|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 7:35:09   
tejkaz
Gajka user posted image user posted image Upam da čimprej pocartaš svojega dojenčka.

Jutro

Spali smo super. Samo en obisk wc-ja in še to čisto v spanju.

Zdaj pa likat dokler je še hladno.

Matejchi, jaz še vedno likam tetra plenice. Sem prav obsedena s tem, da morajo biti ravne. En film na računalnik in je mimogrede vse zlikano. Danes bom gledala The notebook. Baje da bom jokala zraven.

Vsake toliko časa bom pa refresh gumb pritisnila, da ne zgrešim novega dojenčka.





_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 7:46:39   
matejchi
Tejkaz , saj so mene tudi komaj prepričali, da sem nehala likat.

Andrejaboris vsaj 6., samo itak bo 10., saj sta dva/dve in maš "švinglc" s sabo.

Gajka dajmo!

Jaz mam pa danes pregled tamal še kar leži, ob 8 morava pa v vrtcu bit. Grem ga zrihtat lenuha malega.

Mejte se, se javim po pregledu.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 7:48:12   
ozziebo
Jutro vsem!! Današnja noč je bila pa carska!!

Kaj zdaj to berem - Gajka, kako si se to z user posted image zmenila? Drži se, pa čim lažji porod!!!

Andrejaboris, držim pesti!!

Nyna, upam da čimprej porihtate avto!!! Pa dobite previjalno!!

Naty in Kaja, moj tamali je tudi zdaj tri dni pri mojih, pa ga tako pogrešam, je čist praznouser posted image . Saj on se ima čisto v redu, tako da me to pomirja.

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 8:36:34   
naty13
Kje ste vse danesuser posted image user posted image user posted image user posted image  Še spančkateuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem danes tako lena, da vam povedat ne morem. Kar prestavljam se z enega konca do drugega. user posted image  Nejc  se tudi prestavlja kot megla, papat noče, mane si učke,.... user posted image  Ne vem, kaj je to za en dan. user posted image  Pa še učit se moram za ustni del izpita, pa je dost težko, moja glava pa ni sposobna za take napore danes. user posted image  Upam, da bo user posted image  kaj popazil Nejca, da se vsaj mal k sebi spravim. user posted image

Sem mogla mal pojamrat, da se bom mal boljš počutila. user posted image

Sandra, kje siuser posted image  Ti je Gajka že kaj sporočilauser posted image
Kaj pa Maja T., se je kaj javilauser posted image

Tudi jaz likam tetra pleničke, ker ne maram, da ni lepo zloženo v omari. pa saj so hitro zlikane, dvakrat mal likalnik popelješ po plenički, jo zložiš in to je to. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 8:36:42   
nell
Dobro jutro babike!

Gajka - uf babika drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image upam da se ne namučiš preveč in da čimprej pocartaš svpjga user posted image .

Andrejaboris - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za izpit, sej bo šlo, boš vidla.

Matejchi - js likam plenice zarad tamalga in jih še bom vsaj na začetku, sicer mam pa po nekem času tud sama namen nehat... če me seveda ne bo zagrabla perfekcionistka, ki je podedovana od mame in me bodo motile ne zlikane plenice...torej zaenkrat še ostajam pri likanju.

Za mano je ena prespana noč, čeprav sem kar nekajkrat šla na wc in pri tem opazila, da se komi zbašem iz postle, ker me tok fejst bolijo medenične kosti...ampak je blo treba, ker drugače bi bla lahk postla mokra.

Pri nas danes začnejo razbijati vhod, men to nič ne diši, ampak ok kar je treba je treba...sem včeri svojega strastno nagovarjala k temu, da bano kr prodava, pa mi ni ratal. Se je pred tremi leti zalubu vanjo in zdej ne odstopa. Skos prav, da k jo montirajo bo tri dni not ležu, tok živcov mu je popila...heh, se bo zmehčal, bo na konc še on šou rodit.

_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 9:03:15   
astrea
Dobro jutro!

Gajka, drži se user posted image user posted image user posted image

Ostalim pa en lep danuser posted image

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 9:11:40   
lana777
Pozdravljene avgustovke
po doooooooolgem času ...

Najprej naj povem, da sm samo mal preletela in ugotovila,
da se zadeve že zares dogajajo in zato
ČESTITKE vsem, ki že cartate svoja sončecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa k meni - po tistem s prijateljico
je bilo kar hudo, ker se je zelo dolgo pobirala,
pa še s partnerjem sta se razšla, tako da
sm bila veliko pri njej, pa še v službi je bila gužva ... Potem je pa
mojuser posted image  reku, da je tega dost in sva šla na desetdnevni dopust,
da sva bila sama in sm bila res potrebna počitka in vsega razvajanja. Vam
povem - ni boljšega, kot jutranje plavanje v zaspanem morju ... Kako paše,
hrbtenica se razbemeni, sploh ne čutiš trebuha, naše detece je prav uživalo ...

Zdaj sm na dopustu, 25. pa na porodniško. Včeraj sm bila na pregledu -
in sm malo razočarana, ker mi je obljubila UZ, potem pa je samo lego pogledala
in me malo prestrašila, ker je naš otrok (še vdno ne vemo spola) še veselo 
na ritki, poleg tega pa je rekla, da je kar velik in da če se ne bo obrnil,
lahko pričakujem CR. Tako sm zdej malo prestrašenauser posted image user posted image user posted image  

Vsega skupaj sm pridelala 10 kilc, s čimer sm kr zadovoljna, glede na to, da sm
v prvih treh mesecih šla gor 6, potem pa zelo malo ... Naslednji pregled (s prvim CTG)
imam 28. julija. Ravno danes
pa grem malo na ogled CE porodnišnice, da vidim, kako kaj
zadeve od blizu izgledajo? Bo še ktera s teh koncev tam?

Pozdravčke vsem!!!


_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 9:17:11   
soncek3
Pozdravček tudi od mene po dolgem času! Nazadnje sem se oglasila nekje na drugem delu avgustovkuser posted image user posted image user posted image !
Služba  me pošteno zdela, čas pa tako hitro teče. 25.7. nastopim s porodniško in upam, da se bom takrat lahko malo umirila.
Šele včeraj sem dobila pri ginekologu tiste tri liste o PDP, pa me zanima, a se moram prej oglasit na CSD ali lahko delodajalcu kar pošljem rumen list in prilogo S1? CSD namreč ne dela, iz službe pa že klicarijo, zakaj ne pošljem? Mi lahko prosim pomagate?
Pa čestitke novopečenim mamicam!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 2633
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 9:23:14   
nell
soncek - ti kr pošlji, vsaj js sm vse prej zrihtala pri delodajalcu, šele pol sem šla na CSD, sam moraš jim poslat pravi list o PDP-ju, kolikor se spomnim, gre beli na CSD, ker je original

_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 9:25:18   
soncek3
No, včeraj sem imela pregled pri G, no kg so +8, pritisk OK, voda zelo slaba, tako da moram več pit. Koliko približno vi kaj popijete, jaz tam ene 3l, pa sem skoz na WC, kako šele bo, ko "zvišam dozo"?.user posted image user posted image user posted image
Žal ne vem kako otroček leži, čutim ga itak povsod? UZ pri nas nimamo, tako si kar nekaj predstavljam kako je to. Škoda.

user posted image user posted image user posted image Bravo za vsa srečanja, luštne ste. Saj prebrala sem vas samo na preskok. Čestitke za simpatične trebuščke, čudovite cunjice za malčke in sobice!


Hvala Nell, bom takoj nesla na pošto, kolikor sem seznanjena gre ta rumeni h delodajalcu, bel original pa na CSD, ja. A moram to vlogo S1 kaj sama izpolnit, al vse delodajalec naredi?


Lep dan vam želim!

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 9:28:09   
andrejaboris
Jutro!
Da vas na hitro pozdravim! Gajka drži se in upam, da se bote čimprej cartali!!!user posted image user posted image user posted image

Hvala vsem za lepe želje, upam pa res da bom mela malo sreče!Ker znanja ni na pretek!user posted image user posted image user posted image

Dans pa grem po Lana. NIsem ga vidla od sobote zvečer in komaj čakam, da ga stisnem! Zdaj je bil 1. tak dolgo brez mene!

Grem se počasi uredit in na izpit. Grem v mb! Pa še malo v trgovinice po izpitu, če bo dober filing!

Lepo bodte in se tipkamo!!!




_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 9:33:26   
pingo80
Kuku,

spet doma z morja. Sem iskala zdajle, kje piše rodili smo, pa deset strani nazaj sploh nism našla. Sm pa vmes zasledila, da je Sayuri dobila parček. Iskrene čestitke. Sm jo mela na sumu. Ko sm ležala pod dreveščki, sm se kr spaševala, katera je že rodila. Mal sem mela tud tebe na sumu Naty, pa vidim, da še pišeš.
Zdaj pa veselo na delo in mal površnega branja za nazaj - ma tam nekje od 70. strani naprej za brat. SPustiit pa ne morem tolk strani, pol sploh nism na tekočem.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 9:35:52   
sandra123
Jutro souser posted image , pošiljam vam sveže kuhano user posted image ...
Jezna sem ko user posted image , ker mi tale internet ni delal celo noč in do zdajleuser posted image user posted image user posted image , upam, da niste jezne name, ker vam nisem mogla prej posredovati novičk od Gajkeuser posted image

Drage sonosečke, sporočam vam, da je naša Gajka ponoči ob 2.36 uri postala mamica svojemu sinčku Roku, ki je dolg 52 cm in težak 3430g....Iskrene čestitke mamici in očku za malega korenjakauser posted image user posted image user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 15.7.2008 9:39:53 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 9:37:40   
matejchi
soncek 3, rumeni gre k zdravniku osebnemu, tako za evidenco so meni rekli, čeprav jaz ga imam kar doma, bel gre na CSD, le kopijo belega pa sem poslala k polam (dobiš jih na CSD) k delodajalcu, da nisem sama hodila v LJ. Potem pa izpolnjen obrazec (izpolniš ga ti, delodajalec TI SAMO PLAČE VPIŠE) neseš na CSD. Pa še prej se pozanimaj katere plače ti mora vpisat.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 9:47:48   
matejchi
Gajka čestitke, pravi dedec!

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 9:55:04   
tejkaz
Gajka, iskrene čestitke. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 10:02:08   
nell
Ooooo ... Gajka čestitke...prijetno cartanje vam želim.

_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 10:06:53   
tatly
ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj................GAJKAuser posted image
bravo-cestitam

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 10:08:17   
Arany
Gajka Iskrene čestitke ob rojstvu sina Roka, ki je res pravi korenjak user posted image ! Čestitke tudi novopečenemu očku !
Lepo se crkljajte !

Lana777 Lepo da si se zopet oglasila user posted image . Ne skrbi glede lege user posted image . Še vedno ima čas da se obrne na glavico. Držim pesti da se obrne čimprej user posted image . Kar pa se tiče ogleda CE porodnišnice, si je sama od blizu nisem ogledala, smo si pa ogledali diase vseh porodnih sob v materinski šoli. Se mi zdi čisto dovolj. Če bi si stvar ogledala bolj od blizu se bojim, da bi me lahko postalo poroda strah - zaenkrat sem pa še kar pogumna - vprašanje kako dolgo še user posted image .

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 10:16:19   
naty13
Gajka iskrene čestitke ob rojstvu sinčka Roka. Veliko lepih, veselih, igrivih, nagajivih, predvsem pa zdravih trenutkov v troje vam želim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 10:19:54   
naty13
Pingo80 lepo, da si še uživala zadnje trenutke v dvoje pod drevesi na plaži.user posted image user posted image user posted image user posted image   Sem se kar zrukala, ko si napisala, da si me imela na sumu.  Res sem se parkrat tako počutila kot da bo ravnokar treba it, ampak sem še vedno 2v1 in upam, da vsaj še en teden bom. user posted image

Lana tudi tebi user posted image user posted image user posted image user posted image  za prijeten dopust in počitek. Lepo, da si stala prijateljici ob strani. Sem pa kar z žalostjo brala tvoj post. Najprej prijateljica izgubi otročka, potem pa se še s partnerjem razideta. user posted image user posted image user posted image

Erin, kje siuser posted image  Delo imaš. Nov seznamček rabimo. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 10:24:43   
sandra123
Natyuser posted image , hvala ker si me pogrešalauser posted image , sicer sem bila pa od 6-ih zjutraj pokonci in sem vam želela takoj posredovati novičko, pa tale internet nekaj nagaja...včeraj zvečer mi je dragi kar svojega leptopa posodil in brezžično povezavo, da sem lahko javila, kako je z Gajko....zjutraj mi je pa prehitro pobegnil in vam nisem mogla javitiuser posted image ...
Tile naši avgustovčki so pa res pohiteli, kar naprej se dogaja, da kateri prehitiuser posted image user posted image user posted image ; jaz upam, da vsaj do petka zdržim, da vstopim v 36.teden, potem pa ne bo več panike, ker sta že dobro razvitauser posted image ...me pa ful matra...krči, otrdevanje trebuha, so že kar stalnica postali, sem se jih že navadila in zato ne delam panike...le kaj mi bo pkazal CTG v četrtekuser posted image

Andrejaborisuser posted image user posted image user posted image za izpit, pa saj bo šlouser posted image
Lana777, lepo, da si spet z nami, čuvaj se, veliko čvekaj, pa user posted image za tvojo prijateljico - upam, da bo čimprej ok....
ERIN....spet je bila akcija, tebe pa od nikoderuser posted image user posted image user posted image

Jaz pa Pablo pogrešam že 2 dni...mi je malo sumljivauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 15.7.2008 10:26:02 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 10:25:08   
naty13
Še 30 dni do PDP-ja. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 10:26:39   
naty13
Sandra kdaj so tebi rekli, da ti bodo naredili CRuser posted image  Ko dopolneš 37tuser posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
15.7.2008 10:39:33   
sandra123
Naty, vsakič mi rečejo drugačeuser posted image , naj bi v 37.tednu oz., če se kaj prehitro začne, bodo pa takoj ukrepaliuser posted image , tako, da samo čakam, kdaj me konkretno zagrabi...nočem pa pred 17.7.

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?