|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 23:34:27   
sonce78
sem pozabila .... pranje ... tudi jaz večinoma perem v soboto in nedeljo zaradi poceni toka. Sem začela malo gledat na strošek elektrike, ker plačujemo tako visoko položnico, kot bi nas 10 živelo v stanovanju. Operem in posušim v sušilcu približno 5 strojev. Med tednom večinoma samo enega z brisačami, ker jih porabimo ogromno. Likanje je pa druga zgodba, ki bi bilo boljše, če je ne bi bilouser posted image user posted image user posted image .


žabarke user posted image ... poročajte o srečanju


Vidim, da imam monolog .... grem tudi jaz ajat.


Sladke sanje vsem!

< Sporočilo je popravil sonce78 -- 14.6.2008 23:37:16 >


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 23:52:37   
sonce78
... samo še to napišem, pa zares gremuser posted image .

Sem čisto nostalgična, so odprle junijke 2008 temo in sem jih šla malo prebrati, pa se pogovarjajo o vzpostavljanju dojenja, lanolinu, krčkih, odpadanju popkovine, porodne izkušnje, .....iiiiiiiiii kako lepo,.... ke nostalgija.... mi pa kmalu v službo, naši zakladi v vrtec .... šmrk šmrk


gud najt user posted image   vsem


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 23:53:05   
123a
Čer....

A sedaj pa ste vse zbežale.Jaz sem končno odpravila moško družbouser posted image So pri nas fantje gledali nogomet,jaz sem jim spekla pico in sedaj so ga šli žurat.Mmmmm kako je fajn ,ko imam miruser posted image Zoja in jaz danes kraljujema v spalniciuser posted image

sonce78-user posted image user posted image hvala za pohvale...no da vam pa jaz povem,da Vasja sploh ni tako zdivjan.Je pa res ,da si veliko več upa kot Zoja in ni tako plašen.Našo kar hitro spravi kaj v jok ,za razliko od Vasje,ki je pravi dobrovoljček.Je pravi moški in to sploh ne skrivauser posted image a ne sonce78...se spolneš une poze pri vasuser posted image .pravi cukerček je in tako luškan fantek...res je sladek.Pa saj lahko vidite na sliki,da je pravi šarmer.Roke stran že tako se je morala Zoja truditi pri tašči,ki je tako zahtevnauser posted image user posted image


_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 0:08:07   
guppy
Evo, prilezla sem domov s srečanja.
user posted image user posted image

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 0:30:14   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: sonce78

... samo še to napišem, pa zares gremuser posted image .

Sem čisto nostalgična, so odprle junijke 2008 temo in sem jih šla malo prebrati, pa se pogovarjajo o vzpostavljanju dojenja, lanolinu, krčkih, odpadanju popkovine, porodne izkušnje, .....iiiiiiiiii kako lepo,.... ke nostalgija.... mi pa kmalu v službo, naši zakladi v vrtec .... šmrk šmrk


gud najt user posted image   vsem


js večkrat berem septembrke 2008 (pa tut našo temo septembrke 2007) user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image za srečanje!!!!!!!!!


lahko nočuser posted image




_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 7:06:07   
helenav
dobro jutrooooooo

prva itak....sempa budna že od 6huser posted image user posted image user posted image ....sej bi še zakinkala, ma sem mogla po kakanju in hranjenju, enih 5-krat popravljat dudo, d ako sem jo zadnjič popravla, sem šla raje v dnevno..če mi gre kaj na user posted image ..mi gre to vstajanjem-ležanje, nazaj dvignit, nazaj v pojstlo,pa spet gor pa spet dol....in to v roku minuteuser posted image user posted image user posted image ..uni moj velik dojenček, pa se dela da spiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

grem sedaj kavico skuhat.....
danes bo sonček, mi pa cel dan po hišahuser posted image user posted image user posted image user posted image .

sonce78 ...a nisi Vasjo rezervirala za Primorskouser posted image user posted image user posted image ..Klara bo imela veliko hišo....ok...pol pa ničuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zoja...pa naj ti bo....maš dovooljenje, ko si tako lepa, pa ko imaš tako simpatično mamo...user posted image user posted image user posted image user posted image




pa še to
NASKE NASKE NASKEuser posted image user posted image user posted image user posted image NASKE NASKE NASKEuser posted image user posted image user posted image user posted image tako sem kappy, da je on zmagal in ne tisti Sandi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ej-pa une ki ste gledale..ste opazle, da po tem ko je Mateja prišla ven-ni blo nikjer več videt Tyba in nje??????????? Ziher se kaj pričkata....ko bo pa vidla posnetek,kjer je on noče zaprosit...to bo hudič v bajtiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sicer iskreno-jaz ju ne vidim skupi..najbrž, si je Tyb zamislu, če je kaj pregledovaloddaje za nazaj-preveč gospodovalna, preveč pametna. preveč tečna....no morda pa se motim....user posted image

eko danes bom klepetulja zgleda..ker že na vsezgodaj brez energije, sem ko tipkalni stroj..kaj še bouser posted image user posted image user posted image , moža bo spet glava bolelauser posted image user posted image user posted image user posted image



ala zdej pa res grem....


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 8:49:43   
guppy
JUTRO!!!!!
Moje baterije so definitivno polne danes :)
Že navsezgodaj sem iskala ŽICO po stanovanju... user posted image user posted image
Naredila sem domačo napravo za pihat milne balončke user posted image user posted image

Kok sta smešna, ko lovita balone, potem pa
POK! POK!

user posted image user posted image

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 9:14:37   
LINA31
Jutrouser posted image ,
da se na hitro pofočkamuser posted image . Vstala sva že 5.20, pa se me je dragi usmilil in vstal on, jaz pa sem šla nazaj spat.user posted image  No, žan je potem okrog pol 7 spet zaspal in tako še dragi. Zdaj pa že izvaja po tleh svoje akrobacije.


sonce78...kolk lask in temne učke ima Vasja. Pravi lepotec. Ko pa si takole Vasjo opisala, je pa kot da bi jaz pisala o Žanu. To so res moškiuser posted image .
123a...tudi Zoja je luškanauser posted image .

pranje...perem ob sobotah in nedeljah, ko je poceni tokuser posted image . Tudi jaz gledam na stroškeuser posted image . Lika pa mi večinoma mami. Se mi ne da.user posted image


NASKE, NASKEuser posted image user posted image
Nisem pa gledala oddaje, ker sva bila z dragim v kinu, mami pa je pazila na Žanauser posted image .
Babe žabe...najbrž ste uživale na ženskem večeru.user posted image
tianna...a je krst uspeluser posted image

Grem zdaj Žanu sadje naredit, pol pa ven šibava, ker imamo SONCEuser posted image user posted image

Aja...sandra...tako je bilo pri nas...enka spodaj, enka zgorajuser posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 9:41:28   
123a
dobro jutro

Mi že bedimo od 8user posted image in noč je bila user posted image .Se je 2x zbudila in se hotela igratiuser posted image jaz pa sem bila zaspana kotuser posted image .Upam ,da bodo kmalu te noči boljše.Sedaj spi prvo rundo in seveda ati prav tako,ker ga je žural do jutra.Že vidim,da si danes nebom mogla nič pomagati z njimuser posted image .

helenav-ja Vasja je sedaj štajercuser posted image user posted image Aja pa še nekaj ,kakšna simpatična mama?Še daleč od tega(kg,...)

guppy-user posted image user posted image za napolnjene baterije in dobro druženje


_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 9:52:26   
ana b
Dan!
Se še mi na hitro pofočkamo, potem pa šibam malo ven.
Srečanje je bilo ful v redu, samo jaz ne bi bila jaz, če se ne bi potem še eno uro obirala in šla spat ob 1h.
Noč je bila super, se je zbudil samo 1x, v času mojega spanja od 1h do 5:20user posted image user posted image user posted image . Njega nič ne briga, če ga mami žurauser posted image user posted image . Sem pa itak mogla vstat, ker sta tavelik fant in user posted image  že 6:15 šla na terenuser posted image . Sva pa z user posted image  potem skupaj še eno urico oddremala.
Zdaj pa sem že šla po tavelikega fanta, vmes se je skoraj en čiko vame zaleteluser posted image user posted image  in to v desni bok, kjer vozim malega. Na srečo na levem pasu ni bilo nobenega in sem uspela zavit- ..... mu.

Gremo zdaj malo na zrak. Končno sonce in toplota.

Bye

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 10:15:15   
Duškica
duska za Matijo. A je sedaj v redu?
Ti privoščim en doooolg dopust in upam, da se boš fajn odpočila in napolnila baterije. Ti plačam enega mišičastega deda, da te cele dneve masira, piha s pahljačo in streže .


To sploh ne bi bilo slabo.....ampak nisem prepričana, da bi se moj strinjal. Matija je vredu. Sicer pa je po skoraj enem mesecu že bil čas . Edino hemoglobin je katastrofa. Bova že...

Zoja in Vasja sta full lepa. Pa kaj ima las.user posted image

< Sporočilo je popravil Duškica -- 15.6.2008 10:17:29 >


_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 10:28:55   
123a
Sem dodala nove fotke v albumuser posted image

Duškica-večkrat se javi te pogrešamo


_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 10:47:45   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: helenav



ej-pa une ki ste gledale..ste opazle, da po tem ko je Mateja prišla ven-ni blo nikjer več videt Tyba in nje??????????? Ziher se kaj pričkata....ko bo pa vidla posnetek,kjer je on noče zaprosit...to bo hudič v bajtiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sicer iskreno-jaz ju ne vidim skupi..najbrž, si je Tyb zamislu, če je kaj pregledovaloddaje za nazaj-preveč gospodovalna, preveč pametna. preveč tečna....no morda pa se motim....user posted image




meni se je pa Nina zdela fuul tečna, ko je kar vrtala v Tyba glede poroke. Pa za koj klinac bi se zdej moral poročit, ker so si oni tako zamisliliuser posted image kr nrki.

IZVIRNO SPOROČILO: helenav

ej-pa une ki ste gledale..ste opazle, da po tem ko je Mateja prišla ven-ni blo nikjer več videt Tyba in nje??????????? Ziher se kaj pričkata....





Mogoče sta šla pa nadomestit izgubljene trenutke in nista zdržala do konca oddajeuser posted image user posted image klinc, tri mesece je le dolga dobauser posted image



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 13:48:07   
Anonimen
Čau čvekice! user posted image
Nisem nič brala za nazaj, tako da nisem nič na tekočem.

Pa je tudi naš krst mimo. Bilo je zelooo lepo. No, razen vremena, toda pustimo zdaj to. Župnik se je zelo potrudil, tako da je bil obred zares nekaj posebnega. Me je prav prijetno presenetil. user posted image  Čmrljček je bil priden, le proti koncu se je že naveličal in je malo potečnaril, toda nič hudega. Po obredu smo šli v restavracijo na kosilo, potem pa domov, kjer smo torto razrezali in še dodatno pogostili goste. Ma res je blo lepo! user posted image  Krst smo imeli v ožjem družinskem krogu; za botra pa sta šla moj ata in njegova sestra. Res sem zadovoljna kako se je izteklo!

Čmrljček zdaj spančka drugo rundo, jaz pa sem si vzela malo časa za RR. Tudi noč je bla ok. Jedel je samo 1x in hitro zaspal nazaj. Ob 6h se je zbudil, ma ga je dragi vzel, tako da sem jaz spala do 10h. Je prav pasalo. user posted image

Grem zdaj brat za nazaj, pa malo komentirat.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 14:03:00   
Anonimen
NaILa: Super, da je blo vse ok v posvetovalnici. user posted image  Glede sončnih očal sem že komentirala. Kremo za sončenje uporabljamo od dr.Hauschka in je popolnoma naravna (BDIH certifikat), pa tudi proti komarjem bom kupila nekaj naravnega. user posted image  

Zvezda71: Jadrat greste? Kako to izgleda z majhnim user posted image ? Meni dragi non stop teži, da naj gremo letos jadrat. Ma jaz si ne upam. user posted image  

123a: Super tudi za vas, da je blo v posvetovalnici vse ok!user posted image   A sva za torek še zmenjeni? Dolžna sem ti pošteno kafe!! user posted image

Lemavrica: A nisi šla v Promod po gladiatorke?

Sonce78: Kakšne igrače si mu naredila? Pridna si! user posted image  Tudi mojega čmrljčka včasih zamenjajo za punčko, pa sploh nima dosti las. user posted image  Ma se ne sekiram. Pa tudi daljše laske mu bom pustila. user posted image

Vidim, da sta Zoja in Vasja res prava user posted image .


Danes je vreme čudovito a! Čmrljček je bil že 2x na sprehodu. Aja, imamo Zapp-a! user posted image

Sandra85: Podatki za seznamček: 5., 6. in 7. zobek   15.6.2008 user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 14:04:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ana b


Zdaj pa sem že šla po tavelikega fanta, vmes se je skoraj en čiko vame zaleteluser posted image user posted image  in to v desni bok, kjer vozim malega. Na srečo na levem pasu ni bilo nobenega in sem uspela zavit- ..... mu.




OJOJ! Ma važno, da je blo vse v redu!


(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 15:02:18   
Anonimen
Nobene ni... user posted image  Logično, saj je vreme res čudovito, pa ste verjetno vse zunaj...

Moj čmrljček še vedno spi, jaz pa mu pripravljam malico. Potem pa bova tudi midva šla ven. user posted image  

user posted image  A gozdne jagode so tudi alergene? Ne, kajne?

Ok, grem... Se še beremo.


Lepo nedeljsko popoldne vam želim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 18:17:44   
LINA31
tianna....super, da ste se imeli lepouser posted image .
Jaz sem se ravno tortice najdelauser posted image . Žan je že zmatran in komaj čaka, da gre spat. Še mal ša se gre kopat, pol pa ninatuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 20:15:52   
Anonimen
Čer!
Vidim, da so skoraj samo moji posti na tej strani user posted image , a zadnjič sem pisala ob 15h, torej 5 ur nazaj. user posted image  Ja tuga je danes tu na RR, ni kaj. Upam, da ste lepo preživele to nedeljo. Mi smo se imeli fajn. user posted image

Čmrljček že spančka. Čeprav mu je že čutiti š****, ga ti 3 zobki še vedno martrajo. user posted image  Prej si je tako agresivno eno igračko peštal v usta, da sem mislila, da se bo poškodoval. Ma ubožček moj. user posted image

< Sporočilo je popravil tianna -- 15.6.2008 20:16:24 >

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 20:20:40   
sandra85
tianna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za uspešen krst in za kr 3 zobke user posted image a je bil kej tečen???

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 20:23:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

in za kr 3 zobke user posted image a je bil kej tečen???


Ma niti ne. Pa tudi ponoči je dobro spal. user posted image  Za zgornjo enko je bil najbolj tečen, ker je rabilo res dolgo časa, da je prebila dlesen. user posted image  Ti tri pa so vsi naenkrat pokukali. Zgoraj je imel vse otečeno in krvavo. user posted image  Ampak šele danes, ko je že čutiti š****, si zelo zelo agresivno drgne dlesni... Bomo videli. Upam, da bo bolje. user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 20:24:05   
Anonimen
Sandra noooooo, zdaj pa ne vidim kdaj si online!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 20:45:18   
lemavrica
Tianna user posted image  za uspešen krst. Ne nisem v Promodu kupila gladiatork ker sem ugotovila da rjavih v bistvu nimam kam za obut oz. za kobinirat in sem si zato danes privoščila une črne iz Humanica, pa ene B2G Ipanema japanke.

Danes smo imeli še obisk pri eni nevrofizioterapevtki, ki nama je pokazala ene par dobrih vaj za Jako, da ne bo toliko zategoval, ker v ZD nama žal nič ne pokaže. Pa tudi drugo mnenje je fino slišat.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 20:47:09   
Anonimen
Super za nakup. Jaz pa jih še vedno nimam. user posted image  Kakšne si kupila? Visoke, nizke itd. Zadnjič sem bila v Humanic-u, pa jih nisem našla... user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 20:55:01   
lemavrica
Visoke črne, mislim da so še malo višje kot Promodove.

Srečanje imela sem se super, hvala punce ker ste me počakale s hrano user posted image , se že veselim naslednjega srečanja.

< Sporočilo je popravil lemavrica -- 15.6.2008 20:59:01 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Ime za punčko?
SAFIRA



Mia (41%)

Mija (11%)

Maša (43%)

Mia Maša (3%)

Mija Maša (2%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!