|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:21:09   
sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Imaš pa podobne datume kot jaz v mislih: 27.7.,28.7. in 8.8.. Najbolj mi je pa 28.7. všeč.

Naty in Erin ...smo že tri na istem glede datumov user posted image , sicer je meni tudi najbolj všeč 27.7. in 28.7. - rojstni dan moje sestre user posted image , drugače pa 4.8. tudi pride fajn, ker bi imeli mi potem rojstne dneve na 3, 4, 5 in 6. v mesecu user posted image - to bi bilo zanimivo user posted image


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:22:17   
nell
Dobro jutro bejbike!

Js se kr nekam ne morem k seb spravit...sem spala k user posted image , pa še kr bi spala.

Pingo80 - tisti pleksi del pri bani, se ne da nič odpred, da bi lažje notr zlezel...to je sam šminka za bano, drgač jo morš še zmer prestopit. Tud js že zdej rabim kazga pomagača, al pa oporo...zato sm js bolj v tušeka zalubljena zdejle. drugač pa nič vode ne spušča tist pleksi.

Naty - js mam pa za danes polno planov kaj bi delala, med drugim moram tud v trgovino, da ne bo moj gegnil, ko pride iz službe domov...sam zdej še voljo nekje iščem in me resno zanima kje jo bom našla. Sem tok lena, da nisem za nikamor.

Sandra - tebe pa kr velikrat ponoč zagrab kaka žurka, se mi kr smiliš...ti bi zdej prvošča mal več spanja.
Tinco si pa kr na luštn poslala...res bo dodobra izkoristila tele počitnice..

Mam pa js tud jutri pregled in tud upam na kak UZ in CTG, bomo vidli kako se bo G odločla. Drugače sem pa js z mojim malim pakt sklenla, da grem 10.08. rodit, ker grem še 09.08. na poroko...bova z mojim tok plesala, da me bodo lahk kr direkt peljaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

MATEJKA_ - te čist razumem glede širokega previjanja... men tud ne da miru, sva pa lih pri previjanju manjkala v MŠ. Js kako uno standard metodo naših mam še vem, kej več pa ne. Pa sej mi bodo že pokazal...sej se noben ni pameten rodil, a ne.

Punce hvala za pohvale glede kopalnice...mi je kr rita zrasla. Zdej k je vse tipi topi, sem tud vso sekirancijo zarad kopalnice počasi začela pozabljatuser posted image .

Erin - tole je pa še mene kr v trebuhu stisnalo...drug teden bi že mogla it... torej je naš čas zdej konkretno napočil. Pišuka, je hitro minilo teh 9 mesecev...se spomnim, ko smo tule gor trepetale v tistih prvih tednih...kr ne morem verjet.

Ni js moram dvihnat svojo leno rito in kej nardit, če ne druzga vsaj cote dat prat, da bo moj nau nag rabu jutri v službo. Pa nekje voljo dobit, da jo mahnem v trgovino po nujne stvari.




_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:22:32   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jutro

Danes sem pa čisto povožena. Spala sem super, ne vem ali me je to izmučilo ali kaj. Čist sem brez energije. Bedim že dve uri pa nisem naredila čisto nič. Bom šla na sprehod, da bo kaj bolje.

Naty, hvala včeraj za prijeten klepet. Pa še kdaj.



Tejka potem pa hitro user posted image  spit, pa bo. Se je meni tudi že večkrat zgodilo, da sem bila povožena po super noči. Kavica mi je pa pomagala. user posted image  Pa kaj boš delala, če imaš pa vse pospravljeno. user posted image

Za kavico pa ni problema. Bomo kmal vozičkal,pa bo kakšen čvek in kavica padel. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:27:33   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Erin, malo user posted image , pa bo takoj kaj konkretnega začelo dogajat user posted image user posted image user posted image ...No, pri meni je to palilo prvič....mi je naslednje jutro voda odteklauser posted image user posted image user posted image


aneda da bi blo treba maluser posted image user posted image user posted image Nisva že od februarjauser posted image user posted image user posted image prej nisva upala ker je vsakih prišlo do krvavitve ali bolečin sedaj pa ne ker sem imela vnetje... ampak ga bom še enkrat naskočila do poroda, majke mi pa če me potem takoj v P odpeljejouser posted image user posted image user posted image ...hmmm jutri je lep dan...jutri bomo!user posted image user posted image
naty - pri tebi pa res samo čakam da te zvije, ker si PREVEČ pridnauser posted image user posted image A si na počivanje pozabila a? Lumpa...sej vem zakaj...da me boš prehitela ane?user posted image user posted image user posted image Hec...

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:29:00   
LinaK
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Glede na vaše mere, je moj pravi težkokategornik. Pri 34t je tehtal 2300 g.

LinaK, kako si pa zadovoljna z dr.Jurcem?


Bog ve koliko je moj tehtal v user posted image 34t? Glede na to kakšna je ratlika v velikosti trebuha v treh tednih bi rekla, da se je fulll poredu!user posted image user posted image user posted image user posted image

Z dr. Jurcatom sm jes zaenkrat ful zadovolna. Njegov pristo mi je ful všeč! Bomo vidl kako bi zdej v finišu! Rada bi da bo v službi ko bo treba rodit!user posted image

Kako pa si ti zadovolna z njim?


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:29:50   
tejkaz
Anaya, vse najboljše malo z zamudo. user posted image

O strijah ne bi user posted image user posted image

Zoja Miša, kakšen internet imaš to?

Matejchi, kako si spala user posted image

Matejka
_ vizualnih navodil za široko povijanje nimam. Če se ne motim je ena enkrat pokazala eno spleno stran kjer so filmčki kako se previja, dviguje,.. samo se pozabila katera in katero stran.

Erin super za pregled. Se pa dobro držiš, glede na to, da si bila že v bolnici in krvavela. 39t je dolga doba.

Naty, nimam ravno pospravljeno. Včeraj popoldan je bila Eva doma, zvečer se mi pa ni dalo za njo pospravljati. Pa še ogromno polnih škatel je v kleti in bi jih bilo treba  razpakirati. 

Pa še glede datumov. Meni je full všeč 11.8., sicer res nimam pojma zakaj, nekot mi že od začetka diši ta datum.

Zdaj moram pa res nekaj močnega spit


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:32:02   
Erin
Da vas pomirim...gin mi je to kar tako rekla, zraven pa še dodala da me lahko že prej zvije ina zaželela v tem primeru: Srečno.user posted image
Je pa res da bom potem hodila na CTG-je v P na Jesenice, tam pa menda amnio sploh ne delajo tako da ne vem na podlagi čeda ti potem sprožijo porod če nima popadkov in še nisi toliko čez PDP... No bomo videli, ampak na silo me pa ne bodo noter obdržal, še posebej če mi datuma ne bo všečuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:32:36   
sandra123
Nell, najina user posted image pa kar nikakor ne pride na program, kajuser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Ja, saj Tina rabi malo razvedrila...jaz sem kot en nasedli kit, je še na sprehod ne morem več peljat...mi mala dva tako pritiskata dol, da sem po 15-ih minutah sprehoda čist aut in komaj čakam, da se nekam zasidramuser posted image user posted image user posted image ...No, danes me pa spet čakajo srajce od dragega...sem trmasta in nočem, da mi kdo drug lika njegove srajce, čeprav mi soseda velikokrat pride pomagat malo polikat cotke - nimam nikogar drugega, pa se je ona ponudila za pomočuser posted image ...je res žalostno, ko nimaš nikogar, ki bi tivskočil, ko ne zmoreš....saj dragi si tudi zlika kakšno srajco, ampak jih pa potem še kar nekaj ostane na stojalu, jaz pa to sovražim user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:33:44   
tejkaz
LinaK, jaz sem tudi zelo zadovoljna z njim. Jaz sicer ne hodim k njemu v Trbovlje ampak v Medvode. Pa tudi rodit ne grem k njemu. Poznam nekaj punc, ki niso zadovoljne z njim. Jaz pa sem. Res je, da imam v redu zdravo nosečnost in sem vedno pri njemu samo dve minutki. Toliko da na tist koledar pogleda koliko smo noseči (vedno se zmoti), me na hitro vaginalno pogleda , napiše da je vse bp in grem. Ne vem pa kako bi bilo, če bi imela kakšne probleme. Se mi pa zadnje čase vedno bolj utrujen zdi. Očitno ga je začela relacija Trbovlje-Medvode dajat. user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:33:50   
ANA_P
komaj sem vse prebrala za dva dni nazaj......... sem želela še kaj pokomentirati, pa me zdaj že čas preganja, letim v mesto še po nekih nakupih.
Na hitro: cebrcauser posted image user posted image user posted image user posted image  za Ivana!!!!!!!!!
              anaya, malo pozno ampak vseeno vse naj naj

Zdaj pa letim.
BTW tudi mi imamo kamelje ustniceuser posted image user posted image user posted image , ste prave faceuser posted image user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:35:54   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Erin super za pregled. Se pa dobro držiš, glede na to, da si bila že v bolnici in krvavela. 39t je dolga doba.



Hvala. Veš da sem istega mnenja... sem res mislila da bomo glede na to da smo tako "izmučili" maternico kaj prej ujčkal...pa nič ne kažeuser posted image No ko bo, pa itak sporočim...

Pa eno močno kavico si skuhaj..jaz sem si očitno prešvoh saj mi glavo vedno bližje k tipkovnici nese...

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:39:15   
Erin
Gorenjke povejte - greste jutri in v soboto kaj na Blejsko noč?
Mene tako mika samo je user posted image ko ni ničesar frej za sedet pa če me zvije ne bom eno uro z Bleda prišla...user posted image

Mi bo kar hudo ko bom pokanje slišala do Rad. videla pa nič...user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:39:33   
LinaK
tejkaz res zgelda vedno bolj utrujen. Sej je cele dneve v Trbovljah! Mam znanko,ki ima težave in isto hodi k njemu in ima zadevo dobro pod kontrolo. Tud jes sm mela neke težave pa sva jih uspešno rešla.
Mogoče bo pa zdej k rožca k pride iz dopusta?user posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 10:54:15   
buhtlčk
da se pofočkam še jst...

za široko povijanje, če kej pomaga tole http://otrocarije.blogspot.com/2008/05/previjalna-plenica-in-iroko-previjanje.html

jst nimam pojma, kako mi bo na splošno previjanje šlo, k sm bl brez ročnih spretnosti, tko da res res upam, da širokega ne bomo jemal

zj se grem pa mazat, da obdržim število strij na nič

nč se mi ne da dons....

(odgovor članu LinaK)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 11:05:06   
andrejaboris
Ej babike ste face!

Erin jaz tut vzamem še danes zadnjo vaginaleto canesten in čez kaka dva dni  bom probala it še v akcijo!user posted image user posted image Pri Lanu sma še dva dni pred rokom, pa sem rodila 4 dni čez rok, tak da mi glih ni pospešlo!

Datumi: Meni pa je všeč 20.08.2008, al pa 22.08.2008, ker je Lan tut 22. rojen. Če pa bi blo kaj prej pa mi je tut lep datum 08.08.08. Pri Lanu sem imela neko slutnjo da bo 22.11. rojen in je bil res!

MI pa danes dobimo obisk - moji sestrični z dragima. M i vsi rečejo, da me še hočejo prej videt, preden grem, da vidijo kak sem okrogla!!!user posted image user posted image user posted image

Pa kaj je s tem vremenom??? MOgla bi še prebarvat kuhinjo in hodnik, pa nama vreme ni naklonjeno! Da bi jaz vsaj z Lanom lahko šla ven malo!

Tejkaz in kak ste se navadli na nov dom??








_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu LinaK)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 11:07:24   
bambi14
oj,
hvala za kofeto,..jo prav rabim.
Danes mi je uspelo spat do 9, ker delavci niso začeli rogovilit po prizidku. Včeraj so nama vlili stopnice in se morajo danes sušit- jessss malo še pa bova imela zase vhod v stanovanje- komaj čakam pa čeprav imam zlato taščo in tasta.user posted image user posted image user posted image

Sem prava odvisnica od RR,....morem it še kaj nardit, zato baj baj........
Aja- full dobra kopalnica,....morem jaz dat svojo gor, ki je zelo pisana.user posted image

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 11:16:47   
tatly
ola dobro jutro se od mene en kapucinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image malo pozno....sem se komaj pred pol ure zbudla se vidi da je tako kislo vreme da bi lahko celi dan spala....bogve klko ma mojauser posted image kg ker mi je prvic in zadnjic povedal na 3dv 24 tednu sem takrat bla se mi zdiuser posted image .ce ze gdaj bi rade rodile----jaz mam full zeljo 13.8 na svoj roj.dan te bi dobla najlepse darilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 11:22:38   
Arany
cebrca  ČESTITKE !!! user posted image user posted image user posted image

vse novopečene mamice   Imate krasne otročke ! user posted image user posted image user posted image Lepo je slišat, da ste vsi zdravi in se dobro počutite. Pa hvala za vaše porodne izkušnje!

Sandra  Ti se pa res dobro držiš glede na to da nosiš user posted image user posted image user posted image Upam da ti uspe zdržati brez problemov 3 v 1 vsaj še toliko časa, da se tvoja Tina vrne z morja. user posted image

Naty Čestitke za zadnji izpit in dopolnjen 37.teden user posted image . Tudi jaz si želim, da bi imela tudi uradno donošenčka.


Nell  Super kopalnica user posted image


Anita  Si mi napravila lušte s tistim receptom za kvazi tiramisu, ker tudi jaz obožujem višnje in skuto. Ah kaj se delam fino - vse sladice obožujem user posted image   - še preveč user posted image . Zdaj se pa odločam ali naj pecivo napravim ali se raje vzdržim in mogoče s tem pridobim kakšno kilco manj user posted image .


PABLO
  Kako napreduje prenova? Zgleda da si se kar odločila da ne greš prej rodit dokler ne bo vse prenovljeno in pripravljeno user posted image


Kaja02, Muklla   Upam da bosta kmalu cartali user posted image user posted image user posted image


Lana Kako napreduje poslikava stene? Nam boš privoščila kako fotko svoje umetnine user posted image ? Pa upam da je prst bolje user posted image . Glede lege user posted image se pa ne preveč obremenjevat, user posted image   ima še vedno čas da se obrne pravilno. Je pred nekaj dnevi rodila znanka, ki so ji tudi napovedovali CR zaradi maternične vstave, pa se je njen user posted image le nekaj dni pred porodom obrnil na glavico in je rodila naravno. In to ni edini primer, zato le pogumno user posted image user posted image user posted image .



No da še malo o sebi napišem. V ponedeljek sem imela GP. Vse je bilo vredu, le v urinu so bili prisotni proteini, zato sem morala danes ponovno oddati urin in je bil le-ta tokrat bp user posted image . Kilogramčki še kar naraščajo, čeprav naj zdaj ne bi več user posted image - torej še +1 kg. Sicer pa je user posted image na glavici, ampak baje še vedno nima prave lege za porod (z obrazkom je obrnjen naprej - proti trebuhu). Mi je pa ginekologinja na mojo željo vzela tudi bris za streptokok B in je le-ta negativen user posted image . Naslednji ponedeljek (28.7.) ko bom dopolnila 37. tednov imam prvi CTG.

Me je pa zadnje dni napadlo gnezdenje. Pa sem že mislila da bo mene obšlo user posted image - upam da napad ne mine še vsaj toliko časa, da bo večina stvari, ki sem si jih zadala urediti še pred rojstvom, poštimanih user posted image .

< Sporočilo je popravil Arany -- 24.7.2008 11:24:43 >

(odgovor članu LinaK)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 11:27:15   
andrejaboris
Tamy sem vidla da imaš tut v ponedeljek 28.7 pregled! Imaš v porodnišnici?
Te me rukni da malo počvekama! Če bo taka gužva kot prejšnji teden, pol se bomo načakali.

Tatly to bi blo pa najlepše rojstnodnevno darilo!!!

Bambi lepa kombinacija imen!user posted image user posted image user posted image za svoj vhod!!!




_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 11:28:14   
Maja T.
Hallo!

Erin te je pa G. dala kar pod pritisk, ko ti reče, drug teden pa boste rodili user posted image user posted image user posted image .

Tiste, ki boste morale široko povijat, vse ti pokažejo, tako da ni treba biti v strahu.

Nell fenomenalna kopalnica user posted image user posted image user posted image

Bambi user posted image user posted image user posted image za stopnice.

Mi smo pa včeraj imeli pregled in se je naša preveč zredila user posted image user posted image user posted image , je rekla, da jo naj zdaj hranim na 3 ure, ampak kaj naj, če je taki požerušček, sem tako vesela, da tako lepo napreduje.






_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 11:31:16   
tejkaz
Andrejaboris, hvala, kar dobro smo se navadili. Eva sicer malo manj, kar nekajkrat reče, da bi rada šla domov. Spi pa dobro tukaj. Vsaj to.

Erin, ta vikend je tudi Kranjska noč in nek cirkus. Mi bomo šli malo to pogledati. Na Bled pa ne bomo hodili.

LinaK, v Medvodah je Jurca ponedeljke, srede in petke od 14.00 do 20.00. Pride pa iz Trbovelj, sklepam da te tri dni dela po cele dneve. V ponedeljek imam pregled in ctg. Upam da bo spočit user posted image

Tatly, nič se sekirat, če ne veš koliko tehta tvoja malčica. Trebušče raste, torej nimaš razloga za skrb. In držim pesti za 13.8.




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 11:46:39   
betty
Erin - res si zlata, ko takole urejas nas seznam. kaj bomo pa potem, ko bos odsla v rim??

Cestitke vsem,ki ste v zadnjih dneh zagledale svojega otrocicka in ga pocrkljale!!! user posted image  tudi jaz komaj cakam, da ga vidim!!! ce pomislim na prvi stik ... kr jokat zacnem... kako bo lustkan :)

skratka - danes je prav lep dan, pa se tasca mi je sla na dopust. sedaj sem jaz sefica :) hahaha. sej ni tko hudo, ampak res pase ce si sam v hisi.

lp vsem

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 11:49:30   
lana777
Hojla,

čvekice, spet porabla pol ure, da sm prebrala za en dan,
k sm si privočila celodnevno nakupovanje za našo user posted image  ... Zdej pa
mam v bistvu v grobem vse in morm
sam dokončat steno, da lahko potem sestaviva ...

Arany - seveda bom pripopala potem kako fotko, ampak, k bom konc.
MajaT - hvala za opisano porodno zgodbo user posted image

Cebrca - iskrene čestitke za Ivanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede obračanjauser posted image  in CR - bom več vedla v ponedeljek, k grem h G,
pa prvč na ctg ...

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 11:51:31   
anita goitan
ojla čveke, me dve urci ni blo ste kar pridno se natipkale, pravilno!

Glede datumov: jaz sem za 4.8., al pa od od jutri 25.7. do 1.8. naprej katerikoli danuser posted image ker jutri dobiva novega Nikonauser posted image
Včeri me je moj user posted image lepo pobril, dns zjutraj sva teleščkalauser posted image user posted image , jah punce jaz aktivno delam na tem da čimprej zagledam najino bejbo, sicer pa kot smo že dorekle: čakam da si delim pol postelje z vami-puncami katere greste tudi v KR rodituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 12:05:35   
miškolinček
Ojla,  jaz sem tud še 2 v 1 čeprav me že od včeraj spet nekaj daje. Če bo šlo takole bomo mogli še kam letet. Upam da se mi umiri vse skupaj. Moram počakat da Erin rodi,da bo pol ta boljša postelja na Jesenicah frej,ker tokrat pa ne bi n tisti ta navadni,tokrat bi uno probala.
Erin,zgleda da boš ti svoje dete lepo do konca prinesla,moje pa mene nekja heca. Prav imaš na JES. ne deljao amnioskopije, enostavno ti naredijo CTG,potem UZ pa pregleda te zdravnik in če si še zaprta te pošlje domov,vsaj mene je prvič je rekel to pa še en teden ne bo nič (bila sem 1 teden pred rokom), ko sem prišla domov sem pa začela krvavet in ker sem podobno kot ti krvavela že na začetku nosečnosti sem se ustrašila in šla nazaj v P.,kjer so me sprejeli in mi naslednje jutro ponovno naredili CTG,risal je zelo rahle hribčke(nič čutila), po posvetu so se potem pa kar odločili in mi glede na to da sem bila samo 1 teden pred PDP,pa otrok je bil že dovolj velik (po njihovem uz.cca 4 kg,kar ni bilo res) in so mi porod sprožili.
Brez skrbi bodi da te ne bodo kar tako noter obdržali,če boš pa čez rok ti bodo pa glede na plodovnico,pa velikost in dozorelost otrka se potem odločili ali ti naj sprožijo in kdaj. Želim ti da se ti začne samo od sebe,je veliko lažje potem rodit(upam vsaj).

Drugače me pa spet internet zeza, da ne boste mislile da sem kam šla. Če bom šla bom sporočila da vas ne bo skrbelo.

Aja,pa meni očitno ne bo treba user posted image ,da bi sprožila kaj, ker me zdaj že 3 dni skozi nekaj šraufa. Sicer sem pa že pozabila kaj je to. Bomo pol vse noter prinesli.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?