|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 8:12:45   
Rubin.
Evo sem delala test in je +!!!!!!
Tko da vaše dobre želje so pomagale user posted image . Zdaj se vam lahko brez slabe vesti pridružim user posted image . Jutri grem še na krvnega, pa vam javim podrobnosti. Lepo nedeljo vam želim.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 9:41:26   
Fargesia
TO MI DELI RUBIN!!!!!!!!!!!! ČESTITAM!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 9:44:29   
tanci29
rubin čestitam-juuuuhuuuhuuuuser posted image user posted image user posted image

tudi tebi lepo nedeljo, pa sevede vsem ostalim tud

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 10:00:52   
Fargesia
Rubin, zdaj pa hito povej kdaj imaš PDP, da nea seznamu popravimo!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 10:04:59   
Katjusa
Rubin kaj nej rečemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ful sem vesela, da si se nam pridružlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , lepo nosečnost in veliko zabavnih uric z namiuser posted image user posted image user posted image , uživaj in pusti se razvajat....user posted image To je pa res lep začetek dnevauser posted image
Fargesija sem šla preverjat kera si k sme vidla da si seznamček popravla tak da sem opazla da se je naša maša82 preimenovalauser posted image user posted image Kak to?

Lep dan vam želim in čim manj slabosti, še posebno Ajvy brez bruhanja ti želim.... Sicer pa vse tiste k imate tahude znake sej veste za kaj se gre tak da je verjetno lažje prestajat ob misli nauser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 10:19:17   
Fargesia
Katjusa...varnostni ukrep!user posted image ne, že dolgo časa sem se želela preimenovat, ker nekateri izven RR vedo kdo sem...tko da mi je tko bolš...pomeni pa to BAMBUS!

Rubin, koliko zardokov so ti vstavili?

pa še ena virtualna kavica...

user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 10:36:48   
Katjusa
Saj res Rubin ti imaš velike božnosti za 2 in večuser posted image user posted image user posted image user posted image jst bi tud mela 2 ampak bomo vidli kako bo narava poskrbela za nas, nič manj veselja ne bo če bo enuser posted image user posted image user posted image user posted image
Fargesija nisem vedla da to pomeni babmus, ja ni dober da te preveč ljudi pozna potem nisi tak sproščen:)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 10:39:31   
Ajvy
Jutro vsem....

NAjprej Rubin...čestitke še od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša , hvala za lepe želje glede bruhanja...sam mislim, da je že malo prepozno.....jst pač nimam te sreče, da bi šli prvi trije mesece neopazno mimo mene,....jst se kar orenk spoznam z wc-jem, pojsteljo....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 11:06:55   
Fargesia
Ajvy, ubožica...men pa ni nič slabo.(ne še...bomo videli kaj čas prinese, a ne?) sam utrujena sem k pes...

Punca, a imate kaj izcedka? prozornega, kdaj pa kdaj pa malo rumenkastega?


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 11:16:14   
loveforever
pozdravljene, komaj sem vas našla, no in se vam pridružujem, na petek 13, sem namreč tudi jaz ugotovila da sem srečka nosečka. kdaj imam rok nevem po teh izračunih na ringaraji nekje okoli 20.2 bom pa se jutri naročila na rvi pregled, tak da mislim da bom okoli 10. julija imela prvi pregled! upam da bo vsem šlo vse posreči in da bomo s skupnimi močmi lažje premagovale majhne ovirce1


papa

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 12:09:44   
Fargesia
Loveforever,. čestitke in dobrodošla!!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 13:17:07   
Rubin.
Rubin, koliko zardokov so ti vstavili?


Dva. Jutri bomo videli koliko bo beta hcg, več pa na prvem UZ user posted image .

Po mojem izračunu je datum 17.2.2009, če pa bo kakšna sprememba pa bom pravočasno javila.

Hvala vsem za čestitke user posted image .

No zdaj pa že jaz tudi lahko pozdravim nove februarčice: lepo pozdravljene med nami in seveda ČESTITKE.

Loveforever tebe se pa spomnim, sva bili na isti temi (jaz pod anonimna) in smo upali da ne pride M in opazovale če že imamo kakšne znake. Mislim da je bilo januarja ali februarja. No pa se srečava spet, na čist drugi temi user posted image .

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 13:18:18   
Katjusa
Jaz mam kak dan čist prozoren izcedek kak dan pa tak gost in rumenkast do zelenkast....to sem mela v 1. nosečnosti tud...
loveforever dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image user posted image čestitam zauser posted image uživajuser posted image in se pusti razvajatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 13:42:59   
loveforever
ja verjetno je bilo tako, pa sm komaj čakala na to, čeprav sem si mislila da bo okli osem mesecev potrbno da nam bo ratal tako kot pri prvemu. no meni se je pa danes na lepem tako zvrtel, da sem na srečo ravno pri sedežni stala in se lepo hitro ulegla drugače bi padla.
sem imela v prvi nosečnosti s problem k sem kr naprej skupaj padala, sploh v večjiskupini ljudi, tako da se mi že zdi da bo sedaj isto. raje bi bruhala kot pa to, ker mi je g. rekla da je to predvsem nevarno ko že imaš velik trebuh, in padeš na trebuh, in takrat se lahko slabo konča za otroka. no na srečo se je prvič dobro končalo. ko bi vsaj lahko pojedla kaj proti "skup padanju". je imela ktera iste probleme?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 15:50:48   
timy
Birdy, Rubin in Loveforever iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Katjuška, glede materinske knjižice, ena moja kolegica hodi k privat G in je morala materinsko knjižico kupiti sama, drugače pa vem za dve ginekologinji v Zdravstvenem domu Celje, kjer materinsko knjižico dobiš zastonj. Ne vem, izgleda, da zaračunajo tisti, ki imajo privat ambulanto ali kajuser posted image

Fargesia, tudi meni ni zaenkrat še nič slabouser posted image , izcedek pa je rahlo rumenkasto obarvan.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 16:34:04   
sunny24
Punce, kako smo?
Jst sem prej mal pohajala po sončku, pa pijačko in sladoled sem si prvoščla... A vam je že kaj slabo? Meni je danes grozno, vsake tolko se mi vse dvigne, pol pa kupčke podiram. Dokler ne bo školjka moja najboljša prjatlca, je vse v redu! Joški me pa še ne bolijo, vsake tolko me mal špikne ob straneh, to je pa tudi vse.
Jutri kličem G. Upam, da me čimprej sprejme na pregled, ker ta moj rjav izcedek se sploh ne misli ustavit in mi je full bad, da se ne ponovi vse skupaj! A mislite, da me bo dala na bolovanje? 
Nč, lep preostanek sončne nedelje vam želim!

papa

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 18:10:07   
ključek
Evo sem delala test in je +!!!!!!


čestitke še tukaj!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 19:43:38   
tanci29
cao punce...
cestitke vsem novim članicam user posted image user posted image user posted image user posted image ....
no saj zdaj nas je pa ze kar nekaj

BAMBUS-tista kavica je pa zelo dobra, bi kar eno ruknlauser posted image user posted image (sorry ampak prevod mi je ostal v glavi, nick moram pa skos gledat da kaksno crko ne zamenam)...upam da nisi huda

no lep preostanek večera, moj malcek me klice, ga je očka skopal pa ga grem rihtat naprej...
lp


(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 20:04:42   
Ajvy
Loveforever...dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image
jst sem skupaj lezla v prviuser posted image , in trenutno tudi ni nič drugače....plus, da me tokrat še glava nazarensko boli.....jah, ko bi vsaj bilo kaj proti padanju...takoj bi vzela....

izcedek, mam jst tudi, tak prozoren....pa kar se riganja tiče, lahko tudi konkuriram kakemu moškemu spolu....ampak tak pač je...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: februarčice 2009
15.6.2008 20:47:03   
Fargesia
tanci..sem morala pomislit komu je namenjen post...bambus...ja, lahko sem al pa Fargi...

mene pa vetrovi dajejo...user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 7:55:48   
Ajvy
Jutro...kako smo kaj user posted image ... z vsakim dnem smo bližje 1. pregledu.....user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 8:18:12   
Fargesia




user posted image   FEBRUARČKI 2009  user posted image
 
 
 
 
PDP    Ime                 (št.user posted image , št. user posted image )               prvi pregled



01.2.  Ajvy                (št.user posted image 2 , št. user posted image 1)          11.07
01.2.  anonimna        (št.user posted image 2, št. user posted image 1)           01.07
03.2.  mamutka         (št.user posted image  3 ,št. user posted image 2)          prvi pregled
03.2.  bara10            (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           15.07
04.2.  witto                (št.user posted image 1, št. user posted image 0)           24.06
05.2.  diamantina      (št.user posted image 1 , št. user posted image 0)          20.06
05.2.  TEDIGO           (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           18.06
05.2.  nicnic               (št.user posted image 2, št. user posted image 1)           prvi pregled
06.2.  timy                 (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            24.06
06.2.  kk85                (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            prvi pregled
07.2.  Katjuša            (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            11.07
07.2.  carmar             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            24.06
09.2.  kalaxy              (št.user posted image , št. user posted image )                23.06
11.2.  cati                   (št.user posted image 3, št. user posted image 0)            19.06 
12.2.  Fargesia            (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            08.07
14.2.  tanci29             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            23.6.
16.2.  birdy                 (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            prvi pregled
20.2. loverforever      (št.user posted image 2, št.user posted image 1)              xx.x
17.2. Rubin                  (št.user posted image x, št. user posted image x)             xx.x
xx.x. sunny24              (št.user posted image 1, št.user posted image 0)             xx.x






_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 8:38:45   
diamantina
Jutro!

Mene pa joški bolijo za znoret, pa kolobarji so mi zrasli in so temnejši. Kar se tiče riganja, ne mi govort, sem ko pujsek, tudi vetrovi me dajejo user posted image . Ampak vse spada zraven ane. Pa non stop sem lačna, pa še same močne stvari mi pašejo (ala meso, kruh, razni namazi, marmelade (še dobro, da domače), pomfri, pica, hamburger), še dobro, da ne morem zdržat tudi brez solate, če nisem lačna, mi je pa slabo. Me pa daje taka neumna slabost, kar naenkrat pride, taka močna, zraven me peče še kislina, takod a si lahko mislite, kakšen je okus v ustih. Fuj.

Punce, ste si že kaj bložile sadja in zelenjave, da boste lahko nemoteno dojile? Z mamo sva že naredile nekaj češnjevih in jagodnih kompotov, zdaj pa pridejo na vrsto še kuhane marmeladice, hruške, breskve in zelenjava (srbska solata, kisle kumarice, paprika, pesa, čebula, ajvar ipd.).  


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 9:47:23   
loveforever
pozdravljene. no sedaj vam lahko povem da imam prvi pregled 17.7 tako da še imam cel mesec do takrat. sem pa strašno užaljena,m ker ni moje gineokologinje takrat ker je na dopustu ( peternelj-marinšek) in imam pregled pri dr benčič in z njo nimam lepih izkušenj, se je kar nekako bojim ker sem jo enkrat imela pa je bila z mano fullll groba! in sedaj mi bo delala pregled, verjamete ali ne so se mi kar solze ulile, da mojega dojenčka ne bo pogledala moja zlata g, ampak ena ki je nimam rada!!! user posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: februarčice 2009
16.6.2008 9:52:14   
sunny24
evo, prvi pregled imam 19.6., do takrat pa sem na bolovanju...

sam za seznam, to je moja 2. nosečnost

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?