|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 19:41:37   
mateyka
zdle grem do dežurnega...al počakam na jutri ?


ne čakaj na jutri - reci mami da greš mal ven in uredi to danes. če se le da.. ni dobro da čakaš do zadnjih 70 ur.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
19.5.2008 16:36:52   
ragazza
Ojla!
Najprej usem full hvala za vaše odgovore in pomoč in ker ste si vzeli svoj čas zame, res iz srca hvala! No, moram vam sporočiti veselo novico, in sicer v petek 16.maja, sem naredila test (že navsezgodaj zjutraj) in je bil NEGATIVEN! Včeraj pa sem dobila menstruacijo končno! Očitn so mel res živčki nekaj vmes..:) Ufff, mi je odleglo:D Nkol več ne bom niti pomislna na seks brez zaščite..Živeli kondomi in tabletke!:))

Še enkrat vam hvala punce, super ste...;)

Valerija

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
19.5.2008 19:25:36   
Anonimen
hvala vsem za nasvet s temi tabletkami!
sm jih šla iskati in jih tud brez problema dobilauser posted image !zdaj pa samo upam,da bodo učinkovale,temu,čemer so namenjene!
mam pa še eno vprašanje:  a ste vse imele kakšne posebne znake oz. težave,ko ste zaužile te tabletke?  (meni je zdravnica rekla...možno je bruhanje,ali pa izcedek...)
sam js od tega nič nimam...je to vredu, al slabouser posted image ?
rekla mi je,da če mi bo prve štiri ure slabo,naj se oglasim nazaj k njej,ampak ni bilo potrebno,ker se počutim vredu,samo manjši glavobol imam!
upam...da bodo tabletke učinkovale in bo vse vredu z manouser posted image !
hvala za pomoč!

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
19.5.2008 20:08:56   
AnciM
Ne ni nujno, da bruhaš ali kako drugače trpiš. Vsaka drugače prenaša te hormone. Ene na primer ne prenesejo  niti najšibkejših kontracepcijskih tablet in jih boli glava. Druge pa te tvoje tablete, ki imajo zelo veliko količino hormonov, prenesejo brez problemov.

Držim pesti, da se vse dobro izide pri tebi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
19.5.2008 20:28:17   
mateyka
jaz bruham ko vidra po hormonih. sploh ne morem jemat tabletk user posted image samo ni pa nujno, da se tebi to zgodi. tako da bodi srečna, da nisi boga user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
25.5.2008 14:08:10   
Anonimen
mam eno vprasanje...
u ponedeljek sem sla iskat urgentne tabletke in jih dobila...ni blo nekih tezav,edino ponoci mi je bilo malo slabo!zdravnica mi je rekla,da bi moralo prijeti,ceprav sem prisla sele po 60ih urahuser posted image !rekla je,da je moznost krvavitve,vndar ni NUJNO! (ja nisem)!
zdej me pa zanima,ce mogoce te tabletke vplivajo tudi kaj na menstro,ker bi jo naj dobila ze vceraj,ampak je se nimam!
je mozno,da se je to vpliv tabletk,da se bo malo zamaknila...ali je moznost,da tabletke niso prijeleuser posted image user posted image ?
malo me skrbi...ampak upam na najboljše:S!
hvala za odgovore ze vnaprej!


(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
25.5.2008 15:17:29   
AnciM
Seveda je možno, da tabletke vplivajo na user posted image . Te tablete imajo zelo visoko raven hormonov, ki uravnavajo M ciklus in zato tudi preprečujejo vgnezditev. Jaz bi na tvojem mestu počakala še en teden. Če slučajno ne bi dobila user posted image , pa bi si za vsak slučaj kupila test.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
25.5.2008 15:45:35   
Anonimen
hvala za odgovor...
in upam,da bom user posted image  čimprej dobila (zdej se je prau veselim,ko bi že le prišla)!
bom še mal počakala,potem bom šla pa po test,ki upam,da ne bouser posted image !
sam ne vem zakaj me tak mal boli spodnji del trebuha...oz. je tak čudn občutek!upam,da je znak prihodauser posted image ,drugače...hmmmm,se mi slaba pišeuser posted image !
še enkrat hvala,pa še kdajuser posted image !
Lep pozdrav!

(odgovor članu AnciM)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
16.6.2008 6:38:31   
Anonimen
hei!
mi zna kira pomagat...namreč zelo me špika u spodnjem delu trebuha,najbolj pa ob večerih in zjutraj,ko se umirim oz. sem mirna!to se že zdle dogaja kak teden,pa mislim,da ni od user posted image ,ker bi jo mogla dobit šele čez en teden! (upam,da jo bom)
res je,da sem pred kakim mescem uzela urgentno tabletko in potem dobila user posted image , ko je minila,sem naredila še test in je bil negativen!zdej me pa zanima,če je to še kak stranski učinek,da me špika u trebuhu in me občasno boli želodecuser posted image !
imam namen iti k zdravniku,sam useeno rajši prej uprašam tule,če je že mela kira take probleme!
hvala za pomoč!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
16.6.2008 10:00:10   
čipka
In ragazza? si že šla po test oz. po tabletko h ginekologu? Javi se nam. Srečno!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
16.6.2008 10:01:44   
čipka
aha zdele vidim da si se javla, hvala bogu je vse okuser posted image user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
16.6.2008 12:09:36   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: ragazza

Mesec nazaj sem imela NEZAŠČITEN SPOLNI ODNOS, NE JEMLJEM TABLETK, NITI NISVA UPORABILA KONDOMA, tip je končal vame. Vem, da sm bla full neodgovorna, že takoj po odnosu sva se zavedela kakšno neumnost sva storila.


user posted image to moraš prej študirat!
in če si noseča...? boš en izmed tistih, ki bo delala splav zaradi neumnosti, a koliko je mamic, ki se trudijo več let da jim uspe vsaj 1 zanosit!
hudiča, 17 let imaš! kje imaš pamet, oprosti!




_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ragazza)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
16.6.2008 12:49:00   
Katjusa
Lahko pa otroka donosiš in daš v posvojitev- to bo najboljša rešitev..... veliko parov me nore imet otroka in lahko se zgodi Bog obvaruj da tud ti ne boš mogla kasneje zanostit in ti bo ena 17 letnica dala otroka v posvojitev veš kako boš vesela.....
Sicer pa sem mnenja če je punca sposobna sexat je sposobna tud otroka donosit, drgač se pa nej v sex sploh pa nezaščiten ne spušča. Če bom imela hčerko ji bom dala tud to jasno vedet s tem, da če se ji kej takega zgodi ji bom pomagala da bo lahko tega otroka obdržala in končala šolanje.... enako valja za fanta če mu bo punca zanosla prehitro.... o tem sma se tud že z možem pogovarjala in se oba strinjamauser posted image user posted image user posted image . Sama sma kr nekaj "živcev" izgubla ob načrtovanju nosečnosti ko se ni in ni prijelo in vema kako je hudo hodit od zdravnika do zdravnika in vsak mesec čakat vmes pa letijo tedni meseci in celo letauser posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?