|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:33:36   
Anonimen
user posted image

ati in Tjašauser posted image

user posted image

mami in Tjaša



David in Tjaša
user posted image

Babi in Tjaša
user posted image



No zdej pa dostuser posted image ...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:34:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

user posted image





A te je kj žvajznla?

neuser posted image

sicer pa nisem jst slikala ampak nečak od mojegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:37:16   
Anonimen
user posted image

no samo tole sem še mogla, ker je tolk luškanauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:41:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

user posted image

no samo tole sem še mogla, ker je tolk luškanauser posted image user posted image



Cukerček maliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:41:53   
Antigona
Danes je naš Luki že malce bolje. Vročino ima sicer še zmeraj (je imel zjutraj spet 40 vročine), ampak vsaj pade tudi po paracetamolu... Pa tud dost boljše volje je že... Pikice se že sušijo, ima pa še zmeraj tudi nekaj frišnih. Zgleda pa grozno.

A me boste sploh sprejele na pikniku? Kužen sicer več ne bo, ampak pikast bo pa ziher še zmeri ful???

Zgleda namreč tkole. Sem ga zdele slikala, ko pridno pančka...

user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:42:58   
Antigona
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

user posted image

no samo tole sem še mogla, ker je tolk luškanauser posted image user posted image



Kaj so kjut slikice. Je Tjaška res pravi cuker user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:46:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

Danes je naš Luki že malce bolje. Vročino ima sicer še zmeraj (je imel zjutraj spet 40 vročine), ampak vsaj pade tudi po paracetamolu... Pa tud dost boljše volje je že... Pikice se že sušijo, ima pa še zmeraj tudi nekaj frišnih. Zgleda pa grozno.

A me boste sploh sprejele na pikniku? Kužen sicer več ne bo, ampak pikast bo pa ziher še zmeri ful???

Zgleda namreč tkole. Sem ga zdele slikala, ko pridno pančka...

user posted image


Ooooooooooooooooo marija,ja bogi revčekuser posted image

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 16:47:59   
Anonimen
hvala za pohvaleuser posted image user posted image

bogi Lukiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 17:06:17   
Antigona
A ja, za povrh vsega je pa včeraj dobil že 7. zobek, 8. se mi zdi je pa tud naoti, ker ima spodaj otečeno...

Se je pa pravkar zbudil in je dobre volje, ima pa vseeno kar 39 vročine...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 17:45:07   
tikca
lenc@ in poopsika kere kjut slikice user posted image user posted image user posted image

Pa lenc@ a tist so ruske kape al kako že? najmiiii user posted image
Luki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bošček mali, upam, da ne srbi prevečuser posted image

Men so pa ugotovil žolčne kamne in moram na operacijouser posted image  Sem mela že dva napada zdele v enem mescu, boli ko user posted image , sem mogla obakrat na urgenco po injekcijo, ker tablete niso nč zalegle user posted image  

A ima katera kakršnekoli izkušnje s tem??

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 19:39:07   
zalenka
čerko,

no jaz sem jo dobro pokasirala od mojega in sm čist brez energije in švoh. pa bo že.

ampak luka je pa res bošček. v tako hudi obliki pa nisem nobenga revčka še vidla. user posted image user posted image user posted image
antigona valda pridite na piknik, sej pikice nimajo veze, če bodo že suhe. edin na fotkah ne bo glih maneken user posted image user posted image user posted image

tikca zate tudi user posted image user posted image . ne znam ti nič pomagat, ker ne poznam kako to poteka, samo upam da boš čimprej ok.

poopsika - ful ful ful lepe slikce, tjaška, mami, oči, babi in david pa user posted image user posted image user posted image user posted image . se vidi, da ste res uživali.

(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 20:00:30   
April
oj,

midva sva se danes imela čudovito. mali je še nekaj pojedel, potem sva pa popoldne preživela na dolgem sprehodu z mojo prijateljico. zdaj pa že uro spi.user posted image

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 20:12:36   
zalenka
če kero zanimajo slikce iz našega enodnevnega potepanja po luciji in portorožu si lahko  pogleda na: http://blog.pef.uni-lj.si/zalenka/

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 20:16:02   
JORJA
Dober večer!

Vidim , da smo jo mi super odnesli z vodenimi kozami.....kajti Luka je pa res nastradaluser posted image user posted image

Tjaška....slikice so kot iz revije...user posted image user posted image  in ti si prava manekenkauser posted image
Tikca ti verjamem da boli, ker je isto imel moj svak in je norel od bolečine!!user posted image
Lina   user posted image user posted image  bravo za vse nasmehe user posted image user posted image

Pa mene tudi zanima kdaj je bilo govora o nosečnosti.....user posted image user posted image  ker vedno vse za nazaj preberem.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 20:18:53   
JORJA
IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

če kero zanimajo slikce iz našega enodnevnega potepanja po luciji in portorožu si lahko  pogleda na: http://blog.pef.uni-lj.si/zalenka/



super napisano in fotografirano!!!!user posted image user posted image  

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 20:25:15   
*lenc@*
Ojla, se na hitr javim pol mava kinoteko v dnevni.

super dan - smo bli v Mozirskem gaju in v Logarski dolini, res lepo... slike sledijo...

Lukauser posted image user posted image user posted image user posted image te norice so za...user posted image , jih pa vsaj ne bo nikoli več dobil, to pa definitivno!

zalenka, dobr ti gre pisanje od rok...

poopsie, čaw čawuser posted image user posted image lepo ste se mel, vidimuser posted image mala ma enako majčko, sam mi mamo zeleno (iz okaidija)user posted image

hvala za pohvale najine line, ki je res vesel otrok zaenkratuser posted image user posted image da le tak ostane

siisy je že doma?


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 20:26:54   
*lenc@*
Pa lenc@ a tist so ruske kape al kako že? najmiiii


ja, kar dobr jeuser posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 20:53:04   
JORJA
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

Ojla, se na hitr javim pol mava kinoteko v dnevni.

super dan - smo bli v Mozirskem gaju in v Logarski dolini, res lepo... slike sledijo...




Mi pa jutri smuknemo v našo lepo dolino!!user posted image user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 21:24:47   
kawasakica
sem samo zadnjo stran prebrala in si mi Poopsika naredla ful lušte s temi lepimi slikicami - sladki ste, Luka je pa taki ubogi revček - kak so ga pikice napadle sončka.
Moram vam povedat, da sma včeraj šla na Koroško in sma kupla moj sanjski motor. Vem da sem neodgovorna mama, ampak sem tak srečna, da mam v garaži svoj motor. Sem se danes malo pelala, ne znam opisat...ko reklama za Mastercard
Zdaj še slikico pripopam od naše žabice, potem pa sem grem malo k mojemu stisnit. Se bom v ponedeljek bolj aktivno vklopla, ko bom spet več sama.

user posted image

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 21:42:00   
Talika19
Hojla!

Kakšno zatišje je tukaj.
Jaz sem že vse zlikala, pogledala film, Mark spi, moj je pa šel na pijačo.
Dones smo še vse rožice posadili, pa smrekove vršičke nabrali, tako, da imam skoraj vse narejeno, kar je bilo v planu za med prazniki.user posted image

Poopsika in Zalenka, vidim, da ste uživali na morje. Lepe slikice in luštkani ta mali.
Antigona, res je bogi Lukec, zdej je pa zadnji čas da tole že mine. Valda boste prišli na piknik, saj bistveno je, da ni več kužen.
Kawasakica, lepo za motor, pa glej, da boš ful previdna. Lukec je pa že celi frajerček.

Lenč@ in Jorja, super izletke ste naredili.

Pa še dobra novica: zaenkrat se kaže sonček za v soboto user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 21:43:07   
Talika19
Ker se tukaj nič ne dogaja, grem pa kar spat. Spanca itak ni nikoli preveč. No kaj je že to, preveč spanja?user posted image user posted image user posted image

Lahko noč.user posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
3.5.2008 21:44:09   
Talika19
No pa še vsi ta bolančkani, da boste čimprej okrevali.user posted image user posted image user posted image Mark je že kar ok, malo še smrka, pa kdaj še zakašlja.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
4.5.2008 8:56:42   
Anonimen
Dobro jutrouser posted image
Jaz imam že dva dni akcijo s temi cuncami.Joj kolk je Tisa že prerastla.Malo bom še počakala,če bo kakšna kolegica zanosila,če ne bom pa prodala,ker cunjice so lepe iz H&M-a in ne bom kar pošenkala.No bom kolegicam če bo kejuser posted image

Kawasakica,kar motor auser posted image No sej že tvoj nik dost poveuser posted image

Neki je Ivi omenjala,da bi nas peljala na pikinikuser posted image Moram se zment,ko pride z morja.Tako se mi je še daleč zdel piknik,naaa zdej je pa že tleuser posted image

(odgovor članu Talika19)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
4.5.2008 8:58:43   
Talika19
Dobro jutro!

****, lahko te jaz peljem na piknik. Bova midva šla z obema pa bo dovolj prostora. user posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
4.5.2008 9:14:07   
tikca
Dobro jutro!

A katera ve a se do Polhovega gradca pride prej, če gremo iz primorske tako, da gremo do Brezovice in potem notr ali lahko že zavijemo kje iz Vrhnike?

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




dvojno ime za fantka
caligula

Katero ime bi dodali poleg prvotnega Jaša?

Jaša Gaj (18%)

Jaša Etijen (3%)

Jaša Brin (6%)

Jaša Gal (35%)

Jaša Maj (32%)

Jaša Thierry (6%)


Število vseh glasov: 397

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!