|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2009
12.8.2009 9:05:41   
Martinčka
joj jaz sem mela pa danes full grozne sanje o poroki.. ma res grozne.. kr nekej spet ni bilo ok, še sobe nama niso dali pravea za spat pa zunaj so kable čez ljudi vlekli da bi razvetljavo nardili.. katastrofa skratka.. obleka mi je bila na pol prevelika.. potem sem pa šla ob 4am na wc pa nism mogla nazaj zaspat ker sem se spomnila da mi nekaj manjka med sprejemom.. pol urce nimam nobene glasbe ne ničesar.. pa bi najraje imela kakšen trio ki bi odpel 10 pesmi in je... sam ne vem še.. to se bom odlodla verjetno dva tedna prej:) haha.. ja ampak mi ni dalo spat..
ob 7ih sem se pa zbudila s takšnim glavobolom da dol padeš.. in še zdajle je prišla ena stranka vagencijo pa mi je rekla da vidi da mam probleme s ščitnico in da naj grem takoj k zdravniku če želim kdaj zanosituser posted image .. evo in zdaj že pol ure kličem tega zdravnika ki je samoplačniško da bi me kr vzel danes ali jutri pa ga ne dobim...

lottyka super da gresta še an morje.. midva pa nimava letos nič kaj od morja.. sem prav žalostna ker bo šlo poletje takole mimo mene.. enkrat sva bila s prijatelji ko je skos deževalo dva ni.. tako da od teh bogih dveh dnevov nisva imela nič.. pa enkrat sem šla za dva dni z družicami, kar pa je bilo super ampak spet niso bile počitnice...
bova si pa drugo leto kaj več privoščla! upamuser posted image

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Poroka 2009
12.8.2009 11:21:00   
ŽanaTaja
Ja kaj Martinčka a ne gresta na Maldiveuser posted image user posted image

Grozne sanje sem pa tudi jaz imela pred poroko...ampak potem je bilo razen malih pomanjkljivosti vse ok....

Kako je pa vedela, da imaš probleme s ščitnico????? To mi ni jasno???

Ko sem jaz živela pri mojem prvem fantu s katerim imam sončka, je tudi soseda imela težave s ščitnico in ker je že živela s fantom so vsi govorili, da ta pa ne mora zanosit, ker ima te težave, pa sej veš kaj radovedni sosedi ven spravijo...no in pol dve leti za mano je zanosila, rodila zdravega fantka in zdaj je drugič noseča...kljub težavam s ščitnico...

Ne takoj pomislit na najslabše....ej boš vidla da bo...mislim nate in nam javi kako in kaj....pa nekaj zate....user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ŽanaTaja -- 12.8.2009 11:22:06 >

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Poroka 2009
12.8.2009 11:31:19   
Njumi
IZVIRNO SPOROČILO: ŽanaTaja

Ja kaj Martinčka a ne gresta na Maldiveuser posted image user posted image

Grozne sanje sem pa tudi jaz imela pred poroko...ampak potem je bilo razen malih pomanjkljivosti vse ok....

Kako je pa vedela, da imaš probleme s ščitnico????? To mi ni jasno???

Ko sem jaz živela pri mojem prvem fantu s katerim imam sončka, je tudi soseda imela težave s ščitnico in ker je že živela s fantom so vsi govorili, da ta pa ne mora zanosit, ker ima te težave, pa sej veš kaj radovedni sosedi ven spravijo...no in pol dve leti za mano je zanosila, rodila zdravega fantka in zdaj je drugič noseča...kljub težavam s ščitnico...

Ne takoj pomislit na najslabše....ej boš vidla da bo...mislim nate in nam javi kako in kaj....pa nekaj zate....user posted image user posted image user posted image user posted image


Tako!

ŽanaTaja - tako fajn, da se nam malo oglašaš, pa nas nazaj na radosten in dober tir spraviš! user posted image user posted image
Martinčka, pikica, prosim - zaupaj v svojo srečo! Saj na user posted image bo še lepše kot na morju, in še darilo dobita! user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem zadnjič sanjala prelepe vrtove, tako, da verjetno bova odletela kar v Turčijo... Zdaj iščem zlatarja, ki nama naredi zlate manšetne gumbe in uhančke po naročilu. In še vedno iščem rožo, ki je naravno modre barve in cveti v septembru... Kakšna ideja?

Prav vsako lepo pozdravljam! In še user posted image user posted image user posted image za lep dan!



_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Poroka 2009
12.8.2009 13:36:16   
soraia
martinčka vse bo uredu in ne se sekirat glede sanj! Zaupaj vase in vse bo ok!

In ja tudi mene zanima, kako tista stranka ve, da imaš težave s ščitnico, ne vem, no.

Njumi za rožice ti žal ne znam pomagat, najboljše da se kar v cvetličarni pozanimaš. Tam ti bodo najboljše svetovali.

žana taja lepo, da se tudi še javljaš!

Aja punce to vam moram povedat, moj sonček je dva dni nazaj shodil.

Pa še to: a ima katera kakšno dobro ponudbo zaa delo (primer) ne prošnje, rabim prav ponudbo. Ker glede na to, da ne dobim dela, sem se odločla, da bom malo okoli poskusila tudi kar s ponudbami, brez razpisa.


(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: Poroka 2009
12.8.2009 16:00:54   
Martinčka
ŽanaTaja seveda greva na Maldive sam med poletjem sva sicer navajena bit tri tedne na morju letos pa nič kaj ni bilo... jaz sem navajena bit poleti precej na morju pa potem še pozimi kam švignat, ker poleti sem tako na vikendu pa ne stane kaj dost...
mah če maš probleme s ščitnico se ti zna malo bolj videt odebeljen požitalnik na vratu.. in danes sem ga res mela ampak to ponavadi hitro mine, preden sploh pridem drug dan k zdravniku.. pa včaih mam rumene beločnice ker mi žolč nagaja in je potem verjetn kaj skupej povezala.. mah brezveze me je v skrb dajala.. hvala punceuser posted image user posted image user posted image user posted image

joj na maldivih pa upam da res dobiva kakšen darilček, čne bomo pa slončkali daljeuser posted image ...

njumi jaz sem dala svojmu zlatarju povpaševanje za manšetne gumbe... sem hotla mojmu za presenečenje pod vzglavnik zadnjo noč k me ne bo, nastavit manšetne gumbe ki bi pasali k poročnemu prstanu... in mi je zlatar reku, da bi moral te gumbe vlivat da bi bili takšni kot si želim in da bi mogli bit debelejši.. skratka cena je ven prišla za ene booge manšetne gumbe 600 eur! za dol padit! tako da če najdeš koga ki ti bo ugodno nardil please let me know!

zdaj pa grem no kitico odremat ker mam takšen glavobol da me bo razneslo... danes res nism nekej ok... ta rdečo pričakujem konec tedna pa nizek pritisk je in še takšne sanje so nardile svoje... vse sešteješ pa dobiš mene v groznem počutjuuser posted image


(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Poroka 2009
12.8.2009 19:24:23   
Njumi
Martinčka - jaz bi te kar povabila na apple martini... Vse bo dobro! user posted image

Drugače za gumbe sem ravnokar enega klicala (zlatarja, ne gumb! user posted image ) - sva zmenjena jutri. Ti javim!

Lep večer, drage!

_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Poroka 2009
12.8.2009 19:29:53   
Martinčka
ok čakam na odgovor... kaj pa če bi ga še vprašala, če bi meni lahka takšnega nardil da bi pasal k poročnemu prstanu od mojega pa koliko bi stal? a bi se ti dalo? da ne hodim zastonj v ljublano pa mi potem reče da bi spet tolk stali? ker jaz sem pri mojmu zlatarju pričakovala ceno okoli 150 eur ne pa toliko veliko...

a bi bla tok dobra pa še zame vprašala? sliko od prstančkov pa imam v galeriji, saj vešuser posted image proooosim user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Poroka 2009
12.8.2009 19:30:15   
Martinčka
ok čakam na odgovor... kaj pa če bi ga še vprašala, če bi meni lahka takšnega nardil da bi pasal k poročnemu prstanu od mojega pa koliko bi stal? a bi se ti dalo? da ne hodim zastonj v ljublano pa mi potem reče da bi spet tolk stali? ker jaz sem pri mojmu zlatarju pričakovala ceno okoli 150 eur ne pa toliko veliko...

a bi bla tok dobra pa še zame vprašala? sliko od prstančkov pa imam v galeriji, saj vešuser posted image proooosim user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Poroka 2009
13.8.2009 13:09:08   
Njumi
Oj, pikica - šele danes sem videla... Nama je rekel okrog 300-350 eurov za 7-8 gramske (računa na grame). Tako, da za naju odpadejo...

Upam, da si danes bolje? user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Poroka 2009
14.8.2009 8:46:36   
Martinčka
hej... njumi ni panike... ah sej ma ta vajinm tut kr cene... jaz bi pa mogla met še debelejše da bi lahko bile zarezice noter kot na prstanu in potem cena vzleti v nebo... user posted image
eno neumnost bi rada mojmu dala vzglavnik tisto noč pred poroko pa ne vem kaj... a ima katera kakšno idejo!?
no da povem da sem si naročila dve tiari iz interneta in ju dobim konec avgusta.. skratka eno bom mela, drugo bom pa potem prodala, bom vidla kater se bo bolj prilegala moji jajčasti glaviuser posted image

sicer pa je danes moj zadnji delovni dan.. juuuuupiiiiiiuser posted image   
potem pa imam študijske počitnice da dokončam diplomo in še počitnice za poroko in medene tedne.. skratka sem nazaj v službi okoli 5.oktobrauser posted image
joj kk mi bo luštno:) hahaha...

ja zdravje je bolje, vendar imam še vedno rumene beločnice.... moj em vedno okara ko jih vidi, sam kaj naj ko vem da je to od žolča, kr ne bom zato hodla k zdravniku!

danes pa grema na pogreb:(.. jst se na pogrebih vedno jokam:( od najinega prijatelja oče je omrl in mormo it seveda vsi prijatelji... sploh ker je bil naš sosed precej let! tako da bo še pester petek! se mi zdi da je ta rak postal že zakonitost v novodobnem življenju... groza! toliko ljudi ga ima okoli mene da sploh ne morem vrjet! in potem gredo na poročilih rečt da ni razlike med odmačo pridelano zelenjavo in sadjem in kupljenim!? aaaa... ko vsi vemo na čem smo! joj joj me tako razjeti! ok zdej bom pa nehalauser posted image

pridne bodite in lep vikend vam želim!!!! 


(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Poroka 2009
14.8.2009 10:53:48   
lottyka
Martinčka upam da se ti zdravje kmalu uredi. Jaz pa zdele počas na pot in na morje. Komaj čakam da namočim malo noge v morje user posted image . Je pa res težko takole brez morja poleti. Ampak bo pa oktobra lepše. Midva imava sedaj rezerviran Egipt in letiva že takoj v ponedeljek iz Dunaja. Komaj čakam.

Lep vikend vam želim.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Poroka 2009
14.8.2009 11:33:47   
total
Ojla nevestice,kako smo? Jaz sem v popolnih pripravah,datum se počasi prebližuje in že komaj čakam dan D. Zadnič sem bila pri frizerju in končno sem se odločila za frizurco...to me je najbolj skrbelo.Ful sem vesela,ker mi je naredila res lepouser posted image . Pa ve? Lottyka a ti si pred mano??? Jaz mam 5.spetembra.

bay


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Poroka 2009
17.8.2009 14:28:36   
Njumi
Hej hej, drage nevestice... smo se malo sončkale, da je tale forum malo zadremal? user posted image

Martinčka - ja, teli gumbi so kar dragi, pa še, po pravici povedano, skoraj za enkratno uporabo. No, jaz sem mislila si zraven naročiti uhančke z istim motivom, zdaj pa malo ne vem, kaj bova. user posted image

Sva se pa odločila, da bova imela malo drugačne prstane in ju morava dat popravit... Zdaj pa sem RES zadovoljna! user posted image user posted image

Pa malo na google earth gledava destinacije za potovanje... In upava na ugoden last minute!

Kako ste ve?
user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Poroka 2009
17.8.2009 14:30:24   
Njumi
Aja, še eno: kako ste rešile zahvale?

Ste vsem svatom podarile enako darilce (če sploh)? Kaj pa za starše in priče?


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Poroka 2009
17.8.2009 15:05:32   
penelopa1
Tudi nidva se poročiva 25.09.2009 user posted image ...komaj čakava user posted image

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Poroka 2009
17.8.2009 19:37:08   
Seven*

Še malo...

29.8.2009

user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu penelopa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Poroka 2009
17.8.2009 21:30:28   
orhidcs
Jaz tudi še par dni tako da so zadnji detalji v polnem teku, najin dan je 22.8. Upam da bo sonček.user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Poroka 2009
18.8.2009 13:01:50   
Martinčka
orhidcs seveda bo sonček kot pri vseh nas:)

njumi midva bova tako imela kar se darilc tiče... tisti ki spijo v hotelu jih bo v sobah pričakala jagodna penina z najinimi etiketami, drugače pa vsi dobijo takšne male kozarčke kjer bo noter en oreh in suha sliva ter domač med od mojega dedija.. čez bo pa zvezan prtiček z najinimi začetnicami in datumom... tko bi naj bilo.. suho sadje in med je bojde afrodizijak:)

tk zadnjič razlagam kolegici kako bova nardila in da je to po antičnem izročilu baje afrodizijak (torej vse skupaj je afrodizijak-pospeševalec spolnostiuser posted image ) in mi kolegica reče: aja tako da ti boš dala ta afrodizjak v kozarčke zraven:) hahaha..

sicer sem pa še naročila jaz balončke za pihat-mehurčke.. da če bo kdo želel namesto riža pihat mehurčke-predvsem otročki..

babica mi pridno suši liste od vrtnic da bodo pupe lahko imele za metat po preprogi lističe...
jutri se dobim z notarko da vse dorečeva, pa naročila sva kozarce v rogaški z najinimi imeni da jih bova imela za nazdravit po sklenitvi zakonske zveze!
tako da vse teče po planu zaenkrat...

sicer pa se na polno ukvarja tudi z diplomo.. upam da jo dokončam do petka...

danes in jutri še oddava zadji dve vabili pa sva konec:) juhej...

(odgovor članu orhidcs)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Poroka 2009
18.8.2009 16:51:55   
Njumi
orhidcs - seveda, da bo sonček! user posted image Kako si kaj? Vse nared? user posted image user posted image user posted image

Seven - kako gre tebi?

Martinčka - ojoj! Ti imaš vse tako lepo do pikice splanirano... Čudovito! Midva razmišljava, da svatom podariva rože, moji priči zapestnico, hubijevi pa sponko za kravato. Čeprav tale tvoj med se sliši tako mamljivo... user posted image



_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Poroka 2009
20.8.2009 9:14:43   
Martinčka
hihi njumiuser posted image .... moj dedi je čebelar za hobi in zakaj ne bi tega izkoristila!?

res pa še ne vem kaj bi mojemu podarila.. nekaj bolj za hec zadnjo nočuser posted image
manšetni gumbi vsekakor odpadejo:(...

za starše bova pa kar tako nardila, da bova pripravila en filmček o najinmu življenju in bova nardila en lep govor kjer se bova lepo zahvalila staršem za vso pozornost in ljubezen... ne bova kaj kupovala ker imajo polno vsega, šopek se mi zdi pa tudi brezveze ker bomo imeli tako ogromno šopkov na mizah in povsod in jih bomo tako potem imeli še nekaj časa doma...

danes pokličem dj-a da se zmeniva da mi nardi en mix za ples z očetom:) hihi.. to bo smeha:)
upam da danes nardim 3/4 diplomske.. se ne premaknem od mize prej! haha.. se mi zdi kot da to rečem vsak dan:)user posted image



(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Poroka 2009
21.8.2009 10:16:44   
lottyka
Pozdravljene vse bodoče nevestice in že gospe,

Total jaz sem za teboj imava datum 3.10.

Martinčka tebi lahko rečem samo kapo dol, imaš tako lepo splanirano vse v detajle. Super res. Ko bi še meni tako uspelo ampak nekako mi časovno ne znese. Čeprav imam še malo več kot mesec dni tako da hmmmm, mogoče pa bo.

A ve imate vse darila za priče in starše in za svojega? Meni to nekako ni padlo na pamet. Jaz sem imela samo v planu narediti po poroki (upam da v doglednem času)  tako zgibanko s slikami za starše in priče in to je to. Družicam imam pa v planu nekaj iz potovanja prinesti. Za mojega pa mi nekako ni padlo na pamet da bi mu mogla kaj kupiti, saj bo dobil največje darilo - mene user posted image .
Njumi za svate imam jaz konfete, vsaka družina bo dobila še piškote in pa kasneje po pošti prejmejo še zahvalo s sliko.

orhidcs - Verjamem v to da boš kljub vsemu imela suho vreme in prečudovit dan.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Poroka 2009
21.8.2009 19:19:54   
Martinčka
Lottyka jaz bi mojemu kakšno neumnost podarila da bi mu nastavla pod povšter k me zadnjo noč ne bo ob njemu... sam še iščem ideje pa mi nič kaj pametnega ne pade na misel..

danes sem si naročila za poročno potovanje sandale, ki v pesku puščajo odtis: just married:) pa kopalke kjer mi bo na riti pisal moj nov priimek:) npr. Mrs Smrekar...  hihi...mojega bo kap:) pa še majčko sem si naročila kjer piše got Bride, tako da v času ko me bodo ličili in frizirali da bom v tisti majčki, tako da se bo na slkicah lepo vidlo:) haha... zdaj pa moram nehat kupovat stvari in šparat malo za poročno potovanje da si bova lahko tam kaj privoščla:)
hihi..

lottyka saj imaš še do oktobra kar nekaj časa... kar precej se da nardit sam volja je potrebna... jaz še diplomo pišem.. ravno bi morala pisat zaključek pa na forumu čepim:)

drugače pa starši in priče pri nama dobijo tudi po poroki majhen album z osnovnimi slikami...

danes sem dobila prvi dve oblekici za družici.. emn so tok cartkane oblekice...
bom poskusila jih jutri slikat pa jih dat v album, če se bo dalo:) majo ogromne mašnje na hrbtu kar se mi res dopade:) hihi... 

ahja.. še malo pa bo tukaj ta veliki dan... saj komaj čakam da reva že končno na poročno potovanje in da tam ne delam čist nič druegega kot pač očitnegauser posted image ... že imam knjigo pripravljeno in vse...


(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Poroka 2009
25.8.2009 7:04:03   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: lottyka

Pozdravljene vse bodoče nevestice in že gospe,

Total jaz sem za teboj imava datum 3.10.

Martinčka tebi lahko rečem samo kapo dol, imaš tako lepo splanirano vse v detajle. Super res. Ko bi še meni tako uspelo ampak nekako mi časovno ne znese. Čeprav imam še malo več kot mesec dni tako da hmmmm, mogoče pa bo.

A ve imate vse darila za priče in starše in za svojega? Meni to nekako ni padlo na pamet. Jaz sem imela samo v planu narediti po poroki (upam da v doglednem času)  tako zgibanko s slikami za starše in priče in to je to. Družicam imam pa v planu nekaj iz potovanja prinesti. Za mojega pa mi nekako ni padlo na pamet da bi mu mogla kaj kupiti, saj bo dobil največje darilo - mene user posted image .
Njumi za svate imam jaz konfete, vsaka družina bo dobila še piškote in pa kasneje po pošti prejmejo še zahvalo s sliko.

orhidcs - Verjamem v to da boš kljub vsemu imela suho vreme in prečudovit dan.



hej

punce, me že kar dolgo ni bilo tu gor, ampak sem pa vas dnevno brala.
Lottyka vidim da se poročive na enak datum, jooooj komaj čakamuser posted image user posted image user posted image

Daj povej mi ali imaš že čevlje k poročni obleki, jaz sem jih že gledala in jih nikjer ne najdemuser posted image user posted image user posted image . Iam katera kakšen nasvetuser posted image

Martinčka, kam gresta na poročno potovanje, mi2 se glih pogovarjava o tem, ampak so mi cene za določene destinacije preveč naviteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Poroka 2009
25.8.2009 9:56:26   
Martinčka
mižek midva greva na maldive.. ampak ja tudi midva imava navito ceno ker imava 6*.
Drugače je pa veliko lepih hotelčkov na maldivih za manj denarja tako da se veliko kaj najde...

no jaz sem danes zjutri poslala diplomsko mentorju pa bom vidla kaj bo nazaj napisal... verjetno bo spet reku da naj pridem k njemu v ljubljano, in bom spet mogla vse popravljatuser posted image

drugače pa grem danes probat obleko v italijo tako da držite pesti da mi bo ok... čeprav mislim da jo bodo spet mogli ožat.. haha..

a boste ve zahvale vnaprej si pripravile? Jaz razmišljam da bi kar začela delat na zahvalah da lahko takoj po poroki jih pošljem!

kaj je kaj novega pri vas??? 

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Poroka 2009
25.8.2009 10:29:46   
total
Pozdravljene nevestice,moj dan D se prebližuje,še tri dni delam pol sem pa 3 tedne fraj...jejjejeuser posted image user posted image user posted image . Včeraj sem se še zmenila z Magicom za balone...bo še mal zraven dekoracije,bolj zunaj na prostem tam kjer se poročiva. Z dragim vadiva poročni ples....to je smehauser posted image user posted image user posted image ,bo že.Ostalo je že skoraj pripravljeno,drug teden se še dobiva z ansamblom da gremo čez,z vizažistko sem zmenjena,pa frizer me že čaka....uh bo pestro. Zahvalnice bova midva že dala na koncu poroke,ko bojo svati odhajali domov,zraven pa še najino poročno vino.

se tipkamo..user posted image



_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?