|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 10:56:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Volga izgledaš mačouser posted image user posted image Na pogled midve ne bi bile glih prijateljeske,morda pol ure vsega skup,pol bi se pa že zgrizle in skregale.tak občutek imam,dva
divja karakterja.user posted image user posted image


ne, ne, sploh jaz make peace not war.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 10:57:35   
valči
Zanimiva tema.
Tebe,Volga sem videla,ko smo skupaj hujšali,ko si shujšala,čeprav nisi bila debela.
Se spomnim,da si imela tako postavo,da sem ti zavidala,to je bilo ene 2.3 leta nazaj.Ko je še Splišni hujšala po ločevalni.
In si bila in sugurno si še luštna,simpatična ženskica.

Rada bi videla Nevo,Raho,ZARO,Viv...
In vse naše oktoberke,saj veste,katere ste.Enkrat morda.
Volga,tebe sem pa enkrat sanjala,da si bila pri meni na kafetu,pa taka faca si bila,kot da se sto let poznava.Ne vem,če sem ti že to napisala?


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 10:58:07   
Anonimen
Jaz bi se pa volge bala, k je ful večja k jstuser posted image
Nekak se bojim velikih ljudiuser posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 10:58:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Volga izgledaš mačouser posted image user posted image Na pogled midve ne bi bile glih prijateljeske,morda pol ure vsega skup,pol bi se pa že zgrizle in skregale.tak občutek imam,dva
divja karakterja.user posted image user posted image


ne, ne, sploh jaz make peace not war.

Na prvi pogled ne bi rekla,bol dominantna osebnost,No pustimo se presenetiti,morda se kdaj kje srečava,saj je svet majhen,user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 10:59:55   
Anonimen
valči nič težjega,samo link albuma odpri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:00:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Volga,tebe sem pa enkrat sanjala,da si bila pri meni na kafetu,pa taka faca si bila,kot da se sto let poznava.Ne vem,če sem ti že to napisala?



ne, nisi mi še tega povedala, samo tudi dejansko bi se jaz tako pogovarjala, kot da se 100 let poznava. če bi te le začutila, tako kot je treba. Recimo, ko smo se s piko74 videle pred leti, sem se tudi tako pogovarjala z njo kot s kakšno prijateljicco, ne vem, meni to ni problem, samo če začutim vibracije tudi z druge strani,. Imam zelo dober občutek, kako daleč grem s posamezniki.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:06:06   
Anonimen
nisi mi še tega povedala, samo tudi dejansko bi se jaz tako pogovarjala, kot da se 100 let poznava. če bi te le začutila, tako kot je treba. Recimo, ko smo se s piko74 videle pred leti, sem se tudi tako pogovarjala z njo kot s kakšno prijateljicco, ne vem, meni to ni problem, samo če začutim vibracije tudi z druge strani,. Imam zelo dober občutek, kako daleč grem s posamezniki.


O pol pa ni problema,Sedaj si se mal razkrila,sva si glede ustvarjanja medčloveških stikov enaki.Meni ni težko takoj vspostavit stike z neznanimi osebami,ni me sram,z vsakim sem takoj,kot,da se od nekdaj poznamo.ampak le,če preskoči kemija,mislim rečt,da mi ne vzbuja kaj negativnega,no ja,da mi je že na prvi pogled človek zoprn.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:07:39   
Volga
ampak le,če preskoči kemija,mislim rečt,da mi ne vzbuja kaj negativnega,no ja,da mi je že na prvi pogled človek zoprn.


Tako ja, to mora biti. Sem se v srerdo tako lepo z enim stricem pred gostilno pogovarjala, ko sem šla na čik, kot da bi se res že 100 let poznala user posted image  so me sodelavci kar debelo gledali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:08:14   
*alja*
Pa sliko od mojamura (upam da sem prav napisala), bi rada vidla. Njene poste mi je fajn brat in se mi zdi taka krepostna, močna osebnost, zdaj sem pa firbična če je videz istiuser posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:08:26   
emina83
joj, jst bi pa rada Marogico vidla, pa Najo3, pa caffee-tko tud, no, tebe Volga sem pa končno vidla.

in si skor taka, kot sem si te predstavljala, me spominjaš na eno ful skulirano prijateljico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:09:05   
Anonimen
eh, jz bi pa rada vse vidla od srki, neve, zare, karin, rožico, taniko, tejo27, blejko26, dejo27, ...ma vse v glavnem - celo aspirinčico user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:09:40   
Katey
Ker se počas vključujem na ta forum, pa sem firbčna kako punce dejansko zgledate, sem prov vesela Volga, da si se tkole pokazala.user posted image  Velikauser posted image ! user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:14:11   
kofetek2010
 sem vidla na fotkah ali v živo skoraj vse, ki ste jih omenile user posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:15:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

ampak le,če preskoči kemija,mislim rečt,da mi ne vzbuja kaj negativnega,no ja,da mi je že na prvi pogled človek zoprn.


Tako ja, to mora biti. Sem se v srerdo tako lepo z enim stricem pred gostilno pogovarjala, ko sem šla na čik, kot da bi se res že 100 let poznala user posted image  so me sodelavci kar debelo gledali.



dvakrat grem v eno te isto trgovino,pa smo vsi že prjatli,tam zaposeni in jaz.Čvekamo medtem ko me strežejo o vsem in svačemuser posted image
tako sem naprimer pristopila do naših novih sosedov-vikendašev.sedaj smo big frendi.
enkrat se mi je pa na tu na RR-ju zgodilo,da sem komaj prenašala eno uporabnico,pa ne sam jaz ,večina.Bila je oseba,ki je hotela imet prvo in zadnjo besedo in vedno prav,samo njena beseda je veljala,pa še nesramna je bila.No,pa smo se sestali na srečanju v Ljubljani in glej ga zlomka,takoj sem vedela kera je,ko je čez vrata stopila.Že kot osebnost v živo mi je bila zoprna v prvem hipu in se ji nisem približala.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:20:23   
Volga
Takole si jaz Meto predstavljam čez par let

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:22:21   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No jaz bi ji malo gub in let vzela.
Ona je fejst punca.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:22:23   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa si meto predstavljam kot ful spedenano v špičakih user posted image . Samo ne vem, kako gre to skupaj z lopato i n vilami user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:23:12   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Takole si jaz Meto predstavljam čez par let

user posted image


Zakaj čez par let? A tolk star traktor bo imela al kaj? user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:24:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Takole si jaz Meto predstavljam čez par let

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

sam...veen je tale kmečka deklina prov fejst za vidt

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:32:48   
Volga
Prav fejst je videti, saj zato pa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:35:52   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Prav fejst je videti, saj zato pa.


Kdo? Traktor? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:38:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Prav fejst je videti, saj zato pa.


Kdo? Traktor? user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:40:59   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Hope2 ima pa kuhalnico v roki in predpasnik, drgač zelo moderna ženska user posted image . Uf, me zanima, kolk mimo streljam user posted image .


Vohunjenje ti gre malo slabo od rokuser posted image .

Nekaj punc sem videla že v živo, nekaj na slikah, edino KL se mi izmikauser posted image .
Jana73 pa je največja mačkauser posted image .




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:44:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Hope2 ima pa kuhalnico v roki in predpasnik, drgač zelo moderna ženska user posted image . Uf, me zanima, kolk mimo streljam user posted image .


Vohunjenje ti gre malo slabo od rokuser posted image .



To je moj vtis, ker te vedno zasledim na forumu o kuhanju - potem te pa s hrano povezujem user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Čigavo fotko bi najraje videle?
6.6.2008 11:45:55   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Takole si jaz Meto predstavljam čez par let

user posted image


Voooooooooooooolga!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  NEEEHII!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?