|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:21:34   
amor real
lana luna, saj se je že privadil na svojo "invalidnost" , problem je sosedov maček ker ga fenta čim ga vidi, on pa se ne more tako branit, ker ena tačka preprosto "ne dela", zato ga dajeva spat v klet in podnevi se revček dere čim od daleč vidi sosedovega mačka in hitro tečeva ven, da ga ne spet obgloda..., ampak včasih ga vseeno dohiti in ga vedno kaj pohabi, revčka

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:21:45   
arabela*
Lana luna,jaz sem šla rodit taki flegmatik,da še me je tisti doktor v sprejemni čudno gledaluser posted image .
Pol pa ni čudno,da sem naslednji dan bila skoraj brez glasilk.user posted image
Mojmu sem pa zabičala,da če slučajno še kdaj zanosim,da me mora silit v splav.Priznam,grdo do amena,ampak to sem izgovorilauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:22:09   
lana luna
user posted image nočko...

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:22:17   
ključek
aja bom pa mela za sproščanje bolečine bukov polen


lana.............................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...............spet umrla od smeha...............punca, kake ti sekaš.................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:22:50   
amor real
user posted image noč

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:23:20   
amor real
ja, nooo seka polena user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:23:53   
lana luna
saraya sej ti je zdaj vse odpuščeno, ker takrat je itak iz tebe govorila še poporodna bolečina. sej pravjo punce, da rabiš nekaj časa da lahko začneš na porod gledati kot na nekaj lepega. na začetku ko te pa še vse boli pa itak ne morš glih hvalit, kolk je blo fajn ko je tko svinjsko bolelo.

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:24:18   
Lara Croft
Luna lana.... kaj sem že hotla napisat.... no tko je, če ne citiram... user posted image user posted image user posted image

Saraya.... ma bolj malo jem, ja.... me potem ful v želodcu tišči.... sej sploh ne vem več niti, kje ga imam... user posted image

Luna lana
.... aja.. to sem hotla.... naša punca se tudi še ni obrnila.... ma ne vem, jaz se niti ne sekiram... seem sigurna, da se bo... sicer pa mi sekiranje nič ne pomaga... njej pa še manj.... user posted image




(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:24:18   
arabela*
user posted image ,zgleda da mora domače naloge ,ki so v zaostanku,delat,ko pa po novem tako hitro gre pod odejeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:25:14   
amor real
saj pravijo, da se user posted image  nikoli ne vpraša, če bi imela še kakega otroka in nekaj časa po porodu tudi ne, razen kakih izjem, ko so res imele porodne na 1,2,3

Moja sodelavka pravi, da gre raje rodit kot k zobarju

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:25:16   
ključek
Pol pa ni čudno,da sem naslednji dan bila skoraj brez glasilk


zakaj? a si vpila tako kot v filmih po tv?? me včasih kr mal stisne ko gledam kak film, pa je porod, pa se ženska dere, k da jo režejo, ne pa da rojeva...........al res tok boli?????????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:25:35   
arabela*
Lana luna,to sem jaz med popadki izgovarjala,hempa,namesto da bi predihavalauser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:26:33   
ključek
Moja sodelavka pravi, da gre raje rodit kot k zobarju


jz sm tud že to slišala...........user posted image
ali pa če kdo ful mečka, je počasen.....................marsikatera reče - jaz sem rodila prej..............user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:27:56   
lana luna
me to you a ti bom mogla še dostkrat rečt da ne mrčkat zarad meneuser posted image user posted image user posted image sej tale polen je moj pogruntu in naseku. je pač tišlar...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:27:58   
amor real
Samo še malo časa, pa bomo tudi mi, ki smo prvič user posted image  vedele po čem so hruške in ugotavljale ali gremo raje spet rodit ali k zobarju user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:28:16   
arabela*
Me to you,ne to.Če se fajn pripraviš,pomoje gre.
Mene je pač zmedlo glih to,da sem bila prevelik flegmatikuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:28:35   
lana luna
ampak včasih ga vseeno dohiti in ga vedno kaj pohabi, revčka


pol je pa sosedova žlehtnoba mačja za likvidiratuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:29:26   
ključek
babnce, bomo kej dorekle za srečanje ali ne????? treba se bo zment...............user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:29:42   
amor real
ja, saj pravi moj dragi, naj malo mortadele dam in vanjo strup za miši, ampak kaj ko se mi tudi sosedov smili, da bi ga ravno MI likvidirali user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:29:52   
arabela*
Ja zobarja pa jaz tud s tem primerjam.En zob hodim že leto dni pulit,pa me je tak strah,da..............................raje grem rodituser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:30:40   
lana luna
aja.. to sem hotla.... naša punca se tudi še ni obrnila.... ma ne vem, jaz se niti ne sekiram... seem sigurna, da se bo... sicer pa mi sekiranje nič ne pomaga... njej pa še manj...


še ena Nobelova nagrada za zgornjo izjavo... user posted image user posted image user posted image user posted image madonca punca, pa sej ti bi bla lohk že doktor znanostiuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:32:19   
amor real
punce, če bomo res pridne, morda jutri na 3. del pridemo user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:32:48   
lana luna
amor real sej nism pametna tolk za te zadeve, sam probajte unim sosedom dotajčat, da nej ne hodi vašega boščka terorizirat... al pa ga mejte res rajši notri zaprtega dokler se ne pocajta. sam ne ga uspavat boščka, ker ni on nič krivuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:33:59   
arabela*
letim na brzino pod tušuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:34:25   
lana luna
punce, če bomo res pridne, morda jutri na 3. del pridemo


ITAK!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no sej če pa Lani Luni spet zamede, pa lohk že donsuser posted image user posted image user posted image sam ne vem kdo bo pol cunje obesu, pa na WC tut še nism šla, pa žejna sem že tolk, da tut govort več ne morm. no sej dobr da s prsti govorimuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?