|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nepričakovano je najslajše...
21.5.2008 23:11:28   
Mlada mamica
Hvala vsem da ste tak zlate,res!Ste si vzele čas in mi zaželele vse naj...user posted image Ja vem da mi nebo žal...pa bo prineslo dobro al slabo(nasplošno mislim)!
Marjetica pol se vidima ne,al kak?user posted image Ker moja bivša cimra Muki me je zapustila in se je odločla,da ne gre več z mano!(Al pa)user posted image Kje boš pa rodila Marjetica v kateri porodnišnici?Jaz bom šla v Rakičan,tako kot prvič,le da v NOVO porodnišnico!Mi je zelo všeč,da lahko vse bodoče mamice gredo vsako drugo soboto na ogled porodnišnice in porodne sobe(če ni gužve)to mi je ful všeč!

Ja res ja,še drugič bom dočakala otroka kot mlada mamica!Si bom nik kar pustila za vsak slučaj...user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nepričakovano je najslajše...
22.5.2008 9:27:12   
marjetica84
Hay mlada mamica! Ja lahka se srečava, zakaj pa ne do januarja še imava veliko časa, a ne? Rodile pa ne bova v isti bolnišnici, ker sem jaz iz Štajerske.
Lahko bi se enkrat zmenile, če bo katera kam hodila, da bi se dogovorile in dobile, kaj praviš?

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nepričakovano je najslajše...
24.5.2008 8:09:36   
SINEJA
Čestitke,tudi pri meni je bilo enakouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nepričakovano je najslajše...
24.5.2008 21:51:27   
Mlada mamica
Hvala Sineja!Pa je zaj ravno tak vredu ne?!user posted image Čas ravno tak prinese svoje...
Marjetica sem ti odpisala na zs(ne vem če si vidla že)!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nepričakovano je najslajše...
24.5.2008 21:56:28   
*Junona*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nepričakovano je najslajše...
24.5.2008 22:02:42   
Anonimen
Čestitke mlada mamicauser posted image user posted image drugač se pa strinjam s tabo, nepričakovane in nenačrtovane stvari znajo biti najslajšeuser posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nepričakovano je najslajše...
3.6.2008 10:11:23   
Mlada mamica
Junona in Tancy tudi vama hvala....user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?