|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 17:55:15   
sandra123
Bella, malo pobrskaj na tem linku (in ostale)...Pomoč občine ob rojstvu otroka...
http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=6651&start=210

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 18:07:04   
iva77
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


Qlandia ob 17.00 meni ustreza. V Kranju zaenkrat še ne poznam nič drugega.




user posted image   OK  user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 19:57:31   
sandra123
Punce, mene spet nekaj daje...malo mi trebuh otrdeva, malo me spodaj špika...ležim že skoraj celo popoldne...do hrane mi sploh ni, mi je ful slabo...
Upam, da se kaj konkretnega ne dogajauser posted image ...se tolažim s tem, da mi user posted image user posted image veselo nagajata in brcatauser posted image ...pa še križ me boli ko user posted image ...ne vem nouser posted image ...
Sem spila en magnezol in upam, da bo kaj boljše...Mogoče mi pa vreme nagajauser posted image

Nič, sem sama doma, moja dva sta šla malo ven na sprehod, grem nazaj počivat...


< Sporočilo je popravil sandra123 -- 24.6.2008 19:58:37 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 20:12:36   
Erin
sandra - hvala za linkuser posted image sedaj pa hitro ležat da otrdevanje mine. Če ne bo bolje pa kar v bolnico se pokazat, ker nosiš dva se lahko zgodi da te prej presenetita. Upam da bo vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 20:42:08   
Maja T.
Oj!

Nogice so še kar buhlaste, kljub počivanju user posted image , se pa že malo ohlaja in celo dihat se da user posted image . Čvekice, spet ste toliko načvekale user posted image .

Erin vozička še NI user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem že 5x urgirala user posted image user posted image user posted image   in te barve enostavno ni. Sem še v Baby centru rezervirala isto barvo in tam ko ga dobim prej, tam bom vzela. Sem se jezila, sem penla, pa tak ne pomagauser posted image , Italijani ga ne pošljejo. Nova pošiljka v SLO je v ponedeljek in če ga tokrat ne bo zraven, bom vse skupaj stornirala in vzamem nekaj čisto drugega.
Ko sem rekla, da sem nabavila vse iz seznama, sem dejansko mislila, da bom voziček hitro dobila in sem ga takoj ko sem ga naročila črtala iz seznama, si niti najmanj nisem mislila, da bom tako dolgo trajalo user posted image

Eh brez veze, v ponedeljek/torek, ali dobim Peg Perego ali pa greva po drug voziček.

Pablo
jaz še nisem dobila odgovora po mailu, samo sva se z gospodom po telefonu slišala  in je rekel, da dobim posteljnino takoj po praznikih.
Katja dobrodošla spet med nas user posted image user posted image user posted image , super da sta oba z user posted image vredu user posted image user posted image user posted image ...

Gajka
jaz dobim napotnico za pregled toxe in hepatitisa drug teden, ko ima GP, mi je že prejšnjič rekel in še kup napotnic za P, pa za rešilca, pa..... ne vem za kaj vse še dobimo? So ti punce že tak napisale, da ti ta pregled pripada.

Sayuri user posted image user posted image user posted image , da ste dobro, ti še pridno zdrži te 3 t.

Sandra ne nas strašit, ti lepo počivaj, ti pošiljam user posted image user posted image user posted image ... sem opazila, ko sama likam, da mi user posted image full dol pritiska in vse me boli, zdaj likam sede in si likalno znižam na primerno velikost.

Joj k kaki nevihti se pri nas pripravlja user posted image upam, da bo noč hladna....

Prespano noč vam želim user posted image



_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 20:47:40   
Maja T.
Že lije kot iz škafa, sem vsa okna odprla in se je v stanovanju konkretno takoj ohladilo, HB user posted image user posted image user posted image ...

Mishel kako kaj ti? Vse dobro tebi in tvojemu user posted image , da je še nekaj časa na toplem pri tebi user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 21:02:24   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Jupii mi je ratalo 4 naloge naret, pa sem pozabla kak se že smer določi pri navorih 8pravilo kere roke že????)user posted image user posted image  če kera ve )matematiki) prosim za pomoč. v glavnem kako uro je trajalo mogoče uro pa pol pa sem že cela zatekla ko sem sedela za mizo... ni več učenje za tak čas....


Desno


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 21:50:40   
naty13
Čer.

Jaz sem čisto konc. Me je tale vročina proti večeru čist zdelala. user posted image  Smo šli v trgovino, sploh nisem mogla mislit, kaj moram kupit user posted image

Sem pa danes zlikala 4 stroje cunj. Dva od nedelje in dva od danes, ko se je tolk dobr sušil. user posted image

Sayuri lepo, da se javljaš. user posted image   Kar popadek. Malo še počakaj. user posted image  Si si pa izbrala lep datum 17.7. user posted image  Torej nič prehitevat, počakaj še 3t in svojega G. user posted image  Velja. user posted image

Sandra ti pa počivaj. Ker bolečine v križu, špikanje in otrdevanje je že začetek.  Če ne bo bolje, ti predlagam, da se greš pokazat v P, pa še mirna boš in vedela pri čem si, pa še UZ ti bodo naredil in pogledali user posted image user posted image

Maja T. kaj pa Peg Perego v drugi barviuser posted image  Tole že kar dolgo traja. user posted image  Jaz sem ga v Baby Centru zelo hitro dobila.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 22:11:33   
ozziebo
Končno se je začelo malo ohlajati zunaj!user posted image
Občudujem vse, ki tako pridno študirate, in vam pošiljam user posted image !!!
Meni sploh ni jasno, kako zmorete, sicer saj v prviuser posted image  sem imela kar nekaj energije za učenje, sedaj pa prav nič - HB da ni treba!! Je pa res fajn, da lahko potem možgane čist odklopiš!!
Tejka user posted image  za stanovanje!!
Naty in Sandra, očitno sta pretiravali z likanjem - zdaj pa počivat!!!
Amelie user posted image  za dopust!!
Ana P, tudi meni se občasno kar zvrti, sploh v tej vročini. Sem raje bolj vodoravnouser posted image
Sayuri, lepo počivaj, pa bodo trije tedni hitro minili!!

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 7:52:55   
naty13
jutro.

user posted image user posted image user posted image user posted image  kuhana.

Noč je bila obupna. Vroče kot user posted image . Nisem mogla spat, šele potem ob 1h sem zaspala, bila budna pred 5h, no mal sem nazaj še zaspala, ampak sem vsa povožena. user posted image

Kam se danes kaj odpravljate? Mi še brez planov. Ob 10h pride moj brat na obisk, potem pa ne vem kaj bomouser posted image

Danes bo sigurno malo čveka tukaj.

Vsem želim prijeten dan. Maximalno uživajte, skrivajte se v senčki. user posted image

Pridem pa pogledat mal na RR, če bomo doma.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 8:33:55   
sandra123
Jutro...hvala Naty za user posted image ...
Jaz sem malo boljše, čeprav sem bila že kar malo prestrašena včerajuser posted image ...krčev nimam, čeprav ponoči ni bilo ravno briljantno...Zgleda, da se nekaj pripravlja počasiuser posted image ... Bom pa danes spet malo bolj počivala, se bom tudi pikniku odpovedalauser posted image ...v petek imam pa tako ali tako pregled pri G, pa bomo videli, kakšna je zadeva...Ker moja sončka nagajivo brcata, me to kar malo tolaži...pa še trebušček je še vedno na svojem mestu - se ni spustil nižje...
Hvala vsem za skrb...mi veliko pomeni, da ste z menoj user posted image user posted image


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 8:38:58   
naty13
Sandra samo, da si boljše. user posted image user posted image user posted image  Očitno se res nekaj pripravlja. Zdrži še tri tedne tako kot Sayuri.  Brcike user posted image user posted image  pa pomirjajo. Dobro, da sta taka razgrajača, da ti še brcik ni treba štet. user posted image user posted image user posted image  Pa danes res počivaj. Saj veš, maladva morata še mal zrast in pridobit na teži, da bo potem laže. Pa še mal se morajo pljučka razvit. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 8:40:55   
naty13
Aja sem pozabila........ Nejc je spil 170ml mleka ..... potem rignil in bruhnil ven. Sploh ne vem, kaj bi to bilo. Bolan mi ne deluje. user posted image  A je lahko premočno rignil, da je še bruhnil zravenuser posted image  Ker količina ni bila prav majhna. Mislim, da je šlo celotno mleko, ki ga je popil ven.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 8:46:02   
Tamy30
jutro punceuser posted image
samo tolk da vas na hitrco pozdravim, bom potem brala kaj ste nacvekaleuser posted image
Vcerjaj sem uspesno zagovarjala diplomo (moram se malce pohvalit)user posted image sele zdaj za mano prihaja, se se ne zavedam cistuser posted image
Ponoci je pa spet blo oreng soparno. Sej ne pomagajo odprte okna, pa tudi ce spis z odejo ali rjuho, ali brez, sem bla cist mokra. Pol pa sem se na wc 3x hodla, kriza...
Ozracje se pa je je le malce ohladilo.
Hehe, vceraj je pri nas v Rusah, po celotnih Rusah zmanjkalo elektrike za kake 2 uri. Clovek se enostavno vec ne znajde, brez elektrikeuser posted image Je pa blo romanticno s sveckamiuser posted image

Koncno so nama porihtali kopalnico, sanitarije in hodnik, zdaj je se treba samo pobarvat stene pa strope. Pa se spravit se na ostale prostore. Drzmo pesti da bo rfatalo pred prihodomuser posted image  Sva pa z dragim malo pri mojih malo pri njihovih. Prah ravno ni dober zame, niti zanj.

Aja, pa pocitnice so tuuser posted image Ja no tiste ki se delate potrpite se nekaj dni, pol pa bo tako porodniskauser posted image

Lep dan tacasuser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 9:21:08   
anita goitan
jutro oz skor že dan,
hvala naty za user posted image sem jo spila zjutraj skupaj z rafaelo pecivom, sem ga zvečer spekla in sedaj je njami ohlajenuser posted image
Želim vam lep dan, jaz še ne vem kej in kako ga bom preživela, ker moj user posted image še zdej spiuser posted image

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 10:38:05   
Ryssa
Tamy30 ČESTITAM user posted image user posted image user posted image

Mene je tudi včeraj nekaj grablo user posted image
Taki krčki kot kakšen dan pred menstruacijo, pa trd trebuh ves čas, pa slabo mi je bilo... Magnezij pa ni nič kaj pomagal, potem zvečer me je spustilo.
Sem že rekla, da če bo danes isto se grem pokazat, pa je hvalabogu vredu danes še zaenkrat. Jutri imam pa tako pregled.
Ponoči mi je bilo pa tak vroče da groza user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 11:10:14   
Erin
Tamy - čestitkeuser posted image user posted image user posted image
sandra - samo da si boljšeuser posted image vročina nam res ne paše, na ene tako vpliva na druge drugače...tudi meni je zadnje dni veliko bolj otrdeval trebuh ampak zato krivim vročino. Punce ali dovolj pijete?

Jaz tudi zadnje dni vstajam "že" ob 8.30. Ponoči komaj kaj spim, vroče mi je, komaj se obračam,...zbujam se pa vsa prepotena. Se pa čez dan kar skrivam v stanovanju, je vsaj malo bolj hladno. Obupno...user posted image

Punce ste ugotovile, da imamo prve že čez 1 mesec PDPuser posted image user posted image user posted image Sayuri in sandra nas bosta gotovo prehiteli ampak vseeno...to bo tako hitro tu... tudi za nas. Bo treba kar hitro še zadnje malenkosti kupit in opravit...

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 13:16:58   
andrejaboris
Hoj babike!

Da poročam s pregleda ki sem ga imela v pondeljek! Vse vredu razen proteini in levkociti v urinu in spet tablete canesten. Ne vem kaj še naj naredim, da ne bo več glivic. Pijem full. Pa saj bo. Naslednji pregled imam 21.7. s tem da imam 1.7. še uz! Pridelala pa sem 8 kg! KOmaj pa čakam avgust, da pride naša štručka!  Pa ime smo verjetno ibrali al bo Tian al pa Luka. Lan pravi da bo Tian! No vsaj za dva smo se odločli!

Pa naš Lan že ene tri dni skozi pove za lulat in kakat!!!Z uvajanjem pa smo začeli pred 5 dnevi!user posted image user posted image user posted image SEm ful vesela, da nimamo več plenice! Upam da ostane pri tem!user posted image



Pazite na sebe v tej vročini! Jaz se moram učit, ker imam 1.7. izpit in mi najbolj ni samo bom stisnila zobe!

Še vas pridem kaj prebrat!


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 13:57:54   
andrejaboris
Tamy30! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 18:01:24   
naty13
Dan.

Kakšna vročina. Mi smo ravno domov prišli in malo pojedli. user posted image  Smo šli mal k nam domov, pa se nobenemu ni prav veliko dalo, le Nejc je imel energije za vse nas. user posted image

Jutri imamo cepljenje zjutraj. Mora biti Nejc cepljen še za eno leto, pa smo prestavljali ker je vedno takrat zbolel ali je bil prehlajen. Upam, da nam jutri uspe. user posted image

Erin ti boš kmalu zajadrala v zadnji mesec, jaz bom še morala počakat kakšen dan. user posted image  Nas bosta pa Sandra in Sayuri prehiteli, potem boš pa verjetno že ti na vrsti. user posted image  Tudi pri nas imamo še par stvari kupit. Jogi, pa za na postelco bom kupila zvezdo, ki jo vklopiš in ki  sveti (sem se odločila, da vrtiljaka ne kupim). Pa še vse bo treba v red dat. Čakamo, da se položi parket, da pridejo vrata in soba za Nejca.

Tamy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za diplomo. Zdaj bo lažje dihati. user posted image

Andrejaboris lepo, da ste končno izbrali imena. user posted image  In user posted image user posted image user posted image  Lanu, da se je tako hitro navadil biti brez pleničk in pove za lulat in kakat. user posted image user posted image user posted image  Super, da bo samo za enega treba plenice kupovat in enega previjat. user posted image

Sandra, kako si? Upam, da so bolečine minile in da si se spočila. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 18:02:13   
naty13
Uffffffffffffff še 50 dni imam do PDP-ja.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 18:59:46   
sandra123
Naty, sem ok, hvala za skrbuser posted image ...sem pa vseeno šla na piknik na naš vikend, sem cel dan poležavala v senči s "povštrom" za podlago...ker je vikend na malo višji legi, je bilo kar prijetno, ko je veterček pihaluser posted image ...zdaj grem pa spet malo vodoravnouser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 20:11:33   
andrejaboris
Naty13 je ful fajn ko nima plenic. NIsmo ga nikoli silili, je pa zdaj sam z našo vzpodbudo pokazal zanimanje in zaenkrat uspešno! Pa še 2 previjanja ne bo, pa manj dnara za plenice! user posted image

Sandra faajn da si bolše! Ravno včeraj je rodila moja kolegica dvauser posted image en mesec pred rokom. Sta pa imela okoli 2700 oba!

je ati prišo domov in ga grem pocartat!


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 20:19:26   
sandra123
Tamy user posted image user posted image user posted image za diplomo, zdaj si lahko oddahneš in uživaš brezskrbno
Andrejaboris user posted image user posted image user posted image za Lana, je pa priden fant, da se je tako hitro odvadil pleničkuser posted image ime Tian mi je pa zelo všečuser posted image (se še dobro spomnim, ko je moja Tina začela pisati in je namesto svojega imena napisala Tianuser posted image )
Naty...upam, da je Nejc okuser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 25.6.2008 20:22:49 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 20:47:46   
naty13
Sandra Nejc je ok. Hvala za skrb. Mal sem se ustrašila, da bo spet kaj narobe, ko pa imamo jutri cepljenje.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?