|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 179 180 [181]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2009
22.10.2009 14:39:46   
Martinčka
njumi a veš kaj, slideshow je fajni sam me jezi ker so noter slike ki so fotografu najbolj všeč... ne pa tiste ki so meni svetovne:) kakorkoli.. na ZS mi pošlji svoj meil pa ti kakšno slikico pošljem... smos e pa imeli res krasno..

no zdaj smo pa v drugem krogu za user posted image ... maldivi niso kaj pomagaliuser posted image ... mogoče sva prevečuser posted image sam si nisva kaj mogla če pa se to na poročnem potovanju počneuser posted image ...

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Poroka 2009
22.10.2009 18:04:01   
Njumi
Martinčka! user posted image

Ti pišem ZS!


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Poroka 2009
22.10.2009 18:10:18   
Njumi
Drage gospe, kako ste kaj?

_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Poroka 2009
23.10.2009 10:50:14   
lottyka
Njumi kar vredu. Uživam zadnje dni dopusta. Kar prehitro bo tu ponedeljek in potem nazaj v službo.
Martinčka saj bo drugi krog uspešen. Jaz moram še 1 teden počakat, da vidim če so bili pri meni medeni tedni uspešni. Ampak imam občutek da se bom tud jaz preselila v 2 krog. Ampak držim pesti, da bo tvoj 2 krog uspešen.

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Poroka 2009
23.10.2009 13:28:34   
Martinčka
lottyka držim pesti!!! sej veš da takrat ko najmnaj pričakuješ ravno dobiš kar želiš tako da morda si na pravi poti.. tko da bom mislila nate in navijalauser posted image

  midva sva bila na medenih očitno preveč pridna:) in preveč tudi baje ni fajn.. hihi.. ne sam sem bojde nardila nekaj napakic.. sem mislila da je dobro da si med ovulacijo nožnico malo spereš.. ker sem bilča vedno tako vlažna med ovulacijo da sem milsila da v vsej tej gužvi pač vojački ne morejo skoziuser posted image ... zdej pa so me dekleta poučila da ravno ta gužva omogoča vojačkom hitrejšo pot.. tako ta mesec ne bo nobenega spiranja nožniceuser posted image  pa bomo vidli če bo kaj bolje.. hihi...
kakorkoli jaz sem, že med novembrskami in bomo vidli če bo kaj.. september poroka, oktober diploma, november pa moj rojstni dan in morda user posted image ... ali pa noče bit bogec  tako radodaren pa mi poleg rojstnega dneva poklonit še mali zakladek:) potem je pa tako božič in mikalvž.. tako da ja Januarja nimam pa nič, mogoče pa takrat uspe:) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Poroka 2009
23.10.2009 13:29:09   
Martinčka
aja njumi upam da si dobila moj meil.. pozdravček

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Poroka 2009
23.10.2009 19:39:49   
Njumi
lottyka in Martinčka - držim pesti! user posted image user posted image user posted image

Martinčka, prav imaš, user posted image radi plavajo... user posted image

Uživajte!


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Poroka 2009
6.11.2009 11:16:31   
IsabellaLana
Živijo! Rabila bi vašo pomoč, in sicer tiste, ki ste vabila same izdelale... Kje ste nabavljale material? Martinčka, ti si imela vabial v škatlicah, pa me zanima, kje si jih kupila? Najlepša hvala za odgovore.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Poroka 2009
6.11.2009 14:49:00   
ellie
IsabellaLana jaz sem material za vabila kupila v Avstriji v papirnici Vivo...je največja izbira...tudi prav poročnih malenkosti. Edino trak sem kupila pri nas v Artu. Škatlice za konfete sem naredila sama...iz enakega papirja kot so vabila. Dobiš pa škatlice tudi v Promaku.

Jutri pa me čaka dan D user posted image

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Poroka 2009
7.11.2009 0:26:47   
lottyka
Isabela jaz sem kupila večinoma v Prometeju v Trzinu in pa Hobbyart v Kranju, trakove pa v Promaku. Po rožice pa sem šla v Avstrijo, ker mi jih nisomogli dostaviti v Slo pravočasno. Upam da kaj pomaga. Delala sem pa vabila, zahvale, naprsne in pa konfete. 

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Poroka 2009
12.12.2009 19:15:11   
Martinčka
jaz sem tudi škatlice sama nardila... papir sem ka kupila v Europapirju v Ljubljani... Kamenčke swarovske sem nabavla preko interneta iz anglije in zraven tudi brezbarvno lepilo prav za te kamenčke, trak pa sem kupila v Leonardiju, prav tako tudi luknjač ki naredi metuljčke:)

Kako gre hitro čas a ne gospe? mi smo sedaj 2m nosečiuser posted image ... ni ratalo na medenih tednih ampak je pa kar hitro za tem tako da smo že v novih načrtih:)

mi je pa kr hudo ker ne bom več nevestauser posted image .. tok je bilo luštno na tisti dan da joj! šee biii.. bom za zlato poroko ki upam da jo dočakava spet malo zapretiravalauser posted image  haha...

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Poroka 2009
13.12.2009 11:14:50   
Njumi
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

mi smo sedaj 2m nosečiuser posted image ...


Martinčka - čestitam! (Pa malo pogrešam najino pisanje... ampak razumem, da si že čisto v drugem svetu... user posted image user posted image user posted image )

Kako ste kaj ostale gospe? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Poroka 2009
15.12.2009 9:42:07   
Martinčka
Njumi hvala:) Ja pisanje ja... za računalnikom sem toliko da nekaj na hitro na forumu napišem pa če je slučajno kaj treba za službo nardit, sicer mi pa trenutno ni kaj do njega:) Takoj k bo bolje ti pa kaj napišem!!! sam da začnem spet uživat za računalnikom ker zdaj mi je bolj muka...

lottyka kje si pa ti kaj???

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 179 180 [181]
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 179 180 [181]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?