|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:01:14   
barika
no, pa dejmo še 1x poskusit...da vidim kam peljejo moji samogovoriuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:01:35   
barika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:02:14   
mklks
čer čveke! jst sm tud bolj pozna dANES, je ema šele zdej zaspala:) in kako ste kej preživele dn?

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:03:42   
mklks
mi mamo še zmeri delavca k nam ploščice polaga, je reku da dokler ne bo končal, ne gre domov....ko bi bli vsi taki:):)

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:10:39   
mklks
no, zdej sem pa jst sama....no, odločeno je....jutri  zjutraj ob devetih bova z mojo pupo čakale pred dolenjskimi toplicami, da se odprejo, ker hočmo senčnkouser posted image user posted image user posted image

danes sem šele opazila, kako rjave nogice ima naša, ker ji gledajo iz vozička:)


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:12:57   
mklks
halo ....je katera tuki:)
dons sem shujšala eno celo kilo, tolkrat sem šla po stopnicah gor, pa dol....pa gor....pa spet dol...user posted image user posted image
ne mi zamert- dolgčas mi jeuser posted image

grem kar pod tuš pa v horizontalo. mogoče se še kej javim, če pa ne pa lahko noč pa eno bolho za pomoč...tko mi je moja babica govorilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:19:16   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: mklks

no, zdej sem pa jst sama....no, odločeno je....jutri  zjutraj ob devetih bova z mojo pupo čakale pred dolenjskimi toplicami, da se odprejo, ker hočmo senčnkouser posted image user posted image user posted image

danes sem šele opazila, kako rjave nogice ima naša, ker ji gledajo iz vozička:)



Fino, potem pa še za nas rezerviraj - 3 odrasli, 1 dojenček

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:24:49   
sonchek
No super..pol smo jutri na trubarjevini jaz, martita, pa tabi...
Še katera?????

Kdaj se pol dobimo...?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:26:21   
mama11
Kdaj nas pa zaklenejo - pri 201 ali ko se konča dopustniška sezonauser posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:29:37   
tabi
čer
Mklks pol pa kr večkrat po stopnicah gor pa doluser posted image .
Ko smo se mi selili sem dala v 3 dneh 4kg dol sem šla ziher 50xgor pa dol 5 štuk vsak dan pa še vroče za skozlatuser posted image
Mama11 pa Mklks jutri pa uživajte pa fino čofajteuser posted image

Barika super čeveljciuser posted image

No zdej je pa tut razgrajača zmankaluser posted image ga grem v postlo nest

pridem še kej pokukatuser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:39:10   
barika
zaklenejo nas, ko se Jančika spomni nas malo pridet pogledat...potem pa da kr klučavnico goruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:47:06   
tabi
No Sonchek ali pa Martita kr ena od vaju naj določi uro.Dop. bo še jasno pop.pa padavine tko da mogoče ob 11-12.Kolko pa rabim iz Lj.do tja se že dolgo nisem v tiste kraje vozilauser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:49:24   
potepinka
Čer

No ta prvo da povem sem koooončno dobila izvide od G za bris,je kazalo vnetje,ampak to sploh ni pomembno predrakavih sprememb pa ni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kontrola čez 1 leto.Uf sem si kar odahnila.

Mark se je danes naučil ko se drži za sedežno se nič večne spusti ampak se previdno vsede.
Danes nas je tudi obiskala patronaža,sem že mislila da je sploh ne bo,kaj veliko tak ni imela za povedat,sam ni se mogla načudit kakoMark obvlada puzanje,sedenje,vstajanje......je rekla da je pravi dečko,karmami že ve.user posted image
Sonchek-copatke naročila,hvala za informacije


user posted image A mislite da njemu pišem, al se raj obrnem na varstvo potrošnikov?

jaz bi oboje
pasaj ne moreš verjet potem pa misliš da so igrače za otroke 100 %

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:53:30   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: tabi

No Sonchek ali pa Martita kr ena od vaju naj določi uro.Dop. bo še jasno pop.pa padavine tko da mogoče ob 11-12.Kolko pa rabim iz Lj.do tja se že dolgo nisem v tiste kraje vozilauser posted image


od Rudnica dobrih 20/25 min.
ob 11h bo ok.

Ajtak, hitro nam še en zobek nalimej!!!user posted image

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:57:16   
tabi
Martita hvalauser posted image se vidimo jutri ob 11ihuser posted image .Menda vaju bom našla,če vaju jst ne pa glejta srebrni karavan pa dve dečviuser posted image


_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 21:58:23   
barika
No ta prvo da povem sem koooončno dobila izvide od G za bris,je kazalo vnetje,ampak to sploh ni pomembno predrakavih sprememb pa ni


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , bravo, super, sem ful vesela...pa si si verjetno fulll oddahnila, upam, da bo čez eno leto izvid pokazal enako

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:03:39   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: tabi

Martita hvalauser posted image se vidimo jutri ob 11ihuser posted image .Menda vaju bom našla,če vaju jst ne pa glejta srebrni karavan pa dve dečviuser posted image


ok zmenjeno...user posted image
nočkoooooooo

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:04:35   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: barika

No ta prvo da povem sem koooončno dobila izvide od G za bris,je kazalo vnetje,ampak to sploh ni pomembno predrakavih sprememb pa ni


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , bravo, super, sem ful vesela...pa si si verjetno fulll oddahnila, upam, da bo čez eno leto izvid pokazal enako

user posted image user posted image user posted image
superca...sam da je vse ok...
zdej grem pa res spat...


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:04:45   
tabi
no zdej grem pa še jst v mižule
nočko
Aja potepinkauser posted image user posted image user posted image user posted image

nočko

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:05:53   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: barika

No ta prvo da povem sem koooončno dobila izvide od G za bris,je kazalo vnetje,ampak to sploh ni pomembno predrakavih sprememb pa ni


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , bravo, super, sem ful vesela...pa si si verjetno fulll oddahnila, upam, da bo čez eno leto izvid pokazal enako


Ja res sem vesela pa upam močno da tako tudi ostane

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:08:03   
potepinka
user posted image
 
 
 
barika-kje si jih našla in kakšna cena,ful so dobri

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:10:39   
barika
Potepinka: na onem linku ko ga je sonchek ali mama11 dala..na ebayu

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:11:47   
Dajica
 
user posted image

Nimam nc pametnega za povedat, pa vas sam pozdravim!

Potepinka-user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:12:10   
scubadiver
Potepinka ful ful ful sem vesela za rezultate brisa user posted image user posted image user posted image BTW a si javila podatke za nagradno igro Suki kjer si bla izžrebana?

Copatki: Matr jest sem tud ful ZA da naročimo ker so pa res ultra poceni. Pa verjetno tok slabši kot tile k jih prodajajo v BC tud ne borjo bit?

MI smo 100 na uro delavni v tanovem stanovanju tako da se opravičujem da se bolj poredko javljam in ne pokomentiram skoraj nič. Zmatrana sem tko da komaj živim, križ mi bo odpadel.. Ah ja bo že.. važn da se premika naprej. Tako da me tud jutri na Trubarjevino žal ne bo user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:18:08   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Potepinka ful ful ful sem vesela za rezultate brisa user posted image user posted image user posted image BTW a si javila podatke za nagradno igro Suki kjer si bla izžrebana?





Sem ja,poročam ko sprobam kako sem zadovoljna

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kako dolgo ste vozičkali?
maca83 RR

Kako dolgo ste otroka okrog prevažali v vozičku, po tem ko je že dobro hodil? Na malo daljše sprehode, po trgovinah ter do parka?

uporabljamo le nosilko (12%)

dokler ni shodil/a (20%)

dokler ni hotel več v vozek (17%)

do enega leta (12%)

do dveh let (35%)

do treh let (5%)


Število vseh glasov: 66

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!