|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:14:00   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
Ne gre za vsako stvar ampak za konkretno. Zagovarjate da bi morala zakonodaja omogočiti sklenitev zakonske zveze istospolnim partnerjem.


ah, dej no, jaz nič od tega ne zagovarjam. dovolj konkretno? user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:14:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Ne ne zagovarjam romantične ljubezni med brati in sestrami oz. na splošno med bližnjim sorodstvom.

Zakaj pa ne?



Zato ker so bratje in sestre. Mislm živeli so skupaj, rastli skupaj.... Ni mi to. Čeprav če želijo tak živet tud prou. Sam poroka pa pač ne more bit med ljudmi k so že v sorodu. Mislm najboljš pol da se še mami in sin poročitauser posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:14:47   
Anonimen
Pa saj ti je že karin napisala: Ne, ker je to v vsakem primeru incest.
In to pač ni isto kot zveza med dvema odraslima homoseksualnima moškima (ki nista genetsko povezana - OK, v 500 kolenu, ampak tam smo itak vsi v žlahti).

Kar pa se tiče vzgoje otrok, ne, ne vidim zadržkov, da otroka vzgajata dva brata, sestri, mama in stara mama, teta in babica,... pač mi je važno samo, da imajo porihtano podstrešje, kar se tiče vzgoje, ljubezni, nudenja varnosti in sprejetosti, in vsega ostalega kar otrok rabi.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:15:48   
Anonimen
Kar pa se tiče vzgoje otrok, ne, ne vidim zadržkov, da otroka vzgajata dva brata, sestri, mama in stara mama, teta in babica,... pač mi je važno samo, da imajo porihtano podstrešje, kar se tiče vzgoje, ljubezni, nudenja varnosti in sprejetosti, in vsega ostalega kar otrok rabi.


Ja takouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:18:01   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
a bi ti dovolil bratu in sestri? Sej sta moški in ženska.
....to je vse incest.

Moje stališče je jasno, vašega je pa treba ven zvlečt.

Ko se vas meri z vašimi merili šele dojamete, kako čudna so. Saj sem lahko bolj ekstremen kot ste vi. Sem že prej povedal da sem lahko za ene 10-20 let naprednejši. user posted image

Kaj pa je incest?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:20:27   
Anonimen
Kaj pa je incest?


http://en.wikipedia.org/wiki/Incest

user posted image

Prevedem?

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:20:59   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Joj, Tehnofil, pa nehaj ga sračkat no, a veš, da lahko čisto isto trdim zate?

Incest je intimni odnos med bližnjim sorodstvom (saj bi ti šla iskat pravno razlago, pa se mi ne da user posted image ). Še kaj?

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:27:20   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Mislm živeli so skupaj, rastli skupaj.... Ni mi to. Čeprav če želijo tak živet tud prou. Sam poroka pa pač ne more bit... 

A to je tvoj argument? Za istospolne partnerje potrebujete ne vem kakšne argumente, ki jih itak zavestno zavračate, za tak primer pa je tvoj argument "Ni mi to."? user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Mislm najboljš pol da se še mami in sin poročita


Zakaj pa ne? A
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Partnerska ljubezen vsebuje seks ja. Vsaj zdrava partnerska ljubezen. Poželenje in vse to spada pod partnersko ljubezen.
Tvoje mnenje je da se

mati in sin
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
samo seksualno privlačijo in zadovoljujejo in ne vedo kaj je ljubezen


Saj sin ni star 15 let. Saj je lahko star 30 let. user posted image

Ampak pustimo to, za čez 20 let.user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:30:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Mislm živeli so skupaj, rastli skupaj.... Ni mi to. Čeprav če želijo tak živet tud prou. Sam poroka pa pač ne more bit... 

A to je tvoj argument? Za istospolne partnerje potrebujete ne vem kakšne argumente, ki jih itak zavestno zavračate, za tak primer pa je tvoj argument "Ni mi to."? user posted image user posted image user posted image Ja, ni mi. Kaj ni to dovolj?user posted image
Homoseksualci pa so mi. Preprostouser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Mislm najboljš pol da se še mami in sin poročita


Zakaj pa ne? Zato k sta mami in sin! Ker sta že v sorodu.
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Partnerska ljubezen vsebuje seks ja. Vsaj zdrava partnerska ljubezen. Poželenje in vse to spada pod partnersko ljubezen.
Tvoje mnenje je da se

mati in sin
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
samo seksualno privlačijo in zadovoljujejo in ne vedo kaj je ljubezen


Saj sin ni star 15 let. Saj je lahko star 30 let. user posted image Ja in kaj pol? Še vedno sta v sorodu! Sosedov francelj, pa jožko iz druge vasi k sta se zaljubila pa nista v sorodu.

Ampak pustimo to, za čez 20 let.user posted image Ja čez 20 let pa ne vem kaj bo.




(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:31:40   
Anonimen
Joj, od kje jih vlečeš user posted image .

Pa recimo, mi lahko razložiš, le kakšno povezavo ima incest s tem, da sta dva homoseksualca lpotencialno lahko zelo dobra starša?

Čez 20 let bo konec sveta, a niste vedeli? user posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:32:41   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Prevedem?

Raje preberi.

""You can't help who you fall in love with, it just happens. I fell in love with my sister and I'm not ashamed ... I only feel sorry for my mom and dad, I wish they could be happy for us. We love each other. It's nothing like some old man who tries to **** his three-year-old, that's evil and disgusting ... Of course we're consenting, that's the most important thing. We're not ****ing perverts. What we have is the most beautiful thing in the world.""


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 10.6.2008 16:35:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:33:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Prevedem?

Raje preberi.



Zakaj? Jaz vem kaj je incestuser posted image

Vem pa da je ponekod sprejemljiv. Sam to nič ne spremeni. Meni še vedno niuser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 10.6.2008 16:35:00 >

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:36:23   
Anonimen
""You can't help who you fall in love with, it just happens. I fell in love with my sister and I'm not ashamed ... I only feel sorry for my mom and dad, I wish they could be happy for us. We love each other. It's nothing like some old man who tries to **** his three-year-old, that's evil and disgusting ... Of course we're consenting, that's the most important thing. We're not ****ing perverts. What we have is the most beautiful thing in the world.""


Ja se je pač zaljubu. Kul. Nej počne kar hoče. Sam poročit se pa pač ne more. Ker je že v sorodu s sestro.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:36:56   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Meni še vedno ni

Torej dva geja sta sposobna imeti LJUEBEZEN, a če sta ta dva geja brata, ali bratranca, ali bratranca v 1 kolenu, ali.... potem pa njuna ljubezen ni enako vredna? Pomembna? Čuteča?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:37:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Meni še vedno ni

Torej dva geja sta sposobna imeti LJUEBEZEN, a če sta ta dva geja brata, ali bratranca, ali bratranca v 1 kolenu, ali.... potem pa njuna ljubezen ni enako vredna? Pomembna? Čuteča?




Ljubezen je lahko močna ja.......sam poroke med sorodniki pa pač ne more bit. Ker so že v sorodu.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:41:43   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Pa recimo, mi lahko razložiš, le kakšno povezavo ima incest s tem, da sta dva homoseksualca lpotencialno lahko zelo dobra starša?

Nihče ne pravi da potencialno ne moreta biti dobra starša.

Saj ti trdiš, da dva homoseksualca, ki sta brata ne moreta niti potencialno biti dobra starša samo zato ker sta brata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:44:31   
tehnofil
No tvoje besede:
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Ja se je pač zaljubu. Kul. Nej počne kar hoče. Sam poročit se pa pač ne more. Ker je istega spola.

A ti je sedaj kaj bolj jasno, zakaj je sklenitev zakonske zveze istospolnih partnerjev odklon?

Ti je jasna tvoja dvoličnost?  Prijateljem ki so homoseksualci bi  omogočila sklenitev zakonske zveze, ampak če bi bila pa slučajno brata pa ne? Zakaj imata pri tebi manj pravic?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:45:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Pa recimo, mi lahko razložiš, le kakšno povezavo ima incest s tem, da sta dva homoseksualca lpotencialno lahko zelo dobra starša?

Nihče ne pravi da potencialno ne moreta biti dobra starša.

Saj ti trdiš, da dva homoseksualca, ki sta brata ne moreta niti potencialno biti dobra starša samo zato ker sta brata.



Ne, ne trdim tega. Trdim, da poroka me njima ni mogoča (pravno in še kako), vendar to ne pomeni, da brata, homoseksualca, ki živita v incestu, ne bi mogla biti potencialno dobra starša. Lahko bi bila več kot odlična starša, kjub incestu.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:45:46   
Anonimen
Saj ti trdiš, da dva homoseksualca, ki sta brata ne moreta niti potencialno biti dobra starša samo zato ker sta brata.


To pa ni rekla nikoluser posted image

evo:
Kar pa se tiče vzgoje otrok, ne, ne vidim zadržkov, da otroka vzgajata dva brata, sestri, mama in stara mama, teta in babica,... pač mi je važno samo, da imajo porihtano podstrešje, kar se tiče vzgoje, ljubezni, nudenja varnosti in sprejetosti, in vsega ostalega kar otrok rabi.

user posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:46:45   
Anonimen
Hvala, Karin user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:46:59   
tehnofil
Še ene tvoje besede:
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Ljubezen je lahko močna ja.......sam poroke med geji pa pač ne more bit. Ker so že istega spola.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:50:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

No tvoje besede:
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Ja se je pač zaljubu. Kul. Nej počne kar hoče. Sam poročit se pa pač ne more. Ker je istega spola.

A ti je sedaj kaj bolj jasno, zakaj je sklenitev zakonske zveze istospolnih partnerjev odklon?

Ti je jasna tvoja dvoličnost?  Prijateljem ki so homoseksualci bi  omogočila sklenitev zakonske zveze, ampak če bi bila pa slučajno brata pa ne? Zakaj imata pri tebi manj pravic?



Greva v pravne vode? Kul.

Dva brata seksata cel življenje, delita lepe in manj lepe trenutke, sta partnerja,....en umre. Drug podeduje vse po njemu ker je pač njegov brat(oz. vsaj del, če imata slučajno še druge brate in sestre). Če ima eden otroka in skrbništvo, bo po njegovi smrti po vsej verjetnosti brat dobil skrbništvo če bo želel.

Sosedov francelj, pa iz druge vasi jožek seksata, delita lepe in manj lepe trenutke, sta partnerja, imata skupno premoženje....en umre. Drug ne dobi po njemu nič. Nima pravne podlage da zahteva kaj. Če ima eden od njiju otroka, skrbništvo nad njim. Drugi pa isto skrbi zanj že od rojstva, ko oče umre nima on nobene pravice do skrbništva.

To je pač en delček zakaj eno ja, zakaj drugo ne-če gledamo iz pravne strani.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:50:56   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
To pa ni rekla nikol

Zagovarjam da se sklenitev zakonske zveze ne omogoči istospolnim partnerjem.
In ste me proglasili, da s tem trdim, da niso zmožni biti dobri starši.

S tem, ko zagovarjate preprečevanje sklenitve zakonske zveze istospolnim partnerjem, ki so slučajo dva brata, ste po vaših lastnih merilih lahko proglašeni da trdite:
Saj ti trdiš, da dva homoseksualca, ki sta brata ne moreta niti potencialno biti dobra starša samo zato ker sta brata.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:53:50   
tehnofil
sta partnerja, imata skupno premoženje....

Ne klanfej. To je že uredila registracija in lahko še oporoka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 16:55:32   
Anonimen
Pa ne zamenjuj mojih besed z svojimi.

Sploh ne razumem kako lahko primerjaš romantično ljubezen med ljudmi k niso v sorodu in med ljudmi k so. Resno mi ni jasno. K da bi primerjal noč in dan. Ne štekam kako nej ti še drugač napišem da boš razumel. Vse vrste seksualnih vez med sorodniki mi ne gredo, in nimajo nobene veze z ljubeznijo dveh moških. Ker unadva moška NISTA v sorodu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?