|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:23:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Jest se vozim s kolesom, nevem v kero kategorijo to pase mogoce v enoprostorc
. Dragi se pa vozi z ford mondeo-m.


Kabrio z klimouser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:24:55   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Jest se vozim s kolesom, nevem v kero kategorijo to pase mogoce v enoprostorc. Dragi se pa vozi z ford mondeo-m.


Cabrio!user posted image  

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:26:41   
Anonimen
Ja pa to je luksuz, še parkiraš ga kjer ti pašeuser posted image  Pa še parkinga ne rabiš plačevatuser posted image

Sam se ne morem predstavlat, da bi jaz v službo hodla z njim...pol bi tak zabušla pol dneva na bicikluuser posted image

No ena pozitivna stvar bi pa ziher bla....shujšala bi malouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:28:02   
smrka
parkiras lahko kjer koli, tud za kako jablano lahk naslonis pa prklenes....super stvar!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:32:13   
lelaval
Mojmu je vseeno s čem se vozi. Sam bolj racionalno je da se jaz vozim s tistim k manj pije.


Tu sva si pa iste - pa tudi bencin meni ful diši user posted image user posted image .
Sicer pa imava enoprostorca in en normalen avto. Navadno jaz vozim enoprostorca - ker vozim otroke, moj pa ta drugega - pravi, da je delavski avto user posted image .
Zdaj, že dober mesec, ko pa je lepo in toplo, pa sva si s kolesom najboljša prijatelja - torej vozim kabrio s klimo user posted image  user posted image . Danes, ko sem prišla po tamalo v vrtec, me je vprašala, če sem s koleso, pa sem pritrdilo, ona pa: "pa joj, ne bi se s kolesom peljala" user posted image  user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:34:11   
emaa
Jaz vozim karavana, moj manjši avto. Je tko fajn, ker je automatik, sam imam pol probleme včasih šaltat, pozabim držat sklopko. 

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:36:05   
Anonimen
No vidim, da vas kar nekaj vozi tavelike...možeki pa manjše.

Pol to pomeni, da pa ja nisem tko izvenserijska kot eni mislijouser posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:36:18   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Danes, ko sem prišla po tamalo v vrtec, me je vprašala, če sem s koleso, pa sem pritrdilo, ona pa: "pa joj, ne bi se s kolesom peljala" user posted image  user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Joj, da crkneš od smeha. Mulci mali. user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa (še vedno) brez avta.user posted image Moj ima pa črnega.


user posted image user posted image user posted image

Sem tudi brez kolesa, rolerjev, rolke, skiroja, ...samo pešmakina dela. user posted image



_____________________________



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:40:57   
smrka
Peš soperga user posted image user posted image

Ja benznin se draža vsak dan bolj, men se zdi da bosta 2 avta kar luksuz postala pr bajti. Tukaj se skoraj 60 % folka vozi po mestu s kolesom, edino pametno.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:45:31   
muška
Jaz vozim karavana moj mož kombi. Evo, pa mi je začel grozit, da bova moj avto prodala in kupila še en kombi, samo jaz se ne dam, ker bom v tem primeru bolj ali manj peš user posted image  . ( Ker bo šel njegov kombi v rent, mož bo mojega vozil, jaz pa..........šetaj miško  user posted image . )

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:47:22   
Anonimen
Ja benznin se draža vsak dan bolj, men se zdi da bosta 2 avta kar luksuz postala pr bajti. Tukaj se skoraj 60 % folka vozi po mestu s kolesom, edino pametno.


To pa res ja.

Če bi jaz bla v mestu, bi ga ziher pičla s kolesomuser posted image


(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:49:45   
pety78
Saj jaz bi imela kolo za v službo, ampak 40 km v eno smer po avtocesti 130/h...Se mi zdi, da bi fejst skuštrana prišla na delovno mesto...user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:51:05   
smrka
Pa se fajn bi smrdela.user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:51:25   
Marogica
Pri nas tudi velja, da vozi veliki avto(pri nas enoprostorec) tisti, ki prevaža otroke. In to je v 99% moj mož. Je pa avto pisan name in to je važnouser posted image . Jaz pa se vozim v službo s 5-ko, ki jo uporabljamo za razvoz pic. Ta avto pa je pisan na možauser posted image  Logično, ne?user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:51:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Saj jaz bi imela kolo za v službo, ampak 40 km v eno smer po avtocesti 130/h...Se mi zdi, da bi fejst skuštrana prišla na delovno mesto...user posted image


uh..zdaj sem si te pa kr predstavljala...vso zadihano, skuštrano in z tistim bičem stopit dol z biciklauser posted image   (pa ne ki zamerit)

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:51:51   
lelaval
Jaz sem pa (še vedno) brez avta. Moj ima pa črnega.




Sem tudi brez kolesa, rolerjev, rolke, skiroja, ...samo pešmakina dela.


V stanju, kot si zdaj, je pešmakina ziher najbolj varna, tako, da se nič ne sekiraj, če nimaš "dodatnih koles" user posted image .

Sicer sem jaz sedaj na sprehodih z najmlajšo tudi pešmakina - ker se sama vozi s svojim kolesom, pa mi edino to preostane. No, zdaj ga včasih že uspe "napičit", pa moram tečt za njo - bom končno lahko spet uporabljala rolerje user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:55:53   
lelaval
Logično, ne?


Marogica - popolnoma logično - tudi midva se večinoma vozima s tistim avtom, ki je pisan na partnerja.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 22:57:35   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Logično, ne?


Marogica - popolnoma logično - tudi midva se večinoma vozima s tistim avtom, ki je pisan na partnerja.


Pri nama je ravno obratno, če si prav prebrala. Ta boljši je moj, vozi ga pa partner in obratno...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 23:12:02   
Anonimen
Ce vozim nasega, potem je majhen (clio), ce vozim njegovega (twingo), je pa se manjsi. user posted image Ampak prostora ima pa vec.

Ce se vozim pa z ockom, se pa vozim v karavanu user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 23:18:59   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Logično, ne?

Marogica - popolnoma logično - tudi midva se večinoma vozima s tistim avtom, ki je pisan na partnerja.


Pri nama je ravno obratno, če si prav prebrala. Ta boljši je moj, vozi ga pa partner in obratno...


Ah, ne obremenjujem se z malenkostmi - ali je slabši ali boljši name pisan user posted image - mislila sem, da je pri nama isto - jaz vozim njegovega, on pa mojega

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 23:25:12   
Anonimen
Aja, sicer mi pa bencin smrdi. Fuj. Zadnjic je moj vrata mi odprl medtem ko je on tankal, sem ga skor "zadavla".

sicer sem pa do sedaj tankala le enkrat - pa še to v avtošoli, v jeans krilu in supergah (ker ne smeš vozit v japonkah) user posted image Mislim, da sem imela celo dvojne rokavice.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: S kakšnim...
11.6.2008 23:27:34   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Ah, ne obremenjujem se z malenkostmi - ali je slabši ali boljši name pisan 


O jaz pa....sem prava" pleh-p.i.č.k.a"user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 6:56:29   
srki
Oba z istim, lani pa sva imela še katro za okol doma, včasih celo za v šiht, ko sva bila na različnih relacijah. Pa veš kaj, se je on fural tudi v KR ali NM s katro. Jaz pa z limuzino. jah, dama pač, kaj čem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 6:59:22   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Jest se vozim s kolesom, nevem v kero kategorijo to pase mogoce v enoprostorc. Dragi se pa vozi z ford mondeo-m.


user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko ste že nekaj tankanje omenile, jaz sem šla enkrat na prostor za kamione,  pa vtikam tisto klinčevo cev not, pa ne gre. Sem šla do prodajalca pa rekla, d je nekaj narobeuser posted image .

Moj se pa norca dela, da če ne vidim  tistega velikega kamiona na tleh narisanega. No, pa ni bil na tleh narisan, samo ena majhna nalepkica je bila zraven cevi, da je za  kamione.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 7:08:32   
bodoča
No pri naju je tako, da imam jaz ponavadi izbiro kateri avto vzamem, manjši ali večji, moj pač ima kar ostane user posted image .

Večinoma, če sem sama se vozim z mojo malo mašinco, če pa je otroček zraven pa grema z očovim velikanom.



_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?