|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:35:06   
ključek
amor real sej nism pametna tolk za te zadeve, sam probajte unim sosedom dotajčat, da nej ne hodi vašega boščka terorizirat...


pr nam je isto................tud če sosedom govoriš, jih baš briga...............zato bomo pri nas imeli ograjo okrog hiše, ker sem sita pucanja dreka za sosedovimi user posted image  inuser posted image .

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:35:06   
amor real
brez skrbi, ga ne bomo uspavali, samo se bojim, da ga bo tisti itak fental, da bo ves iznakažen..... glede sosedov pa itak veš kaj bo odgovor, naj zagradimo dvorišče boljše... je zagrajeno, ampak se muci itak med rešetkami od ograje prismukne, naš pa ne hodi nikamor razen po dvorišču...

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:35:46   
lana luna
babnce, bomo kej dorekle za srečanje ali ne????? treba se bo zment.........


ne vem kaj je z našim srečanjem... salbo kažeuser posted image se že dva mesca menmo pa še nkamr se nismo premaknile. bodo ene že skorej šle rodituser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:36:56   
ključek
glede sosedov pa itak veš kaj bo odgovor, naj zagradimo dvorišče boljše...


sam to ni res..............nima pravice vstopa na tvojo parcelo, lahko pokličeš ali na policijo ali na društvo za zaščito malih živali - kao, ena potepuška mačka se potepa, ne vem čigava, odpeljite jo. neki v tem smislu........

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:37:08   
lana luna
ja sej vem, s sosedi je itak user posted image ne morš pomagatuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:37:09   
amor real
punce, grem jaz zdaj tudi pod tuš ..... če boste še tukaj se vrnem kasneje

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:37:22   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

aja.. to sem hotla.... naša punca se tudi še ni obrnila.... ma ne vem, jaz se niti ne sekiram... seem sigurna, da se bo... sicer pa mi sekiranje nič ne pomaga... njej pa še manj...


še ena Nobelova nagrada za zgornjo izjavo... user posted image user posted image user posted image user posted image madonca punca, pa sej ti bi bla lohk že doktor znanostiuser posted image



Jst bi rajš en frape... user posted image user posted image user posted image

Morda pa sem dr. znanosti.... user posted image user posted image user posted image bla v prejšnjem življenju....





< Sporočilo je popravil Lara Croft -- 23.7.2008 23:38:30 >

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:38:14   
lana luna
no jest tut grem, pa še pridmuser posted image moj user posted image je itak v treutku stotinke zaspal na kavču in je računalnik do nadalnjega mojuser posted image tko da če bo še katera tle pol lohk še čvakamo...

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:38:28   
ključek
ne vem kaj je z našim srečanjem... salbo kaže se že dva mesca menmo pa še nkamr se nismo premaknile. bodo ene že skorej šle rodit


ja, zato pa se kr zmenmo.................naslednjo soboto???? ste doma?? vam je ok?????? ali pa to soboto???? mamo cajt sam 2 dni, da se zmenmo...............bo še boljše...........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:38:57   
amor real
me to you "sve to lijepo zvuči, a drukčije je u praksi" potem bi si nakopali take težave, da je joooj, ker itak s sosedi se sploh ne pozdravimo...., ker so bili jezni na pokojnega tasta, ko je umrl že 1994 leta, ampak kljub temu ne pozdravijo ne mojega ne mene, ko sploh nimam veze z njihovimi daljnimi konflikti..... škoda besed

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:39:10   
ključek
no jest tut grem,


kdaj pa prideš???

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:39:16   
lana luna
lara pol pa frape... sam se mormo najprej nekje dobit, ker tko po hitri pošti ne vem če bo užitenuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:40:10   
ključek
poznam........................ampak vse ma svoje meje.....................ampak mi slovenčki.............se sploh kdo zastop s svojimi sosedi???????'user posted image user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:40:14   
lana luna
kdaj pa prideš???


odvisno od tega kolk cajt se bom pod tušam valjala, pa kolk cajt bom lulala, pa pila, pa cunce obešalauser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:41:06   
lana luna
me to you mene drugo sobot sigurno ne more bit, to soboto bi pa šlouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:42:12   
ključek
me to you mene drugo sobot sigurno ne more bit, to soboto bi pa šlo


evo, dve kandidatki sva že.....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1. lana luna
2. me to you

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:42:47   
arabela*
Jaz pa sem že nazajuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:43:08   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

lara pol pa frape... sam se mormo najprej nekje dobit, ker tko po hitri pošti ne vem če bo užitenuser posted image


No dejmo se dobit, oštja štrigeca.... user posted image user posted image To soboto ne - delam.... vse naslednje pa jst lahkooooooooooooooooooouser posted image user posted image

Grem spat.... že tko zjutraj težko vstanem.... Nočkooooooooooooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:43:56   
arabela*
Jaz lahko naslednjo,ker sem to v Austriji na progi.Bom malo avtke pobiralauser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:44:16   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

me to you mene drugo sobot sigurno ne more bit, to soboto bi pa šlouser posted image user posted image user posted image



Na zdej.... user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:44:29   
arabela*
user posted image  Lara

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:45:25   
arabela*
Kaj še niste vse večina na porodnem??
Pa se med tednom dobimouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:52:35   
ključek
Pa se med tednom dobimo


evo, tudi opcija.............user posted image user posted image user posted image
meni je vseeno, imam itak dopust..............

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:53:22   
ključek
Grem spat.... že tko zjutraj težko vstanem....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:56:24   
arabela*
Saj ,ponavadi smo itak vikende zasedene,sploh če je sončekuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?