|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
1.5.2008 23:18:09   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: srursa

Jaz sem danes začela z ločevalno. Že četrtič to leto. Pa sem jo že opustila.


Jaz pa po nobeni diete........ampak manj žri....pa nič hrane po 17uri.......pa ni sladic in podobnih stvari-beri sladoleda.......pa malce več gibanja......

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
1.5.2008 23:19:48   
Sončni žarek
Urgenca se je začela........NOČKO......

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
1.5.2008 23:22:23   
srursa
Lahko noč. Pa sem sama ostala.user posted image user posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 9:04:33   
Sončni žarek
Sončno jutro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 9:06:37   
Anonimen
Dobro jutrouser posted image

Ja,pa sem imela urgenco-takoj ko se je začela je maša začela jokat (je neki sanjala),pol je Tisa začela jokat,pol sta obe jokali pa nisem vedla kero nej mirim.Obe pa sta operni pevki in imata visoki Cuser posted image user posted image Ko sta po mukah obe zaspali se je spet Tisa zbudila,pa potem Maša spet začne stokat pa Tiso zbudiuser posted image ............................Tako smo se šli do zjutrej.Ne vem kaj jima je blo.Luna je šele v ponedeljekuser posted image

(odgovor članu srursa)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 9:07:11   
Anonimen
spet midveuser posted image

Dej naliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 9:14:31   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: ****

spet midveuser posted image

Dej naliuser posted image


Evo, nalvam........

Si pa res imela urgenco.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 10:01:21   
*lenc@*
smo že odprli novo temo? a ni do 200 oz zakaj že tok prej?saj, **** bi glih tak lahk odprla 9.del z rdečo preprogouser posted image

antigona, ni še treba za zobk napisat k ni več ven prilezel, a gre lahko tako pooooočasi ven? pol se je včer zbudila in zaspla ob 21.30 pa do 7h s postanki seveda in to kar nekaj...sam da se ne zbudi, to mi je važn.



_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 10:04:07   
*lenc@*
a bom lahko 10. del pa jaz odprla???!!! user posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 10:04:35   
*lenc@*
k otrok...user posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 10:59:48   
Anonimen
Mene so prisilile da odpremuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 11:00:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

a bom lahko 10. del pa jaz odprla???!!! user posted image


Lahko lahko-mogoče že jutriuser posted image

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 11:09:01   
Anonimen
Veste kaj je bilo zjutraj-vedno jih pustim mojmu da jaz v miru pojem,popijem kavo in pregledam RR.To je moj jutranji ritual.Uni trije se pa na pojstli igrajo.

Kar naenkrat pa poči-sploh se nisem upala dvignit-potem pa jok.Tisa je padla s posteljeuser posted image user posted image user posted image Obe sva bili krvavi,ker si je jezička ranila z zobkoma.Priletela je direkt na obrazekuser posted image user posted image user posted image Pa še od tepiha ima porajsan obraz.Obe sva bili krvaviuser posted image user posted image

Sem mojga tolk nakurila.Zaspal je namreč-Sorry ampak tud jaz sem velikokrat zaspana ampak imam odgovornost in pazim ,zlasti na tamalo.
****ti da se ne morem nikol 100% zanest na njega.Pol pa v obrambo pravi:ja kva pa k teb padetauser posted image
res mi kr padata ja.Dobro vem da lahko iz takega padca nastanejo trajne posledice-velikokrat ne,ampak.....

Tamala se je kmalu pomirila in pojedla zajtrk.Vse sem sprobala,če dela normalno in mislim da ni hujšega.tolk se mi smiliuser posted image user posted image user posted image desca bom pa ubila ****ti.
Kolkrat je spal,ko sem ob pol enajstih prišla iz službe-Maša pa sama,brez nadzorauser posted image
Samo on je lahko zmatran jaz sem pa spočita a neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 11:39:08   
abc100
**** - vse bo v redu. Sej bosta še veliko bušk dobile. Verjamem, da si se fajn ustrašla. Nekaj user posted image user posted image user posted image zate.

Janez se je pa učeri ob rob pojstle prbiv. Je v trenutku plava buška  ratala. Jest sem pa hitr s trea tree namazala in ne morš verjet, kok to nuca. Buška kr splahni, pa nč se mu ne vid. Tko da če ker buško dobi, se splmnte pa mu kr namažte.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 11:57:14   
Jumpy
Hoj!

****, a sta punci imeli polnočni blues?

Glede decov pa merkanja otrok...user posted image user posted image user posted image  Jest bi tud znorela, če bi zaspal, otrok bi pa dol padu. Pa tud moj je tak, da je že večkrat kar zaspal, otroci pa sami. user posted image  Po mojem bi isti izgovor najdu k tvoj, če bi se katermu kaj nardil: "Kaj pa k teb pade?" Sej Tisi bo ok. Če bi blo kaj narobe, bi se kr hitro videlo.

Ja, sej bušk bodo imeli še veliko, a starši smo zato, da poskrbimo, da jih imajo čim manj. Ne mormo jih kar pustit, da delajo kar hočejo, saj še ne vedo kaj je nevarno in kaj ne.

Abc, no, to s tea tree bom pa probala.user posted image

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 14:15:45   
Antigona
Pri nas je pa več al manj obsedeno stanje. Luka ima že od včeraj zvečer kar naprej vročine čez 39, zvečer jo je mel celo 40,5. Ga je moj peljal k dežurnemu zdravniku in so ga zavijal v mrzle brisače pa voltaren je dobil. Mu je takrat padla temp. na 38,4, vendar je ponoči spet kuhal. Navadna svečka mu ne prime, sva ga prejle tud hladila z brisačami, pa se nikakor ne ohladi. Sploh ne vem več kaj naj nardim. Prejle sva mu spet dala voltaren ker je imel spet 40 vročine user posted image  user posted image  user posted image

Sej vem da je zmeden napisan, ampak drgač sploh ne morem. Čist je bogi user posted image  user posted image  user posted image

Sam nej še kdo reče, da dojenčki lažje prebolijo norice. No, tud na infekcijsko sva klicala, pa je rekla da razen tega da ga ohlajamo ne mormo narest nič drugega. Tko da smo zaenkrat doma... A ja, pa da če norice dobi od bratca/sestrice, so vedno v hujši obliki kot pri prvem user posted image  user posted image  user posted image

****

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 14:17:26   
Antigona
****, dej če maš še zmer shranjen kje tist o zbijanju vročine in vročinskih krčih ko si zadnjič skenirala, mi prosim pošlji na mail (sonja.cuden@gmail.com)
Hvala

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 14:30:55   
Anonimen
sem ti poslala pa upam da čim prej zbijete vročinouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 14:34:31   
Anonimen
Pa še en recept od patra Ašiča

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 15:13:06   
Antigona
hvala, upam, da nam kaj pomaga....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 15:16:09   
Petjana
IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

hvala, upam, da nam kaj pomaga....

jaz bi tudi probala tole s kisom.ko sem bila jaz majhna sem imela velikrat vočino čez 40.pa so me zmeraj v kis ovijal ali pa  kolobarje krompirja na noge.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 15:18:27   
Petjana
IZVIRNO SPOROČILO: janana

IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

hvala, upam, da nam kaj pomaga....

jaz bi tudi probala tole s kisom.ko sem bila jaz majhna sem imela velikrat vočino čez 40.pa so me zmeraj v kis ovijal ali pa  kolobarje krompirja na noge.



zdaj sem se  še spomnila da je  Tia od Mance(Tista ki ima dvojčke)  tud pravla da ni nikakor mogla  tamali pri noricah  zbit vročino.

(odgovor članu Petjana)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 16:00:04   
Petjana
antigona...daj vprašaj raje tukaj Tanč kolk voltarena lahko daš Lukatu.
http://med.over.net/forum5/list.php?46

(odgovor članu Petjana)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 16:15:28   
Talika19
Hojla!

Jaz pa čakam na 8. delu, da se bo katera javila, pa nič.user posted image  No saj zjutraj sem še nekako razumela, ko pa tudi sedaj ni bilo nič, mi je blo pa že ful čudno. Potem se pa spomnim, da smo mogoče že na 9. delu.user posted image user posted image  Evo pa res.user posted image

Antigona, tole je pa res noro pri vas.user posted image Upam, da se čimprej normalizira.

****, boga Tisa,user posted image user posted image jaz bi tudi znorela, da bi se mojmu to naredilo. Saj smo me tudi utrujene, pa se ti to ne naredi. No saj glavno, da ni nič hudega.

Pri nas je pa bila na obisku moja sestra. Pa potem smo vrt zrihtali, tako, da je že polovica posajenega. Druga polovica pa ko bodo na vrsti sadike.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu Petjana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 17:25:33   
Anonimen
Maša z Binetom in Julijouser posted image

user posted image

(odgovor članu Talika19)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?