|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 16:06:18   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Aja pa denarja od paketa še vedno nisem dobila, tak da hmmm.... zgleda me bojo spustli, ker sem oddala junija pa 3.7. že odločbo dobla, samo dnarja ni od nikoder (še dobro da je bil r.d. vmes).



Če si oddala šele ta mesec, boš dobila okrog 15.8. nakazano. Ta mesec smo dobile tiste nakazano, ki smo oddale junija.


Ja ma sej je napisala, da je oddala junija? user posted image  Kaj zabušavajo? user posted image


Se opravičujem, sem narobe prebrala in mislila, da je 3.7. oddala.


Ja sej sm mogla tud jaz dvakrat prebrat, pa še poštudirat, kateri mesec je zdej, ker sem že toliko v avgustu, da me že čist meša. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 16:12:04   
Krysia
Pozdravljene

sem spet porabla veliko časa, da sem vas prebrala ... Mah, itak sem doma, pa se mi ne ljubi pospravljat, potem je pa čist vseeno, a ležim pa buljim v TV (kjer na vseh 150 programih itak ni nič pametnega) al pa RR berem - tukaj še vsaj kaj pametnega itzvem, pa še nasmejim se user posted image .

Anaya, meni se je zgodilo isto - so mi zagotovili, da če oddam junija, dobim denar juliija ... pa sem oddala vlogo 30.6., denarja pa še vedno ni ... razen če so CSD-ji v kakšnemm drugem časovnem pasu, pa so bili oni takrat že julija user posted image Ne vem ... no, saj bom počakala, ni panike, samo ne maram, da se tkole norca delajo iz nas ...

Erin pa miškolinček, da ne bosta na koncu obe brez tiste postle ostale ...Saj vesta ... kjer se prepirata 2 ... user posted image Mal heca mora bit, upam da se bosta lepo časovno uskladili, da ne bo problemov pa da ne bomo kje brali "pretep nosečnic v porodnišnici na JE" user posted image user posted image

Joj, ena je pisala (se opravičujem, ne vem, katera), da ji ljudje kar pomagajo (zlagat stvari v vrečko in podobno) - jaz glih nimam takih izkušenj. No, če dobro pomislim, se mi je zgodilo že vse mogoče - od tega, da me je ena prijazna gospa v trgovini spustila naprej, do tega, da so v čakalnici za laboratotij vsi študentje na sistematskem pregledu sedeli, pa noben ni niti pomislil, da bi slučajno vstal. Ampak men itak ni bil problem stat ... potem je prišel iz laboratorija en "medicinski brat" in jih je tko "prijazno" okregal, pa so pa vsi vstali, pa sva se še z eno user posted image usedli, pol pa se pa noben ni upal zraven usest, da jih ne bi spet slišali ... Bogi študentje, pa sploh niso bli nič krivi - če bi se slabo počutila, bi že rekla kakšnemu, ča lahko dobim mal (no, velik user posted image ) prostora ....

Eh, pa sem se spet razpisala, pa sem vas hotela samo mal pozdravit.

Grem gledat, kaj imamo v hladilniku ... user posted image Kaj hočemo - lakota je huda stvar ... user posted image

Lepo se imejte pa se tipkamo ...

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 16:17:05   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

Erin pa miškolinček, da ne bosta na koncu obe brez tiste postle ostale ...Saj vesta ... kjer se prepirata 2 ... user posted image Mal heca mora bit, upam da se bosta lepo časovno uskladili, da ne bo problemov pa da ne bomo kje brali "pretep nosečnic v porodnišnici na JE" user posted image user posted image


Ah, ni panike,to se midve z Erin sam mal hecava. A ne Erin,ker na koncu nama bo tako vseeno kje bova ležali, samo da bova hitro predvsem pa čim lažje tudi končali.user posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 16:33:40   
andrejaboris
Pa kaj si hecn 2 urci me ni in skoro3 strani! SE vidiuser posted image user posted image da smo vse doma!

Nyna si se le oglasla! SEm misla, da že cartaš!!!

Sayuri kak fajn da sta Zara in Lovro pridna in da nimata kakih krčev! Ti tut počivaj! Jaz tut komaj čakam, da ne bo več trebuha! Vsaj tako trdega ne!user posted image user posted image user posted image

Jaz tut ne vem, če sem kaj odprta, in bom zvedla verjetno ko bom šla rodit! Zdaj imam samo še CTG je v porodnišnici in ne vem kaj še oni pregledajo! Ne se sekirat boote že pravočasno zvedle, če ste odprte al ne! Manj sekiranja bolše je!

Grem malo počivat do obiskov!


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 16:39:29   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

Erin pa miškolinček, da ne bosta na koncu obe brez tiste postle ostale ...Saj vesta ... kjer se prepirata 2 ... user posted image Mal heca mora bit, upam da se bosta lepo časovno uskladili, da ne bo problemov pa da ne bomo kje brali "pretep nosečnic v porodnišnici na JE" user posted image user posted image


Ah, ni panike,to se midve z Erin sam mal hecava. A ne Erin,ker na koncu nama bo tako vseeno kje bova ležali, samo da bova hitro predvsem pa čim lažje tudi končali.user posted image


Točno takouser posted image

Samo bi bilo pa vseeno fajn lih modro mizo dobit...zakaj  user posted image so samo eno kupili, da ima tista druga revca potem občutek da je kaj manj itd. Ma bi morali kar obe modri imet. Navsezadnje pa..važno je da bo čimhitrejši in čimmanj boleč porod pa zdrava štruca v naših rokah...

Aja pa še nekaj sem hotela povedatuser posted image ... celo nosečnost sem se pazila kaj jem in so kg kar šibali name..no zadnji teden sem pa prvikrat imela napad lakote in sem samo cuker jedla in vse pojedla kar sem videla..no sedaj se nisem zredila niti za gram... bom probala jaz tako potem hujšat, več ko pojem, lažja semuser posted image , ko se pazim pa izločujem sol, sladkarije pa po 4 kg na mesec dobim..pišuka, kje je kle logika?user posted image user posted image

sayuriiiiiiiiiiiiiiiii - kolk te je lepo brat pa user posted image user posted image user posted image da se imate tako fajn!


< Sporočilo je popravil Erin -- 24.7.2008 16:41:27 >

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 17:14:35   
naty13
Erin jaz sem tudi pri Nejcu v zadnjih treh tednih izgubila eno kilo, pa sem jedla tako kot običajno ali pa še več, ker pol se ne morš pregrešit ko dojiš (beri prvi mesec). user posted image  Tudi meni ni bilo logično, ampak nič zato, se nisem nič sekirala, da je šla kilca dol. user posted image  BTW v KR je pa zelene barve luksuzna postla v P. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 17:25:19   
Tamy30
Ojla babikeuser posted image  mam se samo 20 dni do PDP-jauser posted image  kak se to lepo slisiuser posted image

Danes sem si zacela po malem pripravljati torbo za v porodnisnico, ce me slucajno preseneti. Ponoci sem ful tezko spala, sem razmisljala ce imam prave popadke ali ne, glede na to kako me je bolelo v krizu. So pa bili res podobni menstrualnim krcem. Sej je ze dolgo od zadnje menstruacije, zato pa ravno.user posted image
Zdaj se pa res vidi da nas je vecina ze na porodniski, ker v enem dnevu napisete skoraj 10 strani. Dobre ste, ni kajuser posted image

In moji komentarcki:
anita goitan moj trebuscek meri 119 cmuser posted image
Maja T. mi je po prebranem malce lazje, ko si tako nazirno opisala poroduser posted image  
*zvezdica* hehe jaz tudi si ful tezko strizem nohte na nogah. Se dobro da imam ful vredi sestricno , ki to opravi namesto mene. Hvala Kajauser posted image

Glede strij, ki ste pisale: hm, poznam punce ki celo nosecnost niso imele niti ene, potem pa so jih na porodu ful dobile. Baje da od pritiskanja, oz. od tega ko se je babica ulegla na trebuh. Kakor kateri,odvisno od koze. Jaz si ze celo nosecnost mazem z mandljevim oljem, pa jih se nimam, lahko pa da jih bom dobila ob porodu. Sicer pa jih imam ze na ritki, pa ne od nosecnosti, ampak pred leti ko sem hujsalauser posted image

andrejaboris ja v ponedeljek imam pregled, samo v 1. nadstropju, ker imam CTG in UZ, in sicer ob 10.20. No bom bla vsekakor prej tam, da ne bom rabla tako dolgo cakat da bom prisla na vrsto. Ce te vidim, te bom ziher pocukalauser posted image

Zelim vam se lep dan pa ne prevec mrzel. Soncek kje se skrivasuser posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 17:55:37   
Muklla
No, stanje pri meni je nespremenjeno. Danes sem šla na malo daljši sprehod, če bo kej pomagalo. Noče ven. Se je pa kar umirila. Samo kobaca se. Mogoče bo pa hotla vn v nedeljo, 27. 7., ko imam rojstni dan - ijeee.

Zdejle sem razmišljala. Kdaj izbereš pediatra? A to greš po rojstvu v zdravstveni dom, pa se pri enem pofočkaf al kako je s tem? O mama mija, če je prvič, je pa res vse tako čudno. Včas se počutim zlo čudn, ampak do sedaj se z določenimi stvarmi sploh nisem ukvarjala.

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 18:00:55   
buhtlčk
Miškolinček moj dragi prav, da bomo drug tedn rodil, k on je že dost dolg čaku user posted image , tko da pa skor da se bomo vidle, če mu rata tole napovedovanje. Men je vseen kero pojstlo mam.

Ah, zjle sem skor tri ure spala. A še kera tolk spi? Jst ponoč normalno (dobr, ene dvakrat na wc), pol pa še vsaj 2 uri čez dan.

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 18:16:11   
anaya
miškolinček: hvala za pojasnilo o čaju.... se mi je zdelo da ne morem tako hudo mimo spraševat... ni ti pa treba poročat če ga imajo v Škofji Loki ker sem z Mb in mi ni tja hodit po čaj.... mamo pa menda eno "zvarnico" ( lahko da tut več) tu v Mb...

Glede "vstajanja" in odstopanja prostora nosečnicam, pa prisežem da se meni še nikol ni zgodilo da bi me kdo kako drugače tretmiral.... oz. bi mi kje kaj odstopil (hvala bogu ni blo potrebe), razen moj mi je zadnič reko ko sta bla 2 stola mi pa smo bli trije ( jaz, moj pa moja mama), ko sma se midva z mojim vsedla, če se ne mislim vstat pa mami plac dat???? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bolj debelo ga še nikol nisem pogledala mendauser posted image , pa je blo dovolj, da je uvidel, da bi blo dobro če bi on vstal....

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 18:18:05   
anaya
jaj, nisem se še pohvalila da mamo novi stari avto.....user posted image user posted image user posted image  Smo si družinski avto omislili ( megane karavan) ker prej sma mela corsico.....jupiiiuser posted image user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 18:22:12   
anita goitan
anaya glede malinovega čaja-sem bila danes v lekarni pa vprašala, sem ji je lekarnarca mal posmejala in potem je rekla naj počakam, da pokliče kolegico ki je ginek.v LJ porodnišnici, tud ona rekla da je to BV, ne škoduje če se ga pije, vendar ni znastveno podprto da to deluje, sploh ne.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 18:24:26   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Anita pri nas tudi že cel dan piha veter. A v Kamniku neuser posted image




Naty ma sej piha, sam jaz sem navajena vipavske burje, 160km na uro in večuser posted image , ne resno, zato se men ne zdi nič takega če je mal sapice.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 18:29:32   
pingo80
Nell - hvala za pojasnilo glede bane. Sm bla res prepričana, da se da tist pleksi opret.

Tejkaz, buhtlčk - je dans tud pr men tak čudn zaspan dan. Mogoče zato, ker sem mogla tolk zgodaj vstat zarad zobarja. Sem tud prej remuckala ene tri urce, če ne še kakšno minutko več. Če pa tko paše.user posted image

Sayuri - pridna sta tale tvoja dva škratka, da se maš čas oglašat tule gor. Ni kaj.
Maja T. - lepo, da se vajina princeska pino redi. Vsaj ena skrb manj. user posted image

Anaya - user posted image  za novi stari avto.

Zdaj grem pa mal na sprehod, da se zbrihtam. Sem še vedno kot cota.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 18:33:07   
bambi14
Še enkrat me zanima kje se kupi čaj iz malininih listov? (v lekarni spet ni nič vedla o tem- pa nisem bla v isti lekarni kot za tampone, zgleda da res tumasto sprašujem).

...no torej ta stvar se kupi v kaki specializirani trgovini,....ko majo npr. zdravo prehrano in bio stvari. Je pa od FLORE.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 18:39:53   
Krysia
Muklla, pediatra izbereš po porodu. Pokličeš v ZD (prej se pozanimaš pri kolegicah, kateri so OK in kateri ne), poveš da si rodila in vprašaš, če te vzamejo - no, vsaj meni so tako razložili ... Drugač pa .. načeloma lahko pokličeš tudi prej (pred porodom), sam ne vem, men so rekli, da je čisto dost zgodaj, ko prideš iz P. Je pa res, da je to fajn čimprej zrihtat, če bi slučajno user posted image zbolel, da ga veš kam peljat .... Mah, se delam pametna ... Veš, zame je tud prvič, sam sem se glih zadnjič o tem z eno kolegico pogovarjala, ko ima 6 mesecev starega user posted image ...

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 18:47:09   
anaya
bambi14: daj povej ko boš spet na delu v kateri lekarni delaš, bom jaz samo tja hodla, ker v ostalih me samo čudno pogledajo, pa nič ne rečejo kot da sem z lune priletelauser posted image user posted image user posted image user posted image .Ko že za tampone si ti takoj vedla kaj mislim, ona pa samo: "kaj prvič slišim....."

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 18:52:47   
Vilika
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Ah, zjle sem skor tri ure spala. A še kera tolk spi? Jst ponoč normalno (dobr, ene dvakrat na wc), pol pa še vsaj 2 uri čez dan.



Jst sm tud nenormalno zaspana zadnji teden. Sem drugače striktno proti popoldanskemu spanju. Zdaj pa kar 2 ali 3 ure vsak dan pa potem še celo noč, od nekje 23 do 9ih zjutri. Vstanem pa 3-4x za WC. Pa še čez dan nisem neki pru produktivna.. user posted image ..

IZVIRNO SPOROČILO: Muklla

No, stanje pri meni je nespremenjeno. Danes sem šla na malo daljši sprehod, če bo kej pomagalo. Noče ven. Se je pa kar umirila. Samo kobaca se. Mogoče bo pa hotla vn v nedeljo, 27. 7., ko imam rojstni dan - ijeee.



Moj user posted image ima tud v nedeljo RD, pa bi blo fajn takrat rodit, sam pr men ni absolutno še nobenih znakov user posted image , tko da nč ne bo.


Glede datumov je men itak že od začetka všeč 08.08.08, pa 10.8, pa potem moj PDP 18.8 in nazadnje še 20.08.2008, upam da padem na katerega od teh...

Maja T. - hvala za porodno zgodbo, zate da si se tako lepo rešila. Ko bi vse imele tako nekompliciran porod bi blo krasno. In user posted image za vajino user posted image , ki pridno papa.


Sayuri tvoji sončki so pa res pridkani, da ti dajo malo svobode in nas lahko prideš pozdravit user posted image . Glede dnevnika - prav takšnega mi je mai kupila ko je izvedela da bom imeli dojenčka....

Frizurca na spodnjem štuku - nazadnje sem si jo komaj nekako uredila pred 3mi tedni, potem pa ni šlo več. Tako se bom kar prepustila strokovnjakom v P. Lubi bi mi sicer z veseljem uredil zadeve, pa meni nekako ni do tega da bi s škarjami tam šaril, po moje bi se režala in cvilila zraven... user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 19:04:43   
anita goitan
se jutri beremo, grem čitat še mal Obraze na terasouser posted image , lepo se imejte, miren večer, lep in miren spanec, čao

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 19:29:49   
sandra123
Lep pozdravček....jaz že cel dan poležavam...no, skoraj imam blazino pod ritjouser posted image ...me ful zdelujejo tile krči danes...upam, da se ne bo kaj konkretnega razvilo iz tegauser posted image ...jutri imam itak pregled, pa bom prosila G naj še malo pogleda moj MV, ker mi je tole že malo sumljivouser posted image ...mala dva pa se tako guzita notri, da me že cel trebuh boli...vsak na eni strani tišči kolenčka venuser posted image , totalna akcija, vam povemuser posted image .
Ne vem, a me malo nervoza daje al kajuser posted image ...pogrešam svojo princesko, ki je že na morju, verjetno je šla hitro malo počofotat v morje, ker si je tako želela že zjutraj, ko so se odpravljali na potuser posted image ...je pa tako samozavestna, da sem ostala brez besed, šokirana, ko sva govorili po telefonuuser posted image ...ja, kaj čmo, otroci odraščajo, prehitevajo v razvoju...včasih se obnaša kot kakšna najstnicauser posted image user posted image user posted image ...pa mi reče danes naša pupa, da naj slučajno ne rodim danes, jutri ali pa konec tedna, ker ona že ne misli zaradi user posted image user posted image domov z morja hodituser posted image user posted image user posted image ... ja nič mi ni blo jasno, res neuser posted image ...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 19:51:52   
sandra123
Ja jaz pa danes Zojo Mišo pogrešamuser posted image ...nič se ni javila....
Anaya user posted image user posted image user posted image user posted image za nov avto user posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 24.7.2008 19:52:44 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 20:25:43   
ANA_P
oj,
sem vas na hitro še zdaj preletela, sploh ne folgam. Ja, spet sem bila v šopinguuser posted image user posted image user posted image , kupiti sem mogla dve koci v isti barvi kot je sedežna, ker sva si zraven nove svetle sedežne kupila tudi pametuser posted image . V trgovini je bila tako lepa, pa doma je tudi tak lepa, ampak en čas nisva vedela, če se naj sploh sedeva na njo ali jo naj samo gledava.user posted image user posted image user posted image  Sem zdaj privlekla domov koce v isti barvi pa imava zadevo rešeno. Aja pa za našega user posted image  sem še kupila eno jopčkouser posted image . Zdaj pa bo dovolj počasi s tem zapravljanjem, 'ojri' samo puhtijo iz računov.
Aja, pa na kosilo sem še šla k našim, njam njami, filano papriko sta delala, pa smo vsi leteli domov jestuser posted image user posted image user posted image  ( jaz, brat in svakinja ), tak smo kot piranhe, ko se nekaj takega doma pri naših dveh kuha. Moj pa je šel na Bled, na neko izobraževanje, sem jaz zato več pojedlauser posted image user posted image user posted image .
Drugače se počutim vredu, sicer sem imela neke bolečine danes v križu in vse mi dol pritiska, tak da me kar peče na čase. Danes so se mi pojavili spet menstrualni krči ampak mislim da še bom kar en čas 2v1. Čeprav vsi pravijo in celo stavijo kdaj grem roditi. Če bo imel ati prav grem ta tedenuser posted image , če bo imela mami prav grem od 28.-31., če bodo imele nekatere kolegice prav pa grem 1. ali 2.8.. Jaz pa rok 10.8.. Ne vem zakaj vsi mislijo, da bom šla prej, aja mogoče sodeč po mojem trebuhuuser posted image user posted image user posted image , ki je taki da me res vsi sprašuejjo, če nosim dva, tisi ki pa vedo da nosim enega, pa delajo samo JOOOOOOOOJJJ. Ja, piz.. kaj si naj naredim, če imam taki veliki trebuh, saj si ga nisem sama napumpalauser posted image

Frizura spodaj, zgoraj sem zdaj porihtana, bila pri frizerju v ponedeljek, spodaj pa se bom jutri, pa depilacija nog  pride jutri, pa nohti tudi. Da bom urejena, če gremuser posted image  res prej. Zdaj bom bolj pogosto urejala frizuro spodaj, da ne pridem tja, pa bodo prvo pol ure iskali skozi džunglo, kje je luknja, da vidijo če sem kaj odprtauser posted image user posted image user posted image user posted image  

Obračanje in vstajanje iz postelje , jaz sem kot kit. Za obračanje porabim toliko časa, te pa se morem obrniti vedno večkrat , ker me bolijo kolki na strani, te pa primem toti trebuh z eno roko, noge pokrčim in jih držim skupaj ker imam med njimi pojšter, z drugo roko pa si pomagam, da se obrnem. Te ko sem enrkat na hrbtu, še enkrat zberem moči in se prekotalim na drugo stran, spet primem trebuh iz druge strani, narihtam pojšter in si odahnem, te pa ugotovim, da me lulatuser posted image . Te pa se še enkrat obrnem po tem postopku, podpolcam z eno roko moje veliko truplo, z drugo si primem trebuh, te pa na horuk, pa nekak sedim. A na WC zdaj hodim tudi do 5x na noč. V galvnem vse je en velik podvig. Tak da po eni strani že komaj čakam, da rodim.

Rubrika podarim: celulit na nogah, celulit na riti, strije po trebuhu in za piko na i še en majhen hemeroiduser posted image user posted image user posted image

tatly, kak je bilo danes?

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 20:35:03   
ANA_P
evo pa še moj trebuhhhhhhhhhhhhhh
user posted image

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 20:35:39   
ANA_P
jooooooooooooooooooooj, kaj sem naredila, celi svoj obraz gorrrrrrr.

pomagajte!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 20:37:48   
ANA_P
babe kaj naj naredim, ne more cela vesoljna SLO gledat mojega obrazauser posted image user posted image user posted image user posted image  pa trebuhu

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?