiš? Jaz jih ne... pa sem mislila, da po spolnem odnosu zlezejo kam višjeuser posted image user posted image Madoniš... bom res morala k G, da pogleda kje souser posted image



Ja, jaz jih čutim s prsti. Mogoče so se ti samo "skrile"..izgubit se menda niso mogleuser posted image user posted image


Mene pa zanima čez kolk časa vam je G rekla da imate kontrolo po vstavitvi. Čez dve, tri leta


Po vstavitvi sem imela kontrolo po 6-ih tednih. Zdaj pa vsako leto. Po petih pa zamenjajo mireno...če je prej seveda ne odstaniš.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mirena - vrvice
30.4.2008 0:34:17   
* Mateja *
OK, vrvice ti torej segajo v nožnico. kakšne pa so, trde al ko sukanec? A to partner čuti če te npr. s prsti noter? Al pa na luleku čuti? Kr jaz sem tudi suta tabletk, pa nimam jajc, da bi si to dala, ker se bojim  da bom mela pol močne menstruacije al pa kej tazga!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mirena - vrvice
30.4.2008 10:05:12   
Blink1
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

OK, vrvice ti torej segajo v nožnico. kakšne pa so, trde al ko sukanec? A to partner čuti če te npr. s prsti noter? Al pa na luleku čuti? Kr jaz sem tudi suta tabletk, pa nimam jajc, da bi si to dala, ker se bojim  da bom mela pol močne menstruacije al pa kej tazga!


Ravno nasprotno.. menstruacije se zmanjšajo. Nitke se naj nebi čutile. Če se, jih mora G skrajšat.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?