|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 12:13:34   
anita goitan
uf pu ce to sonceuser posted image user posted image user posted image , sem bila 15min na terasi, čitala Obraze (kolk so vsi lepi in srečni in fajn, čtivo za porodniškouser posted image ) in imam prav lisasta stegna ker se nisem nič namazala z zaščitnim faktorjem, sem rekla grem sam mal na sončka, ja ja močno je itak a ob 12ih!

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 12:17:10   
anita goitan
punce, a bella02 se je danes kaj oglasila, pogrešam jouser posted image da ni kje v P, katera ima stike z njo? Ker večraj je omenila ene znake...user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 13:02:38   
tatly
anita goitan-vi vsaj imate sonce pri nas pa je mrzlouser posted image !
ker ste mele nedavno nazaj pogovore o tascah da se vam jaz povem o moji in o tastu---STA SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moja tasca je skoraj vse kupla za svojo prvo vnukico!tast pa je tak prava faca!!!!!skratka super sta res!!
nic grem na pregled in upam da mi danes  pove klko kg ima moja mala PIKICA!!
UZIVAJTE

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 13:03:46   
ozziebo
Joj čvekice, vas ne dohajam!!
Sem imela svakinjo z njenim 5 mesečnimuser posted image  na obisku, joj kako hitro pozabiš, kakšne so tele male štručke!

Nell, za tako kopalnico se je pa splačalo tako matat!!user posted image

Kar se datumov za rodit tiče, so meni všeč 26 (je tudi taprvi rojen 26.), 27, 28.7., 1.8. in pa 8.8, samo upam da ne bom čakala do takrat, moram tudi v akcijo user posted image , a ne?user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 13:07:23   
nyna84
Ojla punce!

Samo toliko se javim, da povem, da sem še 2v1. Se že dva dni trudim, da preberem vse, kar ste načvekale, pa sem že rahlo obupala. user posted image
Najprej iskrene čestitke Cebrci za rojstvo user posted image  Ivana user posted image user posted image user posted image , anaya tebi pa vse najboljše za rojstni dan. user posted image user posted image user posted image
Sem imela včeraj pregled, baje da je vse ok (ne vem, kako G to ve, če mi ni delala niti pregleda, niti UZ-ja user posted image ), voda, pritisk, CTG ok, od prejšnjega pregleda sem shujšala 1,5kg (v 2 tednih? user posted image ). V bistvu sem ugotovila, da sem imela največ kg konec maja, potem mi je teža ostala na istem, zdej mi pa celo pada. user posted image  Se mi tudi že 2 dni zdi, da imam tako majhen trebuh. user posted image  Sem šla včeraj merit obseg - 93 cm, tako kot 14 dni nazaj. A je to ok? Meni se zdi ful čudno.
Aja, še nekaj sem opazila, odkar ne pijem več magnesola, so se mi krči prenehali. user posted image
Zdej nimam pri moji G nobenega pregleda več, ampak sem kar naročena na pregled v bolnici na moj PDP. Tako da Erin, ko boš naslednjič urejala seznamček: naslednji pregled 4.8. in kg vsega skupaj +9,5.

Grem nazaj ven na ležalnik, se mi danes nič  ne da. Pa da mi Gaja kam ne uteče morem it pogledat (aja, andrejaboris, Gaja ima 3 leta in skoraj 9 mesecev).

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 13:11:19   
anita goitan
bella02 te vidm da nas čitaš, okuser posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 13:24:28   
bella02
anita, evo me, še sem tle. Sem pridna, redno vas berem, prej sem pa vklopila likalnik in se delam mal pridno. Ma je še tolk stvari za postorit, preden bo treba it. Sem uredu. Mali veselo telovadi, tako da ga je zadnjič mogla luna uspavat. Upam, da bo vedno tako user posted image user posted image user posted image .

A je še katera za kak prst odprta? Me zanima, koliko to vpliva na to, kdaj bo. Vem, ko bo čas, bo že. V križu me nič ne boli, le včasih mam kak rahel menstrualni krč, drugega nič. Noge niti ne otekajo več, pritisk je normalen, čeprav ga danes še nisem merila user posted image .
Sem pa ful vesela, sem dobila na posojo jogi za v zibkouser posted image user posted image user posted image . Da ne bom imela slabe vesti, kje in kako počiva moje dete. Sej bi ga drugač kupila, sam da ga čez cca 3 mesece dam na podstreho, mi pa ni glih OK. Je dovolj drugih, nujnih stroškov. Pa študentke to razumete, a ne? Tisti denar od paketa je tako skopnel, da se je kar kadilo user posted image user posted image user posted image .


Nell, za tako banjo bi tud jest razbivala vrata, pa še kej druzga user posted image user posted image user posted image . No, za dan odprtih vrat pa ne pozabi na nas!!!

Sandra, user posted image user posted image user posted image , bo Tina kmalu doma, brez skrbi. Čas tako beži. Kdaj smo me zanosile? Včeraj? Vsaj meni se zdi tako user posted image user posted image user posted image
Lepo bodite, jaz grem popoldne domov, urco vožnje iz LJ ven. Mi je mami rekla, kaj če me prime. Pa ni panike. Do LJ se bom glih lepo odprla, pa malo predihala, pa bo porod takoj hitreje minil. Me je še zmerej strah . Bo že!

Pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 13:49:54   
Erin
Evo jaz sem ravno končala s svojim 2-urnim dremanjem...nisem več zmogla, sem se moral auležt ker bi drugače na tipkovnici zaspala..user posted image

bella
- me veseli da si okuser posted image Jaz niti ne vem če sem kaj odprta ker me ni danes nič gledala...kaj pa če sem malo že.hmmmuser posted image Saj to niti ne veš...
Kje pa je Muklla?user posted image

nyna - ti pa previdno in kar počivaj... user posted image

arany - lepo da si se nam malce javila..no vidiš pa je tudi tebe gnezdenje zagrabilo...ne uide to nobeni...user posted image Jaz sem s svojim nekajmesečnim gnezdenjem končala kaka 2 tedna nazaj in sedaj samo še noge v luft molim in čakam...pa čakam...user posted image
betty - ko bom šla v Rim bo seznamčke urejala sayuri, ko se pa vrnem jih bom nazaj prevzela, nč skrbet..upam le da ne boste preveč klepetale in bom pol podatkov spregledala saj ne vem kako bo z očmi po porodu...eni pravijo nič brat, drugi da ni problemov, tretje komaj gledajo..bomo videli...čene bomo pa kakšen pregled in podatek (nenamerno ) spregledali... ne boste nič hude ane...no saj trudila se bom a še naprej po svojih naj. močeh. Klepetanje bomo pa nadaljevale na sosednji temi Dojenček-starši čvekamo, bomo odprle svojo temo, samo bomo še počakale do kakega 10-15 avgusta da se nas malo nabere...user posted image

miškolinček - hvala za opis kako poteka vse na Jes. Ti boš tudi tja na CTG-je hodila...se bova še kaj srečali. Meni je danes sestra rekla da grem v 1. nad. v ambulanto in da ni treba nič klicat in se naročat. Upam le da se ne čaka predolgo in me ne bodo poslali kar rodit brez popadkov... si tudi jaz želim imeti svoje... Aja pa MODRA miza je mojaaaaaaauser posted image user posted image ..He he...

< Sporočilo je popravil Erin -- 24.7.2008 13:50:56 >


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 13:58:23   
tejkaz
Bella02, jaz sem bila v prvi nosečnosti 1 prst odprta 14 dni pred porodom.

Muklla je bila pa dopoldan prijavljena.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 14:05:01   
naty13
Erin jaz na Blejsko noč ne grem. Je že Kranjska noč, pa je moj rekel, če bova kaj šla (beri v hecu) in sem mu takoj rekla, da jo imam jaz lahko,če bom v P, ker bom vse slišala. user posted image user posted image user posted image user posted image  A te je strah, da bi me zvilo. user posted image user posted image user posted image user posted image  Saj veš, da te ne bom prehitela. user posted image  Sploh, če greš v akcijo user posted image user posted image user posted image  pred mano. user posted image user posted image user posted image

Bella jaz nisem bila prejšni teden nič še odprta, zdej pa ne vem, kakšno je stanje v spodnem štuku. user posted image

Ste pa načvekale, pa samo v trgovino smo šli po fasngo, kosilo pojedli, spila sem ledeno kavo user posted image . Sem rekla, da še mal pokukam, če kaj čvekate, pa me je na rit vrglo, ko sem mela tolk za prebrat. user posted image  Bom šla pa tudi jaz mal v vodoravno, če mi bo nejc pustil, ker že lep čas spančka. user posted image

Sem pa videla, da so nam všeč zelo podobni datumi. user posted image  Da ne bomo v vrsti stale pred porodnim oddelkom, ko bojo vse porodne zasedene. Preden se zvrstimo....user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 14:29:16   
sayuri
Bom danes mrzlo kavico pila user posted image . Zjutraj ni bilo cajta se javit. user posted image  Zdajle sem pa že pojedla kosilo (ja, moja mami kuha in tkoooooo paše)user posted image , mala dva spita, možek tudi user posted image , jst pa kar nimam kaj počet user posted image  user posted image user posted image user posted image

Mi je tko luštno brat, kako pišete o trebuhih, pa o bolečinah v križu, pa o ctgjih..... user posted image ....sem vesela, da je vse to za mano user posted image . Takšen porod, kot ga je imela MajaT, sem imela jaz pri Filipu in to je res čudovito pozitivna izkušnja, katero želim vsaki user posted image . CR je malce drugačen user posted image , vsaj jaz nisem tako doživeto dojela tega poroda. Me je bilo ful strah CR oz bolj po njem - bolečine šivov.... PA moram povedat, da tud to ni bav bav. Ena res dobra lastnost CR je ta, da ko greš na WC, so vse luknje na svojem mestu user posted image user posted image user posted image  in točno veš, kaj je za lulanje, katera za kakanje user posted image user posted image . Ker pri naravnem porodu sem rabila kake 14 dni, da sem nadzirala vse dogajanje tam spodaj user posted image . Pa še mišice se nič ne sprostijo in komot zadržiš vodo. Vsaj jaz kar nekaj mesecev po prvem porodu nisem mogla zadržat vode user posted image .

KAr nekaj klanfam že spet. user posted image  Moram povedat, da sem si danes koooooončno umila lase user posted image  in se zdepilirala user posted image , pa nohte na nogah spet dosežem user posted image user posted image , pa prevezo skozi rano  sem si snela.... Uf, kako paše.... Sem mislila, da bomo šli danes malce ven, pa pri nas ful piha....tko da ne gremo. Patronažna je bila dopoldne tukaj, vendar se nismo kopali. Lovro imam še malce krvav popek, tko da bomo počakali do torka. user posted image  Drugače sta mala dva ful ful pridna. Zaro moram čez dan celo budit za jest. Ponoči jo pa kar pustim in spi tudi po 5 ur skupaj user posted image  user posted image . Lovro je pa točen user posted image  - na tri ure odpre oči. user posted image

Punce, a katera rabi Dojenčkov album? Če mogoče katera še ni kupila, pa bi.... Jst imam dva viška in nimam kaj z njima počet. Gre za tale album:

http://www.emka.si/artikel/352215/Dojenckov-album 

Meni je ful všeč, ampak štirih res ne rabim user posted image . Če je katera interesentka, naj se mi javi na ZS. Cena je 14€, pa poštnino same plačate. Sta pa oba še original zapakirana.

Evo tkole. Zdaj moram pa prečekirat, katera je naslednja na vrsti user posted image


(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 14:42:06   
nyna84
Aja, a mi zna katera povedat, kako veš da ti je odtekla voda? A je potem kaj drugačen občutek v trebuhu al pa tud kakšni drugi znaki? Ker če bi mi med kopanjem odtekla voda, tega verjetno ne bi opazila. Al ja?

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 14:43:51   
anita goitan
bravo sayuri da si vzameš čas za net, za ženske stvari, in še nimaš kaj početuser posted image user posted image user posted image

Od kod si ti? Ker praviš da piha..

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 24.7.2008 14:44:54 >

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 14:58:07   
nyna84
Morem rečt, da sem se včeraj kar fajn nasmejala vašim debatam od prejšnjega dneva. Je bilo res zanimivo branje.
Pri nas tudi zadnje čase prepuščam urejanje spodnjega štuka mojemu user posted image . Jaz itak ne vidim ničesar, kar je nižje od popka. user posted image  Je bil takoj za to, da bo on skrbel depilacijo in masažo. Seveda je uredil frizuro po svojem okusu in ko je bilo treba masirat s tistim Weledinim oljem, bi on masiral še vse drugo zraven. user posted image user posted image user posted image user posted image   In potem sem na koncu ugotovila, da mi tisto olje očitno ne paše, ker me je že naslednji dan vse nekaj bolelo in peklo. user posted image  Tako da ga ne uporabljam več.
Anita, ti si spraševala, kako veš, kako oz. kam je treba pritiskat med porodom - sej čutiš kam te tišči (kar samo od sebe pritiska). Sej ravno zaradi tega pritiskanja sem slišala sama negativna mnenja o EA, ker ne čutiš kam te tišči in niti ne čutiš kako pritiskaš. In je potem ponavadi težje rodit, tudi če porod ne boli. 
nell sem pogledala vašo kopalico - joj a bojo masaže. Super je, jaz bi zarad take banje tudi razbila vrata al pa celo kako steno. user posted image
bella02, ti vsaj veš, da si odprta, tako da malo pričakuješ, da se lahko vsak čas začne. Jaz sem lahko odprta tudi 4 prste, pa tega ne vem, ker sem imela zadnji pregled pred enim mesecem, ko sem bila v P zaradi krčev. Potem so mi pa delal samo še UZ in CTG. user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 15:02:59   
anita goitan
nyna84 jaz tud mam to olje doma, sam ga še nisva uporabila, bova raje druge oblike masaž uporabljala, sploh sedaj ko si napisala da te po tem olju neki pečeuser posted image , tako kot sem včeraj napisala, ga bom pa za trdo kožo na petah zmehčat uporabljalauser posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 15:14:33   
naty13
Sayuri tak albunček imam jaz za našega user posted image , je prav fleten. ko si pisala o lulanju in kakanju po porodu. Pri meni je k sreči to normalno funkcioniralo,user posted image   le vodo sem včasih težko zadržala, sploh če sem se zasmejala.  Lepo, da te otroci pustijo mal na RR, ko so tolk pridni. user posted image user posted image user posted image  Če verjameš, je bilo tudi meni po porodu ful dolgčas, ker mi je Nejc samo spal in jedel, če je bil pa buden pa priden in tiho kot miška. user posted image  No, samo ti imaš zdej tri in ni primerjave. user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem prav vesela, da si se znebila sitnosti s trebuhom. user posted image  

Anita pri nas tudi že cel dan piha veter. A v Kamniku neuser posted image

Mene tudi zanima, kako je, če ti voda odteče - glede trebuha, ali se kaj spremeni oblika trebuha. user posted image  Tejka mogoče bi ti znala odgovort, sem te včeraj pozabila vprašat.

Jaz sem se ravno mal v vodoravno naštelala, pa se je takoj Nejc oglasil. user posted image  Pa kosilo sem mu dala, zdej je pa zunaj, bom probala ponovit vajo. user posted image

Glede frizurce - ufffffff mene to čaka danesuser posted image  Pa mal moram z depilatorjem po nogah šibatuser posted image . Še ni tako kritično, ampak če bo treba it, da bom vsaj približno normalna. user posted image  Nohti na nogah so tudi prava umetnost, da jih v red spravim. user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 15:17:22   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Aja, a mi zna katera povedat, kako veš da ti je odtekla voda? A je potem kaj drugačen občutek v trebuhu al pa tud kakšni drugi znaki? Ker če bi mi med kopanjem odtekla voda, tega verjetno ne bi opazila. Al ja?


Ko ti odteče voda niso čisto nič drugačni znaki v trebuhu. Jaz nisem prav nobenih posebnih občutkov imela. Še 8 ur po tistem ne. So me pustili čakat na moje popadke pa jih ni bilo. Meni je odtekala postopoma. Mi je pa sredi noči in ne vem kako bi bilo če bi mi v banji. Menda ravno iz tega razloga odsvetujejo kopanje v zadnjem mesecu.

Jaz sem pa tako lena danes. Vse kar sem naredila je to, da sem za kosilo pripravila. Kuhat pa začnem čez 15 minut.

Sayuri, lepo da vam dobro laufa.

Spodnji štuk si pa zaenkrat in si verjetno bom do konca urejala kar sama. Sicer me moj gleda kot kužek, da bi to on delal, sam meni res ni do tega. Dvakrat sem mu pustila pri Evi, da je on to naredil, vendar je trajalo toliko časa da bi skoraj film vmes pogledala. Jaz sem pa že navajena tega in tudi ogledala ne potrebujem.

< Sporočilo je popravil tejkaz -- 24.7.2008 15:19:17 >


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 15:23:57   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

[Spodnji štuk si pa zaenkrat in si verjetno bom do konca urejala kar sama. Sicer me moj gleda kot kužek, da bi to on delal, sam meni res ni do tega. Dvakrat sem mu pustila pri Evi, da je on to naredil, vendar je trajalo toliko časa da bi skoraj film vmes pogledala. Jaz sem pa že navajena tega in tudi ogledala ne potrebujem.


Je pri nas enako glede spodnjega štuka. user posted image  Me moj prosi in prosi, da bi on to naredil, da se bom jaz porezala. Pa mu ne pustim. Bi se pomoje tolk smejat začela, ... user posted image user posted image user posted image user posted image  Tudi jaz to naredim brez ogledala, ker sem navajena, pa mojmu tudi ni jasno kakouser posted image  Zaenkrat mi lavfa. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 15:28:45   
anaya
Dan punce....

smo iz CTG-ja, ugotovljeno je bilo , da mamo enga konkretnega lenuha.... pol ure sma bli priklopleni, pa je bla aktivna le zadnjih 5 minut. Sploh ne vem kaj naj naredim naslednji tedn da bo bolj veselo tam notr, pa sem hodla po stopnicah pa jedla čokolado, pa nič.... pregleda tut meni ni delala, tako da ne vem če sem kaj odprta al ne, dobila sem edino canasten svečke pa železove tablete (tut nam se je kri poslabšala), drugače pa sem ponoči opazla da se mi je trebuh full spustil... ko sem hodla na wc (na 2 uri) mije vse dol tiščalo spet, pa zjuztraj se mi je spet "pleksus" videluser posted image . V glavnem za celo dlan mam prostora nad trebuhom.

Erin za seznam: naslednji CTG 31.7., kg +14 (se vidi da sem bla na morju vmes)
Še enkrat me zanima kje se kupi čaj iz malininih listov? (v lekarni spet ni nič vedla o tem- pa nisem bla v isti lekarni kot za tampone, zgleda da res tumasto sprašujem).

Aja pa denarja od paketa še vedno nisem dobila, tak da hmmm.... zgleda me bojo spustli, ker sem oddala junija pa 3.7. že odločbo dobla, samo dnarja ni od nikoder (še dobro da je bil r.d. vmes).

Pa torba je že pripravljena , pa košek pa voziček se pereta, tako da bomo tut mi enkrat v teh dneh pripravljeni....

Uživajte, se še kaj oglasim....

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 15:33:57   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Aja pa denarja od paketa še vedno nisem dobila, tak da hmmm.... zgleda me bojo spustli, ker sem oddala junija pa 3.7. že odločbo dobla, samo dnarja ni od nikoder (še dobro da je bil r.d. vmes).



Če si oddala šele ta mesec, boš dobila okrog 15.8. nakazano. Ta mesec smo dobile tiste nakazano, ki smo oddale junija.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 15:42:24   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Aja pa denarja od paketa še vedno nisem dobila, tak da hmmm.... zgleda me bojo spustli, ker sem oddala junija pa 3.7. že odločbo dobla, samo dnarja ni od nikoder (še dobro da je bil r.d. vmes).



Če si oddala šele ta mesec, boš dobila okrog 15.8. nakazano. Ta mesec smo dobile tiste nakazano, ki smo oddale junija.


Ja ma sej je napisala, da je oddala junija? user posted image  Kaj zabušavajo? user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 15:48:06   
nyna84
Sem dobila članek o masaži presredka, če katero zanima:

http://www.ringaraja.net/priprava-presredka-na-porod_558.html



_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 15:52:51   
miškolinček
Erin,ja v 1.štuk greš,takoj po stopnicah desno,prva vrata,ginekološka amb. ne moreš zgrešit,so sami trebuščkarji noter. Potem te pa tam sestra napoti naprej v 3.štuk (porodni oddelek,točno tista soba kjer so predavanja za EA),tam opraviš CTG z rezultati greš potem nazaj v prvi štuk,kjer počakaš na vrsto,tam te potem pogleda še zdravnik (UZ, pa ginekološko) potem pa dobiš navodila kako naprej.
Jaz sem prvič kr čakala,sploh ker smo se morali za CTG seliti v 3.štuk,upam da so zdaj CTg postavili tudi v ginekološko amb. in da tega več ni,takrat je to bilo.

user posted image Za postlo pa ne vem kako se bova zmenile,ti kr nočeš roditi,jaz pa še ne bi pa me kr nekaj šraufa še kar.
Bom počakala na jutrišnji pregled,upam da me da na CTG glede na to da jaz vem da so to sigurno popadki, samo so lažni (tudi to vem), ampak čutim jih pa bolj intenzivno kot pred 2 dnevoma,pa tudi magnesol ne pomaga.
A veš kako,ti počakaj suser posted image do jutri da jaz zvem kaj je z mojimm spodnjim štukom,da ne bova obe za vikend notri. Ker jaz sem prvič imela dolg porod in če pridem prva postle tist dan sigurn ne boš dobla.user posted image user posted image user posted image
Če pa se zmeniš s tistim tam zgoraj in mi nakloni pol hitrejši porod, ti jo pa tudi odstopim z veseljem.user posted image user posted image

user posted image user posted image Samo bi bilo pa fajn ko bi ble hkrati gor v sobah cimre,pa da bi bila še Buhtlček zraven,ona tud pride gor,to bi bilo pa že zanimivo.user posted image user posted image user posted image


Nič grem ležat,pol pa vas še kaj prečekiram če bom lohk sedela.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 15:58:31   
miškolinček
Anaya,pokliči na socialno in vprašaj ker to je res malo čudno. JAz vem da bom dobila šele avgusta ker sem oddala šele julija,ti pa bi že morala dobiti.

Čaja ne boš dobila v lekarni,dobila ga boš v kakšni zelišni trgovini ali pa na tržnici. Mislim da je ena omenila,da ga imajo v lekarni Sivka v Škofji Loki (ne vem iz kje si).
Jaz imam jutri pregled v ŠK. Loki pa bom mogoče šla še v to lekarno(če me ne bo naprej poslala) in če želiš ti lahko potem sporočim ali ga imajo ali ne.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.7.2008 16:02:48   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Aja pa denarja od paketa še vedno nisem dobila, tak da hmmm.... zgleda me bojo spustli, ker sem oddala junija pa 3.7. že odločbo dobla, samo dnarja ni od nikoder (še dobro da je bil r.d. vmes).



Če si oddala šele ta mesec, boš dobila okrog 15.8. nakazano. Ta mesec smo dobile tiste nakazano, ki smo oddale junija.


Ja ma sej je napisala, da je oddala junija? user posted image  Kaj zabušavajo? user posted image


Se opravičujem, sem narobe prebrala in mislila, da je 3.7. oddala.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?