|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 179 [180] 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2009
7.9.2009 10:13:01   
mižek
Hej

punce sem malce žalostna, v soboto si je moj bodoči hodil po srajco in sedaj ko vse skupaj gledam kako mu stoji obleka, bi lahko bil zgornji del malce bolj oprijet, upam da bova našla primerno kravatouser posted image . Pa hlače morava nest k šivilji da jih skrajšauser posted image , pa na zgornjem delu bi rada, upam da bo šlo, da mu naredi še eno luknjico za gumbuser posted image . Mislite da bo to lahko naredila in da bo kljub temu še vse skupaj izgledalo lepouser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   RE: Poroka 2009
7.9.2009 14:25:55   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

čmrlikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... jeeej čestitke!!!! superca! joj da bi le šla po tvojih stopinjah čimprej...

Hvala! Boš ,boš, samo user posted image  je treba, veš! user posted image  Držim pesti!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: Poroka 2009
7.9.2009 14:25:57   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: lottyka

Martinčka zdele verjetno uživaš na dekliščini tako da imej se kar najbolše.

Čmrlika čestitke. Saj poroko lahko naredita kadarkoli.

Vse ki se imate danes poroko uživajte ta najlepši dan.

Bom danes kratka in jedrnata user posted image



Saj maš prav, zato pa sva rekla, da po rojstvu sineka...da bomo vsi skupaj, pa da mami nebo neka bombica user posted image  Drugo lepo, ko mam jaz okrogel roj dan, pa še 7 pravljičnih let skupaj bova mela...Hvala za čestitke!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: Poroka 2009
7.9.2009 21:36:15   
soraia
total čakamo poročilo!!!

čmrlika tebi pa čestitke za nosečnost!

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: Poroka 2009
8.9.2009 9:20:02   
total
Hojla,takole pa sem tut jaz postala gospa. Drage moje,bilo je nepozabno,pravljično nekaj kar mi bo za vedno ostalo v spominu. Bilo je vse tako kot sem si želela. Vreme je uspelo,sonček je sijal ko sva se poročila.....res je bilo fenomenalno. Celo moj sinček je bil na poroki do 2 zjutraj....res je bil priden. Prinesel je nama prstančke in sedel za glavno mizo pri matičarju. Tukaj bi se rada še 1x zahvalila matičarju g.Kukcu,ki nama je naredil pravljično poroko...bilo je tolk lepih besed,misli,zahvala staršem....da so segale globoko v srce in zvabljale solzice na naša ličkauser posted image .
Lahko sem rečem,da je ta poroka ostala v zelo lepem spominu,straši so zelo ponosni na naju in midva zelo zadovoljna. Hvala punce za čestitke in želim vam,da boste imele takšno poroko kot sva jo mela midva al pa še boljšo...user posted image

Soraia slikice pa še sledijo,ko jih dobim....user posted image .


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: Poroka 2009
8.9.2009 14:10:02   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: soraia

total čakamo poročilo!!!

čmrlika tebi pa čestitke za nosečnost!


Hvala!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   RE: Poroka 2009
9.9.2009 8:53:29   
Martinčka
total čestitke!!!!user posted image
meni gre kar se poroke tiče do zdaj vse ok.. samo diplomska me pa zabava da joj! joj imam ž vrh glave!!!user posted image
danes grem sicer po obleko v italijo tako da juhej ena skrb manj:)

punce sicer pa je bila dekliščina fenomenalna... pripravile so mi za dve uri programa da smo se nasmejali in nahecali, potem smo pa šle še ven... smo potem zunaj srečale tudi moške polovice in smo skupaj zažurali do petih zjutri... je blo super, res nepozabno... so me celo knjigo s platnicami nardile da bom imela za spomin na ta dan:) haha..

tako še ta teden in se začne zares... vremenska napoved se ves čas spreminja tako da je raje več ne gledam ker je katastrofa.. enkrat kaže super drugič pa grozen dež... naj raje ne napovedujejo za toliko naprej vreme če potem vsak ljubi dan spremenijo napoved! joj me to jezi:user posted image

pridne bodite in se še tipkamo in beremo kaj... samo zdaj bo vedno manj časa ampak vsekakor bom še kaj goruser posted image

pozdravček vsem!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: Poroka 2009
12.9.2009 10:59:30   
lottyka
Martinčka če sem si prav zapomnila je danes tvoj dan. Uživaj, uživaj in še enkrat uživaj. Tvoj dan se je verjeno že začel in upam da bo vreme vama v prid. Čestitke kmalu bodoča gospa user posted image .  Naslednjič se nam boš oglasila že kot gospa. Komaj čakam da nam malo poveš kako je potekal tvoj dan. 

Veliko sreče na vajini skupni poti! user posted image user posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: Poroka 2009
12.9.2009 19:38:47   
Martinčka
lottyka hej... anjbolj srečna bi bila da bi bil adnes moj dan ker vreme super.. vendar jaz imam drugo deževno soboto poroko, danes pa sva ravno prišla iz trgatveuser posted image ...
kako pa kaj ti in priprave?
pozdravček

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: Poroka 2009
13.9.2009 5:55:34   
lottyka
Ups user posted image , no ja tud naslednja sobota bo definitivno tako če ne še lepša. Res sem mislila da imaš 12. Upam da je bila trgatev bogata.

Jaz sem v glavnem končno uspela vse urediti, samo še malenkosti. Še po par stvari moram skočiti, pa je. Imam pa še 3 tedne časa, tako da sem končno uspela malo zadihati. Danes ima moj fantovščino in so mi punce delale družbo tako da imam za sabo lep sproščujoč dekliški večer user posted image ki se je kar malo zavlekel. Naslednji vikend pa še mene čaka dekliščina. Zdaj moram reči da že komaj čakam na dan D čeprav ne vem kaj bom potem počela, mi bo pomoje kar malo dolgčas.

Kako pa kaj ostale? Kako preživljate zadnje dneve?

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: Poroka 2009
13.9.2009 20:37:42   
Martinčka
hello...
ja trgatev je bila super.. sicer je bolj sladko grozdje letos ampak meni se to dopade ker mam raje bolj sladka vina:)

sicer pa jst ne mislim več za soboto vremena gledat ker po tem lepem sončnem vikendu pri nas, še vedno piše da danes dežuje!!! aaa.. pa to je za znoret... tako da bom kar v soboto dopoldne vidla kako in kaj bo ker sicer nič ne verjamem tem napovedim...

drugače pa ravno slike urejava za diaproekcijo najinega življenja, ter še kičeva okoli da imava vse udeležbe potrjene... jutri moram narediti sedežni red ter skico sedežnega reda, in  pobarvati košare še enkrat na belo, v sredo grem še v ljubljano po škatle za pecivo in še dve košarici ter nato še dokončat darilčka... do četrtka bo že vse uštimano:) da je petek bolj na relax:)
zdajle pa grem uredit diplomo da bom bližje koncu in da jo oddam pred poroko:) haha.. za znoret kolk ene norije!
kakorkoli komaj čakam da bo sobota da bo vse super in da greva v ponedeljek na poročno potovanje:) jaaaa... user posted image user posted image user posted image ... pa da tam kakšnega user posted image  ali
user posted image user posted image  nardimouser posted image ... haha...

lottyka kaj še imaš ti za urediti?

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: Poroka 2009
13.9.2009 23:07:36   
lottyka
Martinčka itak da boste domov prišli trije ali pa štirje user posted image . Tako kot midva ne bova samo dva user posted image .

Jaz imam vse glavno urejeno. Zdele delamo še konfete, pa naprsne in pa imam še košare za prebarvat (s čim si jih pa ti prebarvala?), pa še za cerkevo uredit, morava se še z župnikom domeniti in narediti zapisnik, pa zdele urejamo za pogostitev vmes za svate, naročamo hrano. Pa upam da mi ta teden uspe skočit po čevlje, perilo, nogavice in povšterček za prstane. Hvalabogu je vse razen čevljev na istem mestu. Uff niti ni tako malo. Me pa čaka še naslednji ponedeljek proba frizure in pa bodoči vikend dekliščina. Aja, pa še nakit moram najti in poročno svečo naročiti. Nakit bom verjetno kar v poročnem kotičku zraven probe vzela. Bodo že imeli kaj pametnega. Prstane dobiva v petek, obleke za družice se že šivajo imajo ta teden že probo tako da vse razen župnika poteka po načrtu. Župnika pa imava iz drugega konca Slovenije, ker gredo vsi tu okoli na najin dan na izlet. Bili smo domenjeni že večkrat, pa je vedno on POZABIL. V četrtek sem vzela celo dopust zaradi tega pa ga spet ni bilo. Upam da ne bo na najino poroko pol pozabil. Si kar predstavljam vsi tam župnika pa od nikoder. Če ne drugega mi je dopust vsaj prav prišel, da sem vse ostalo uredila. Sem uredila vse za rože, naročila torto, uredila za avto papirje, dobila blago za družice,... Tako da sedaj so ostale res samo še malenkosti. Je imel pa moj včeraj fantovščino in so ga kar namučili. Revež že cel dan spi user posted image .

Se pa vsak dan spomnim še kaj kar je treba. Po dekliščini pa moram še vse preveriti in se dobiti z ansamblom, da dorečemo, pa s fotografom, snemalcem,... Dela še več kot dovolj. Komaj čakam potem ponedeljek da greva na medene tedne. Kok bo pasal mal sonca in morja.

Lepe priprave vsem še naprej!

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: Poroka 2009
14.9.2009 9:59:53   
Martinčka
hihi lottyka tudi jaz komaj čakam ponedeljek potem da odideva daleč proč sama na sonček in čudovito plažo..mmmm... mi je žal da nisem še kakšen dan več rezervirala ker sem zdajle tako zmučena da joj..... sem do pol dveh zjutri popravljala diplomsko in zdaj čakam da spet dobim kakšne opombe ter da to stvar zaključim. ojej:)
no sem pa danes dobilauser posted image ... tako da ravno ko bova prišla na maldive je več ne bo... že na poroki je verjetno tudi več ne bo tako da juhejuser posted image user posted image user posted image ..

jaz sem dala barvat košare enmu k šprica avte, ampak k so se košare čist posušile niso bile lepe bele ampak so malo potegnile na sivo.. in danes grem v merkur kupit kakšen sprej da jih še enkrat pobarvam pa bojo ok...

lottyka mata pa res enga hecnega župnika:) ah na ohcetr kr ne bo pozabu sam za vsak primer pa ga pokliči en dan prej:) hihi...
hej kako pa to da ima vsak drug teden dekliščino/fantovščino? no midva sva jo imela oba na isti večer in je bilo fajn.. čeprav se nismo dogovorili da se potem po eni uri kje dobimo, smo se srečali ker smo šli v enak lokal po opravljenih formalnih igricah ter smo se tam skupaj še dolgo zabavali in je bilo super da je bilo tako.. nepričakovano in res fajn!

moje družice pa dobijo danes ali jutri vse oblekice.. jeej.. jih imam že kar nekaj doma in je res fajn gledat te oblekice... ta velike družice pa jih še dobijo in one majo pa full nore obekice... takšne marlyn monroe style:) haha... odprt hrbet pa malo večji izrez in si zavežejo okoli vratu.. potem je pa pod oprsjem ožji pasek ter pod tem paskom dol gre obleka lepo na ven in je spodaj til... so res čedne... malo sexy:) nosečnica je full dobra v njej.. haha... tako da komaj čakam na slike ker bodo te družice res nardile tisto pravo vzušje... ta mičkene so pa cartkane z nabarnimi rokavčki ter mašnjami čez cel hrbet in širokim pasom okoli trebuščka:)haha... kk jih bo fajn videt v soboto  ko bodo vse pri meni v sobi! jeej...

ja tudi jaz se moram dobiti še z muzikanti.. ampak to se bom v četrtek najverjetneje... jih moram poklicat jutri pa se dogovoriti!

zdaj pa grem v mesto kupit sprej ter se dobim še z mamco da pogledava sedežni red!
pozdravček


(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: Poroka 2009
14.9.2009 23:11:42   
lottyka
Meni je všeč da nimava na isti vikend. Pač pri naših fantih je fantovščina z križem in vsem kar še spada zraven in ne bi bilo prvič da bi jutro po fantovščini preživeli z bodočim ženinom na urgenci. Zato mi ni dišalo da bi bila jaz 150 km stran in bi samo premišljevala če bo prišel domov v 1 kosu. Tako da sedaj ko je njegova mimo, lahko jaz mirno uživam v svoji dekliščini. Je bilo pa prav lepo, smo imele nekakšno preddekliščino na tisti večer user posted image ker smo si privoščile pravi ženski večer. So ga pa kar izmučili ampak važno da so se imeli lepo in da je bilo tudi mojemu všeč. Čeprav se še do danes ni sestavil nazaj. Ampak do poroke bo dober user posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: Poroka 2009
17.9.2009 7:35:09   
Martinčka
Lotttyka sej vem kaj misliš ker mene je tudi najprej full skrbelo za mojga ampak potem sem pa ugotovila da ga bodo nekateri malo čuvali in ni bilo hudega...

sicer pa še dva dni pa bo... kako čas leti.. neverjetno! jaz imam zdaj vse pripravljeno, samo še v tiskatno moram it po natisnjne stvari pa moj je šel če po čokoladne češplje in je vse uštimano...

popoldan pa grem na voskanje.. rok, nog, vsega:) haha... komej čakam da si roke zvoskam k bo full fajn filling potem po tem mučenju:)
jutri pa upam da grem še zjutri v ljubljano da odnesem diplomsko če mi jo bodo danes poslali nazaj.. joj bi blo super če bi to bilo možno!

pozdravček

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4490
   RE: Poroka 2009
19.9.2009 9:33:15   
ŽanaTaja
Martinčka-uživaj današnji dan vsako sekundo...želim ti najlepši dan...vse naj gre tako kot sta si zamislila.....:):)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: Poroka 2009
19.9.2009 11:26:52   
soraia
Martinčka želim ti čudovito poroko in nja bo vse tako kot si želita.

Pa seveda tudi vse lepo na poročnem potovanju in upam, da se nazaj vrnete v treh ali štirih!!!

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: Poroka 2009
4.10.2009 20:11:59   
Martinčka
hello!!! midva sva imela pravljično poroko.. vse samo res najlepše za povedat:)

hvala ker ste mislile name ker je bil res čudovit dan... tudi vreme je bilo lepo...
so rekli v hotelu da v svoji zgodovini še niso imeli takšne poroke v Rogaški... tako da sem res sijala od sreče ker je šlo vse suuuper...

ko dobim slikice vam jih dam gor... bo fotograf nardil slideshow na svoji spletni strani in vam bom dala kodo pa boste lahko pogledale... že komaj čakam slikice!

Lottyka kje si pa ti???? kdaj že imaš ti datum???? a ne zdaj???

sicer poročno potovanje tudi v samih presežkih:) bomo vidli če bomo trije:) sem se že vpisala pod forum da II pričakujem oktobra:)

Še zagovor diplome imam drugi ponedeljek tako da punce vse gre kot po maslu... prej sem imela poletje grozno zaradi diplome ker me je mentor takooo hecal da sem zgubila živce... zjutra ob enih se na dan poroke poslala diplomo v tehnično oblikovni pregled da so mi jo zjutraj v ponedeljek pred poročnim potovanjem potrdili ter sem jo lahko poslala komisiji preden sem šla na letališče.. da dol padeš...sem norela od živcev... v zadnjih dneh sem zgubila  3kg brez da bi vedla... zdaj pa sem taakoooo srečna ker je vse super! samo še zagovor mora bit ok pa da kmalu zagledava + in bova presrečna...
bomo vidli.. vsekakor bom poročala kako bo..

lottyka tudi tebe čakam da malo poročaš kako si kaj in kaj je lepega novega!?user posted image


(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: Poroka 2009
4.10.2009 20:36:56   
Njumi
Martinčka - hej! Že čakam Tvoje pravljične slike!
In pozdravček prav vsaki posebej! user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: Poroka 2009
5.10.2009 18:33:53   
Martinčka
njumi heeelo...
jutri zvečer dobim slideshow pa ti ga pošljem na ZS, ok?
Kako si pa ti? kaj novega? jaz zdaj vsa nestrpna čakam če smo trije ali še ne... hihi...
joj bi bilo luštno...user posted image

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: Poroka 2009
5.10.2009 19:20:33   
Njumi
Martinčka - itak da ste trije, samo ne zdaj kar čakat... Saj veš... user posted image

Midva sva imela prekrasno, iskreno, zame popolnoma čarobno, majhno poroko in ohcet in mi ni prav nič žal, da nekaterim 'ni bilo spotoma'. Pa tako lepo mi je, ko ga pokličem Hubby... user posted image

user posted image pa user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: Poroka 2009
5.10.2009 19:24:26   
Njumi
Oj, žene drage, da vas še malo povprašam... So se kaj spremenili odnosi v širših družinah - vaši starši, tasti, bratje, sestre? So recimo tasti rekli, da naj jih zdaj tikate ali kaj takega?

Moja mama skoz govori, da je Hubby njen dragi zet, pa je vsa v rožcah, ko o njej reče 'tašča'.

Kako kaj pri vas?


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   RE: Poroka 2009
7.10.2009 9:28:30   
Martinčka
njumi, meni sta tast in tašča že pred poroko govorila da naj jih tikam ampak nekako ne morem.. jih še naprej vikam... moja mami pa je po poroki rekla mojemu možeku da naj jo tika, ampak tudi ne vem če jo uboga... njegovega brata pa njegove žene pa nikoli nisem vikala tako da ni panike:)

njumi superca da sta se imela čudovito.. sej je sam to pomembno da sta vidva uživala in da je bilo vama  nepozabno...

jaz sem ravno danes dobila slike in ko sem jih gledala mi je kr srce bilo hitreje kot takrat.. pa ko sem spolnala koliko jih je solznih voščilo sem tudi kar solzna postala.. sploh k sem vidla sliko kjer je moj ati imel govor... joj joj čudoviti spomini...

njumi bom drugo sredo vidla če smo trije... malo upam da smo, sam sej veš, preveč pa ne smem upat da ne bom potem preveč razočarana..


(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: Poroka 2009
7.10.2009 13:24:24   
Njumi
Martinčka - vse bo v redu! user posted image
A to pomeni, da imamo Tvoje slike že v albumu? Jaz čakam Tvoj slideshow!
user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: Poroka 2009
21.10.2009 15:01:11   
lottyka
Lep pozdrav vsem

Zadnji dnevi pred poroko so bili malo nori in se mi ni uspelo nič javiti, v nedeljo zvečer pa sva šla že na pot. Uglavnem, bilo je fenomenalno, vse tako kot mora bit. Cel dan mi je minil tako hitro kot da bi bilo samo par ur. Medeni tedni pa so tudi bili zelo lepi. Danes dobim še slike in komaj čakam da jih vidim. Danes sem šla tudi že menjat dokumente. Kar ne morem se navaditi da imam nov priimek.

Uživajte sedaj že gospe.



(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 179 [180] 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 179 [180] 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?