|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2009
25.8.2009 20:37:47   
lottyka
Mižek imava izbran res lep datum user posted image user posted image user posted image

Za čevlje pa jih še nimam. Grem pogledat v petek še v Poročni kotiček če imajo tam kaj. Drugače pa bom šla ene iskat v Krinolino. Sicer niso ne vem kako lepi ampak so udobni kot copati. Še vedno pa nisem obupala nad temi ki sem jih vidla v MA ampak iz nove kolekcije. Upam da jih kje najdem.

Martinčka koliko pa sta plačala za Maldive če ni skrivnost?

total uživaj kolikor se da te zadnje dni.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Poroka 2009
25.8.2009 21:41:19   
mižek
 
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

mižek midva greva na maldive.. ampak ja tudi midva imava navito ceno ker imava 6*.
Drugače je pa veliko lepih hotelčkov na maldivih za manj denarja tako da se veliko kaj najde...

no jaz sem danes zjutri poslala diplomsko mentorju pa bom vidla kaj bo nazaj napisal... verjetno bo spet reku da naj pridem k njemu v ljubljano, in bom spet mogla vse popravljatuser posted image

drugače pa grem danes probat obleko v italijo tako da držite pesti da mi bo ok... čeprav mislim da jo bodo spet mogli ožat.. haha..

a boste ve zahvale vnaprej si pripravile? Jaz razmišljam da bi kar začela delat na zahvalah da lahko takoj po poroki jih pošljem!

kaj je kaj novega pri vas??? 



Ja ni kaj dobra sta, ampak cene so lahko kakorkoli nizke pod 1000€/osebo ne prideš skoz, če pa imata 6* pa sta itak plačala ene 2000€/osebi, če še ne kje več.
Midva sva gledala kanarske otoke, pa bi naju že ti stali 1200€ All za oba, še namreč gradima in nebi rada nekaj preveč zapravljala, ampak malo se še odločava, ker imava že otroka in če gre zraven nebova imela od potovanja ničesar, je namreč dve leti star in je navit, tako kot treba, tako da ne vem bova videla kako in kaj bo ko bomo malo bližje datumu. Doma pa nama ga ni za pustituser posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem si danes kupila čevlje v Arsu v MB-Europark, drugje sploh niso imeli nič v belem, sem pa zato tukaj imela tri pare na izbiro, upam da bodo zdržali in da mi nebodo prehitro razpadliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sedaj pa že razmišljam, da bom morala it rezervirat plesni tečaj, ker namreč rabiva malo pomočiuser posted image user posted image user posted image user posted image , pa da nebo na koncu vse zasedeno, se bom raje šla jutri pomenituser posted image . Potem pa so še tukaj rožice in pa seveda ličenje, imam ful problem ker sem bolj iz vasi in ne najdem nobene, ki bi mi prišla na domuser posted image . Tako da ne vem, kaj naj naredimuser posted image ,... ja ogromno še je stvari, ki jih bo treba naredituser posted image . Si moram kar seznam naredituser posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Poroka 2009
26.8.2009 9:48:57   
Martinčka
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: mižek


IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

mižek midva greva na maldive.. ampak ja tudi midva imava navito ceno ker imava 6*.
Drugače je pa veliko lepih hotelčkov na maldivih za manj denarja tako da se veliko kaj najde...

no jaz sem danes zjutri poslala diplomsko mentorju pa bom vidla kaj bo nazaj napisal... verjetno bo spet reku da naj pridem k njemu v ljubljano, in bom spet mogla vse popravljatuser posted image

drugače pa grem danes probat obleko v italijo tako da držite pesti da mi bo ok... čeprav mislim da jo bodo spet mogli ožat.. haha..

a boste ve zahvale vnaprej si pripravile? Jaz razmišljam da bi kar začela delat na zahvalah da lahko takoj po poroki jih pošljem!

kaj je kaj novega pri vas??? 



Ja ni kaj dobra sta, ampak cene so lahko kakorkoli nizke pod 1000€/osebo ne prideš skoz, če pa imata 6* pa sta itak plačala ene 2000€/osebi, če še ne kje več.
Midva sva gledala kanarske otoke, pa bi naju že ti stali 1200€ All za oba, še namreč gradima in nebi rada nekaj preveč zapravljala, ampak malo se še odločava, ker imava že otroka in če gre zraven nebova imela od potovanja ničesar, je namreč dve leti star in je navit, tako kot treba, tako da ne vem bova videla kako in kaj bo ko bomo malo bližje datumu. Doma pa nama ga ni za pustituser posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem si danes kupila čevlje v Arsu v MB-Europark, drugje sploh niso imeli nič v belem, sem pa zato tukaj imela tri pare na izbiro, upam da bodo zdržali in da mi nebodo prehitro razpadliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sedaj pa že razmišljam, da bom morala it rezervirat plesni tečaj, ker namreč rabiva malo pomočiuser posted image user posted image user posted image user posted image , pa da nebo na koncu vse zasedeno, se bom raje šla jutri pomenituser posted image . Potem pa so še tukaj rožice in pa seveda ličenje, imam ful problem ker sem bolj iz vasi in ne najdem nobene, ki bi mi prišla na domuser posted image . Tako da ne vem, kaj naj naredimuser posted image ,... ja ogromno še je stvari, ki jih bo treba naredituser posted image . Si moram kar seznam naredituser posted image



lottyka ponudbe za najin Huvafen Fushi za 9 nočitev s polpenzionom sva dobila za okoli 10.000 eur po osebi z letalom in transferji. Ampak ker delam v turizmu sem malo prečesala še tuje organizatorje in so mi uredili ceno 4500 eur po osebi! user posted image user posted image user posted image ... veš kolk sva prišparala? uf... IT mi je dal pa ceno okoli 9000 brez polpenziona in slabšo hiško ter so mi rekli da se bo cena še verjetno 10% zvišala... sej tudi na strani od hotela so objavljene cene okoli 2500 dolarjev na noč brez polpenziona, tako da res hvalabogu da se malo spoznam na turizem in da sem si lahko zrihtala 50% ceneje!!! Drugače seveda ne bi šla v ta hotel! Vsekakor mi je pa 4500 eur po osebi še vedno veliko veliko veliko denarja, ampak sva rekla da si vsaj enkrat orng privoščiva luksuz user posted image

ah problem je ker slovenci nimamo toliko gostov v teh prestižnih hotelih in imamo zato tudi tako visoke cene za te hotele, ker ni dobrega sodelovanja... ampak kaj čmo... se pač obrnemo na tuj trg ki ima boljše cene... vsaj ena prednost če delaš v turizmu da si lahko kaj bolj ugodno zrihtašuser posted image haha...

no jaz sem bila včeraj na zadnji probi.. mi jo morajo še malo zožati ker me je malo pobralo, tako da 9.9.2009 jaz prinesem obleko domovuser posted image  jeeej... komej čakam:)

lottyka jaz sem si kupila navadne čevlje v papriki ki so bili full udobni, pa se si jih doma malo okrasila s swrovski kristalčkiuser posted image ... včeraj prodajalka ni mogla verjet da sem si sama to nardila:) haha.. za čevlje sem dala 39 eur zdaj pa se tako lepo svetijo da joj:) sicer se ne bojo kaj veliko vidli, ampak vseeno sem imela malo veselja s kamenčki k sem itak čist nora na swarovske!

pa uhančke sem si včeraj kupila.. juhej... danes pa grem dvignit verižice za družice!

no drugače je pa trst zame strup.. sem malo zapravljala dol pa me zaradi tega kr zvija v želodcu.. kolegica je noseča in sem kupovala malo za njeno hčerkico cotke.. ma da se ti zmeša kakšne cartkane cotke majo... jooj komej čakam da bom jaz imelauser posted image .... si full želim zadnje dni, pa moj pravi da bova do maldivov počakala:(

danes pa peljem avto na servis in malo doma naredim čistilno akcijo ker sem bila zadnje dni zaradi diplome bolj lena!

pozdravčke vsem!!!!

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Poroka 2009
26.8.2009 19:09:31   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: mižek


IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

mižek midva greva na maldive.. ampak ja tudi midva imava navito ceno ker imava 6*.
Drugače je pa veliko lepih hotelčkov na maldivih za manj denarja tako da se veliko kaj najde...

no jaz sem danes zjutri poslala diplomsko mentorju pa bom vidla kaj bo nazaj napisal... verjetno bo spet reku da naj pridem k njemu v ljubljano, in bom spet mogla vse popravljatuser posted image

drugače pa grem danes probat obleko v italijo tako da držite pesti da mi bo ok... čeprav mislim da jo bodo spet mogli ožat.. haha..

a boste ve zahvale vnaprej si pripravile? Jaz razmišljam da bi kar začela delat na zahvalah da lahko takoj po poroki jih pošljem!

kaj je kaj novega pri vas??? 



Ja ni kaj dobra sta, ampak cene so lahko kakorkoli nizke pod 1000€/osebo ne prideš skoz, če pa imata 6* pa sta itak plačala ene 2000€/osebi, če še ne kje več.
Midva sva gledala kanarske otoke, pa bi naju že ti stali 1200€ All za oba, še namreč gradima in nebi rada nekaj preveč zapravljala, ampak malo se še odločava, ker imava že otroka in če gre zraven nebova imela od potovanja ničesar, je namreč dve leti star in je navit, tako kot treba, tako da ne vem bova videla kako in kaj bo ko bomo malo bližje datumu. Doma pa nama ga ni za pustituser posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem si danes kupila čevlje v Arsu v MB-Europark, drugje sploh niso imeli nič v belem, sem pa zato tukaj imela tri pare na izbiro, upam da bodo zdržali in da mi nebodo prehitro razpadliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sedaj pa že razmišljam, da bom morala it rezervirat plesni tečaj, ker namreč rabiva malo pomočiuser posted image user posted image user posted image user posted image , pa da nebo na koncu vse zasedeno, se bom raje šla jutri pomenituser posted image . Potem pa so še tukaj rožice in pa seveda ličenje, imam ful problem ker sem bolj iz vasi in ne najdem nobene, ki bi mi prišla na domuser posted image . Tako da ne vem, kaj naj naredimuser posted image ,... ja ogromno še je stvari, ki jih bo treba naredituser posted image . Si moram kar seznam naredituser posted image



lottyka ponudbe za najin Huvafen Fushi za 9 nočitev s polpenzionom sva dobila za okoli 10.000 eur po osebi z letalom in transferji. Ampak ker delam v turizmu sem malo prečesala še tuje organizatorje in so mi uredili ceno 4500 eur po osebi! user posted image user posted image user posted image ... veš kolk sva prišparala? uf... IT mi je dal pa ceno okoli 9000 brez polpenziona in slabšo hiško ter so mi rekli da se bo cena še verjetno 10% zvišala... sej tudi na strani od hotela so objavljene cene okoli 2500 dolarjev na noč brez polpenziona, tako da res hvalabogu da se malo spoznam na turizem in da sem si lahko zrihtala 50% ceneje!!! Drugače seveda ne bi šla v ta hotel! Vsekakor mi je pa 4500 eur po osebi še vedno veliko veliko veliko denarja, ampak sva rekla da si vsaj enkrat orng privoščiva luksuz user posted image

ah problem je ker slovenci nimamo toliko gostov v teh prestižnih hotelih in imamo zato tudi tako visoke cene za te hotele, ker ni dobrega sodelovanja... ampak kaj čmo... se pač obrnemo na tuj trg ki ima boljše cene... vsaj ena prednost če delaš v turizmu da si lahko kaj bolj ugodno zrihtašuser posted image haha...

no jaz sem bila včeraj na zadnji probi.. mi jo morajo še malo zožati ker me je malo pobralo, tako da 9.9.2009 jaz prinesem obleko domovuser posted image  jeeej... komej čakam:)

lottyka jaz sem si kupila navadne čevlje v papriki ki so bili full udobni, pa se si jih doma malo okrasila s swrovski kristalčkiuser posted image ... včeraj prodajalka ni mogla verjet da sem si sama to nardila:) haha.. za čevlje sem dala 39 eur zdaj pa se tako lepo svetijo da joj:) sicer se ne bojo kaj veliko vidli, ampak vseeno sem imela malo veselja s kamenčki k sem itak čist nora na swarovske!

pa uhančke sem si včeraj kupila.. juhej... danes pa grem dvignit verižice za družice!

no drugače je pa trst zame strup.. sem malo zapravljala dol pa me zaradi tega kr zvija v želodcu.. kolegica je noseča in sem kupovala malo za njeno hčerkico cotke.. ma da se ti zmeša kakšne cartkane cotke majo... jooj komej čakam da bom jaz imelauser posted image .... si full želim zadnje dni, pa moj pravi da bova do maldivov počakala:(

danes pa peljem avto na servis in malo doma naredim čistilno akcijo ker sem bila zadnje dni zaradi diplome bolj lena!

pozdravčke vsem!!!!



martinčka super sta se znašlauser posted image , kaj še lahko nam zrihtaš kakšen popust?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mi2 bi bila zadovoljna že s 3-4* tako da nisva zahtevnauser posted image user posted image user posted image user posted image .

No naj vam povem da sem danes hodla tudi po najine prstane in sem zadovoljna z njimi, ampak malo me moti ker niso čisto beli, ampak so malo rumenkasti, ne vem no naročila sva belo zlato dobila pa nisva ravno to kar sva želela, se bom morala še pogovoriti z zlatarko.
Imava namreč malce matirane, in tisti matirani del, sem sedaj ugotovila, je malce rumen, oni ki pa ni pa je normalno beluser posted image .

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Poroka 2009
30.8.2009 19:34:24   
Martinčka
Mižek hihi... jaz imam dobre cene za 5*-6* hotele, za 3-4* pa imam bolj kot ne enake ker delam te hotelčke pa z avstrijci v večini.. saj bosta našla kaj dobrega.. sicer pa mi lahko na ZS pošlješ kaj iščeš ter za kdaj ter ti kaj najdemo...

no da povem.. meni gre vse narobe!!!user posted image user posted image user posted image
najprej torta: so rekli da mi ne morejo nardit nadstropne ker nimajo podstavka in bi se sesedla... sedaj iščem kot nora ta podstavek za nadstropne torte! aaaa.. seveda ne vem kje ga naj dobim!

potem ognjemet: hočejo da mam na vsak način zdravnika in gasilca zraven.. sveda ne vem kako bom to speljala da bo ok...

ples z očetom: DJ je zamočil ker mi je dal takšno ceno da juhuhu... sedaj ne najdem drugega ki bi mi zmiksal teh osem komadov skupaj...

Skratka za znoret!!!!!! pojma nimam kako bo te stvari rešila!

kako gre vam? vse po planih? upam da vam gre bolje kot meni... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Poroka 2009
31.8.2009 17:23:24   
ŽanaTaja
Naša Total pa je stopila v zadnji teden samskega stanu....

Želim ti vse najlepše na tvoj dan....uživaj v tem tednu in verjem vse bo tako kot sta si zamislilauser posted image

To je vajin najlepši dan....

Martinčka - kako nimajo stojala za nadstropno torto??????? Sorry nisem sledila, kje pa naročaš torto...Halloooo kako ti to lahko rečejo tik pred zdajci...

Mah sej si vse dovolijo.....men so zadnjo sredo pred poroko odpovedali aranžmaje in vse kar je povezano z rožami....Štala....

Ampak punce na koncu je resnično vse tako kot ste želele....

Lep danuser posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Poroka 2009
31.8.2009 19:08:04   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

Mižek hihi... jaz imam dobre cene za 5*-6* hotele, za 3-4* pa imam bolj kot ne enake ker delam te hotelčke pa z avstrijci v večini.. saj bosta našla kaj dobrega.. sicer pa mi lahko na ZS pošlješ kaj iščeš ter za kdaj ter ti kaj najdemo...

Ja prosim, če bo res ugodno, ampak mi2 nebi šla v hotel z 5-6* ker imava trenutno pač druge prioritete in se mi res zdi trenutno škoda takega denarja, res. Bi pa bila hvaležna za vse ponudbe, ti pošljem destinacijo po ZS pa mi javi
no da povem.. meni gre vse narobe!!!user posted image user posted image user posted image
najprej torta: so rekli da mi ne morejo nardit nadstropne ker nimajo podstavka in bi se sesedla... sedaj iščem kot nora ta podstavek za nadstropne torte! aaaa.. seveda ne vem kje ga naj dobim!

Ne vem iz katerega konca si, nam so ga dali v slaščičarni, sva sicer morala plačat kavcijo, ker očitno podstavkov niso vračali. Ja potem pa pokliči v drugo slaščičarno, kjer ti bodo dali tudi podstavek, mi2 bova vzela torto v pikanogavički v hočah, kjer sva tudi rezervirala podstavek, najdeš jih na netu in se lahko vse z njimi dogovoriš.
Jaz na tvojem mestu nebi vzela tukaj torte, če bi si morala sama iskat podstavekuser posted image

potem ognjemet: hočejo da mam na vsak način zdravnika in gasilca zraven.. sveda ne vem kako bom to speljala da bo ok...

ples z očetom: DJ je zamočil ker mi je dal takšno ceno da juhuhu... sedaj ne najdem drugega ki bi mi zmiksal teh osem komadov skupaj...

Skratka za znoret!!!!!! pojma nimam kako bo te stvari rešila!

kako gre vam? vse po planih? upam da vam gre bolje kot meni... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nama zaenkrat gre, ampak pustimo se presenetit, sem dobila tudi sako za malega in bo pravi cukeruser posted image user posted image user posted image user posted image , pa še dokaj ugodno sva ga dobila, sedaj pa še finese,...
Tečaja še vedno nisem rezervirala, moram ta teden, pa majhne stvari so še nama ostale, v nedeljo imava še ta tečaj-zadnjič, HB- potem pa morava it na zapisnik, v sredo grem  na probno frizuro, tako da bom lepauser posted image



(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Poroka 2009
31.8.2009 21:13:10   
ŽanaTaja
Mižek iz kje pa si ti? Jaz sem imela iz Pika Nogavičke drobno pecivo za poroko 10 kg....bilo je fantastično....in zmeraj kadar grem v Mb se tam ustavimo oz se peljemo do ke, da si vzamem potratno potico...daleč najboljšauser posted image

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Poroka 2009
1.9.2009 8:16:46   
Martinčka
uf potratno potičko:) to pa moja babica takšno nardi da je nise še nikjer takšne jedla:) haha..

ŽanaTaja ne vem kako to da nimajo tega stojala:( zdaj pa iščem ali to stojalo ali pa kakšno dobro slaščičarno v bližini celja ali maribora da mi nardijo nadstropno torto... pozna katera kaj??? sam jaz bi morala imeti vsaj 5 nadstropno torto da pride ven 130 kosov!

Sicer pa sva ognjemet odpovedala... bova verjetno spuščala lampijončke v zrak.. kot tajci ki spuščajo lampijončk v zrak s svojimi lepimi željami:) haha.. se še odločava.. ali pa helijeve balončke z iskricami...
Kakorkoli ko me zdaj najbolj jezi toooortaa!!! aaa...user posted image

p

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Poroka 2009
1.9.2009 12:35:30   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: ŽanaTaja

Mižek iz kje pa si ti? Jaz sem imela iz Pika Nogavičke drobno pecivo za poroko 10 kg....bilo je fantastično....in zmeraj kadar grem v Mb se tam ustavimo oz se peljemo do ke, da si vzamem potratno potico...daleč najboljšauser posted image


Jaz sem iz prlekije, ampak moj bodoči je prvotno iz MB in sva se zato odločila za to slaščičarno. Je pa če dobro pomislim na našem koncu kake dobre slaščičarne sploh nimamo. Za to slaščičarno pa sem slišala da imajo dobre torte pa sem se tako odločila, še pripeljejo mi torto, tako da nimam nobene brige.

Me pa zanima koliko ste dale za pecivo, jaz bi ga dala pečt privat pa nimam pojma koliko to staneuser posted image

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Poroka 2009
1.9.2009 12:37:18   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

uf potratno potičko:) to pa moja babica takšno nardi da je nise še nikjer takšne jedla:) haha..

ŽanaTaja ne vem kako to da nimajo tega stojala:( zdaj pa iščem ali to stojalo ali pa kakšno dobro slaščičarno v bližini celja ali maribora da mi nardijo nadstropno torto... pozna katera kaj??? sam jaz bi morala imeti vsaj 5 nadstropno torto da pride ven 130 kosov

Sicer pa sva ognjemet odpovedala... bova verjetno spuščala lampijončke v zrak.. kot tajci ki spuščajo lampijončk v zrak s svojimi lepimi željami:) haha.. se še odločava.. ali pa helijeve balončke z iskricami...
Kakorkoli ko me zdaj najbolj jezi toooortaa!!! aaa...user posted image

p


martinčka ti pravim da dobiš stojalo-nadstropno v pikanogavički, slaščičarna je iz MB,  jaz sem tudi naročila nadstropno tortouser posted image . Bom imela tudi za 130. ljudi, tako da jo tukaj imajo, pokliči, imajo na netu svojo stranuser posted image


< Sporočilo je popravil mižek -- 1.9.2009 12:43:30 >

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Poroka 2009
2.9.2009 10:11:14   
Martinčka
mižek pa imaš za 130 oseb nadstropno torto tako v celem kosu? ali da je na tistem stojalu da je vsako nadstropje zamaknjeno? ker jaz si full želim met v celem kosu nadstropno torto tako da je ena celota... bom rekla v moji restavraciji da naj pokličejo v Pika Nogavičko ter se zmenijo.. sej mislim da je to navsezadnje njihovo delo in njihova skrb a ne?

pojma nimam koliko sicer stane pecivouser posted image ... vem da ena potratna potica pri kakšni domači gospodinji ki takole bolj na črno še te stvari zraven dela stane okoli 18 eur! to je en pleh potice!? navadna orehova potica pa stane manj...
za drobno pecivo pa res ne vem... mi ponavadi za okoli 80 oseb vzamemo 3 plehe potice in še drobno pecivo... za na poroko pa bom imela verjetno 4 plehe potice ker bo dovolj še drugih stvari zraven..

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Poroka 2009
2.9.2009 11:31:41   
orhidcs
Pozdravljene, končno sem si vzela malo časa in se vam javljam kot gospa. Najin dan je bil 22.8. in čeprav je bilo napovedano oblačno vreme smo imeli cel dan sonček bilo je enkratno, spremenila ne bi nobene stvari. Upam da boste vse uživale kot sem jaz saj je to res sanjski dan za par. Vsem neporočenim pa čim lepše priprave. Par slikic sem dala v album.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Poroka 2009
2.9.2009 15:54:21   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

mižek pa imaš za 130 oseb nadstropno torto tako v celem kosu? ali da je na tistem stojalu da je vsako nadstropje zamaknjeno? ker jaz si full želim met v celem kosu nadstropno torto tako da je ena celota... bom rekla v moji restavraciji da naj pokličejo v Pika Nogavičko ter se zmenijo.. sej mislim da je to navsezadnje njihovo delo in njihova skrb a ne?


pojma nimam koliko sicer stane pecivouser posted image ... vem da ena potratna potica pri kakšni domači gospodinji ki takole bolj na črno še te stvari zraven dela stane okoli 18 eur! to je en pleh potice!? navadna orehova potica pa stane manj...
za drobno pecivo pa res ne vem... mi ponavadi za okoli 80 oseb vzamemo 3 plehe potice in še drobno pecivo... za na poroko pa bom imela verjetno 4 plehe potice ker bo dovolj še drugih stvari zraven..


veš da sedaj pa se ne morem spomnit, kako izgleda točno stojalo, jaz jo imam vglavnem 5 nadstropno, stem da če nas bo 130 bo še spekla eno torto zaraven, da bo pripravljena samo za razrez.
Aja, pa torto moraš sama naročit, tam v restavraciji ti nebojo nikamor klicali, razen da še te potem to dodatno zakasirajo, to pa je brezveze, da bi za nekaj plačevala kar lahko narediš sama, ali neuser posted image

No jaz sem se včeraj dogovorila za individulne ure plesnega tečaja, danes pa sem dobila tako željeno kozmetičarko,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ki me bo naličila in bo celo prišla na dom, sedaj pa me zanima koliko stane taka stvar, jaz je nisem upala vprašatuser posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Poroka 2009
2.9.2009 22:01:30   
soraia

IZVIRNO SPOROČILO: orhidcs

Pozdravljene, končno sem si vzela malo časa in se vam javljam kot gospa. Najin dan je bil 22.8. in čeprav je bilo napovedano oblačno vreme smo imeli cel dan sonček bilo je enkratno, spremenila ne bi nobene stvari. Upam da boste vse uživale kot sem jaz saj je to res sanjski dan za par. Vsem neporočenim pa čim lepše priprave. Par slikic sem dala v album.


orhidcs iskrene čestitke!

Vsi ste bili zelo, zelo lepi! Res, tudi tvoj sonček je bil fantastičen.

(odgovor članu orhidcs)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Poroka 2009
3.9.2009 13:45:21   
Martinčka
IZVIRNO SPOROČILO: orhidcs

Pozdravljene, končno sem si vzela malo časa in se vam javljam kot gospa. Najin dan je bil 22.8. in čeprav je bilo napovedano oblačno vreme smo imeli cel dan sonček bilo je enkratno, spremenila ne bi nobene stvari. Upam da boste vse uživale kot sem jaz saj je to res sanjski dan za par. Vsem neporočenim pa čim lepše priprave. Par slikic sem dala v album.


Orhidcs čestitke!!! slike so tudi prekrasne! sam kako pa to da sta se v rogaški slikala? a sta se poročila tam v rogaški??? ravno tam kjer bova imela midva obred če bo lepo vreme. pred kristalno dvorano grand hotela:) hihi... tam kjer je vodnjaček bomo pa imeli sprejem:)

drugače pa punce smo torto uštimali da ni več nobenega problema:) juhej!
v soboto pa imam dekliščino... ujej... upam da ne bo kaj hudega:)user posted image

(odgovor članu orhidcs)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Poroka 2009
3.9.2009 13:54:38   
Čmrlika
Ojla!
se me še spomnite? user posted image
 
Ja ni blo časa nekaj no...zdaj pa itak ne spadam več na ta forum. Ne, nisem samska, in ja ne bova se poročila po prvotnih planih user posted image
 
Vse je v najlepšem redu, razen mene, ki se bom kmalu začela širiti in sva se odločila da poroko prestavimo za nedoločen čas...Jeej... user posted image
 
V marcu bova postala še drugič starša malemu fantku...Taja pa dobi bratca!! Upam, da ste vesele zame...
In seveda iskrene čestitke vsem, ki ste že žene! Bom šla slikice gledat zdaj!
 
Lep dan vsem skupaj!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Poroka 2009
3.9.2009 18:46:57   
Martinčka
čmrlikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... jeeej čestitke!!!! superca! joj da bi le šla po tvojih stopinjah čimprej...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Poroka 2009
3.9.2009 20:46:15   
ninicaa
živjo!! tudi jast pričakujem dojenča, smo še bolj pri začetku ampak gre kar hitro naprej!!! Za poroko pa še točno ne veva saj je potrebno imeti kar dosti denarja user posted image user posted image ! Lahko pa kateri pomagam pri izbiri cvetja in vam malo svetujem, ker sem drugače po poklicu cvetličarka in vem da je pri porokah cvetje kar zelo pomembno user posted image user posted image ! drugače pa čestitke vsem bodočim nevesticam

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Poroka 2009
4.9.2009 11:26:54   
mižek

IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

čmrlikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... jeeej čestitke!!!! superca! joj da bi le šla po tvojih stopinjah čimprej...


Ja saj boš še ti tudi med nami kmalu, sedaj se še naužij teh prostih dni, potem pa bodo medeni tedni naredili svoje, boš videlauser posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Poroka 2009
4.9.2009 21:34:44   
Martinčka
upam da res:) jutri je dekliščina in fantovščina in me je prej brat klical da naj pripravim nekaj vprašanj ki se nanašajo na mene in dragega da ga bodo spraševali na fantovščini da vidijo koliko kaj ve... joj joj.. seveda pol stvari ne bo vedu:) bogi revček... no sam da bo pa da ne bo prehudo:) ne bi rada da bi bil a poročnih slikah s kakšno obvezano glavo.. ojej...

sicer pa punce druga sobota je lepa napovedana, moja sobota 19.9. pa mislim da bo grda ker je za 18.9. napovedan grd dež in nevihte... kakorkoli važno da imamo back up plan... pa vsekakor bom še kupila tiste bele marele v poročnem kotičku da bo vse nekot zgledalo:)

pozdravček in seveda poročam v nedeljo kako je bilo na dekliščini:)

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Poroka 2009
5.9.2009 7:55:50   
ŽanaTaja
Jutro punceuser posted image

Martinčka super zate, da si uštimala torto...user posted image user posted image user posted image  Upam, da te ne bodo namučile na današnji dekliščini...ti pa le uživaj in uživaj...ker itak vse fajni in super prehitro mine:):):)user posted image

Total - želim ti daleč najlepši dan...naj te vreme ne zmoti, pa itak bo takrat ko boš ti dahnila ta DA sijal preleš sončekuser posted image

Včeraj sem te čakala do 16 te klicala pa ničuser posted image user posted image ..
V glavnem vse ki boste danes postale gospe želim vse najlepše in veliko sreče:)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Poroka 2009
5.9.2009 21:33:40   
soraia
total iskrene čestitke!

In veliko, veliko ljubezni na skupni poti, in vse dobro.

Upam, da je vse potekalo tako kot je treba in da sta imela čudovit dan!

Pa komaj čakam slikice.

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Poroka 2009
5.9.2009 23:17:09   
lottyka
Martinčka zdele verjetno uživaš na dekliščini tako da imej se kar najbolše.

Čmrlika čestitke. Saj poroko lahko naredita kadarkoli.

Vse ki se imate danes poroko uživajte ta najlepši dan.

Bom danes kratka in jedrnata user posted image

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Poroka 2009
6.9.2009 10:19:11   
Seven*
Slikice od moje poroke so v albumu! user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?