|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JAGODE!!??
15.2.2005 11:04:27   
ZARA
A je prezgodej da bi Zari (9 mes) dala jagode za papcat,so pa sveze kupljene!?
HEEEEEEEEEELP!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   JAGODE!!??
15.2.2005 11:11:37   
darjatimci
Zakaj pa ravno jagode,saj zdaj nimajo v sebi kaj prida vitaminov,sicer pa poskusi z kakšno majhno pa boš videla,LP,Darja!:bravo:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   JAGODE!!??
15.2.2005 11:28:47   
Anonimen
A jagode da nimajo vitaminov? Sem pa mislila, da so zelo zdrave.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   JAGODE!!??
15.2.2005 11:53:27   
darjatimci
Ja jaz mislim,da v tem času ko so v bistvu umetno spravljene gor nimajo tolk vitaminov kot potem naše naravne slovenske tako rekoč domače.Preden pridejo te jagode do nas se vitamini zgubijo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   JAGODE!!??
15.2.2005 11:55:26   
dory
Jest sem mu glih zadnc nametala vse zivo v sadno kasico...od banane,jabolka,ananasa,manga,jagod...

Ze pri sestih je poskusu jagodo..sem delala torto pa sem mu jo dala v kasico..pa ni blo panike :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   JAGODE!!??
15.2.2005 12:04:57   
ZARA
ja sej sem jih naredila z banano,marelicami in piskotom,je vse pojedla...:bravo:
hvala

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   JAGODE!!??
15.2.2005 12:09:02   
Anonimen
Jagode so zelo alergene in jih zato ne priporočajo do 1.leta. Jaz sem ji jih sicer dala za poskusit že prej ampak čisto malo in samo enkrat. Reakcije sicer ni bilo nobene ampak sem se jih izogibala.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   JAGODE!!??
15.2.2005 12:35:59   
Annny
.......ampak kaj, ko so takoooo dobre:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   JAGODE!!??
15.2.2005 12:38:50   
dory
Eh alergene gor al pa dol...probas,ce ni panike je cist ok..jest sem vesela,da mi vsaj kej poje...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   JAGODE!!??
15.2.2005 12:43:24   
ZARA
alja,je ze jedla jagodovo skutko - Lumpi,pa ni blo nic...ampak verjetno je razlika,k skuta je predelana :zmeden2:...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   JAGODE!!??
15.2.2005 12:59:27   
Anonimen
Jst sem tud že dala skutko in jogurt z okusom jagode. ampak "živih" jagod pa še ne.:ups: bom raje počakala...da dozorijo tiste na vrtu.:)-

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   JAGODE!!??
15.2.2005 13:01:08   
ZARA
oj kristina,kako ste kej?
Kako kej Filip,a ze plazi kej??

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   JAGODE!!??
15.2.2005 13:29:48   
Anonimen
Ojla Zara. MA smo fajn:bravo: Samo skor nč časa nimam za RR. Zdaj smo računalnik u drugi štuk prenesli, pa ne morem skoz gor pa dol skakat:ups:

Filip se nč ne plazi:zmeden: Pa bi rada, da se, da bi malo migal:zmeden: On samo sedi in se igra. No...v hodalici pa nori, kot pritegnjen:ups:

Pa Zara,kako je detka fletka?:)-

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   JAGODE!!??
15.2.2005 14:20:13   
ZARA
ja ok zdej plazi in plazi,jst pa sam za njo letam,ko ubrisana...pa gledam da nau kej nase spravla...
Sej bo,al pa bo takoj shodil...
lp

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   JAGODE!!??
15.2.2005 14:32:21   
mehurčica
David jih je jedel pri enih 7.-8.mesecih. V kašico narejene, možno da kdaj celo enako kmbinacijo, kot si jo ti naredila. Ali pa samo banana in jagode. Njami.:love:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   JAGODE!!??
15.2.2005 22:22:49   
malika
Razlika je med svežo jagodo in med tisto predelano v skuti, jogurtu,... Moj je star 13 mesecev pa jih še ni jedel, bomo počakali na poletje, ko zrastejo take taprave, sladke,...9nebesa

Drugače pa se s temi alergeni ni za hecat(jagode, kivi), ker če je reakcija zna fajn otečt in nastanejo težave s dihanjem... ne bom več nakladala in strašila, se mi pozna, da sem iz zdravstva :hudicek: pa strašim ljudi okoli sebe :zmeden2:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?