|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 19:39:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Zakaj pa žolčna debata? Se mi zdi, da za spremembo debata poteka na zavidljivem kulturnem nivoju (izjeme pa so vedno, a ne user posted image ).


Res je :), bravo.

Samo da pojem naravno pridelano solato, kaj napisem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 20:15:38   
Dashenka
Pa samo še to: šljivi se mi za homoseksualce in kot sem že rekla in še milijonkrat bom, OK naj se registrirajo, OK naj se poročijo, ampak otrok pa ne morejo imeti! Pika!!!


Ti kar sanjajuser posted image .

Lahko jih imajo, pa še kako jih imajo lahko.
Večina lezbičnih parov jih ima - samo taki omejenci, kot si ti, tega sploh ne opazijo, na srečo.....

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 20:20:35   
Anonimen
Ampak ali ima otrok istospolnih staršev te možnosti, lahko ima ljubezen, in vse ostalo, samo nekaj pa manjka???? Ali ne? Ne vem no, ampak mislim, da mora otrok spoznati tako žensko kot moško stran življenja. Res je samo moje mišljenje to in vas prosim, da se ne obešate na te besede, ampak ali ni možno da otrok kljub temu da je hetero, postane v družini homo tudi sam homo???? Ker mu ni podana tudi druga možnost?


Pa je otrok te moznosti sploh imel, ko se je rodil user posted image .

V druzinah, iz katerih izhajajo, je bila veckrat kot ne edina oblika vzgoje pomanjkanje. Pomanjkanje vsega, hrane, ljubezni, varnosti,....vsega tega, kar naj bi v normalni in urejeni druzini imel. Predpostavljam, da jih moski homoseksualci posvojijo, razen ce nisem kje tekom debate spregledala najnovejsih odkritij na podrocju obmp. Komu su tega otroka "vzeli"? Tebi? Sosedovim? Vsem idealnim? Obicajno tam, kjer je imel v osnovi skoraj nulte moznsoti za zdrav in harmonicen razvoj.

In ce predpostavljam, da hcerko vzgajam sama, da sem zagrizena mati samohranilka, ker je to, da so vsi dedci itak dedci in je bolje, da ga nimam, dedca otroka, namrec, in da hcerko vzgajama sama, itak "druzbeno korektno obnasanje" ki nikogar ne moti. In recimo,da poskrbim, da ima stike tudi z moskimi, za ravnotezje user posted image  v vzgoji in razvoju....in potem........se nekega dne pojavi v mojem zivljenju zenska.

Kaj to spremeni? Kaksno druzbeno zlo bo nastalo? Hvala za odgovor.

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 20:40:35   
kajsica
Mič, vsaka ti čast, da si sposobna otroka sama vzgajati!!! Res!!!

Komu otroka vzet? Ja je kriza to, je pša tudi res, da obstaja veliko hetero staršev, ki bi vzeli otoka, ne samo homo. Pač kar sem prej napisala je moje razmišljanje. Raje bi otroka dala v hetero družino kot pa v homo!!!

Samo me pa samo majhna stvar moti v tvojem postu
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
In ce predpostavljam, da hcerko vzgajam sama, da sem zagrizena mati samohranilka, ker je to, da so vsi dedci itak dedci in je bolje, da ga nimam, dedca otroka, namrec, in da hcerko vzgajama sama, itak "druzbeno korektno obnasanje" ki nikogar ne moti. In recimo,da poskrbim, da ima stike tudi z moskimi, za ravnotezje v vzgoji in razvoju....in potem........se nekega dne pojavi v mojem zivljenju zenska.

Kaj to spremeni? Kaksno druzbeno zlo bo nastalo? Hvala za odgovor.

pa kaj misliš, da ta tvoja nestrpnost do moških in ne bo prišla nekako do tvoje hčerke in bo ona imela enak odnos do nasprotnega spola? Samo sprašujem!!! Ker otroci so ponavadi odraz staršev!!!

Ena izmed mojih kolegic je samohranilka in uspešna ženska, samo na vsake kvatre pa se mi zaupa, da ji manjka nekaj, da bi se lahko zvečer z nekom vsedla in pogovorila, ali šla v pogreto posteljo, kakšen nežen objem, ki ni od sina.....ne pa da je vedno sama. Saj pravi da jo sin izpopolnjuje, samo manjka pa ji tista pikica na i.

Lej tudi jaz če bi mela hčerko in bi mi domov pripeljala žensko, kaj naj bi rekla, še vedno bi bila moj otrok!!! Ne bo nastalo nobeno družbeno zlo! In če bo imela otroka, naj ga ima po naravni poti, čeprav meni to ne bi bilo všeč. Ne bi mi pa bilo prav, da ga lahko posvoji! Ali pa da bi imela prednost pri oploditvi ker ima pač homo nagnjenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 20:44:41   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Pa samo še to: šljivi se mi za homoseksualce in kot sem že rekla in še milijonkrat bom, OK naj se registrirajo, OK naj se poročijo, ampak otrok pa ne morejo imeti! Pika!!!


Ti kar sanjajuser posted image .

Lahko jih imajo, pa še kako jih imajo lahko.
Večina lezbičnih parov jih ima - samo taki omejenci, kot si ti, tega sploh ne opazijo, na srečo.....



Ali ni forum namenjen menjavi debat????? Ali se meni že kegla!!!

Omejenka si kvečjemu ti, ki ne veš kaj pomeni izmenjava mnenj in debata!!!!!

Mislim, pa da niti pod razno ni namenjen žaljenju.

To kar sem izrazila je moje mnenje! Če jih imajo jih imajo po naravni poti, ne pa posvojene ali pa da so medicinsko oplojene! No sedaj pa mi povej kako pa naj potem gey imajo otroka, ki jim ni dana ta možnost kot ženskam!!!!!

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 20:48:07   
Anonimen
Ja, pa saj nobeden ne govori o prednosti. To pač ne bi bilo fer. Govori se o enakih možnostih. Da nekomu z manj možnostmi in pravicami damo iste, kot jih imamo drugi. In seveda zraven pravic pa sodijo tudi dolžnosti, to je jasno.

Sicer pa nikoli ne bomo mogli ustreči vsem. Se mi pa zdi normalno, da skušamo družbo kot celoto vzpostaviti tako, da bomo vsi čim bolj zadovoljni.

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 20:48:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Ali se meni že kegla!!!


Res je tako opazit.

Pogovarjaj se kulturno, prosim.

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 20:50:40   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Sicer pa nikoli ne bomo mogli ustreči vsem. Se mi pa zdi normalno, da skušamo družbo kot celoto vzpostaviti tako, da bomo vsi čim bolj zadovoljni.


To se pa popolnoma strinjam.

Saj zato smo pa ljudje zanimiva bitja, ker se razlikujemo, tako po izgledu, kot po obnašanju, kot po načinu razmišljanja! In poptem padajo takšen debateuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 20:50:46   
Anonimen
Mič, vsaka ti čast, da si sposobna otroka sama vzgajati!!! Res!!!


Napisala sem, da predpostavljajmo, da jo. Kar se ne pomeni, da jo dejansko vzgajama sama.

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 20:52:48   
Anonimen
Kaj to spremeni? Kaksno druzbeno zlo bo nastalo? Hvala za odgovor.


Tole sem sprasevala, kajsica.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 20:54:00   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Ali se meni že kegla!!!


Res je tako opazit.

Pogovarjaj se kulturno, prosim.


Poskušam se pogovarjati kulturno, ampak ko pa mene nekdo žali, mu pa ne bom ostalo dolžna.

Se opravičujem vsem ostalim razen dotični osebi, ki je začela žaliti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 20:56:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

No sedaj pa mi povej kako pa naj potem gey imajo otroka, ki jim ni dana ta možnost kot ženskam!!!!!


Lahko jih posvojijo. Razlaga je pa zgoraj.

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 20:58:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Sicer pa nikoli ne bomo mogli ustreči vsem. Se mi pa zdi normalno, da skušamo družbo kot celoto vzpostaviti tako, da bomo vsi čim bolj zadovoljni.


To se pa popolnoma strinjam.

Saj zato smo pa ljudje zanimiva bitja, ker se razlikujemo, tako po izgledu, kot po obnašanju, kot po načinu razmišljanja! In poptem padajo takšen debateuser posted image


Ja, saj meni se to ne zdi nič napačnega. Mogoče se lahko naučimo kaj eden od drugega ali pa se naučimo vsaj kolikor toliko na nivoju pogovarjat, mogoče sprejemat mnenje drugih, četudi se ne strinjamo z njim...

Kaj pa vem, no, meni se zdi, da se največ naučim od ljudi, ki mislijo drugače kot jaz. To kar jaz čutim, že vem, a ne. Potem pa mi kdo z drugačnim mnenjem odpre povsem novo podobo neke stvari, katere se prej nisem niti zavedala. Saj svojega mnenja ponavadi zato ne spremenim, dobi pa moje mneje malo širšo podobo user posted image

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 21:04:29   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Sicer pa nikoli ne bomo mogli ustreči vsem. Se mi pa zdi normalno, da skušamo družbo kot celoto vzpostaviti tako, da bomo vsi čim bolj zadovoljni.


To se pa popolnoma strinjam.

Saj zato smo pa ljudje zanimiva bitja, ker se razlikujemo, tako po izgledu, kot po obnašanju, kot po načinu razmišljanja! In poptem padajo takšen debateuser posted image


Ja, saj meni se to ne zdi nič napačnega. Mogoče se lahko naučimo kaj eden od drugega ali pa se naučimo vsaj kolikor toliko na nivoju pogovarjat, mogoče sprejemat mnenje drugih, četudi se ne strinjamo z njim...

Kaj pa vem, no, meni se zdi, da se največ naučim od ljudi, ki mislijo drugače kot jaz. To kar jaz čutim, že vem, a ne. Potem pa mi kdo z drugačnim mnenjem odpre povsem novo podobo neke stvari, katere se prej nisem niti zavedala. Saj svojega mnenja ponavadi zato ne spremenim, dobi pa moje mneje malo širšo podobo user posted image


Pod to pa se kar podpišem. Res je. Res pa je tudi, da imamo svoja prepričanja in stališča, ki tudi ostanejo tam kjer se tebi zdi pravilno.

Je pa edino pravilno sprejemati mnenja drugih in jih kometirati z argumenti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 21:08:26   
Anonimen
Ali pa da bi imela prednost pri oploditvi ker ima pač homo nagnjenja.


Kdo pa govori o prednosti? Govori se samo o enakopravnostiuser posted image

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 21:09:42   
Anonimen
Govori se o enakih možnostih. Da nekomu z manj možnostmi in pravicami damo iste, kot jih imamo drugi.


Bom se enkrat vprasala....user posted image .

...tokrat z drugega konca. Zakaj nekemu otroku ne bi omogocili enakih moznosti kot jih imajo drugi? Topel in varen dom, ljubezen in moznosti za razvoj?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 21:11:14   
Anonimen
A to sprašuješ mene ali Kajsico? Predvidevam, da njo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 21:11:55   
Anonimen
Ne, kar vse...user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 21:15:06   
Anonimen
Ma, ne bom tratila moje tipkovnice, sem že 10x zihr napisala user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 21:17:21   
mini80
Primer mojih sosedov:oče ,mati in trije predšolski otroci.Edini dialog,ki ga otroci poslušajo med staršema je:pr....a,ubil te bom,pras.c zaklala te bom....Je torej družina ata,mama in otroci res zagotovilo,da so otroci srečni in da odraščajo v zdravem okolju???Ni nujno...

_____________________________

Življenje ni potica...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 21:19:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Ma, ne bom tratila moje tipkovnice, sem že 10x zihr napisala user posted image .


Pol pa samo kratek povzetek v dveh stavkih :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 21:39:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Govori se o enakih možnostih. Da nekomu z manj možnostmi in pravicami damo iste, kot jih imamo drugi.


Bom se enkrat vprasala....user posted image .

...tokrat z drugega konca. Zakaj nekemu otroku ne bi omogocili enakih moznosti kot jih imajo drugi? Topel in varen dom, ljubezen in moznosti za razvoj?





Pravzaprav je tu bistvo cele debate. Kakšne pravice imajo otroci? Ali imajo pravico do varnega, toplega doma? Vsak ima to pravico (tudi odrasel), a je žal v premnogih primerih tako, da se to ne uresničuje, zaradi takih ali drugačnih razlogov (od nesposobnih, zakompleksanih, nasilnih,... staršev do okoliščin, ko starši ali mogoče bolje rečeno skrbniki za otroka ne morejo skrbeti tako, kot bi hoteli, npr. vojna, lakota,...).
In če ima otrok možnost, da dobi ljubečega skrbnika, ki mu je pripravljen dati vse, kar otrok rabi, če je skrbnik pripravljen izvrševati vse dolžnosti (in jih seveda potem tudi de facto izvršuje), ki jih skrb za otroka terja, potem res ne vem, zakaj otrok ne bi dobil takega starša. Verjento je eni desetletni siroti iz Bolgarije, ki jo nikoli v življenju ni nihče objel, čisto vseeno, kakšne spolne usmeritve je njegov skrbnik. 


BTW: dva stavka sta za mene misija nemogoče user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 21:41:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

BTW: dva stavka sta za mene misija nemogoče user posted image


Ti je uspelo v dveh odstavkih. Ni slabo za zacetek user posted image .
Hvala za odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 22:11:55   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
a bi ti dovolil bratu in sestri? Sej sta moški in ženska.
....to je vse incest.

Moje stališče je jasno, vašega je pa treba ven zvlečt.

Ko se vas meri z vašimi merili šele dojamete, kako čudna so. Saj sem lahko bolj ekstremen kot ste vi. Sem že prej povedal da sem lahko za ene 10-20 let naprednejši. user posted image

Kaj pa je incest?



Joj tehnofil... iz logicne zanke delas argument. Sram te bodi cesa se posluzujes in sram te bodi tvoje pameti.  Iznasel si vprasanje na katerega ves, da ni mogoc odgovor da ali ne in insistiras na odgovoru da ali ne. Odkril si ameriko, sedaj si samo vzdevek spremeni v kolumbo :)

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 22:15:27   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Pa recimo, mi lahko razložiš, le kakšno povezavo ima incest s tem, da sta dva homoseksualca lpotencialno lahko zelo dobra starša?

Nihče ne pravi da potencialno ne moreta biti dobra starša.

Saj ti trdiš, da dva homoseksualca, ki sta brata ne moreta niti potencialno biti dobra starša samo zato ker sta brata.



Lahko sta dobra starsa, samo otroci so vecinoma - dokazano in potrjeno- retardirani. Sicer ce pogledam nekatere primerke v nasi druzbi, bi rekla, da je incestna poroka v sloveniji kar vzela maha.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?