|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 10:06:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 10:14:30   
Inigo
hruška in lex - mogoče bomo pa skup ležale v SG user posted image user posted image no, če ležijo 4 skup... bomo pač mele še kako neRRjevko zraven... user posted image se mormo zmenit kdaj nas more zašraufat. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 10:33:00   
Balonchy
_rebeca_ - ISKRENE ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image

Karlazan - VSE NAJBOLJŠE!!!  user posted image user posted image user posted image

Zvezdica - VELIKO SREČE! Sporoči kako je blo na UZ-ju... user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 10:39:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 10:43:37   
Inigo
rožica - pa ja! sem slišala ogromno pohval, pa tut EA majo skos, ker bi rada tko rodila... pa sem se nekako tko odločla. sicer pa glede na to, da že mamo prvo julijko... me lahko kjerkoli prime. kr tolko kot sva z user posted image leteča zdaj... bi lahko še v Izoli rodila user posted image no, skoraj do konca sem še v MB, tko da MB je še vedno v špilu... ampak imam željo, da bi rodila v SG. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 10:52:19   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

aja...imam se eno novico...ne vem tocno kdaj ampak zdej je pred kratkim ena rodila v sg z ultivo....tako da tiste ki zelite...vse se da...sam tezit je potrebano...je pa rekla da ce bi se se enkrat odlocala da bi rodila z EA...ker je bila kr fino "pribita" ....


Od kod pa ji to? user posted image  Če pa sem vse raziskala in povsod piše, da se ultiva razgradi v telesu takoj, ko popadek popusti in ne prehaja na otroka in ne vpliva dolgotrajno na mamico, medtem, ko EA prehaja na otročka in zato se porod z EA lahko podaljša ali celo konča z vakuumom. Ultiva pa prej porod skrajša in vse hitreje napreduje. Bom več povedala po 29., ko grem na razgovor.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 11:04:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 11:12:46   
lidija***
Pozdravljene! Ja tudi meni se ultiva dopade, SG, če bo seveda čas in ne bo vse potekalo prehitro!user posted image  Muči me križ in kolk tako, da komaj hodim. Ali ima katera doma žogo? Prijateljica mi je rekla, da je njej pomagalo, če je sedela na njej. Verjetno jo bom šla kupit, sam, da bi bilo boljše!!
Lex : tudi moja starejša je kakala skoraj do petega leta izključno v plenico. Zadrževala je, ker jo je bilo strah kakati, pol pa se je naredil čepek,.. in to je začaran krog. Zdravnica ji je predpisala Portalak za mehčanje blata. Ne povzroča odvisnosti in res ful pomaga. Seveda pa tudi čimveč balasta-otrobi,..
Tam nekje okrog petega leta pa je začela hoditi na školjko, sam si vzame full časa, pa knjigo zraven. Saj bo, samo naši starši so včasih malo čudni, pa mislijo, da jih preveč razvajamo, sama pa vem da je to res hudo za otroka.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 11:15:41   
Blacky30
Flower, ja, tudi jaz se spoprijemam z "pametnimi" izjavami o tem, kako je še vsaka preživela in da bom tudi jaz. Saj dobijo hitro nazaj porcijo, da lahko to nakladajo takim, ki gredo prvič rodit, meni pa ne, ko sem že enkrat to dala skozi. Saj sem preživela, ja, kot vsaka, vendar pa je to kljub vsemu najlepši trenutek v življenju ženske in zakaj bi moral biti tako otežen in okronan s slabimi spomini na bolečino? Saj pa to ni res. Saj nismo samo aparat, ki se uleže in porodi otroka in je to to. To je doživetje, ki je tako nabito s čustvi, energijo, adrenalinom, da bi bilo škoda, da se ga ohrani v slabem spominu. Jaz želim uživati v rojstvu svojega otroka in čutiti z njim, kako prihaja na svet. Saj on tudi zelo trpi, ko se matra čez porodni kanal. Pri prvem porodu nisem sploh vedela, kaj se dogaja z menoj, niti z otročkom, kako daleč je, nič. In to me zelo moti. Zato bom tokrat naredila vse, kar je v moji moči, da bo porod lepši in lažji. Saj nismo več v dobi, ko bomo dokazovale, da smo prave ženske, če rodimo brez protibolečinske terapije. Prave ženske smo zato, ker bomo rodile svoje otroke, na kakšen način, pa je dano izbrati samo nam in nikomur drugemu.user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 11:19:32   
Inigo
glede te ultive in EA... to tako različno pravijo... če bi EA tolk hudo prehajala na otroka, je sploh neb nudili. v tujini je to že skoraj stalna praksa. ultiva pa hitro prime in hitro spusti. v zadnjih potiskih je menda sploh ne dozirajo več. to bo Blacky več povedala po posvetu, a ne? nekatere so tut za čisto naravno, brez kakšnega koli pomagala... sama vem, da sem preveč občutljiva na bolečino, da si nebi pomagala. sploh ko imam to možnost. zakaj je neb izkoristila... ampak to je moje mnenje.

(odgovor članu lidija***)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 11:20:19   
Blacky30
Evo, info iz prve roke, sem ravnokar klicala.user posted image

ULTIVA - PTUJ: potrebuješ napotnico od svojega ginekologa za posvet, potrjeno zdr. izkaznico in pokličeš na tel.št. 749-15-25. Ker imam PDP šele julija, sem dobila termin za posvet 5.6.2008. Za ta termin bodo zbrali še več žensk in bomo imeli tak skupinski pogovor, pa na koncu se podpiše izjava, če se strinjamo seveda.


EA - MARIBOR: ne potrebuješ napotnice, poklicat pa je potrebno 3 tedne pred PDP, da se dogovorimo za posvet, kličeš pa na tel. št. 321-15-68.


Upam, da bo kateri pomagalo.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 11:30:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 11:34:30   
Inigo
blacky, super! nam boš poročala user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 11:36:45   
Katy\o/
Same lepe novčike. Kako čudovito.

_rebeca_ Iskrene čestitke ob rojstvu vajinih zakladkov. user posted image user posted image

Zvezdica user posted image user posted image Želim ti vse najboljše in čim manj nosečniških težav.

Klarazan, vse najboljše za rojstni dan. user posted image user posted image


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 12:35:50   
24julij
user posted image ojla vesele nosecke kako te?da se vam malo javim,az sem se vedno v boliciuser posted image  ze osmi teden user posted image
user posted image user posted image vse cestitke novopeceim mamicam,uzivajte z svojimi struckami..
imam eno vprasanje kje ste kupovale pevijalne komode?so tok drage da je kej?

se javim se kaj,al pa ko rodim ker nasa akrobatka kljub mojem nespremenjenem stanju izvaja take akrobacije,jaz pa po tolkem casu lezanja brez vsake misice,in si ne morte predstavlad da se mi je ze v postl tezko obracatuser posted image ko stara  mamca

pozdravljenee

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 12:38:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 24julij)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 12:48:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy\o/)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 12:49:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 12:51:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 12:59:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 13:01:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 24julij)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 13:11:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy\o/)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 13:19:13   
Juno
A ktera hodi na DEKOMPRESIJO v LJ? Kam se že pokliče od 32t naprej?


SOncIca, jaz sem ravnokar poklicala in se naročila na dekompresijo.
Pokličeš v babiško šolo na tel. 01/522-60-48. Jaz sem naročena v četrtek. Če katero zanima lahko sporočim, kako stvar izgleda.

_____________________________

Tempus fugit, amor manet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Julijke 2008 III. del
19.5.2008 13:19:57   
frutka_
Celi vikend nič zdaj pa naklamfate 4strani postovuser posted image user posted image user posted image !
Rebeca čestitke še od mene. Prehitela si nas na celi črti, za debeli mesec.user posted image  BRAVO!user posted image user posted image user posted image  Upam, da boste hitro okrevali in mali hitro zrastli, da boste lahko šli domov.

Iz čiste panike sem zdaj dala plenice prat, da bom imela vsaj to pripravljeno. Čisto ste me zmešale s temi veselimi novičkami. Še malo!!!!!user posted image user posted image user posted image
Lex, HD, Inigo še jaz bom uvožena korošica za tistih par dni v bolniciuser posted image . Sem pa za EA.
Ultiva še ni  toliko preizkušena in ne bi bila rada poskusni zajec na porodni mizi. Sicer pa hvala bogu za lajšanje bolečin med porodom!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 14:10:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Juno)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?