|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 8:46:48   
Anonimen
Joj Antigona,res ste bogiuser posted image user posted image user posted image Zdaj je pa čas da se vročina umiriuser posted image

Pri nas je pa Maša zjutraj bruhnila,je šlo vse po moji pojstli.Moje je pa glih Tiso umaknil,če ne bi Tisa utonila pod tisto ploho bruhanjauser posted image user posted image

moja Maška je resnično malokrat bolna.Če se jo pa že kaj hoče prijet pa vedno bruha in bolezni ni večuser posted image Očitno tako kot moja mami reagira na bolezni.
Vroča je tud malo,upam da ne bo narastlauser posted image

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 9:24:10   
Talika19
Antigona, res upam, da bo tole čimprej konec. Res ste boščki.user posted image user posted image

****, upajmo, da Maša ne bo zbolela. A ona bolezen kar izbruha, dobra taktika?user posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 9:26:25   
April
dobr jutr,

a mi katera pride družbo delat? Danes sva s tamalim sama.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 9:28:15   
April
user posted image nas pa ne bo na piknik...saj sem že enkrat rekla, pa ni nobena jokala. že prav.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 9:31:41   
April
Mašolina, kam si pa šla, jaz sem ti pa zs poslala.?
Očitno si spila svojo jutranjo kavico in mal rr prečekirala.user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 9:34:42   
abc100
Upam, da vsi bolni čimprej ozdravite.user posted image user posted image

Janez ma pa nos zamašen, pa kašlja, tko da upam da bo čimprej mim.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 14:34:18   
Anonimen
Hojliiiiiiiiiiiiuser posted image

Evo nas, mi smo prispeli danes domovuser posted image ...Blo je tolk luštn, da sploh ne bi šla nazaj v Ljuser posted image .
Vreme odlično( samo 1 dan je deževalo), sonček, malo vetrčka...uglavnem idelani prvomajski prazniki, ki pa so prehitro miniliuser posted image in se bolj klavrno končaliuser posted image .
Včeraj je Tjaša zbolela, ima čisto zabit nosek in pa vročino, ki je k sreči danes ni večuser posted image . No sej ni čudno da je smrkava glede na to, da je tako vreme, ful sije sonček , potem malo zapiha, pa temparaturne razlike v apartmaju in zunja, uglavnem kr hudo...
Današnja noč je bila porazna, s Simonom nisva spala niti urco, pa tolk se nama je smilila, ker ni mogla dihat...Tale nosek je res huda zadevauser posted image .
No danes je malo bolje, sva takoj , ko sva prišla domov nosek sčistila s pumpico in je končno zaspalauser posted image user posted image user posted image user posted image Hvala bogu za pumpico,res!!

Drugače smo pa uživali, babi( tašča) je na veliko kuhala in nas razvajala...že stokrat sem povedala pa bom še enkrat, zlata jeuser posted image user posted image user posted image user posted image . Prave počitnice so bile, veliko smo jedliuser posted image , se sončili, potepali, uživali...zvečer kartali in balinlai, uglavnem ceu žuruser posted image .

Sikce bom dala gor, ko bo čas...sem zdjle tolk utrujena, takoj ko smo prišli domov sva itak  naredila generalko, zdej pa uživava v ležanjuuser posted image .

Za nazaj nisem nič brala , ker res ni časa...želim pa vsem, ki ste v tem času praznovali vse najlepšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , bolnim, da ste se pozdraviliuser posted image user posted image user posted image user posted image ...če sem pa kaj velikega zamudila boste pa tako povedale ane?user posted image





(odgovor članu abc100)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 15:59:48   
Anonimen
Lenč@ kakšna lepotička je Lina in kakšen dobrovoljčekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:00:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: April

user posted image nas pa ne bo na piknik...saj sem že enkrat rekla, pa ni nobena jokala. že prav.


user posted image user posted image user posted image  April a dej nooo zakaj pa ne?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:01:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: April

Mašolina, kam si pa šla, jaz sem ti pa zs poslala.?
Očitno si spila svojo jutranjo kavico in mal rr prečekirala.user posted image


Tako je April in noben ni s pojstle paduuser posted image user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:05:26   
Anonimen
Poopsika da le niste imeli dežjauser posted image
Ste se imeli pa fletno,čist poletno.To balinčkanje mislimuser posted image Pa dobra hrana mmmmmmmmmmmmmmmmmmuser posted image

A imaš pumpico za na usesivač?

A kaj je novga-jah kakšen zobek je zrastel,pa Anita reče mama,Mark hoče samo svojo mami,Luka je pikast in ima že par dni visoko vročino,April je dons sama doma,Lenč@ je spekla ruske kučme (smo jih samo vidluser posted image ),mojmu je Tisa padla s pojstleuser posted image ,pa regratov med sem naredila,.......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:06:23   
Anonimen
Aja,pa ena je noseča-pa za nazaj preberi katerauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:06:34   
zalenka
danko z našega konca.

user posted image user posted image user posted image user posted image  za Lukija, Mašo, Tjaško, Janeza in še Nitko dodam, ker ji tudi iz noska teče, pa hrope. Včeraj zvečer smo meli malo pestro in ponoči se je zbujala. ob polnoči sva ji šla pumpat nosek in ni šlo neč ven, sam ful je hropla. pol sva ji pa vzglavje dvignila, ker se je zbujala na 15 minut. no pol je pa pančkala do jutra. malo ji teče iz nosu - ampak čist tekoče, malo pokašljuje in zjutraj je imela malce povišano temp.
pomoje klasični spomladanski problemčki ob takem vremenu kot ga je opisala že poopsika.

poopsika super da ste uživali, komaj čakam slikce

lenča lina je user posted image user posted image user posted image

april zakaj pa vas en bo na piknik? a maste neki druzga al kaj že??

no upam, da se do naslednje sobote vsi pocajtamo in bomo meli krasen piknik. jaz že študiram, kaj bom spekla

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:09:02   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Poopsika da le niste imeli dežjauser posted image
Ste se imeli pa fletno,čist poletno.To balinčkanje mislimuser posted image Pa dobra hrana mmmmmmmmmmmmmmmmmmuser posted image

A imaš pumpico za na usesivač?

A kaj je novga-jah kakšen zobek je zrastel,pa Anita reče mama,Mark hoče samo svojo mami,Luka je pikast in ima že par dni visoko vročino,April je dons sama doma,Lenč@ je spekla ruske kučme (smo jih samo vidluser posted image ),mojmu je Tisa padla s pojstleuser posted image ,pa regratov med sem naredila,.......


**** dobro obnovo si nardila user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:09:21   
Anonimen
Berem, da ste se pogovarjale o spretnostih vaših mulčkovuser posted image ...naša kar se gibalnega dela tiče ni lih nek biseruser posted image , se podtavi na vse 4 potem se pa samo gunca(ful smešn zgleda...reče moj, da je taka kot ati, ko je na mamiuser posted image ), no sedi že nekaj časa ampak se sama ne vsede, sem pa opazila, da se je začela ful opirat na rokce in sploh ne pade več nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image hitr rokco nastavi in se ujame in popravi...no to je na morju prvič naredila in sedaj to pridno uporabljauser posted image user posted image user posted image

No zna pa dati kako je velika,pa bravo da( ful je smešna, s pestkami udarja namesto z dlanmiuser posted image ...ampak je pediatrinja rekla, da je to vse prav, ker je važno, da ona dojame, da bravo pomeni dlani skupaj)pa če ji rečem buc buc se z glavico nasloni na mojo glavo...ful je luškanauser posted image ...no pa sedaj že pridno uporavlja besedo mama, predvsem kadar jokauser posted image .

Zdej pa dost, ker mi včasih tole prov bedast zveni kaj kdo obvlada...vsak ob svojem času in vsak različnouser posted image
Najbolj važno je da smo zdravi!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:10:46   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Aja,pa ena je noseča-pa za nazaj preberi katerauser posted image


**** a se hecaš al sm kej falila. a se ni tisto sam hecalo in ni oseba nič potrdila?? al je??? joj če je, sm jest ful vesela, jest kr že ful razmišljam o novi nosečnosti. sam te moje user posted image user posted image user posted image  zobe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:12:48   
Anonimen
o **** tenx za obnovouser posted image user posted image Dobr si povzela dogajanje...

Ja uno pumpico imam za sesalc, prva liga ti rečemuser posted image

Na morju je bilo res fino, sem imela kr občutek, da je poletje....ful je bilo res luštn vremeuser posted image user posted image , da o hrani ne govorim...sploh nr upam na tehtnicouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:12:55   
Anonimen
Najprej vse poveš kaj zna-za zaključek pa da je to bedasto kaj kdo obvladauser posted image user posted image user posted image

zakaj,je tako lepo povedat kaj te naše bučke in bučkoti obvladajo.Sej čez en teden pa že drugi to počnejo,ker jih tolk treniramouser posted image Dej ploska ploska-Tjaša že dela touser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:13:40   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Berem, da ste se pogovarjale o spretnostih vaših mulčkovuser posted image ...naša kar se gibalnega dela tiče ni lih nek biseruser posted image , se podtavi na vse 4 potem se pa samo gunca(ful smešn zgleda...reče moj, da je taka kot ati, ko je na mamiuser posted image ), no sedi že nekaj časa ampak se sama ne vsede, sem pa opazila, da se je začela ful opirat na rokce in sploh ne pade več nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image hitr rokco nastavi in se ujame in popravi...no to je na morju prvič naredila in sedaj to pridno uporabljauser posted image user posted image user posted image

No zna pa dati kako je velika,pa bravo da( ful je smešna, s pestkami udarja namesto z dlanmiuser posted image ...ampak je pediatrinja rekla, da je to vse prav, ker je važno, da ona dojame, da bravo pomeni dlani skupaj)pa če ji rečem buc buc se z glavico nasloni na mojo glavo...ful je luškanauser posted image ...no pa sedaj že pridno uporavlja besedo mama, predvsem kadar jokauser posted image .

Zdej pa dost, ker mi včasih tole prov bedast zveni kaj kdo obvlada...vsak ob svojem času in vsak različnouser posted image
Najbolj važno je da smo zdravi!



super tjaška. user posted image user posted image user posted image

nitka pa poskuša pri na vse 4 pa ji kr ne rata in ne rata. pride skor v fajn položaj, pol pa spet stegne nogice. sam bognedaj da bi jo jest hotla dat al pa pomaknt nogice - pol pa rata čist trda in tulit začne. madoniš, tale naša nitka bo pomoje taka trmica, me je že kr strah user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:15:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Najprej vse poveš kaj zna-za zaključek pa da je to bedasto kaj kdo obvladauser posted image user posted image user posted image

zakaj,je tako lepo povedat kaj te naše bučke in bučkoti obvladajo.Sej čez en teden pa že drugi to počnejo,ker jih tolk treniramouser posted image Dej ploska ploska-Tjaša že dela touser posted image


sej sem napisala, da mi je včasih bedasto to pisat kaj kdo obvlada...user posted image user posted image

Mogla pa sem nekej napisat, ker ste se tolk hvalileuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:16:13   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Najprej vse poveš kaj zna-za zaključek pa da je to bedasto kaj kdo obvladauser posted image user posted image user posted image

zakaj,je tako lepo povedat kaj te naše bučke in bučkoti obvladajo.Sej čez en teden pa že drugi to počnejo,ker jih tolk treniramouser posted image Dej ploska ploska-Tjaša že dela touser posted image


nitka ni tolk hitra, pa jo je treba dolgo dolgo trenirat. pravzaprav pa se mi vedno bolj zdi, da itak ona neko stvar reče ali naredi, ko pride čas in ne zarad mojga treninga user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:21:49   
Anonimen
user posted image

za lušteuser posted image user posted image

(odgovor članu zalenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:24:28   
Anonimen
user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:27:29   
Anonimen
Oh morje......................................

More more kdje si moreuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:27:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

user posted image





A te je kj žvajznla?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Izbira imena: 5 stvari, ki jih je dobro ve...
Ena mama je delila zapis o izbiri otroškega imena oziroma o stvareh, ki bi jih rada vedela, preden se je odločila za otr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?