|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 15:25:41   
lemavrica
Jaz tudi menim da je fajn da jih imajo, pa ravno zadnjič sem brala da ji celo očesni zdravniki priporočajo. Mi smo jih šli zadnjič probat sam Jaka to prec dol sname pa v usta nese user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 15:32:08   
guppy
(smiley, ki se križa)
zgleda sem res zaostala, še mami mi je rekla, da je to priporočljivo

svašta... user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 15:35:23   
guppy
LJUBLJANSKO SREČANJE SEPTEMBRK 
 
user posted image  


KDAJ?
Sobota, 14.06. ob 20h

KJE?
Arena Vodafone Live (nasproti Koloseja, kjer imajo bowling itd.)
RESTAVRACIJA Casa Nostra (KLIK in KLIK)
 
Do zabaviščnega centra lahko pridete na več načinov:
  • z avtomobilom: z ljubljanske obvoznice sledite smerokazom za izvoz "Nakupovalno središče BTC"
  • z avtobusi mestnega potniškega prometa:


    • št. 17
      (postaja pred Kolosejem)
    • št. 2 in 7
      (postaja na Šmartinski, oddaljena 5 minut hoje)
      user posted image



      KDO PRIDE?
      nana27, zvezda71, anab, septembrkax, babyrok, buškica, nora, lemavrica, guppy
      dobrodošle ste VSE septembrke, tudi tiste, ki niste iz Ljubljane!

      KAKO SE PRIJAVIM?
      pošlji ZS guppy ali napiši na forum, da prideš

      KOGA LAHKO KONTAKTIRAM?
      Lahko si s katero koli izmenjaš GSM številki, če pa ne poznaš nobene, pošlji svojo številko na ZS guppy.

      OBVEZNOSTI?
      Obuj najljubše čevlje user posted image

      (odgovor članu guppy)
    • Neposredna povezava do sporočila: 78
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 15:37:57   
      zvezda71
      IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

      IZVIRNO SPOROČILO: guppy

      Sončna očala ?!?!?!??!
      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


      ja, ker baje zlo radi gledajo v sonček in je to ful nevarno


      Čau
      da se malo vključim v debato o sončnih očalih, ker gremo na morje(jadrat) sem se na enih parih koncih pozanimala: eni ja da nujno (predvsem optiki, ki jih prodajajo) eni da ni potrebno skratka, moj zaključek je bil otrok naj bo v senčki (tvrdi ladovini, kot bi rekli dalmatinci), tako da nima niti možnosti v sonce gledat, če to ni izvedljivo orng šilt kapa ali klobuček (pri našem z neostikom pripopanuser posted image ) sončna očala pozimi na snegu. Evo mi jih ne bomo kupli, so pa, če se ne motim od 50eur naprej.
      Nala a tebi je pa rekla nič kreme proti komarjem in za sončenje? Meni pa in pediatrinja in dermatologinja da komot proti komarjem ampak take bolj naravne, če poliže slučajno. Krema za sončenje pa mora imeti mineralne filtre kakoli že to je (dr. Hauscka to ima je pa draga ampak se ful razmaže je čist malo porabiš), seveda pa je prva preventiva senčka, majčka tudi v vodi in pokrivalo.
      Evo spet sem se razpisala
      Lep deževen dan!

      (odgovor članu NalLa)
      Neposredna povezava do sporočila: 79
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 15:45:27   
      lemavrica
      No najljubši čevlji bodo ostali doma če bo takole gnilo vreme.

      _____________________________

      12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
      06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

      ...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


      (odgovor članu guppy)
      Neposredna povezava do sporočila: 80
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 16:23:36   
      123a
      Čao..

      Joj kakšno vremeuser posted image nimamo kaj počet.Mala spi jaz inuser posted image pa poležavama in se kregava kdo bo na računalnikuuser posted image .Saj veste ženska beseda je zakonuser posted image user posted image
      Danes smo imeli poosvetovalnico in je vse ok.Kri in vodo nismo dali,ker so ji vzeli 3tedne  nazaj,ko je imela 6.o.b. in je bilo vse ok.Zoja je pokazala vse kar je zahtevala P tako,da se vidimo septembra ,ko bo stara 1.letouser posted image Vode ni potrebno več prekuhavati,tabletke za zobe prinas ne dajejouser posted image .Rekli so nam,da lahko vse jemo razen oreščkov,meda in KM.

      sandra mere za 9m
      9530g
      73,5cm


      _____________________________

      ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

      (odgovor članu lemavrica)
      Neposredna povezava do sporočila: 81
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 16:34:29   
      lemavrica
      123a user posted image  za uspešen pregled pri P.

      Jaz sem spet sama, lubi dela, Jaka še spi, HB ker je bil tečko.

      _____________________________

      12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
      06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

      ...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


      (odgovor članu 123a)
      Neposredna povezava do sporočila: 82
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 17:09:07   
      guppy
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      REZERVACIJA MIZE ZA SREČANJE
      je urejena tako, kot ponavadi
       
      kdor ne razume, naj me pokliče ali pošlje ZS
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      (odgovor članu lemavrica)
      Neposredna povezava do sporočila: 83
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 17:13:30   
      Anonimen
      Nisem nič brala za nazaj, ker letam sem ter tja, samo debato o sončnih očalih sem zasledila. Evo mnenje dr.Tanč. Se splača prebrati. Mi jih ne bomo kupili.

      http://med.over.net/forum5/read.php?46,1571943,1571983#msg-1571983


      Hitim zdaj, ker me čaka še full stvari za zrihtat. In pucanje seveda.

      Hvala vsem, ki ste nam zaželeli lep krst. user posted image

      Se beremo jutri. user posted image

      Lepo se imejte na srečanju! user posted image

      (odgovor članu guppy)
        Neposredna povezava do sporočila: 84
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 17:49:28   
      CUKRČEK
      IZVIRNO SPOROČILO: guppy

      (smiley, ki se križa)
      zgleda sem res zaostala, še mami mi je rekla, da je to priporočljivo

      svašta... user posted image


      mene pa bolj zanima, kako boste prepričale svoje malčke, da obdržijo očalca na nosuuser posted image To bi bila , vsaj pri nas če bi jih že kupila, misija nemogoče.


      _____________________________

      *prvič smo naredili enega otroka
      *drugič smo naredili dvojčke
      *sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
      slučajno trojčki:))

      (odgovor članu guppy)
      Neposredna povezava do sporočila: 85
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 18:52:09   
      sandra85
      hvala vsem za pikepoke! ja sej vem, se bomo mogli navadit. Enej je res tako živ, da včasih prav komaj čakam, da grem spat, da si za 1 uro odpočijem, saj moram skozi lazit za njim in mu odmikat stvariuser posted image danes se mal spraznila spodnje police (mogla bom pa vse do 2. police ali celo 3.)

      helena Enej se je dolgo postavljal na vse 4, šele čez kak mesec pa pol je začel plazit. no, sa so si user posted image itak ful različni. drugače pa ti resnično povem, da uživaj dokler ti še ne šiba user posted image
      tianna seveda, vam tut js želim da se boste lepo imeli jutri!!!!!!!!!!!!!
      sončna očala ok, sej vrjamem, da je priporočljivo, sam (tako kot pravi cukrček) kako boste prisilile user posted image da jih ne vržejo dol? še kapo si dol povleče, če ga motiuser posted image user posted image user posted image

      grem skuhat Eneju grizek



      _____________________________

      kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

      (odgovor članu NalLa)
      Neposredna povezava do sporočila: 86
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 20:49:23   
      ana b
      Večer!

      Danes smo imeli spet narobe obrnjen dan, ker sem že zjutraj šibala z Nejcem na kontrolo po operaciji, potem je bila prijateljica na obisku in sva skupaj pripravile kosilo, popoldan pa smo praznovali Nejčev rojstni dan. Zdaj pa prav paše sedeti tukaj z nogami gor user posted image .

      Očala: pri nas bi bila za žvečit, torej bomo kar lepo v senci

      Krst: V knjigi: Kristjan moli je napisano, da otroka pri krstu drži mama, botra mora župniku podati prtič in držati svečo.  (to so ene sorte cerkvena priporočila) Tianna pa dobro opravite.

      Čestitke vsem novim zobkom, napredkom, za odlične mere in izvide pri posvetovalnicah in seveda za 4. stran.

      user posted image  Naš Matic se zelo trudi, da bi plazil naprej in po blazini še nekako gre, po parketu pa spet šiba v rikverc, ker mu zelo drsi. Kako naj mu pomagam oz. koliko časa rabijo, da jim rata plazit naprej tudi po parketu?

      Sem ziher kaj pozabila

      Sem se še spomnila Guppy septembrkax me je prej poklicala, da jutri nima varstva in je žal ne bo.

      < Sporočilo je popravil ana b -- 13.6.2008 20:50:50 >

      (odgovor članu sandra85)
      Neposredna povezava do sporočila: 87
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 21:08:55   
      sandra85
      IZVIRNO SPOROČILO: annie

      Pa lep avator imaš user posted image ...tvoj Enej mi je res luškan user posted image user posted image


      hvala enako user posted image user posted image

      Enej spančka, je rabil kr nekaj časa da je zaspal-se je 15 minut premetaval.
      zdaj čakam dragega, ki mi prinese sladoleduser posted image upam da ne bo pozabiluser posted image


      zdaj ko sem ga uspavala, sem ga kot vedno dala na prsa (tako ga uspavam samo zvečer, čez dan ne več) in je malo vlekel, pa ni več hotel, pol sem mu še parkrat ponudila, je malo vlekel, polpa se je kr stran obračaluser posted image zdaj nevem, al je bil še od večerje sit (je ob 19h jedel) al mu ni dišala???user posted image user posted image user posted image


      _____________________________

      kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

      (odgovor članu annie)
      Neposredna povezava do sporočila: 88
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 21:23:49   
      lemavrica
      Tianna imejte lep krst.

      Sem pa danes v Humanicu vidla hude hude gladiatorke, samo kaj ko niso imeli moje cifre.

      _____________________________

      12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
      06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

      ...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


      (odgovor članu sandra85)
      Neposredna povezava do sporočila: 89
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 21:58:39   
      lemavrica
      Danes je pa zatišje tu gori.

      Sej je bil en tak smotan dan, meni nič ni šlo, razgovor je bil brez veze, naš pes je tamalmu dvoje igračke zgrizel, no je imel stric pol slabo vest zarad psa pa mu šel nove kupit, samo vseeno sem jezna na psa. Lubi je bil tečen ko user posted image , se je šele zdele unesel ko Loste gleda. Pa še Jaka je neki ful težko zaspal in ga neki prebava matra, rita skoz dela, sem ene 3x mislil da je napolnil plenico pa ni bilo nič.
      Sem se razpisla user posted image

      _____________________________

      12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
      06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

      ...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


      (odgovor članu lemavrica)
      Neposredna povezava do sporočila: 90
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 22:00:52   
      annie
      Večer,

      Nik spi, dragi gleda nogomet, jaz pa na rr user posted image Kljub dežju sva z Nikom kar lepo preživela dan, popoldan sva še šla malo babico in dedka obiskat (starši od user posted image ). Sta vedno vesela, da vidita svojega vnuka in ga z veseljem pocartata user posted image

      Sončna očala: mi jih ne bomo kupili, ker bi si jih slej ko prej dol vrgel, že moja očala stalno dol vleče...user posted image
      Ana b, bravo za plazenje naprej user posted image Kako dolgo pa je trajalo, da je iz rikverc prestavil "v prvo"? user posted image Naš se še vedno cca. 1,5m plazi samo v rikverc user posted image Če je ugotovil po blazini plazenje naprej, mu bo slej ko prej tudi po parketu šlo user posted image

      Sandra, Nik se tudi ponavadi za večerjo toliko hrane natreska, da pred spanjem zelo malo povleče...po moje je Enej bil še od večerje sit user posted image

      Tianna lepo opravite krst.

      Prekuhavanje vode:
      jaz mu jo še kar vedno prekuhavam, ker je tukaj naša voda bolj tako, tako user posted image . Verjetno mu jo bom kar do 1.leta prekuhavala. Ustekleničene pa še ni pil, ker ponavadi, če kam gremo kar tole prekuhano vodo v termovki s sabo vzamem.

      Pa user posted image vsem za dobre mere in uspešno opravljeno posvetovalnico!

      Tako, sedaj pa grem malo user posted image nagajat, da ne bo toliko bulil v ta ekran-nogomet user posted image   user posted image ...pa lep večer želim.







      (odgovor članu lemavrica)
      Neposredna povezava do sporočila: 91
         RE: septembrke 4.krog
      13.6.2008 22:45:47   
      ana b
      IZVIRNO SPOROČILO: annie

      Ana b, bravo za plazenje naprej user posted image Kako dolgo pa je trajalo, da je iz rikverc prestavil "v prvo"? user posted image Naš se še vedno cca. 1,5m plazi samo v rikverc user posted image Če je ugotovil po blazini plazenje naprej, mu bo slej ko prej tudi po parketu šlo user posted image   



      Annie: kar dolgo je pri nas trajalo, mislim da kak mesec. Bo že. Pri nas je bila spodbuda slana palčka user posted image user posted image .

      Grem spat.

      (odgovor članu annie)
      Neposredna povezava do sporočila: 92
         RE: septembrke 4.krog
      14.6.2008 7:26:20   
      ana b
      Jutro!

      Mi smo že vsi pokonci in jaz sem ravnokar ugotovila, da si moram nujno lase umit, če hočem iz hiše.
      Zgledam približno tako, kot bi mi eno petardo v laseh razgnalo user posted image user posted image .

      Mali se drsa po parketu, plazi na mestu user posted image user posted image  (dobra rešitev za zelo majhna stanovanja). Tavelik pa mu dela družbo.

      Bo treba user posted image  narest, še katera?

      (odgovor članu ana b)
      Neposredna povezava do sporočila: 93
         RE: septembrke 4.krog
      14.6.2008 7:44:33   
      helenav
      Dobro jutro z veliiiiiiiiiiiiikimi podočnjaki.......

      danes je okrog polnoči tako jokala, d ajo je bilo grozno slišat..enih trikrat zapored sem šla nazaj v sobo in jo stiskal ain tolažla...ko je pa še četrtič zajokala, sem ji kar malo Calpola dala..pol je pa spala do jutra....zobki????? boooooooooooooo???


      Mali se drsa po parketu, plazi na mestu (dobra rešitev za zelo majhna stanovanja). .

      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


      Vreme ubija....ma halooooooooo......sploh ne vem, kaj naj se oblečem....ma soba se je ohladila iz 27 na 22user posted image user posted image


      _____________________________

      "Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
      _____________________________
      http://helenav.moj-album.com/

      http://miskula.myminicity.com/
      http://miskula.myminicity.com/ind/
      http://miskula.myminicity.com/tra/

      (odgovor članu ana b)
      Neposredna povezava do sporočila: 94
         RE: septembrke 4.krog
      14.6.2008 7:56:20   
      andreja32
      Dobrooo juutrroooo!

      A bi katerauser posted image , pa  zraven škatlo domačice??Zala se na tleh igra, ostali frkolini pa še spijo.

      HELENAV.....v kamniških alpah je zapadel sneguser posted image user posted image user posted image .....me je prejle moj klical
      ,, ej, dopust sem odpovedal, nabrusi robnike gremo smučat,,Vreme je resuser posted image user posted image !!!!
      jaz pa tolk novih poletnih cotk,....bemti!!user posted image

      (odgovor članu helenav)
      Neposredna povezava do sporočila: 95
         RE: septembrke 4.krog
      14.6.2008 8:23:50   
      LINA31
      user posted image Jutrooo,
      evo mene z veliko šalco kaveuser posted image . No, tudi domačico bi, ampak vsaj zjutraj se moram dpovedat sladkarijam, če zvečer ne greuser posted image .
      Midva sva že ob pol 6 vstala, pa sva zdaj že eno urco spet od spala. Jaz sem še bolj munjena, Žan pa itak da nori.

      ana b... naš se je nazaj plazil, dokler mu nisem nabavla usnjenih copatkov, pol pa je šlo naprej...to je bilo ene 14 dni. Nevem, a so bili krivi copatki, ali časuser posted image

      helenav....zgleda, da bodo res zobkiuser posted image .

      Midva se bova zdajle igrala, pol pa šibava z mojo mami in sestro mal v LJ po trgovinahuser posted image

      (odgovor članu andreja32)
      Neposredna povezava do sporočila: 96
         RE: septembrke 4.krog
      14.6.2008 9:22:24   
      surya
      Pozdravljene!

      Za mano je prvi delovni teden user posted image  in je kar fajn. Sem mislila, da bo bolj panika, ampak kar laufa. Edino dosti pozneje hodim domov, kot sem mislila, da bom user posted image . Šele po peti uri sem doma user posted image .


      Sem vidla, da omenjate Čatež. Punce, javite se mi na zs, ko boste šle (če želite seveda user posted image ), jaz sem čisto blizu doma in delala sem tam 5 let....

      Čauči!


      (odgovor članu LINA31)
      Neposredna povezava do sporočila: 97
         RE: septembrke 4.krog
      14.6.2008 9:35:19   
      CUKRČEK
      IZVIRNO SPOROČILO: ana b


      Krst: V knjigi: Kristjan moli je napisano, da otroka pri krstu drži mama, botra mora župniku podati prtič in držati svečo.  (to so ene sorte cerkvena priporočila) Tianna pa dobro opravite.



      Tudi pri nas držijo otroke mamice......midva sva nazadnje imela 2 , zato je enega držal mož enega pa jaz.


      _____________________________

      *prvič smo naredili enega otroka
      *drugič smo naredili dvojčke
      *sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
      slučajno trojčki:))

      (odgovor članu ana b)
      Neposredna povezava do sporočila: 98
         RE: septembrke 4.krog
      14.6.2008 9:52:22   
      lemavrica
      Ojla,

      noč bolj kot ne obup. Jamral je skoraj ves čas, proti jutru pa ko smo le spali so pa moža iz sl. klicali user posted image  Zdaj sva pojedla in se igra, jz pa pijem prvo kavo.

      Tole vreme bo men živce požrlo, čist za nobeno rabo nisem, pa ful je mraz ratalo. Se vidi ko jaz dobim nove čevlje, ultra poletne bo tko ene 14 dni sranja.

      _____________________________

      12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
      06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

      ...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


      (odgovor članu CUKRČEK)
      Neposredna povezava do sporočila: 99
         RE: septembrke 4.krog
      14.6.2008 9:55:43   
      guppy
      Mi smo imeli pa krasno noč, niti 1x se nista zbudila (oz. obstaja možnost, da je bila moja noč krasna, ker nisem slišala, da je mož ustajal) user posted image  Ma hec, nista niti malo jokala.

      Zdaj sem pospremila družinico, sama pa se usedla za računalnik in se začela smilit sama sebi user posted image .
      Mi bo danes še katera delala družbo pri žuljenju stola in mize?


      (odgovor članu lemavrica)
      Neposredna povezava do sporočila: 100
      Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
      Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
      Pojdi na:





      VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
      video
      Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
      Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
      Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




      Nos.
      пеперутка16

      Kako majhnim otrokom čistite nos?