|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:05:32   
neboglasnica
čestitke novopečeni mamici...

vse me boste prehiteleuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:07:22   
neboglasnica
populis, smola pa taka.. PA saj so nas v MŠ opozarjali. Bomo jutri za tvojo ledeno kavo zbrale, prav?

tims, jaz imam navadno Gorenjevo pečico, ventilatorsko, pa ti povem, da se mi presneto kolca po 30 let stari tudi Gorenjevi pečici. Te nove zadeve so en k...



(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:07:59   
tims
Jest sem tud naredila zdele tale test in mi je prišlo 52-48 za fantka user posted image .


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 22:10:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:11:16   
neboglasnica
Ste pa neučakane, saj je samo še tale mesec...pa boste izvedele kaj imate. Moji dve sta mi danes spet težili, kdaj bom rodila. Ana me je po riti tolkla, nežno sicer, da bi dojenčka ven spravla. Sara pa od strani, pa nič ne pomaga, he he. Sem jima nov DVD Winks kupila za čas, ko bom v P, pa se jima mudi gledat. Imam pa resen problem: kaj, če grem rodit dopoldne, kam naj ju dam? Sem razmišljala, da bi ju kar v vrtcu pri Ani pustila, menda bodo pa že to izjemo naredili??

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:13:20   
tims
Neboglasnica, sej ravno v tem je problem, ker vse imajo že ne vem kakšne funkcije, in za majhno razliko v denarju, imaš ne vem kako kakovostnouser posted image ..... Problem je res v tem, da če se ne spoznaš, je potem to en velik k..... Komaj čakam, da vse nabaviva, pol bova pa vidla, kok sva kej u temo brcnla.

Se pa čudim, da nič dež ne pada. Moja tašča je danes namreč že drugi dan zapored pomila posodo po kosilu. Jaz sem pa skuhala. Nič mi ni jasno. Je moj reku, da jo je verjetno malo stisnilo, ker sem v soboto pristala v P. in ima mogoče malo slabo vestuser posted image .

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 22:14:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:15:06   
neboglasnica
Ja, veliki...in težki. Mogoče bom imela pa jaz to pot lažje dete, upam.

A ima še katera težave z nohtom, ki raste navznoter zdaj med nosečnostjo? Med novembrskimi počitnicami smo bili v Moravskih, jaz sem že vedela, da sem user posted image in se nisem kopala. Privoščila sem si pedikuro, prvič v življenju in ne vem kaj je una koza delala, ampak od takrat imam same težave s palcem na levi nogi. Trenutno me spet tako boli k en user posted image user posted image .

Baje je bila sedmica in to dve, v LJ. Smo šli celo mi vplačati, ampak so sprejemali vplačila samo do 15.00, mi smo bili tam šele ob 15.30, ker je moj dragi spal popoldansko spanje in tako nismo postali milijonarji.

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 22:16:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:17:17   
tims
No, tole kam dat Tima tud mene mal skrbi. Zato ga tud nisem izpisala za čez počitnice. Zato je pri nas ravno zjutraj ok. Če pa bo ponoči, pa ne vem kaj bo. Verjetno me bo moj peljal in potem domov, ker tašča ne more pelat malega, ker začne ful zgodaj delat, baje pa ne more narest izjeme, da bi kasnej prišla. 

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 22:18:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:21:19   
tims
Tole z nogam mislim da pri večini drži, pa še kaj bi se najdlo...user posted image  Bo pa fajn potem ugotavljat, kolikokrat so se zmotil. Tole me spominja na naše babice, k so vse vedle, kaj bo, že po tem kako si se vsedu na stoluser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:23:25   
neboglasnica
Ja, jaz sem ves čas milsila, da bom Ano izpisala tisti dan, ko grem rodit, da se v enem tednu stanje noramlizira, ampak akj, ko je zdaj bolna in tako ostaja doma.

Me je pa moj razp..danes, ko je prijavil, da bo šel kljub bolniški okrog 20.07.delat, saj bodo vsi na dopustu. Jaaa, on pa na bolniški, kreten. Namesto, da bi svoje prste usposobil vsaj do mere gibljivosti, se gre on solidarnost. Kot da bi drugi to nardili to zanj. Sem pa jaz ista, kaj čem, dva bedaka, saj zato sva pa skupaj...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:23:57   
tims
A ste zasledile na poročilih, da naj bi naslednje leto že imeli novo pediatrično? Pa starši naj bi lahko bili zraven otročkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 22:24:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4815
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 22:25:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:26:08   
neboglasnica
Katera je že pisala, da je danes dete mirno? Tudi pri meni je bilo do popoldneva, ko je tri ure neprestano plesalo, se obračalo in počelo kaj jaz vem kaj. Moram pa povedati, da bravo jaz user posted image , sem včeraj v določenem položaju otipala z rokami dojenčkovo glavico. rečem Sari naj potipa, ona pa, da me ne bo po luli prijemala. Je ravno v tej fazi..ampak radovednost je zmagala in je potipala in točno pokazala, tako da bravo medve...

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 22:26:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:27:40   
neboglasnica
HD, sedaj ni vedno možno biti poleg.... žal, govorim iz lastnih izkušenj ob tem, da sem dojila in da je Ana visela dobesedno na nitki

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:28:46   
tims
HD, sej mi mamo tud punčko napovedano.  Dej pečico pa le hitro sprobi pa poroči kako je šlo user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:28:54   
Inigo
evo mene! nism še nikamor šla... tko, da sm uradno prva čez rok user posted image no, tut če zdele grem... bi jutri rodila.

netki - kak je z izcedkom? je izcedek, al je bla voda? al pa čepek...

našga malega pa tak cuka zdaj. prav ve, da ga šimfam, da noče ven user posted image

in po unem testu imam 65%, da bo punčka user posted image tk, da populis... da neb spet sanjala, da bo Brin Brina!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 22:29:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:30:09   
netki
kaj je že danes rekla lejla969 al učeri....kako se je začelo???
smo imeli še en brzinski porod.....uauuuu user posted image user posted image user posted image

sicer pa bravo, bravo in še enkrat bravo mamici in user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 22:31:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 22:31:52   
tims
HD, če si imel srečo so te pustili zraven in tudi odvisno na katerem oddelku je bil otrok. Po možnosti si dobil šolski stol, oz. dva, da si se lahko "stegnil" čez oba in to je bilo touser posted image  Katastrofa.

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?