|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 15:41:13   
mml
martinca ja jaz sem dala lani decembra gor recept za pomarančno marmelado, ker sem jo delala za darila za Božič user posted image

sunny super, da si si privoščila razvajanje, jaz tudi razmišljam o čem podobnem...samo še ne vem kdaj user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 16:30:33   
nana35
 
Lea in Tea vse najboljše!!
 
Aurora,vse najboljše za XX rojstni dan,naj se ti izpolnijo vse najbolj skrite želje!
 
ursalara,klepetka,mala pikica,sunny m.mml,user posted image hvala za pestke,upam,da so pomagale,ne vem še nič,kako je bilo,jutri izvem za oboje,za danes in za jutri. Mislim,pa da so pomagale!

IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
nana seveda si zasvojena, z mano vred user posted image Kaj hočeš, resnica boli user posted image
Drživa z Gašperjem danes močno pesti zate user posted image user posted image user posted image Dobro opravi, potem pa hitro odpri salon "Januarček", pa da ne pozabiš na 'januarsko' kartico, s katero bomo imele klepetulje poseben popust user posted image


Če se bo reklo Januarček še ne vem,za popuste pa se lahko zmenimo,ni problema.

klepetka,Klemen se trudi da postave pravi ded,da bo potem dobro zgledal,ko bo stopil z Lano pred oltar...

mml Nič še novičk,mislim,pa da sem naredila.Tako po občutku.Jutri pa še en izpit in upam,da si potem za vse veke oddahnem.Hvala da misliš name.user posted image
Mi imamo vrt že nekaj časa poln solate,berivko smo že pobrali(mi rečemo šnitka),pa imamo jagode,korenje in peteršilj,pa kaka mlada čebulica se tudi najde...Največ pa imamo jožicuser posted image .

Suzana,zelo dobre kreme uporabljam za mladost,take gledališkeuser posted image .

Lunca,lepo uživajte na dopustu,malo si oddahni od nas in se nam kmalu spet vrni.

katarinas,naš Klemen je tudi kar vredu fant,težek in kar velik,midva pa tudi gliste.No,jaz imam mišiceuser posted image .

martinca to bo lušno na dekliščini...user posted image
Če se Patrik non stop joka,pa mogoče ni vročina,mogoče je le zobek....

Lep dan...

< Sporočilo je popravil nana35 -- 19.6.2008 16:31:29 >


_____________________________

:))


(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 17:52:43   
ursalara
Nana upam da si jutri res odahneš user posted image !Držimo pestke še naprej!  user posted image

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 18:09:31   
Lusa
Toliko ,da se pofočkam ,da vem kje sem ostala.Jutri gremo v Lj v zoo ,sem dobila vstopnice(hvala Daschi) in jih je treba mal ponucat.Že komaj čakam ,da si bomo spet vsi4 naredili en lep izlet.Je pa Daša nekam sumljivo pridan in danes ogromno spi.Upam ,da se ji kaj ne kuhauser posted image

Aurora-vse naj naj

lea in tea-vama tud vse najboljše

triš-nisem pozabila nate.Sem se danes že kar 2x mimo lekarne peljala ,pa nisem imela kje avto za sparkirat ,tam imajo ful butasto narejeno glede tega.Bom jutri na hitrco šla -upam!Sorry za mojo počasnost mi je ćže vse nerodno.

klaja-jaz pa tolikokrat pomislim nate -že zarad Julije ,ker me vedno zanima ,kako so kaj "naši" downovčki.


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 20:07:12   
vaney
čer.

Anže spi, jaz pa sem gor...

Danes sva se imela superuser posted image  od doma smo šli (tašča, Anže in jaz) ob 10.30, prišla pa sva ob 19huser posted image  In Anžeta moram res pohvalit. Prenesel je cel kup trgovin od pohištva do oblek, kavo, 2 obiska in ni niti 1x zajokal, edino v avto, ker mu je bilo vroče. Res imam zlatega otrokauser posted image  No, novi pa smo: tašča za komplet dnevno sobo, omarico za kopalnico in čevlje, Anže za pametnega kužka in avtosedež Romer, jaz pa za japonke, natikače (tiste penaste z luknjicamiuser posted image ) in 2 trenirki, smo bili pridni, ne? Samo moja kartica jokauser posted image , taščina pa še boljuser posted image user posted image

Edina slaba novica je, da sva z user posted image  spet na bojni nogi, ampak se mi sploh ne da več pisat o tem....

Grem še perilo obesti, potem pa malo pred tv in spat...

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 20:10:24   
vaney
nana, držim pestiuser posted image

sunny, super za uživanjeuser posted image

mml, kortikosteroid sem dala včeraj 2x in danes zjutraj in zvečer, se je pa stanje na licu precej popravilo, tako da jutri ga ne bom več dala, že danes sem ga s težkim srcemuser posted image  drugače pa hvala za opozorilo, nisem vedelauser posted image  
po moje bi te lahko tukaj klicale kar"dohtarca mml", kaj praviš?user posted image user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 20:12:28   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

po moje bi te lahko tukaj klicale kar"dohtarca mml", kaj praviš?user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  to zveni pa tako odraslo in resno...upam, da me nimate za tako hudo resno in staro...



_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 20:36:10   
mala pikica
Danes pa je res mirno tukaj...

Mi imamo takšne borbe s hranjenjem, da je joj user posted image Tudi večerje Gašper ni hotel jesti, seveda potem tudi zaspal ni. Flaška ga res tako umiri, da vedno takoj zaspi. Po dolgih borbah kreganja, je le pojedel pol flaške in že spi.

vaney super za vaše nakupe user posted image Sebi pa si bolj malo privoščila user posted image Pametni kuža... jaz še vedno čakam, če bo kdo vprašal, kaj bi Gašper imel za krst. Pa noben nič ne vpraša user posted image Nazadnje pa bomo imeli dva tricikla, pa tri kahlice... user posted image

lusa uživajte jutri v živalskem vrtu, je Luša sigurno zelo vesela user posted image

Jaz sem danes sčistila ploščice, ampak logično prvo čiščenje po fugiranju ni dalo nobenega učinka user posted image In zdaj se moj dragi plazi po kolenih in čisti za mano user posted image Hvala, zlati moj user posted image

Danes sem še v sončnem vremenu poslikala najino hiško, ampak na slikah nikakor ni takšne barve kot je v resnici. Bom vseeno pokazala nekaj slikic, upam pa, da kmalu ulovim pravo barvo in jo takrat pokažem še enkrat user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 20:37:40   
Anchikaa
Čer.

Daša že spi,je mela malo reakcije komaj danes po cepljenju,je malo zakuhala pa smo dali svečko v rito in je bilo takoj boljše.Se pa ji pozna da je bila včeraj cepljena,ker ni tista prava,kar nekaj bi se cartala,smeheca ji morš skoraj z silo vlečt,upam da bo hitro nazaj spet moj mali smehec.Noč pa je bila proti pričakovanjem,nekaj je sicer jamrala,enkrat mela pavzo za am am ob pol treh pol pa do 7h še potegnila eno rundo.

Nana...samo še ju3,pol pa že odpiraš SP,me pa bomo hodle na frizurouser posted image

Lea in Tea vse naj naj za obmesečnicouser posted image
Aurora vse naj naj za rojstni dan,da bi se ti izpolnile vse željeuser posted image user posted image user posted image

Vaney,tvoj Anže pa je super pridenuser posted image .

Mala pikica upam da se ti stanje s koleni čimprej izboljša.

Katarinas,ko vidim kako Lara uživa v Beniju,me ima že bolj da ga bomo za Dašo tut mi nabavili,ker se zelo rada kopa,in mislim da bo tako imela še več svobode v vodi ker se mi zdi da jo malo omejujem ko jo takole držim,ko eno vrečo in ne more izrazit svoje ljubezni do vodeuser posted image

Morem še pokazat kaj mi je lubi kupil...
user posted image
Dve zlati ribici,ker jih imam ful rada.user posted image lubi

Končujem da ne bo spet We are sorry.....

Lp,
Anchikaa

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 20:48:02   
Anchikaa
Aja,sem pozabla in vam bom zdaj delala lušte.V soboto sem pekla višnjev zavitek in takole se mi je spet "vsralo" testo in sem ga imela čez celo mizo
user posted image

Tako je zgledal pol v pekaču
user posted image

Ko pa je bil pečen pa ga nisem uspela slikat,ker ga je prehitro zmanjkalouser posted image user posted image


Mala pikica lepo da je tvoj spucal ploščice,ko pa ti ne moreš.Raje počivaj da ne bo še hujeuser posted image user posted image

LP

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 20:48:54   
mala pikica
Prve tri so slikane včeraj zvečer, zadnji dve pa danes v sončku. Prave barve pa še vedno ni. Mogoče na prvih dveh, kjer sije sonček.

Izvolite user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 20:57:11   
Anchikaa
VVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUU kak dobra hiša,Mala pikica.user posted image user posted image user posted image user posted image tako bi jaz tut melauser posted image

Ful dobre barve,velika okna,točno tako sem si zamišljala da bi mi2 z lubijem mela hiško,le da bi barve bile drugačne,pa ne bi bila na hribčku ampak v nižini.

Res ful dobra.user posted image user posted image




(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 20:58:05   
karatina
Pozdrav vsem in čestitke današnjim slavljenčkom.

Mala pikica ful lepa hiška in še lepša barva user posted image . Je skoraj takšna, kot je meni všeč za našo, pa je najverjetneje ne bom imela, ker se nihče pri hiši z mano noče strinjt.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 21:00:01   
mala pikica
Saj pravim, tukaj se res ne vidi, kakšna je v resnici. Je rdeča, ne temno vijolična kot zgleda na teh slikah.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 21:00:14   
karatina
A spremlja katera današnja Trenja...

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 21:00:26   
dašabina
Hojla, sem še živa, samo ne pridem do računalnikauser posted image user posted image user posted image
Grem brat, ...


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 21:01:58   
vaney
mala pikica, kaj naj ti rečem....S A N J S K Ouser posted image user posted image user posted image  za tole se pa splača bit zapufan tudi 30 let, ker je hiška naravnost božanskauser posted image user posted image user posted image  kar ne morem skrit navdušenjauser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 21:05:51   
majra
user posted image  user posted image         Mala pikica, sedaj vem o čem si govorila ko si govorila o sanjski hiši. Res je sanjska, kot iz pravljice. Pa okolica je fenomenalnauser posted image user posted image

Č u d o v i t o

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 21:06:50   
karatina
Mi smo danes dali kri in vodo za ponedeljkovo posvetovalnico. Je bila še ena mamica zraven s šestmesečnim malčkom, pa me zanima, če je bila to katera od januarčic?

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 21:06:59   
katarinas
mala pikica: Točno to sem hotla jaz napisat: hiška kot iz pravljice....a se lahko za kakšen dan k tebi preselimouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 21:08:10   
Alfabeta
Dober večer!

No, jaz sem se 2 dni vzdržala in nisem nič pisala. Bravo jazuser posted image

Zdaj pa resno. Ajda je bila včeraj cepljena, nič jokala. Težka je že 7320 guser posted image , še vedno samo dojena. UZ kolkov je 1auser posted image


No, jaz bom pa očitno zbolela. Me grlo tako zelo boli, da ne morem nič požirat, tud jest ne dost, kruha ali kaj podobnega sploh ne, kar je sicer dobro za mojo linijo, ampak vseeno. Tako me boli kot user posted image

Zdaj pa samo na kratko pokomentiram, kar se mi je najbolj vtisnilo v spomin, potem pa bežim dol

Mala pikica, me je zagrabila, najpogostejša slovenska bolezen.... Foušijauser posted image . Hecam se! Privoščim vam, ampak je reeeessss lepa hiška!user posted image user posted image user posted image In okolica tudi, fenomenalno!

Sunny, user posted image  za razvajanje

Vaney, bravo za nakupe. Saj denarnica se bo zopet napolnila, nič bat. Denar mora itak krožituser posted image

Lunca, imej se na morju. Vreme naj bi bilo krasno

Vsem slavljenčkom user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 19.6.2008 21:09:26 >

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 21:26:28   
mml
mala pikica hiša kot iz pravljice, super lepa user posted image

alfabeta user posted image  za nove mere, držim pesti, da ostaneš zdrava

Grem spravljat otroke spat

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 21:37:34   
dašabina
mali panča, pa lahko pišem
Tea, Lea, Jure vse naj, naj...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lutiropan, mislim, da si ti spraševala, fora je v tem, da če si na porodniški do 15. decembra, ti pripada cel dopust, drugače pa le sorazmerni del, tako, da jaz ga bom tud dva ali tri tedne izkoristila.
Mala pikica - vau, kakšna hiška, pa okolica - moja je za zjokat!!!!
Bi pa rada vsem položila na srce, ki dajete že GH - punce, ne tako merit teh mml, saj veste, enkrat smo bolj razpoloženi, enkrat manj. Me, ki samo dojimo, še manj vemo, koliko pojejo, tako da saj bo - pa počas ne prehitro. Upam, da me razumete... Ti naši škratki, kolikor so že veliki, so še vedno majhni in morajo hitet počasi....
Naš Miha tud vriska, vrešči, renči, imamo cel repertoar... Zdaj je odkrila nogice in nagiba se mi naprej....
No zdaj pa joka, adijo, mislim, da imamo komarje....

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 21:38:09   
SuzanaKK
Mala pikica vau vau vau, pa ti živiš v pravljici, res sva zdajle oba z dragim gledala slikce. Ko se še tvoje koleno popravi in Gašper začne jesti (da ti ne povem, kake borbe smo mi imeli danes s flaškouser posted image ), potem bo slika popolna. Čuj, kaj pa če bi tudi ti kako gavrilovičevo dala na kruh in jo ponudila Gašperjuuser posted image . Joj, kako sem se včeraj nasmejala tvoji zgodbici o Srečku.

alfabeta pa ne še ti no, še sreča, da klepetamo prek interneta, drugače bi še mislila, da sem vas jaz okužilauser posted image .

vaney uper za uspešen nakup.

Za nami je tudi lep dan, če odmislim hranjenje. Smo se šli proti večeru še z atijem potepat, tako da je bil super dan. Zdaj sem pa super utrujena, tako da še samo wc sčistim, grem pod tuš in spat.


Lahko noč, se tipkamo jutri.


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 21:43:05   
vaney
ej, a ste opazile, da bomo kmalu (najbrž že jutriuser posted image ) šle na 3. deluser posted image  smo pridne, ni kajuser posted image

zdaj pa tudi od mene lahko nočuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?