|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:09:59   
ključek
Punce, kaj pa katera od vas misli "vzeti" epiduralno, jaz sem bila na predavanju v Postojni, pa sem se pogovarjala s kolegicami, sestričnami...., ki so imele EA in nekako vedno bolj se nagibam, da bi jo "vzela". Kaj pa vi? Če jo ne bi vzele, zakaj jo ne bi?


jaz imam probleme s hrbtenico in je ne smem vzeti...........

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:10:01   
lana luna
lana luna je za danes končno zaključila z opravki, amapka samo za kratek čas. sem bla cel dan od doma in morm zdj dva stroja cunj obesit, pa pod tuš tečt, pa še mal računalnik user posted image prepustit, pa lulat morm pa pit, pa a je še kejuser posted image user posted image ja zih se bo še kej najdlo. aja, une vaje morm izvajat, da se dete na bučko obrne. sem zdj vsa zaskrbljena zarad tegauser posted image

vsem hvala za glasovanje. sam da naute mislne da mi je zdej kej lažje se odločtuser posted image ker so glasovi 3 proti 3user posted image user posted image user posted image ti šment. in ker mami financira, sem se odločla, da bo kr ona naročila in dokončno izbrala vzorc in mi pol ona to za darilo prneslauser posted image user posted image user posted image

drgač pa ene menite da je ta postelnina dragauser posted image pa se men zdi da ni nikjer ceneje. ker recimo v 9 delnem kompletu dobiš za 80 eur vse od a do žblj. v BC je pa samo baldahin 50 eurov. če pa rabiš samo 3 delni komplet (rjuho, prevleka za povšter in prevleka za kovter) je pa pri galebu samo nekej čez 20 eur.

kahlo upam da fantje niso preveč glasniuser posted image user posted image user posted image . morš pa kr mal potrpet, morjo tut fantje ga mal žurat, pa ne smeš pokazat da znamo bit nosečke prstjene brez vsakega dobrega razlogauser posted image user posted image user posted image

me to you sem vesela da ste se pomenli s sosedi. pa vidš da bi mogla ubogat nas pa se ne sekirat, ker se nobena juhca ne poje tolk vroča kot se skuha...

a sem še kej pozablauser posted image

ja sej bom pa pol še napisala...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:10:52   
amor real
Vidiš ravno glede podaljšanja poroda so informacije različne, nam na predavanjih je rekel, da to ni nujno res.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:11:11   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: amor real

Kaj pa vi? Če jo ne bi vzele, zakaj jo ne bi?


Ne bom.... ku prvo ima lahko stranske učinke.... tudi za otroka....

Ku drugo pa hočem bit pri tako pomembnemu dogodku, kot je rojstvo,  prisotna z vsemi svoji čuti, občutki....
Moji migrenski glavoboli so hujši in daljši, kot porod.



(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:11:22   
ključek
ja sej bom pa pol še napisala...


no, kr pridi nazaj.................user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:12:10   
ključek
si morm neki za jest naredit................pridem nazaj.............

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:12:12   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

opažam, zgleda ste včeraj nadure tolkle....zdaj pa morjo počint, lana luna.....ma verjetno kake opravke, lara pa se sigurno z lexom igrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Ma res bi ga mogla kej pocrtat..... ma me še kar grdo gleda... user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:12:22   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: amor real

Glede otroških dodatkov: če si izračunaš na netu na strani od CSD Šiška, da nisi upravičen do njih potem ti ni treba delati vloge al moraš vlogo vseeno oddati in potem ti izdajo odločbo, da ti ne pripada. Kar jaz mislim, da je vlogo brez veze delat.


kak to misliš nisi upravičen do njih?  Že imaš kakega user posted image ?  Če nimaš, lahko vlogo oddaš v roku 3 mesecev po rojstvu in dobiš od takrat, ko se je user posted image  rodil.....
.....malo premalo si napisala....

< Sporočilo je popravil gold fish -- 23.7.2008 23:16:28 >

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:12:41   
arabela*
amor real,nevem jaz sem samo tako slišala.Kolk pa je res,pa ne vem.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:14:33   
amor real
baje, če imaš višje dohodke od določenega cenzusa ti ne pripadajo, tako vsaj nama napiše, da presegava cenzus za cca. 2800 EUR in da do njih nismo upravičeni

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:14:55   
arabela*
Lara,ti sploh ješ kaj,al kako??
Jaz se v user posted image  bašem,ko en prašič,pol pa itak nič ne jemuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:15:57   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: amor real

Lara naš Muci je tudi bogi, ga je pičila kača v prednjo desno tačko in jo sploh ne čuti mu je v bistvu odmrla in mu ni pomoči, zadnjo desno nogo pa mu je pogrizel sosedov mačkon, ker brani svoj territorij. Mi je ful hudo za našega Mucija, nisem pa ga dala kastrirat, ker je bil prepozno, ko je kar en dan se prikradel ne vemo od kod k nam in ostal. Zadnja nogica se mu bo zacelila po besedah veterinarja, za sprednjo pa ni upanja. Ne vem kaj naj z njim, po eni strani se mi smili, ker ne more normalno s tisto tačko živeti po drugi pa nimam srca, da bi ga uspavali. user posted image


O bogi, noooooooooooooo.... user posted image Ma ja, tko je z mački, če se jih ne skopi.... Če pa jih pa postanejo lenuhi.... Mi smo prow zato hoteli mucko...

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:16:00   
arabela*
Pa itak je vseeno,sem si že čas za fitnes septembra rezervirala.Komaj čakam.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:16:12   
amor real
Saj, Saraya itak so info različne. Moja sestrična je na Švedskem rodila 3 otroke z EA in je blo vse ok, porod v 5 urah, vse idealno, kolegica v Franciji tudi z Ea 2 otroka in tudi vse b.p.

Je pa verjetno tudi pri EA kot pri vsem, tudi srečo moraš imet

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:16:29   
ključek
Ma res bi ga mogla kej pocrtat..... ma me še kar grdo gleda...


ti še ni oprostil?? je bilo pa res hudo.....user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:16:31   
lana luna
jest bom probala jit rodit brez vseh protibolečinslih sredstev... sem tut ena tistih "pogumnih" k itak še ne ve kaj jo čaka in sem zato tolk korajžnauser posted image user posted image user posted image pol bomo pa vidl kuko bom za naslednjega korajžnauser posted image user posted image user posted image

aja bom pa mela za sproščanje bolečine bukov polen. mislm sej jest bi imela od mojga user posted image roko, da bi ga zgrizla, da bi še njega mal bolel, ampak se je revež ustrašu za svoje kosti in se je odloču da bo rajši poleno sabo vzeluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:17:07   
lana luna
oh ubogi Lex... sej ga lohk okol vratu naviješ, pa skupej na RR čvekatauser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:18:13   
ključek
baje, če imaš višje dohodke od določenega cenzusa ti ne pripadajo, tako vsaj nama napiše, da presegava cenzus za cca. 2800 EUR in da do njih nismo upravičeni


meni je isto rekla.................če skupni dohodek znaša več kot 45.000 eurov letno (neki tacga), ti otroški dodatek ne pripada.........

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:18:38   
arabela*
Amor real,pri meni je verjetno to,da se zgovarjam na moj prvi porod,ki je potekal dve uri.Je bil sicer sila intenziven,ampak res ekspresen.Zato me skrbi,če podaljša epiduralna.Je pa res,da ti odvzame bolečino in lažje preživiš po moje.Jaz se še vedno odločam.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:19:03   
amor real
lana luna take pogumne punce mi rabimo user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:19:30   
lana luna
amor real sej se bo mucek navadil na to, da ena nogica ne dela. živali se znajo zelo dobro prilagodit na invalidnost. men se zdi da revčka ni treba dat uspavat, ker se bo pocajtal.

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:20:43   
gold fish
...jaz vas pa zapuščam......   user posted image

Nočko..........

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:20:50   
ključek
jest bom probala jit rodit brez vseh protibolečinslih sredstev... sem tut ena tistih "pogumnih" k itak še ne ve kaj jo čaka in sem zato tolk korajžna pol bomo pa vidl kuko bom za naslednjega korajžna


isto...............user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:21:09   
ključek
Nočko..........


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:21:11   
lana luna
lana luna take pogumne punce mi rabimo


ja sej pravim da me vprašaj ko bom šla v ta drugo rodit kolk bom še takrat pogumnauser posted image user posted image user posted image

drgač sem pa pomojem mal sado mazohistka... čist čudnuser posted image pa še tolažm se s tem, da če jih je že tolk pred mano rodil bom pa tut jest prežvela, ane?

sam mene sam to skrbi zdj, da ne bi blo treba CR, ker mali še ni obrnjenuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?