|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 15:36:50   
lemavrica
Dreamz upam da se Sebastien kmalu pozdravi user posted image  in nisem ti nič fouš da imaš še lubija bolanga doma.

Tianna imaš ZS

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 15:39:32   
dreamz
Tianna: Kako je pri vas danes?
Jaz mu ne rabim čistit nosa, ker nima zabasanega. Zjutraj je imel eno miško, pa sem mu dala malo fiziološke not, pa pol z narhinelom povlekla ven. (ta je tista varianta podobna babyvac, ko z usti vlečeš) Ampak je bilo tako težko to naredit, se je tako branil, jokal... Jaz nevem kako bom, ko bo full prehlajen in mu bom mogla pogosto čistit nos.user posted image  On se tako joka, da bo takoj zatem imel spet nabasan nos. user posted image

Jaz še vedno nisem videla tistega videa od Sandre, ma ok, mi ej razložila tako, da si predstavljam kako se čisti nos na un način. Ampak mi ni jasno kje kupite tako veliko količino fiziološke?? user posted image Ko jo kupim v lekarni mi dajo uno majhno punpico- kapljice za nos, ki stane okoli 2 evra če se ne motim.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 15:46:29   
Anonimen
Čmrljček je dokaj ok. Recimo no. Hvala Bogu nima TT, ampak mu moram opucati nosek 3x-4x na dan user posted image . In itak, da fuuuull joče in se dere itd.. Ja no, kar se mora se mora. Prej je spančkal na hrbtu in se mu je sluz (očitno je šlo v grlo) tako zaletelo, da se je komaj odkašljal, prav ustrašila sem se. Zdaj je zaspančkal nazaj. Ma ubožček.

Sej v lekarni lahko kupiš tudi 0.5l fiziološke.

(odgovor članu dreamz)
  Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 15:47:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica



Tianna imaš ZS


Ti tudi user posted image .

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 15:54:15   
lemavrica
Dreamz v lekarni reci za 1l fiziološke, stane nekje okoli 3,5€.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 18:35:23   
buškica
Srečanje septemberk v LJ?
Kdaj predlagate?

Druga sobota ali petek?

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 19:49:06   
LINA31
Čeruser posted image ,
tudi mi imamo vročinouser posted image . Groza...pa ravno zdaj, ko ima jutri roj.dan in je vse pripravljeno. Sploh nevem kaj naredit. Zdaj je šel že spat, sem mu dala ob pol 6 pol žličke calpola, tako da je zdajle bila vročina v ritki pod 38 stopinj. Upam, da se bo čez noč umirilo in, da bomo lahko jutri praznovaliuser posted image  Saj še sama nevem kaj je...viroza ali zobki? Slina mu teče v potokih in skos tiši prstke v usta.

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 20:31:36   
helenav
Pa kaj to vsi bolani,,

Mi smo bili danes pri dežurni, ker je ponoči spet kuhala in lez dan je bila tudi zmerno povišana TT. Ima pa vse ok....nikjer nič vnetega...hvala bogu...
no če bo tudi to noč kuhala gremo jutri dat kri....

dreamz allora imaš trojčke?user posted image user posted image Pravijo da ko je mož bolan, je bolan za dva otroka skupajuser posted image user posted image user posted image .
Jaz kupujem fiziološko od Niveje in uporabim eno ampulo za čuščenje..pol v en nosek pol v drugega. in čistim na Sandrin način...uni ki to vidi, s ekar križa..ampak tako ga najbolj spucaš...

sedaj spi..ne vem do kdaj....in kaka bo ta noč?..nevem kako jo naštimat za spat....vsak dan kaj novega....danes je v body z dolgimi, spalna vreča in rjuhica ( včeraj je imela kovter pa je bila potnauser posted image ) pa v sobi je 19/20..booooo?

lep vikend.

Naila nimam beseduser posted image user posted image user posted image user posted image .....ampak upanje zadnej umre..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 20:42:10   
Anonimen
Čer!
Pa kje ste vse?

Ja Lina jutri je naš dan user posted image  user posted image  user posted image ! Upam, da bo Žan zdrav user posted image . No, da bodo vsi septembrčki zdravi user posted image . Mi se še odločamo, če bomo jutri imeli tako mini praznovanje.. Ma skoraj 100%, da ne. Čmrljček še ni popolnoma ok, tako da.. Brez veze, konec koncev je to njegov dan. Bomo kar drugi vikend user posted image .

Prej se je tako udaril v nosek, da sem mislila, da si ga je zlomil user posted image . JOJ, kako je jokal, ubožček moj.

Lemavrica: Me nočeš za prijateljico user posted image ?

IZVIRNO SPOROČILO: helenav
uni ki to vidi, s ekar križa..



Ko kdo vidi sesalec in moj BabyVac user posted image  user posted image  user posted image . Danes so me obiski vprašali zakaj imam sesalec kar parkiran v dnevni user posted image , če non stop pucam user posted image  user posted image . Pa sem rekla, da ja, ma nosek user posted image  user posted image  user posted image . Al so me čudno gledali.

(odgovor članu helenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 20:43:12   
Anonimen
Danes praznuje Anis od Aldine. Vse naj naj! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 21:04:22   
123a
dream-jaz kupujem 0,5l fiziološke stane pa 2,80...porabim pa jo v2 dneh.

_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 22:32:51   
annie
Ojej, koliko malčkov je bolanih user posted image ..vsem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za hitro ozdravitev!!

Dan je hitro minil, sva se skoraj bolj ali manj celi dan potepala. Dopoldan sva bila na obisku in kosilu pri starših od user posted image , popoldan pa pri mojem 4-mesečnem nečaku user posted image Sicer pa se je danes mamica upravičeno lahko malo razvajala, saj imam danes RD user posted image

Smo že jutri mislili it k mojim staršem v Prlekijo,ker imajo v nedeljo trgatev, pa bomo raje kar v nedeljo zjutraj šli...sva se z dragim takole odločila,bomo raje jutrišnji dan sami 3je skupaj preživeli user posted image ...pa uživajte v vikendu!

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 22:34:28   
sandra85
NaILa mislim na vas in z vami upam na najbolje!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ANIS VSE NAJ, NAJ, NAJ NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
jst86 user posted image user posted image user posted image za izvide!!! super!
vsem bubančkom zdravilneuser posted image user posted image user posted image Eneju še vedno teče iz noska. jutri imamo posvetovalnico, verjetno ga ne bo cepila. peljal ga bo dragi, ker js delam.
dreamz oprosti.......sem ti probala že poslat video, a ne? že par mesecev nazaj....sam imam tak internet, da bom mogla spet 100x poslat, da bo šlouser posted image napiši mi še 1x mail na ZSuser posted image

js tudi kupim fiziološko od nivee, v DM. za 1 čiščenje pa porabim ali 1 ampulo za 1 nosnico ali 1 za obe-odvisno od tega, kako ima zabasan nosek.


imamo tak kaos v službiuser posted image zdaj uvajam 2 punci in jih moram VSE naučit do torka ker grem
danes sem delala od 8h-16h. ampak mi je tako hitro minilo
direktor pa je ful žalosten ker grem. je rekel, nej ga pokličem, ko se bom hotela zaposlit-ma tak dober direktor!!!

naslednji teden gremo na štajersko-komaj čakam!

a sem kej pozabila.....če sem, se opravičujem!




_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 22:39:54   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: 123a

dream-jaz kupujem 0,5l fiziološke stane pa 2,80...porabim pa jo v2 dneh.


Pa kaj vi pijete fiziološko??user posted image user posted image



annie...vse naj naj za roj.danuser posted image user posted image user posted image



Sicer sem pa ZA  Ljubljansko srečanje...sem že mislila na to, pa sem mislila da se srečujete bolj "privat"....da ni več srečanja za vse.




_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 22:53:23   
december06
vasja in sonce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa čimprej domov. Pa seveda Vasju vse najboljše za prvi rojstni dan in velikoooooooooooo zdravja. Sonce tebi pa en veeeeeeeeeeeliiiiiik user posted image

In seveda vsem slavljencem vse naj, naj................ za prvi rojstni dan.



(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 22:55:15   
123a
CUKERČEK-ne ne pijemo jo......ampak ji čistimo nos na 2h,ker je imela zelo zabasanega(zelen šmrkelj)in vnetje ušesk,kar pa pride od noska!!

_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 23:03:53   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: 123a

CUKERČEK-ne ne pijemo jo......ampak ji čistimo nos na 2h,ker je imela zelo zabasanega(zelen šmrkelj)in vnetje ušesk,kar pa pride od noska!!


ja, saj čist razumem kako je., če je otrok bolan. Upam, da nisem tako zvenela, kot da zajebavam. Samo to mi je padlo v glavo, ko sem prebrala da ti tako hitro poide.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: septembrke 4.krog
26.9.2008 23:08:14   
sandra85
annie ti pošiljam šopek rožic za rojstni dan


user posted image

pa vse naj, naj, naj! da bi bil Nik vedni zdrav!!!!!!!! to je edina taka želja, ki vem, da si vsaka mamica želiuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: septembrke 4.krog
27.9.2008 10:56:01   
LINA31
Komaj sem prišla na RR...sploh nisem mogla odpret foruma dojenčekuser posted image

Najprej... tianna....VSE NAJBOLJŠE TVOJEMU ČMRLJČKU.user posted image user posted image

Žan ima še vedno malo vročine, ampak ni za zbijat. Ponoči je imel 39, pa sem mu dala Calpol in je takoj padla. Mi Bomo tortico vseeno imeli, saj sem jo že včeraj pripeljala. Upam, da bo vročina minila in da nam ne bo treba k Puser posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: septembrke 4.krog
27.9.2008 11:08:51   
Anonimen
Ojla punce!

Najprej:

ŽAN, VSE NAJ NAJ ZA 1. ROJSTNI DAN! user posted image user posted image user posted image

Čmrljček spančka I rundo. Malo mi je žal, ker ne bomo danes praznovali..

Ponoči se je 4x zbudil in je bil lačen/žejen - ne vem. Mislim.. Že 2 meseca mi spi celo noč, zdaj pa tako.. user posted image  Ne vem.. Sumim, da je bil res žejen, ker imamo topel zrak zaradi centralne. Tudi jaz sem ponoči 2x vstala, ker sem bila žejna.. Ne vem.. Koliko stopinj imate ponoči v spalnici? Pri nas je (bilo) 23.

Lina: Hvala user posted image . Lepo praznujte!

annie: Vse naj naj! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: septembrke 4.krog
27.9.2008 11:10:21   
Anonimen
Pa tudi JANINA, KARMEN in KLEMEN, VSE NAJ NAJ!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: septembrke 4.krog
27.9.2008 14:28:33   
dreamz
Ciao!

Najprej: Tianna in Lina: Vse najboljše vajima sončkoma za 1. svečko!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Da bi bila zdrava!!! Pa vama tudi čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa hitro še kakega user posted image  za družbo user posted image user posted image

No pri nas je situacija boljša: Dragi je kot rožica, mali nima vročine. Zgleda, da je imel temperaturo zaradi zobkov.
Nov zobek: 27.9.

Ponoči pa ri nas mali še vedno sračka... nevemkolikokrat se zbuja in spije ogromno mleka...
Je še katera v taki situaciji kot mi? Ali vam že vsi pridno spijo?? Dajte me potolažit. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: septembrke 4.krog
27.9.2008 14:53:26   
helenav
dan......

vse najboljše vsem ki ste praznovali....ki praznujete in ki še  bosteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , jaz žal ne sledim več.....mi ej kar nerodno....ampak res te ure med dnevom kar vežijo....

dane smo bili pri P in ima malo povišane vrednosti na krvni sliki....vendar še vedno na meji za antibiotik...tako, da še sama P ni vedela, kaj je to..al je virus..al je od zobkov...skratka, v kolikor TT naraste nad 38.5 damo antibiotik..če ne pa ne...upam, da je od zobkov in da se bo kmalu stanje umirilo...čeprav je dane pri pregledu rekla...da se ji zdi, da bodo kar vsi ki imajo za pokukat zdaj zdaj prišli na plano in d ani čudno d aje tako razdražljiva..sploh ponočiuser posted image user posted image user posted image SPANJE? kaj je to?user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako, da se bo Klara še dva dni crtala pri noni pol pa nazaj v vrtec....upam, da ne bo spet začetek uvajanjauser posted image user posted image

lepo soboto.....


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: septembrke 4.krog
27.9.2008 14:57:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dreamz


Je še katera v taki situaciji kot mi? Ali vam že vsi pridno spijo?? Dajte me potolažit. user posted image


---------------------------------------------

Pri nas je blo dva meseca ok (prespal je celo noč), včeraj pa je fullkrat jedel user posted image . Upam, da je bilo to samo včeraj, da bo danes že po starem user posted image . Sem optimist a user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Koliko stopinj imate ponoči v spalnici?



Še enkrat vprašam..

(odgovor članu dreamz)
  Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: septembrke 4.krog
27.9.2008 15:01:58   
helenav
Mi imamo 20 ali manj...nikoli več....no razen poletiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?