|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 10:04:03   
Fargesia


user posted image   FEBRUARČKI 2009  user posted image
 
 
 
 
PDP    Ime                 (št.user posted image , št. user posted image )               prvi pregled



01.2.  Ajvy                (št.user posted image 2 , št. user posted image 1)          11.07
01.2.  anonimna        (št.user posted image 2, št. user posted image 1)           01.07
03.2.  mamutka         (št.user posted image  3 ,št. user posted image 2)          prvi pregled
03.2.  bara10            (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           15.07
04.2.  witto                (št.user posted image 1, št. user posted image 0)           24.06
05.2.  diamantina      (št.user posted image 1 , št. user posted image 0)          20.06
05.2.  TEDIGO           (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           18.06
05.2.  nicnic               (št.user posted image 2, št. user posted image 1)           prvi pregled
06.2.  timy                 (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            24.06
06.2.  kk85                (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            prvi pregled
07.2.  Katjuša            (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            11.07
07.2.  carmar             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            24.06
09.2.  kalaxy              (št.user posted image , št. user posted image )                23.06
11.2.  cati                   (št.user posted image 3, št. user posted image 0)            19.06 
12.2.  Fargesia            (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            08.07
14.2.  tanci29             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            23.06.
16.2.  birdy                 (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            prvi pregled
20.2. loverforever      (št.user posted image 2, št.user posted image 1)              17.07.
17.2. Rubin                  (št.user posted image x, št. user posted image x)             xx.x
xx.x. sunny24              (št.user posted image 2, št.user posted image 0)             19.06.







_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 11:23:47   
cati
Zdravo punce

Dobrodošle vse nove in čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image
Glede na uro bo naša rubin kmalu izvedela kok ima bhcg. Držim pesti za čim višjiuser posted image
Men pa skoz slabo pa vetrovi me dajejo.
Če pa imam slučajno polno črevo pa me vse boli v predelu materniceuser posted image

lp
Cati

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 13:58:09   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

pozdravljene. no sedaj vam lahko povem da imam prvi pregled 17.7 tako da še imam cel mesec do takrat. sem pa strašno užaljena,m ker ni moje gineokologinje takrat ker je na dopustu ( peternelj-marinšek) in imam pregled pri dr benčič in z njo nimam lepih izkušenj, se je kar nekako bojim ker sem jo enkrat imela pa je bila z mano fullll groba! in sedaj mi bo delala pregled, verjamete ali ne so se mi kar solze ulile, da mojega dojenčka ne bo pogledala moja zlata g, ampak ena ki je nimam rada!!! user posted image


Loveforever naj te potolažim. Benčičeva je čist ok, pravzaprav je izredno prijazna. Sem tudi jaz pred leti imela z njo slabo izkušnjo, vendar se je pa zdaj 100 % spremenila, ali pa je mogoče takrat imela slab danuser posted image . Sem imela pred enim letom težave zaradi predrakavih celic na materničnem vratu, in moram reči, da je bila dr. Benčičeva čudovita in izredno razumevajoča.user posted image

Tako, da brez skrbi, boš videla, da bo vse OKuser posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 14:46:49   
Rubin.
Evo Rubin. poroča user posted image : beta hcg 500 in še nekaj (tako mi je rekla dr.)
Tako, da sem sedaj tudi uradno user posted image  user posted image .

Pa da sem vam še predstavim:

Stara sem 37 (pa jih sploh ne kažem user posted image ), doma imamo malo miss, ki bo avgusta dopolnila tri leta, je moj sonček in zraven nje ti preprosto ni nikoli dolgčas. Za mano so trije ivf-i, prvi je bil neuspešen, druga dva uspešna in ena spontana nosečnost lani novembra, ki pa se je na žalost v 8 tednu končala z ss. In res močno upam, da tokrat preguramo do konca čisto vse, ki se bodo pofočkale tukaj.

Jaz sem počutim fenomenalno, polna energije, edina kar me spominja, da sem noseča je izostren voh. Vem pa da to ne bo dolgo trajalo user posted image , zato še maksimalno izkoriščam ta čas. V obeh nosečnostih mi je nekje od 7 tedna bilo ful slabo čez celi dan, bruhala pa nisem, bila sem kot cota, samo sem se prelagala sem in tja. No po 12 tednu so slabosti minile in potem je sledilo 6 čudovitih mesecev. Res tako dobro se nisem počutila, ne pomnim kdaj. Upam, da bo zdaj tudi tako.

Pregled in UZ v bolnici imam 30.6.2008, potem pa verjetno dalje pri svoji g.

Punce uživajte.

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 14:47:43   
Katjusa
Punce, živjo....

Pravkar sem bla v hosti sem se borovničk najedla pa za sineka sem jih nekaj malega nabrala jih ima zelo rad:)

Počutim se čist normalno kot da se nebi nič dogajal, sem pa nonstop lačna in kr naprej iščem nekaj sladkega in ko kej najdem si mal vzamem in mi že po prvem grižljaju ne pašeuser posted image user posted image user posted image , vetrove mam tud jst kr pogoste....

loveforever, nič se ne sekiraj kdo pogleda pikico na prvem pregledu se tak kej dost ne vidi sam da srček bije in da je vse OK, drugi pregled bo pa tak že tvoja zdravnica in bo vse OK. drži se in ne razmišljaj o tem uživaj nosečnost in se pusti razvajat.

Ajvy maš prav vsak dan smo bliže prvemu pregledu.... jst sem čist neučakana pol se pa takole vreme ko bi vsaj blo lepo, da bi lahko šla na kak sprehod, tak pa prideš ven pa se že vlijeuser posted image ....

Lepo se mejte in uživajte

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 15:05:03   
cati
Rubin user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 15:13:31   
Katjusa
Rubin čestitamuser posted image user posted image user posted image Držim pesti, da dobite še eno princesko al pa princa :) drži se pazi nase in nauser posted image in seveda pusti se maksimalno razvajat.... 

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 17:59:15   
tanci29
rubin-cestitke...lepo in mirno nosečnost ti želim

drugace je pa danes spet en lep danuser posted image ..tale vreme je kar nekaj...midva z mojim malim sva glih iz plavanja...joj kok uživa-noro...danes smo se potunkali...mu ni blo nč jasno kaj se dogaja...

no uzivckejte pa čim manj user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 17:59:27   
LaraS
Z veseljem se včlanjujem v klub februarčic 09user posted image  PDP imam po lastnih izračunih 3. 2., bom pa natančneje vedela po prvem pregledu, ki ga imam čez točno en teden (komaj čakam:)!!! Včeraj so se začele prave slabosti, ves čas sem na robu bruha ... a ve kdo za kakšen naraven čajček, ki bi čudežno odpravil ta bruh občutek v želodcu? Al je pač treba samo stisnit zobeke?:) Sicer občutek ni prijeten, ampak vse za našo pikico:). Čestitke vsem nosečkamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 18:03:20   
tanci29
laraS-cestitkeuser posted image user posted image user posted image  a je to prvi dojencek ali imate že kaj doma?
slabosti pa baje minejo po 3 mesecih-menda..

(odgovor članu LaraS)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 18:31:45   
brkn83
pozdravljene.

No upam, da še mene sprejmete. Danes sem zagledala user posted image user posted image .
Sedaj se moram namreč še naročiti na pregled ginekologinji, šele potem vam bom lahko sporočila PDP.


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 19:12:18   
Fargesia
dobrodošli LaraS in brkn83!!! ČESTITKE!!!

pa valda Rubin vse čestitke za tok visok bhcg!!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 19:34:48   
Rubin.
Dobrodošli LaraS in brkn83, seveda vaju sprejemo, tu smo same super punce.


Hvala, hvala za čestike, res sem vesela, sicer bom rekla da me še ni prav zgrabilo, verjetno je še v podzavesti prisoten strah pred ss, ampak se vedno bolj veselim, komaj čakam uz, da vidim user posted image .


ve kdo za kakšen naraven čajček, ki bi čudežno odpravil ta bruh občutek v želodcu?


Meni so pomagale zvečilene, kakšen Orbit. Sicer pa pravijo, da pomaga Albert keksi na tešče, samo jaz jih nisem mogla jest, se mi je kar dvigovalo ob sami misli na to user posted image . Na čajčke se pa ne spoznam, verjetno kakšni ki pomirjajo želodec user posted image

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 16.6.2008 19:36:27 >

(odgovor članu LaraS)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 19:37:06   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

pa valda Rubin vse čestitke za tok visok bhcg!!!!



Ja res je lep. Koliko pa si ga ti imela?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 19:54:08   
Pikica5
Pozdravljene punce,
 
tudi jaz sem danes zagledala sicer rahlo drugo črtico user posted image , smo zelo srečni, sicer me pa tudi malo skrbi, ker sem mela februarja letos SS in upam, da se mi ne ponovi saj imam zopet dokaj močne krče, na vskae toliko. Po RR mam PDP 22.2.2009.
 
Lep večer vam želim

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 20:27:59   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

pa valda Rubin vse čestitke za tok visok bhcg!!!!



Ja res je lep. Koliko pa si ga ti imela?


jst sem ga imela 16.dni po IUI 97,5. menda tud fino.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 20:28:26   
Fargesia
Pikica5, čestitke in dobrodošla!!!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 20:33:11   
Fargesia



user posted image   FEBRUARČKI 2009  user posted image
 
 
 
 
PDP    Ime                 (št.user posted image , št. user posted image )               prvi pregled



01.2.  Ajvy                (št.user posted image 2 , št. user posted image 1)          11.07
01.2.  anonimna        (št.user posted image 2, št. user posted image 1)           01.07
03.2.  mamutka         (št.user posted image  3 ,št. user posted image 2)          prvi pregled
03.2.  bara10            (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           15.07
03.2.   LaraS              (št.user posted image x, št.user posted image x)            23.06
04.2.  witto                (št.user posted image 1, št. user posted image 0)           24.06
05.2.  diamantina      (št.user posted image 1 , št. user posted image 0)          20.06
05.2.  TEDIGO           (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           18.06
05.2.  nicnic               (št.user posted image 2, št. user posted image 1)           prvi pregled
06.2.  timy                 (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            24.06
06.2.  kk85                (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            prvi pregled
07.2.  Katjuša            (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            11.07
07.2.  carmar             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            24.06
09.2.  kalaxy              (št.user posted image , št. user posted image )                23.06
11.2.  cati                   (št.user posted image 3, št. user posted image 0)            19.06 
12.2.  Fargesia            (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            08.07
14.2.  tanci29             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            23.06.
16.2.  birdy                 (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            prvi pregled
17.2. Rubin                 
(št. user posted image x, št. user posted image x)            
prvi pregled
20.2. loverforever      (št.user posted image 2, št.user posted image 1)              17.07.
22.2. Pikica5               (št.user posted image 2, št.user posted image x)               prvi pregled
xx.x. sunny24              (št.user posted image 2, št.user posted image 0)             19.06.
xx.x. brkn83                 (št.user posted image x, št.user posted image .x)             prvi pregled








< Sporočilo je popravil Fargesia -- 16.6.2008 20:35:55 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 20:52:59   
timy
Rubin, vse čestitkeuser posted image user posted image user posted image

LaraS, Brkn83 in Pikica 5, tudi vam vse čestitkeuser posted image user posted image user posted image

LaraS, proti slabosti priporočajo ingverjev čaj in pa čaj poprove mete. 30 g posušenih oz. 75 g svežih zelišč namakamo 10 minut v vreli vodi. Pripravek odcedimo, pijemo pa ga lahko vročega ali hladnega.

Upam, da ti bo kaj pomagalo. Ingver deluje pomirjajoče na prebavila in pomaga preprečevati bruhanje, poprova meta pa pomaga pri prebavi, poveča količino prebavnih sokov in zmanjšuje slabost.

Lep večer še naprej!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 21:27:30   
LaraS
Hvala vsem za čestitke in prijazne besede!:) Takoj jutri moram poskusit tele čajčke, moj dragi je čist bogi, ko me gleda vso zeleno in ne more pomagat:). Rubin. - zanimivo, da ti je pomagal Orbituser posted image  Mogoče bom pa jaz tudi odkrila kako tako nenavadno želodčno pomirjevalo, hehe. Drugače pa je to najina prva bebica, sicer nenačrtovana, ampak sva vsa navdušena in vesela, da se je zgodilo tako, kot se je - niti za sekundo nisva pomislila, da bi moralo bit drugače. Pa saj veste, kako je, ste vse tu srečke nosečkeuser posted image  Lep večer vam želim!!!

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 22:50:14   
Katjusa
Večer punce,

Vidim, da se nas je kr nekaj nabralouser posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITAM VSEM NOVIM NOSEČKAM LaraS, Brkn83, Pikica 5, če sem katero izpustila se ji opravičujem k ni blo namenomauser posted image Vesela sem, da nas je vsak dan več in upam, da bomo vse imele mirno, veselo in čimlepšo nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce in kako zdej kej načrtujete morje in to? Mi nimamo nič v planu možek pravkar menjava službo tak da ne vemo kako bo kej z dopusti... hodimo tak al tak kampirat tak da če druga ne upam na kak vikand nekje ob morju.... Drgač bom šla pa sama pa kako kolegico polek, da mi bo tamalega mal pogledala kadar bom mogla na WC al pa kej takega.....
Že kej načrtujete kako boste preuredila prostore da bo imal vaš sonček čim več prostora za plesanjeuser posted image ? Jst sem si že vse zamisla zdej je treba še sam počakat da pride čas za realizacijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Znakov nimam nobenih.... :( kaj če bi katera men dala kak delček slabosti al pa bolečih prs.... karkoli.... ker to, da sem rahlo zaprta in da imam povečane vetrove ni ravno nek znakuser posted image .... Mogoče pa še pride sem le šele 6T/3d noseča večina pa pravi da se jim začneko pojavlat slabosti in ostali znaki med 7-9 tednomuser posted image user posted image user posted image tak da čakamuser posted image . V prvi nosečnosti je blo podobno skoraj brez znakov me je pa mal večkrat pikalo v predelu desnega jajčnika in to včasih ornk fejst..... Slabo mi je blo tud kasneje po 10 tednu pa še to mogoče ene 2-3krat.....

Nič uživajte pustite se razvajat do konca :)

(odgovor članu LaraS)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 23:16:38   
Rubin.
Punce in kako zdej kej načrtujete morje in to?


Najprej nismo nameravali iti, zaradi nosečnosti in to, potem pa se mi ni zdelo fer do male miss, se tako veseli morja, da vsak dan odšteva kdaj bomo šli. Še spat gre rada zvečer (ker sem ji rekla, da gre še 24x spat potem pa gremo na morje). Joj so posrečeni user posted image . Tako da gremo sredi julija v Portorož, potem pa še konec avgusta v Čatež. Se z možem nisva mogla zdedinit ali morje ali terme. Pa smo naredili malo tu malo tam, da bo koza cela in  volk sit.

Katjusa, joj ne želi si slabosti, jaz sem tako srečna, ker jih še nimam in sploh ne bi bila jezna če jih ne bi bilo.user posted image

Imam pa to srečo, da imam že napete prsi. Vedno sem imela košarico B, sedaj pa imam že nekaj let večjo. Seveda prvo nosečnost, potem sem dolgo dojila, evo sedaj pa spet in to brez operacij user posted image .


< Sporočilo je popravil Rubin. -- 16.6.2008 23:17:45 >

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 23:18:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.


Ejjjjjjj.....med zadnjih 50 sporocil sem te opazla...a si nosecka? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 23:20:06   
Rubin.
Katjusa a ti vodiš seznam? Evo potem je tu moj popravek:


17.2. Rubin                  (št. user posted image 3, št. user posted image 1)             30.6.2008

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 23:20:54   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.


Ejjjjjjj.....med zadnjih 50 sporocil sem te opazla...a si nosecka? user posted image user posted image user posted image



Je Miči miči je ratalo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?