|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 7:16:26   
Volga
Midva imava pa samo enega, tako da ni dileme, kdo se bo s katerim vozil.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 7:33:46   
lelaval

Ko ste že nekaj tankanje omenile, jaz sem šla enkrat na prostor za kamione, pa vtikam tisto klinčevo cev not, pa ne gre. Sem šla do prodajalca pa rekla, d je nekaj narobe .

Moj se pa norca dela, da če ne vidim tistega velikega kamiona na tleh narisanega. No, pa ni bil na tleh narisan, samo ena majhna nalepkica je bila zraven cevi, da je za kamione.


Kak fajn, da nisem edina taka user posted image . Samo, mi imamo enoprostorca, pa je luknja za tankat širša - je cev za tovornjake šla not, čeprav bolj težko. user posted image  Ko pa sem natankala, sem komaj videla, da je nalepka za tovornjake zraven. Pa sem šla plačat in vprašala, če je narobe, ker em tam tankala -  a se je le smejal in rekel, da, če sem dobila cev v avto ni nič narobe - samo to je razlika user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 7:43:23   
Bonnie_RR
Midva večinoma voziva vsak svoj avto. Js imam astro, moj megana, neke razlike v velikosti ni.
Na skupne vožnje gremo pa po navadi z meganom.

Tankanje pa meni sploh ni problem. Vonja po bencinu sploh ne opazim več...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 8:23:18   
snake
mali C1

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 8:48:11   
Jančika_
Avto imava samo en, pa še tisti med tednom večinoma stoji (recimo od nedelje zvečer do srede popoldan, to je bilo ta teden). Večinoma laufata peš hondauser posted image in pecikluser posted image .

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 10:22:06   
r1ta
Moj ima majhnega (avto), jaz pa dvokolesnika, ko se mi da... Drugače pa sem peš...

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 10:27:06   
sazi
Pri nama je blo vedno vseeno kdo je šel s katerim avtom, ker sta pač oba najina.... odkar imama otroka, pa se večinoma jaz vozim s tavelkim, on z manjšim... Pač teorija mojga....večji avto je bolj varn...itd..


Nisem brala vsega, ampak pri nas je nekako tako, kot pri tebi.
Le da imava zdaj oba karavana - on večjega, ki ga imamo tudi za na dopuste in podobno, jaz pa takega ful majhnega z majhno mašino (škoda fabia 1,2), ki je super za mestno vožno, za opravke, in čisto dovolj varen za vožnjo do službe in varuške. Ko pa sem bila na porodniški in sem naokrog prevažala še velik voziček, sem pa jaz vozila tavelik avto, mož pa enega starega accenta brez klime, pa se je moral kar daleč voziti, ampak mu je bilo logično, da imava z malim večji avto.
Meni so take izjave, kaj bi moral moški in kaj ženska čisto mimo - pogleda se celotna situacija in odloči temu primerno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 10:29:52   
Vešča
Jaz večinoma vozim hči, zato imam jaz novejšega, boljšega, varnejšega in s klimo user posted image . On pa tistega, ki ostane.user posted image

Nama je to samoumevno, da se hči vozi v boljšem in klimatiziranem.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 11:51:50   
CatJa
Približno enako velikega (kombilimuzina user posted image ), njegov je mal boljši.

Aja, imajo pa gospod še enega v garaži. Za posebne priložnosti user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: S kakšnim...
12.6.2008 11:56:45   
timika
Pri nas malih avtov pri hiši, odkar je z nama sinko, ni, voziva vsak svojega velikega, jaz mojega srebrnega velikana karavana, s katerim se res uživam vozit, upam, da kaj manjšega ne bo več treba, mož pa kombi, ki ga potrebuje tudi pri svojem poslu. Uživa pa dete vsekakor bolj v jutranji vožnji z atijem k varuški kot pri meni, kjer sedi zadaj. v kombiju lepo sedita vštric in mali komandira atija, kam mora peljat. Sta za umret smešna...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?