|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 23:21:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.


Ejjjjjjj.....med zadnjih 50 sporocil sem te opazla...a si nosecka? user posted image user posted image user posted image



Je Miči miči je ratalo.user posted image



Ooooooooooooooo....ful lepo....sem se jaz ful vesela :)).


(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 23:22:01   
Pikica5
Punce hvala za sprejem in čestitke user posted image  tudi jaz vam čestitam in želim prelepo nosečnost

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 23:25:30   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.


Ejjjjjjj.....med zadnjih 50 sporocil sem te opazla...a si nosecka? user posted image user posted image user posted image



Je Miči miči je ratalo.user posted image



Ooooooooooooooo....ful lepo....sem se jaz ful vesela :)).





Hvala, jaz tudi user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 0:11:58   
lilija*
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

...ker ni moje gineokologinje takrat ker je na dopustu ( peternelj-marinšek) in imam pregled pri dr benčič ...


Morda veš, od kdaj do kdaj je na dopustu?

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 8:22:25   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

dobrodošli LaraS in brkn83!!! ČESTITKE!!!

pa valda Rubin vse čestitke za tok visok bhcg!!!!



še od mene

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 9:10:51   
Pikica5
Jutro punce,

Kako ste? Ste se naspale? Jaz sem mela zvečer nek vročinski napad, me je najprej full zeblopotem pa mi je blo v glavo vroče, sem imela ker vročino 37, verjetno mali živci.
A vam je že kaj slabo?

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 9:18:41   
Katjusa


user posted image   FEBRUARČKI 2009  user posted image
 
 
 
 
PDP    Ime                 (št.user posted image , št. user posted image )               prvi pregled



01.2.  Ajvy                (št.user posted image 2 , št. user posted image 1)          11.07
01.2.  anonimna        (št.user posted image 2, št. user posted image 1)           01.07
03.2.  mamutka         (št.user posted image  3 ,št. user posted image 2)          prvi pregled
03.2.  bara10            (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           15.07
03.2.   LaraS              (št.user posted image x, št.user posted image x)            23.06
04.2.  witto                (št.user posted image 1, št. user posted image 0)           24.06
05.2.  diamantina      (št.user posted image 1 , št. user posted image 0)          20.06
05.2.  TEDIGO           (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           18.06
05.2.  nicnic               (št.user posted image 2, št. user posted image 1)           prvi pregled
06.2.  timy                 (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            24.06
06.2.  kk85                (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            prvi pregled
07.2.  Katjuša            (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            11.07
07.2.  carmar             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            24.06
09.2.  kalaxy              (št.user posted image , št. user posted image )                23.06
11.2.  cati                   (št.user posted image 3, št. user posted image 0)            19.06 
12.2.  Fargesia            (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            08.07
14.2.  tanci29             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            23.06.
16.2.  birdy                 (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            prvi pregled
17.2. Rubin                
(št. user posted image 3, št. user posted image 1)           
30.06.
20.2. loverforever      (št.user posted image 2, št.user posted image 1)             17.07.
22.2. Pikica5               (št.user posted image 2, št.user posted image x)              prvi pregled
xx.x. sunny24              (št.user posted image 2, št.user posted image 0)             19.06.
xx.x. brkn83                 (št.user posted image x, št.user posted image .x)             prvi pregled







(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 9:24:01   
Katjusa
Jst se sploh nisem naspala sam je blo treba vstat k me je mali poklical..... Je pa tud mene včeraj zvečer tak zeblo da groza nikakor  se nisem mogla pogret pa sem se v dormeo odejo stiskala, pa še moj me je grel polek pa nič ni pomagalo......

Kje so pa kej ostale punce?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 9:40:21   
Fargesia
dobro jutro!!!

sem pa mislila da sam mene zebe...noge mam skos mrzle!!!pa sem drgač bolj taka, da mi je non stop vroče...tud k druge zebe...

včeraj zvečer mi je blo slabo...ne dolgo...glih tok da sem pozabla folno vzet...user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 9:46:14   
Pikica5
Tudi moje noge so skoz mrzle, pravi zmrzljivček sem ratala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Zdaj pa grem malo počivat in se učit za izpit.

Lepo se imejte in lep dan, čeprav bo zopet deževen (zgleda)

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 10:52:59   
tanci29
nove user posted image -čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image , kako lepo je da nas je vsak dan več

tudi jaz sem zmrzljivček in tole deževno vreme mi ni čisto nič pri srcu..bi raje z malim pohajkovala okol, pa se cajt do pregleda bi hitrej minil...user posted image user posted image

jest sm brez varstva, glih tist dan moj ne more doma ostat, k mam pregled..sploh ne vem a ga nej sabo odpelem al kwa??? da me ne bojo preveč čudn gledal...
no sej mogoče se bo najdu še kdo drug v tem cajtu za babysiter....

lp

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 11:24:30   
cati
Zdravo

Dobrodošle nove in čestitke za user posted image user posted image  user posted image  user posted image

Rubin tvoja mala mis gre še 24x spat pa namorje jaz pa še 2x pa na UZ komaj čakam. Pa ta četrtek noče nikakor prit.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 11:54:20   
sunny24
Cati, mi2 pa imava na isti dan prvi UZ. Je pa res, da ta četrtek noče in noče prit! user posted image  
Sam upam, da bo z našimi pikicami vse OK!

Ej, pa to vreme je kar nekaj. Smo praktično že konec junija, temperature pa kot da bi bli sred zime. Upam, da bo čimprej spet sonček, da si nafilam baterije! user posted image

A vas kaj martrajo slabosti? Mani je na momente tko slabo, da sam čakam, kdaj bom letela na WC. Me pa joški še nč kaj pretirano bolijo-me bolj špika pr straneh, pa gor mi full stojijo ko ležim...naravni silikonuser posted image

Lep dan souser posted image !

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 11:56:49   
loveforever

Morda veš, od kdaj do kdaj je na dopustu?


MISLIM DA JE REKLA OD 28.6 NAPREJ, NISEM PA 100%. JE TUDI TVOJA G? UPAM DA BOM PREMAGALA TA STRAH PRED bENČIČEVO, NEVAM NO, NIMAM BESED, PA PO MOJE MI TUD NE BO MOGLA DAT MATERINSKE KNJIŽICE, KER NI MOJA G, IN BOM LAHKO DEJANSKO SKORAJ POL NOSEČNOSTI BREZ NAJLEPŠEGA DOKAZA1

A JE IMELA KATERA PRI PRVEM PREGLEDU DRUGO ZDRAVNICO IN JE KLJUB TEMU DOBILA METERINSKO=?

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 13:15:22   
stunfek
fargesia (madonca, kje si pa ta nick najdla) user posted image  čestitke iz vsega srca za nosečnost...sem mogla it prav med klomifenke, preverit, če si ta prava...še dobro, da si slikco isto obdržala. Čestitke!!! Naj ti pikica pridno raste! :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 13:18:32   
cati
sunny24 pa še res je user posted image  Ob kolkih pa imaš pregled??? Jaz sem naročena ob 9:20 ampakpo izkušnjah moram pribit še vsaj polure zraven.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 13:52:15   
sunny24
Cati, mam ga ob 12:30, pa mislim, da bom kar takoj na vrsti...no, vsaj ponavadi sem, nikoli ne čakam več kot 10 min.

Punce, jst sem ena taka smotka...prej sm še en test nardila, sam zato, da sem se prepričala, da sem res spet user posted image  in da nekako lažje pridem do četrka. user posted image

Ja, pa moji izcedki so se full zmanjšali, upam, da bo tokrat vse v redu.

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 13:57:54   
brkn83
čao punce. Vidim, da ste res super punce tle gor. No naj se vam vsem zahvalim za čestitke, in ker ste me prav lepo sprejele.

Ja no naj vam še jaz nekaj na hitro povem o sebi. To je moja prva nosečnost - bil je tudi najin prvi mesec, ko sva delala na user posted image . Nekako se tega otročička že sedaj veselim, pa sploh ne vem nič o njemu.

Drugače pa midva greva na morje 19.07. - sicer kampirava in če se slučajno ne bom uredu počutila takrat pač ne bova šla ali pa bova malo prestavila, saj moj ni toliko vezan na dopust, kdaj ga bo pač imel. Js pa sem itak še študentka.

Drugače pa sem že malo razmišljala o tem kako bi sobo naredili in jo opremili. Mislim, da bomo kr kmalu začeli delati na tem. Zdej sem se odločila, da najprej pospravim svojo omaro, ker je ful polna in potem ne bom imela kam dajati nosečniških oblačil, nato pa bomo počasi začeli s pripravo še ene sobe, katero pa je potrebno še ometati, položiti laminat, napeljati elektriko, ipd. ko pa bo ve to narejeno pa bova šla kupit sobo. Ampak na to računam nekje ob koncu leta.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 14:02:42   
cati
Sunny24 sploh nisi čudna.
Ker če si ti kaj sem potem jaz. Po krvnem testu ker je bil hormon zelolep (po besedah zdravnice) sem počakala par dni in ja delala test. Da sem videla kako zgleda črtica ko imaš res dosti hormonauser posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 14:07:51   
brkn83
punce, sam neki me še zanima - ali je mogoče katera nosečka iz Celja. Jaz sem namreč iz Celja, pa me malo zanima, sj bi bilo lepo katero tudi spoznatiuser posted image user posted image

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 14:10:27   
sunny24
Mal smo usekane, ne? user posted image
Pa sej drugače bi blo full dolgčas, če ne bi takih "neumnosti" delale! user posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 14:15:11   
loveforever
BRKN83 ja jaz sem iz okolice celja, in že imam enega otrokeca, sedaj pa je na poti drugi. mene pa zanima, če si še lahko zapirate kvabijke, a že mora katera nositi nosečniška oblačila? no hvala bogu je v celju sedaj dosti oblačil za kupti sam ko cene nebi bile tako drage!! brkn83 kdaj pa maš rok in prvi pregled, a maš g v celju?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 14:17:15   
loveforever
pikica5 kdaj pa imaš ti prvi pregled, in PDP?

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 14:20:35   
brkn83
loveforever - iz kje bolj natančno pa si?

Joj ne vem točno kdaj imam rok. verjetn nekje konec februarja, po mojih izračunih 28.2. Drugače pa se bom jutri naročila na pregled, upam, da kmalu pridem na vrsto. Ja ginekologinjo imam iz celje - dr. Peternelj Marinšek Suzana.

No js še normalno lahko nosim tista oblačila ko sem jih do sedaj.


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: februarčice 2009
17.6.2008 14:24:09   
loveforever
kdaj si pa imela prvi dan zadnje menstruacije? upam da ne boš imela smole in boš imela prvi pregled pri benčičevi ker je peternelova takrat na dopustu!! jaz sem pmela pZM 13.5, in sem naročena v 9 tednu 17.7, tak da žel ni peternelove.me zanima kdaj boš ti imela, ker meni je rekla da je še en teden po tistem k mam js pregled ni kr bi me drgače dala par dni kasnej!! sem pa iz okolice Vojnika. pa ti

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?