|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 9:32:13   
miškolinček
Košuta,lepe cunjice,verjemi da jih ne bo nič preveč. Pa buši je tudi lep, pa majhen je in ni nič velik.user posted image user posted image user posted image

Gajka,jaz sem za user posted image kupila firmo Bubchen,sem jo imela že pri prvem in se je dobro obnesla. Pri prvem sem kupila pol stvari preveč,ker smo pol stran metali ker je rok potekel.
Zdaj sem kupila: - mazilo ritko,kr ta veliko pakiranje (nepogrešljivo)
                         - kopel
                         - mleko za telo (lahko kupiš tudi otroško olje,po želji, obojega ne potrebuješ)
                         - pa Bepanthen tudi moraš kupit,v lekarni samo povej da je za dojenčka pa ti bodo dali ta pravega
Šampona ne kupuj, ga boš potem ko boš videla če ima laseuser posted image ,ker dojenčku se prav posebej las s šamponom ne umiva. PA tudi preveč kozmetike ne smeš uporabljat.
Potem pa nijno kupi še: - fiziološko raztopino za nosek
                                    - za nosek čistit (takšna mejhna napravica,flaška)
                                    - nekateri priporočajo alkohol za popek,jaz sem ga prvič kupila in potem vrgla stran,zdaj ga nisem kupila,ga bo moj naknadno če ga bomo potrebovali.

Za bradavice bom jaz uporabljala Lanolin, ker je naraven in ti ni potrebno prsi umivat pred dojenjem, medtem ko moraš bepanthen sprati (zamudno opravilo,če se ti nekdo zraven oglaša),pa še meni je lanolin bolj celil bradavice. Dobi se ga pa pod različnimi trgovskimi imeni.

A sem kaj pomagala? Je pa to prvič kr mal cenovni zalogaj ker je kozmetika draga, sploh bubchen,pa lanolin sta dražja od druge kozmetike, samo sta zame najboljša. Pa to imaš itak pol za zelooo doolgoo.

Aja, pa na tistih seznami za dojenčka, pa za v porodnišnico in za doma je itak pol stvari preveč,takšne ki ti pa prav pridejo pa manjkajo.

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 9:37:04   
miškolinček
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Erin srečanje je čez 10 dni. Kako kaj kaže pri tebi? Nam boš delala družbo? user posted image


Sem tudi jaz že mislila Erin vprašat kako kaj pri njej kaže za drugi tedenuser posted image user posted image . A bo šlo Erin??user posted image
Naty, mislim da bo Qulandia kr v redu,ker Tejkaz samo to pozna, pa Zoja Miša mislim da tudi. Jaz se prilagodim. ZA seznam sem ti pa rekla zato, ker sem ga jaz tudi že iskala pa ga nisem našla, ker je zadnje dni kot na mravljišču pri nas na RR.user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 9:47:39   
sandra123
JUTROOOOO, sem si pa danes malo privoščila spanca...user posted image , moja princeska pa tudi še veselo počiva. No, hvala za user posted image , se ravno pripravljam, da jo popijem...
Toliko ste načvekale, da sploh ne vem več, kaj sem prebralauser posted image user posted image user posted image
Naty...saj bo šlo na izpitu, malo trebuščka daj na ogled, pa se te bodo mogoče malo usmilili...user posted image
Gajka...pritisk spodaj (napetost)...očitno se tudi pri tebi nekaj pri tebi nekaj počasi pripravlja...jaz sem imela včeraj tašne krče spodaj, da groza...ampak sem še vedno v enem kosuuser posted image
Košuta...lep trebušček, pa user posted image user posted image user posted image za cotikeuser posted image
Tamy, user posted image user posted image user posted image za tvojo štručko, da lepo napreduje v rasti in razvoju
Nyna...malo pa še lahko počakašuser posted image
Cicmic...zanimiva izkušnja v bolnici...si pa lahko pomirjene, ker si v živo videla, da ni tako hudouser posted image , pa lepo čuvaj svojo štručko, da še malo pridobi na težiuser posted image
Gabriel in Mishel...kar solzne oči sem dobila, ko sem prebrala tako izčrpno poročilo o rojstvu vajinega sinčka Davida...naj vam dnevi v bolnišnici čimprej minejo, in da boste čimprej skupaj domauser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 9:50:48   
sandra123
Miškolinček, hvala za tako nazoren seznam, kaj nakupiti za novorojenčkauser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 9:53:29   
košuta
No, pa da težim še malo...user posted image

Mishel - ti imaš pa res zlatega dragega, ko še nas tako lepo obvešča. user posted image  Moj pogleda računalnik samo iz oddaljenosti enega metra in gre hitro stran, ko vidi, da sem spet na RR. Ne vem, kdo vas bo obvestil, kaj imamo pri nas, ko bo čas za to...user posted image

Erin - Joj, jaz ti pa še nič nisem čestitala! user posted image user posted image   Bolje pozneje, kot nikoli, torej: ČESTITKE! Ampak tortico si pa fajno spekla, sem jo že velik kos zmazala. user posted image  Pa seznamček Rodili smo! je res čudovit!

Pa še poročilo z mojega včerajšnjega plenjenja trgovin - ste me tako prestrašile, da sem se po hitrem postopku spravila kupit še zadnje stvari za našo bebico (moj prvi resen shoping za user posted image ). Zapravila cca.130 evrčkov. Kupila za user posted image : še eno rjuhico, tanko benkico in hlačke za odhod iz P (na slikici iz prejšnjega posta se že sušita), dudico, pleničke (Fixies - ker so vsepovsod imeli samo Pampers made in Poland - in sem pri tem skoraj doktorirala, ko sem iskala, kje so narejene user posted image ), manikirni komplet, termometer za vodo in digitalni termometer za merjenje vročine, koš za smeti z vrečkami (beri: za plenice), krtačko in glavnikec, dva lavorčka za umivanje (ritke in obrazka), krpice za umivanje, trdo milo, kremno kopel in hladilno mazilo (vse od Bubchen - ker je na naravni osnovi), 70% alkohol (za popek), Sterimar (za nosek) ter zloženec. Zadnjič sem kupila že tudi Aventovo malo flaško, vato, DM-ove robčke za ritko (sensitive) in blazinice za dojenje (DM), pa krpice za 1×uporabo (Tosama).
Zase sem kupila dva paketa Vir 80, zobno ščetko, pasto, glavnik, trdo milo (Safeguard s kamilico), labelo, intimno milo (Nivea sensitive), Lanolin kremico (za bradavice) in modrček za dojenje (H&M). Za obiske sem kupila še razkužilo za roke (Kemofarmacija). Še kaj? user posted image user posted image user posted image  Upam, da je to v glavnem vse.user posted image  Manjka mi še banjica za kopanje. Pa moj dragi je začel govoriti, da bova kupila nov voziček, ker je podarjeni "zastarel". Je bil prejšnji teden ves navdušen nad trikolesnikom, ki ga je videl pri znanki. Pa od sodelavcev je dobil (sva dobila) bone za Baby center, tako da ga moram enkrat tja zvlečt...
No, zdaj sem pa res roman napisala. Gajka - če se ti je ljubilo prebrat, veš, kaj sem jaz kupovala. Zate pa ne vem...user posted image
Uživajte kolikor se le da - v senčki, seveda!

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 9:55:49   
Maja T.
za pouser posted image , vse sem si pobrisala user posted image , pa cel roman je bil...

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 10:01:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Pa kot sem že enkrat omenjala, moram user posted image  in mojega brata malo zaposlit, če sta se že ponujala... V glavnem, narisati moram malo, kakšno previjalno mizo bi rada imela (v kopalnici, samo police, brez predalov). Zdaj pa brskam za dimenzijami itd. Malo več o tem sem napisala kar v tejle temi: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2923702 in če ima katera kako idejo/odgovor, kar veselo z njo na plan! user posted image



gajka - rade volje bi ti pomagala z odgovorom oz. kakšno idejo, vendar imaš že tako dodelano in specifično zamisel, da je še najboljše da se kar te držiš. Meni morda bolj odgovarjajo predali, kot samo police, pa tudi previjalne v kopalnici mi nismo in je tudi sedaj ne bomo mogli imeti, čeprav je fino za kasneje, da imaš morda pri previjanju in pokakani ritki umivalnik kar se da blizu user posted image . Dimenzije pa so tudi najboljše tiste po želji in tvoji velikosti primerne in ti ne morem nič kaj svetovat ali predlagat. Mi smo v prvo nabavili kar bel predalnik (4 predali) v Ikei in je ati nabavil material in sam naredil in na predalnik namontiral previjalno ploščo velikosti cca  80x80 (ali 90) cm in zunanji rob 10 cm. Ta previjalna je bila super zaradi velike previjalne površine, pa tudi 4 precej globoki predali so prišli še kako prav. Celotna previjalna je bila le malo previsoka zame (s še dodatno namontirano previjalno ploščo), tako da sem uporabljala stopničko (pručko), ki pa je bila dostikrat tudi dobrodošla kot sedež ob igranju z našim miškolinom. Tisto pručko smo dobili, ker so jo **** odpisali in so jo namenili za na odpad, potem pa ko so pri nas videli njeno uporabnost, so jo seveda vzeli nazaj, čeprav so nam jo dali in ne zgolj posodili(!!!) (No, saj ****, ker vidim da sproti spremljaš našo temo, potem veš za katero pručko gre?!!). Tisti 4-predalnik bo ostal v otroški sobici, mi pa smo tokrat nabavili podoben predalnik, vendar le s 3-predali. Ta pa je malce nižji glede na drugo pohištvo, tako da bomo zadevo rešili z montiranjem prave višine nogic, previjalno ploščo pa bomo uporabili od prejšnjič. Nisem ti kaj dosti pomagala,.....namen je bil pa dober user posted image . Toliko, da nisem teme prezrla, le pravega odgovora zate nimam. 

Upam, da bosta mojstra najboljše opravila svoje delo in po tvojih zamislih naredila dobro, kolikor se da!!!

gajka - Glede kozmetike, bi pa jaz natanko tako odgovorila, kot miškolinček. Tudi mi smo uporabljali v glavnem kozmetiko BÜbchen in to tisto najnujnejše, pa Bepanthen, pa Lanilin za bradavice,....no torej tako kot ti je napisala miškolinček.

košuta -
zelo luškan buši in super za oblačilca! Moram povedat, da sem se tudi jaz včeraj pozno zvečer lotila likanja tetra plenic in sem jih 30 kom likala do menda 1 ure zjutraj, je pa to lep občutek, še posebej, ker so v glavnem take tiskane,  luškane.....

sandra - ti boš zagotovo vedela. V Žalcu je v čet. otvoritev Spar centra (ali nekako tako). Ali bo res tam tudi MÜller ali ne? Če bo, bom zagotovo v teh dneh kaj obiskala vaš konec.





(odgovor članu gajka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 10:02:02   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Miškolinček, hvala za tako nazoren seznam, kaj nakupiti za novorojenčkauser posted image user posted image


Ah, saj ni tako nazoren, jaz sem kupila samo tisto kar vem da bom rabila,če bom pa slučajno še kaj bo pa dragi pol kupil. Vem kako je bilo prvič ko smo denar stran vrgli,pa kozmetiko tudi. Če pa ne veš.
Saj ti ne rabiš seznama ker si že izkušena,a ne?user posted image (mal heca)

Pa lepo da si se končno naspala,user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 10:06:50   
miškolinček
Aja,pa jaz bom v prodnišnico tokrat že s seboj nesla šlauf. Pa da se ne bo katera smejala še obrazložitev: prvič sem ga kupila ko sem šla domov ker nisem mogla avtu na šivih sedet,pa že prej v porodnišnici sem mislila da bom znorela ko se nikakor nisem mogla usedet. Tudi doma sem potem 14 dni vsepovsod na šlaufu sedela. Je bil pa problem decembra ga dobit, tako da sem mogla kar v sanolaborju ga kupit terapetskega,ki je bil drag ko user posted image .  Je pa fajn čvrst pa močan, tako da ni počil pod menojuser posted image user posted image
No,punce zdaj je poletje in se da dobiti tistega čist navadnega ki ga imajo otroci na morju,če pa imate že otročke doma si ga pa sposodite. Toplo priporočam v primeru da boste prerezane.

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 10:07:08   
Maja T.
Babike grem ležat, mi user posted image tako noter dela, če sedim... user posted image

Gajka meni tudi vse dol pritiska, sploh če dolgo stojim, obvezno bom G. zagnjavila, da mi v petek pogleda MV.

Gabrijel in Mishel user posted image user posted image user posted image za čudovito porodno zgodbo...




_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 10:13:27   
sandra123
IZVIRNO SPOROČILO: PABLO
sandra - ti boš zagotovo vedela. V Žalcu je v čet. otvoritev Spar centra (ali nekako tako). Ali bo res tam tudi MÜller ali ne? Če bo, bom zagotovo v teh dneh kaj obiskala vaš konec.


Pablo, pojma nimam glede Muller-jauser posted image , bi bilo pa super, ker vem, da imajo vsaj Pamperske iz Avstrije/Nemčije in je njihova kvaliteta resnično boljša kot pri tistih, ki jih prodajajo po drugih trgovinah...Niti ne vem, koga naj vprašam glede te trgovineuser posted image ...Sicer pa jaz ponavadi hodim v šoping v Celje, tako, da me niti ni zanimalo, kaj se tukaj okrog mene dogaja...user posted image Sorči, ker ti nisem nič pomagalauser posted image


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 10:16:13   
gajka
Koliko povijalnih plenic je smiselno kupiti za začetek?

Pa hvala za vse zdajšnje odgovore. Očitno se res splača ta Bübchen it nabavit. Kje pa je kaj najugodnejša cena?

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 10:16:21   
sandra123
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Miškolinček, hvala za tako nazoren seznam, kaj nakupiti za novorojenčkauser posted image user posted image


Ah, saj ni tako nazoren, jaz sem kupila samo tisto kar vem da bom rabila,če bom pa slučajno še kaj bo pa dragi pol kupil. Vem kako je bilo prvič ko smo denar stran vrgli,pa kozmetiko tudi. Če pa ne veš.
Saj ti ne rabiš seznama ker si že izkušena,a ne?user posted image (mal heca)

Pa lepo da si se končno naspala,user posted image user posted image user posted image


Ja, veš, po 7-ih letih biti ponovno v pričakovanju, ni več take izkušenostiuser posted image ...marsikaj pozabišuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 10:18:20   
gajka
sandra - ti boš zagotovo vedela. V Žalcu je v čet. otvoritev Spar centra (ali nekako tako). Ali bo res tam tudi MÜller ali ne? Če bo, bom zagotovo v teh dneh kaj obiskala vaš konec.


Lahko pa prideš v Müller v Velenje, tukaj ga pa imamo. user posted image  Ampak je pa res čudno, da Celje, kjer so se vse štacune razpasle kot gobe po dežju še nima svojega Müllerja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 10:19:17   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

Košuta,lepe cunjice,verjemi da jih ne bo nič preveč. Pa buši je tudi lep, pa majhen je in ni nič velik.user posted image user posted image user posted image

Gajka,jaz sem za user posted image kupila firmo Bubchen,sem jo imela že pri prvem in se je dobro obnesla. Pri prvem sem kupila pol stvari preveč,ker smo pol stran metali ker je rok potekel.
Zdaj sem kupila: - mazilo ritko,kr ta veliko pakiranje (nepogrešljivo)
                        - kopel
                        - mleko za telo (lahko kupiš tudi otroško olje,po želji, obojega ne potrebuješ)
                        - pa Bepanthen tudi moraš kupit,v lekarni samo povej da je za dojenčka pa ti bodo dali ta pravega
Šampona ne kupuj, ga boš potem ko boš videla če ima laseuser posted image ,ker dojenčku se prav posebej las s šamponom ne umiva. PA tudi preveč kozmetike ne smeš uporabljat.
Potem pa nijno kupi še: - fiziološko raztopino za nosek
                                   - za nosek čistit (takšna mejhna napravica,flaška)
                                   - nekateri priporočajo alkohol za popek,jaz sem ga prvič kupila in potem vrgla stran,zdaj ga nisem kupila,ga bo moj naknadno če ga bomo potrebovali.

Za bradavice bom jaz uporabljala Lanolin, ker je naraven in ti ni potrebno prsi umivat pred dojenjem, medtem ko moraš bepanthen sprati (zamudno opravilo,če se ti nekdo zraven oglaša),pa še meni je lanolin bolj celil bradavice. Dobi se ga pa pod različnimi trgovskimi imeni.

A sem kaj pomagala? Je pa to prvič kr mal cenovni zalogaj ker je kozmetika draga, sploh bubchen,pa lanolin sta dražja od druge kozmetike, samo sta zame najboljša. Pa to imaš itak pol za zelooo doolgoo.

Aja, pa na tistih seznami za dojenčka, pa za v porodnišnico in za doma je itak pol stvari preveč,takšne ki ti pa prav pridejo pa manjkajo.



Potem imava glede kozmetike kar isti seznamček.

Od Bubchen-a imam kremo za ritko, milo - trdo, mandljevo olje, potem pa še fiziološko za nosek, Bepanthen za dojenčka, robčke za ritko,.... Jaz že v prvo nisem mela šampona, pa še zdej ga pri Nejcu ne uporabljam. Alkoholne robčke bom pa kupila, ker sem jih kar rabila. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 10:20:16   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Gajka imamo gotovi parket in nič ne smrdi po laku, pa še kadi se minimalno. HB.


Aja, potem pa že. Čeprav izgovor za malo potepanja bi bil pa dober, kajne? user posted image


Sem pozabila napisat, da sem še brez avta, ker ga imam na rednem servisu. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 10:22:15   
Anonimen

Sandra - hvala!

Saj bom pa po otvoritvi atija tja poslala, ko je tam nedaleč stran v službi, da si pogleda kaj imajo lepega in uporabnega za njegovo bebico . Saj meni je nakupovalna baza itak CE, samo v CE ni Mullerja  in bi se v primeru resničnosti govoric pač pripeljala v Žalec. 





< Sporočilo je popravil PABLO -- 1.7.2008 10:32:16 >

(odgovor članu sandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 10:38:50   
sandra123
Pablo, ti bom sporočila, ko bo otovoritev mimo, kakšna je zadeva z Mullerjem, ok?

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 11:04:48   
Julija08

A pa je to ziher, da je so izdelki od BÜbchena kao naravni. Ker nam je pa v MŠ rekla, da je bolje, če prvo kozmetiko kupimo kar v lekarni. user posted image user posted image  Da so te razni izdelki DM, Muller...lahko odišavljani in alergeni...pojma nimam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 11:08:29   
cebrca

 U madona sem v zaostanku,  moram večkrat prit na forum!  user posted image
 user posted image user posted image user posted image SUZILI čestitke za parček user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image

ozziebo
, sem tudi jaz bolj na začetku avgusta in tudi jaz čakam, da se obrne na glavico!  Me pa malo panika grabi, ampak po moje je ta vročina kriva za tak hiter naval dojenčkov!

gajka se ti pridružujem pri dopodovedovanju na čakanje do 1. avgusta! Amisliš tiste povijane plenice za široko povijanje. V MŠ je rekla, da se nam jih ne splača kupovat v naprej, ampak ti v P povejo če jih rabiš in jih gre potem user posted image kupit! Je pa fino, da mu jih greš prej v trgovino pokazat, da jih bo našel!

Erin vse najboljše, lepo praznuj, najlepše darilo pa še pride!user posted image user posted image

cicmic user posted image user posted image smo te vztrajno pogrešale in mislile nate. Še malo zdrži, da bo user posted image še zrasla. Za izvide pa držim pesti, da pridejo nazaj same dobre novice! Ti kar počivaj in z optimizmom naprej! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mishel in gabriel user posted image user posted image user posted image za tako lepo porodno zgodbico in vse pohvale za tako skrbenga user posted image . Mali je pa res korenjak in bo mimogrede iz inkubatorja!

Pa hvala vsem za krasne nasvete glede kozmetike za user posted image , da ne bom vsa zgubljena v trgovini in v lekarni!



_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 11:10:29   
cebrca
Julija08, nisem še kupovala, vem pa da sem Bubchen videla v lekarni. Najbrž pa se da kupit tudi drugje! 

_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 11:11:54   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08


A pa je to ziher, da je so izdelki od BÜbchena kao naravni. Ker nam je pa v MŠ rekla, da je bolje, če prvo kozmetiko kupimo kar v lekarni. user posted image user posted image  Da so te razni izdelki DM, Muller...lahko odišavljani in alergeni...pojma nimam.


Bubchen prodajajo tudi v lekarni. Sem ga že večkrat zasledila. Če ne bi bil v redu, verjetno ne bi v lekarni pristal. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 11:24:00   
miškolinček
Ja, Bubchen prodajajo tudi v lekarni.
Gajka: Je pa najcenejši (preverjeno,kupujemo ga že 2 leti),vsaj trenutno v Baby centru. Zanimivo a ne,ni nujno da je tam vse drago. Sploh mazilo za ritko je bilo pred 3 tedni tam občutno cenejše kot pa v drugih trgovinah ala Pikapolonica,.... Aja,pa kupite kar ta veliko,se jo sigurno bolj splača pa ponuca se tudi.
Fiziološko pa kupi v lekarni,takšna čisto mala flaška je.

Ja Naty,sem pozabila napisat še mandljevo olje za temence na glavi al pa za nego kože. Pa to se lahko zudi še pol kupi.

Povijalne sem si jaz 2 sposodila za začetek,če jih bom pa rabila jih bomo šli pa pol kupit.Saj zdaj se po internetu vse dobi. Prej se jih ne splača kupovat,pa tudi ravno poceni niso.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 11:26:46   
Erin
ŠE 1x HVALA ZA VSE LEPE ŽELJEuser posted image ZLATE STE!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In pa HVALA za pohvale glede seznamčka. Res je lep kajne? So ga hotele julijke pol kar kopirati, no potem ga niso, samo zaključek so... sem kar ponosna nase, da moje delo jemljejo tudi drugi za zgleduser posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Erin srečanje je čez 10 dni. Kako kaj kaže pri tebi? Nam boš delala družbo? user posted image

Hmm..bomo videli, zaenkrat še dobro kažeuser posted image tako da se nikoli ne ve. Bom zagotovo sporočila en dan prej.user posted image

bambi - tvoja muca pa kar na trebuh...Res? Moja se ga pa izogiba in leze okoli njega potem se malo "pomoja" ob njega vleže zraven mene in gleda vanj - kaj misliš, ali te mačje rentgenske učke vidijo oz čutijo da se nekaj notri skriva?user posted image user posted image
cicmic - mislim nate, upam da bo vse ok. Zgodba o tem da ste bile priča porodu je pa res neverjetna. Kdo bi si misliluser posted image user posted image

mishelin Gabriel - HVALA za  zgodbo, sem se popolnoma vživela vanjouser posted image ...super da si nam poročal.Moj bi tudi samo z očmi zavijal če bi mu rekla naj namesto mene kaj napiše tukaj, zato user posted image user posted image user posted image user posted image zate! Lepo pozdravi svojo družinicouser posted image
Maja T. - vozek bo??user posted image Je rekel moj da tvojega zelenega nikjer nimajo ja, ali boš tega drugega tudi pri sončku naročila?user posted image
naty - povej mi-zakaj misliš da boš toliko prej rodila???user posted image So tebi tudi Dr rekli da bo prej ali si Nejca toliko prej in imaš občutek da bo ta tudi? Jaz mislim da pri tebi ni panike še do 1.8., poglej se kako si aktivna in fit, ti nam ne boš nikamor ušla...te "še" ne damouser posted image user posted image

Za nyno imam pa tudi jaz občutek da bo kmalu šla v Rim. Jaz rečem okoli 20.7.user posted image Povej nyna, kdo je tebi rekel da bo tako-sestre ali zdravniki? Drugače pa le počivaj da te ne bo mali še bol prehiteluser posted image

Namesto ležalnika bom jaz uporabljala prve mesece kar lupinico, za podlago za dihanje sem se pa kar malo zamislila-kaj če res začne piskat sredi noči za brez veze in naredi paniko potem bo pa vse ok-kar tudi mora bit-user posted image Hmmm...najboljš da ga prve tedne na sebi spobavam ali kaj?user posted image
gajka - te bolečine so gotovo res raztezanje spodnjih mišic ker se mali spušča. Glede kremic za malega jaz nimam še nič kupljenega za bradavice sem si pa kupila Bepanthen plus -ga ful hvalijo pa še za otročka je dober za mazanje zelo vnete ritke. Mi smo ga imeli v vrtcu in smo ga uporabljali v takih primerih.

miškolinček - jaz sem pa brala da bepanthena ni potebno spirat z bradavic pred dojenjemuser posted image Hmmm..BAMBIuser posted image user posted image user posted image Pomoč prosim.
košuta - ti kar kateri od nas pošlji MSG pa bomo takoj vedele, da si rodila. Jaz tudi na mojega ne morem računat sem se pa s sayuri zmenilauser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: PABLO

Tisto pručko smo dobili, ker so jo **** odpisali in so jo namenili za na odpad, potem pa ko so pri nas videli njeno uporabnost, so jo seveda vzeli nazaj, čeprav so nam jo dali in ne zgolj posodili(!!!) (No, saj ****, ker vidim da sproti spremljaš našo temo, potem veš za katero pručko gre?!!).


user posted image user posted image user posted image Hehehe...sem se tukaj nasmejala... samo nekateri pa res ne vedo kaj hočejo...žlehtnobe.




_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 11:28:34   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08


A pa je to ziher, da je so izdelki od BÜbchena kao naravni. Ker nam je pa v MŠ rekla, da je bolje, če prvo kozmetiko kupimo kar v lekarni. user posted image user posted image  Da so te razni izdelki DM, Muller...lahko odišavljani in alergeni...pojma nimam.


Bubchen je naraven, ga otroci dobro prenašajo,je zelo veliko mamic zelo zadovoljnih z njim. Je pa res da ni vsak otrok enak in lahko da tvojemu ali pa zdaj mojemu ne bo všeč. Njaboljše je če uporabljaš od začetka vses od enega in istega proizvajalca in ne menjaš med seboj.
Pa zelo veliko mamic uporablja kozmetiko MUstella, ta je tudi naravna, dobi se v lekarni, je pa mislim da od vseh najdražja.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?