|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 4.krog
15.6.2008 22:52:33   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85



kaka disconautica???



Ma kje živiš? user posted image

DISCONAUTICA08

eh, nisem js za take stvariuser posted image



Pa za kaj si? Valda si za žur a?! user posted image

ma take muzike ne poslušam večuser posted image sem čudna?user posted image res mi ni všečuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 6:57:07   
LINA31
Jutrouser posted image ,

sandra85....kako si danes? Je šla slaba volja mimouser posted image . Upam. Za te sploh nisem navajena, da napišeš, da si slabe volje, ali pa da ti gre na jok, si tak dobrovoljčekuser posted image .
Naša noč je bila bolj TAKO. Sem nekaj zaspanauser posted image . No, pa smo spet pri slabem vremenu.
Jaz moram še Žana naročit na pregled pri 9m. Joj, kako gre hitro ta čas. Moram naredit spisek glede morja, pa pogledat kako bomo vse spakirali v avtouser posted image .

Grem na user posted image . Še katera?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 7:49:36   
helenav
tudi jaz sem tu na kaviciuser posted image user posted image user posted image

naša noč je bilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..par mesecev nazaj smo se nazadnje tako prebujali...na uro-dveuser posted image user posted image .. Zdej ne vem, al je krivo to, da je bila včeraj cel dan v gužvi, po rokah, med neznanci....in na koncu še na enem obidku, kjer smo ji dali mleko popit in jo pol kar iz avta položili v pojstlo in je bila vsa zmešanauser posted image user posted image . al so zobki? Ne vem.....vem, samo, da danes ne bom funkcionirala najboljeuser posted image user posted image


pa vreme je še vednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 8:09:15   
NalLa
Dobro jutro

Tudi naša noč je bila user posted image user posted image . Lana ful zgornje dve enki matrata. Sta skoraj vzunaj, ampak kar ne prebijeta dlesni. Je celo noč skor jokal. Upam, da bo danes bolje.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 8:09:35   
ana b
Jutro!

Pri nas je bilo ponoči zelo zanimivo, ker se je maliuser posted image  odločil, da bo grizel mamo in sem ga samo odložila, potem pa je sledilo dretjeuser posted image user posted image user posted image . Ko sem ga imela dovolj pa sem ga odnesla k možu, ki je ravno večerjal v dnevni. Po ene petih minutah, ko je bilo vse tiho, sem pa šla malo počekirat, kaj dogaja. Na sedežni v dnevni sedita user posted image  inuser posted image , pred njima krožnik mortadele in mali veselo in zadovoljno žveči sirovo štručko. Pa da ne bo pomote ura je bila ena ponočiuser posted image user posted image user posted image user posted image . No vsaj zaspal je hitro.

Grem na eno kofeinsko bombouser posted image

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 8:49:52   
sandra85
jutro!
Enej je danes tako pridno spal kot že 3 mesece neuser posted image spal je do 6h, pol pa še do 8huser posted image user posted image user posted image js bi se lahko naslala, ampak se nisem, ker sem se celo noč permetavala in ful slabo spalauser posted image
kljub temu, da mu zobek leze vn, ni nič tečen pa da bi slabo jedel...pa tako sem se bala kaj bo, ker je bil pri prvem zobku tako bogi
LINA
hvala user posted image nisem glih super, ampak bo...
NaILa, kako si??? kako brat? če nočeš tuki pisat, lahko na ZS (na MSN-ju sem res ful malo, ker ni cajtauser posted image )
helena če bo danes isto, pol so zagotovo zobkiuser posted image pa boš le dočakala
anab, mogoče Matiji ne zadošča več tvoje mleko in je rabil nekaj konkretnega? (pa čestitke za 10muser posted image )


vreme je res user posted image user posted image user posted image pa tako lepo je bilo včeraj! ma kje je to poletje??????????????? a bo kej iz tega poletja, ali bomo julija hodili še v dolgih??????????? user posted image
ga moram it preoblečt-ga nisem še dala na kahlico in jekr v plenico naredil kupuser posted image



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 8:57:04   
Anonimen
Dobro jutro!

Kuham kafe... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tudi naša noč ni bla glih najboljša. Že od 5h sva budna... user posted image  Sicer sva vstala ob 6h, ker sva se še malo catrala, ma vseeno. Ponoči se je prakrat podojil, ma je takoj nazaj zaspal. Vreme pa je itak grozno. Ob 7h sva šla na sprehod in sem ga oblekla kot da je jesen. user posted image  Zdaj pa spančka prvo rundo. Mene pa čaka en kup perila za zlikat. Mah, zdaj imam pavzo, da v miru popijem prvo kavico. user posted image

Sonce78, 123a: Danes bi vaju lahko prišla pogledati v Celje, pa si vaju nisem upala presenetiti kar tako nenapovedano. To ne bi blo lepo z moje strani. Dragi je že ob 6h šel v Celje pogledat en avto. Je delal do 1h in očitno je v službi čekiral avto.net in našel kaj pametnega, saj včeraj ni imel namena, da gre v Celje. Šele zjutraj mi je povedal in jaz nisem mogla kar z njim. Si predstavljaš, Sonce78, da ti ob 8h pozvonim pred vrati? user posted image  user posted image  Me takoj pošlješ domov. user posted image  

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 8:58:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ana b
Na sedežni v dnevni sedita user posted image  inuser posted image , pred njima krožnik mortadele in mali veselo in zadovoljno žveči sirovo štručko. Pa da ne bo pomote ura je bila ena ponočiuser posted image user posted image user posted image user posted image .




user posted image  user posted image  user posted image

Si ju predstavljam.

user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 9:01:36   
helenav
IZVIRNO SPOROČILO: ana b

Jutro!

Pri nas je bilo ponoči zelo zanimivo, ker se je maliuser posted image  odločil, da bo grizel mamo in sem ga samo odložila, potem pa je sledilo dretjeuser posted image user posted image user posted image . Ko sem ga imela dovolj pa sem ga odnesla k možu, ki je ravno večerjal v dnevni. Po ene petih minutah, ko je bilo vse tiho, sem pa šla malo počekirat, kaj dogaja. Na sedežni v dnevni sedita user posted image  inuser posted image , pred njima krožnik mortadele in mali veselo in zadovoljno žveči sirovo štručko. Pa da ne bo pomote ura je bila ena ponočiuser posted image user posted image user posted image user posted image . No vsaj zaspal je hitro.

Grem na eno kofeinsko bombouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..super noč....mali že žurauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 9:06:03   
Anonimen
Vsaj vi ste imeli dobro noč, Sandra. user posted image  Pa ena user posted image  zate, da boš boljše volje!

Potem moram v Hofer po plenice. A katera uporablja Hoferjeve plenice? So ok? Na forumu jih punce hvalijo. Kakor koli, odločla sem se, da jih bomo probali. Pamperske so res super, ma jih porabimo too much. Pa sem študirala, da bi te iz Hoferja imel čez dan, za čez noč pa še vedno Pamperske. No, bomo videli.

(odgovor članu helenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 9:10:06   
NalLa
tianna mi imamo milerjeve za čez dan, ponoči pa pamperske

Sandra, upam, da je že boljšeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 9:12:28   
NalLa
Punce eno vprašanje, ki sicer ne spada sem:

Ali pozna katera zdravljenje raka z imunoterapijo d. Klehra? Oziroma kakšno osbo, ki se je zdravila na ta način?

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 9:12:48   
LINA31
Jaz imam čez noč Mullerjeve ali DM ove plenice. So mi čist ok. Od Hoferja in leclerca pa mi niso ble ok. Ponoči imamo pa pampersuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 9:13:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

tianna mi imamo milerjeve za čez dan, ponoči pa pamperske




Ma ja, saj jaz bi mu tudi dala Muller-jeve, če bi ga imeli bližje. user posted image  Tako pa... Bomo videli. Če ne bodo ok, pa bomo kar na Pamperskah ostali. user posted image

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 9:14:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LINA31

Od Hoferja in leclerca pa mi niso ble ok.


Kaj ti ni blo všeč pri Hoferjevih?

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 9:14:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa



Ali pozna katera zdravljenje raka z imunoterapijo d. Klehra? Oziroma kakšno osbo, ki se je zdravila na ta način?


Ne. Poznam pa nekoga, ki se je zdravil z obsevanjem in kemoterapijo, če ti to kaj pomaga.

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 9:37:10   
lemavrica
Jutro,

mi smo spali od 9h do neljre sredi noči ko je jedel in sedaj do 9.30 skoraj. Se mu je včeraj ful dogajalo, je pri babici in dedku dobil gugalnico, pa tud nasploh ga imata sedaj ves čas po rokah, popolen preobrat od začetka ko sta ga komaj pogledala ( govorim za starše od lubija ).
Pijem kavo, jaka pa se lepo igra v dnevni.

Vreme je za user posted image , men se že meša ker sva večino časa notri, zarai vremena že 14 dni prestavljamo morje in sploh ne vem kdaj bomo zdej šli user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 9:51:51   
NalLa
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: NalLa



Ali pozna katera zdravljenje raka z imunoterapijo d. Klehra? Oziroma kakšno osbo, ki se je zdravila na ta način?


Ne. Poznam pa nekoga, ki se je zdravil z obsevanjem in kemoterapijo, če ti to kaj pomaga.


hvala, vendar mi to ne pomaga. Brat se že zdravi z kemoterapijo. To je itak del uradnega zdravljenja, ki ga plača država, imunoterapijo pa ne plača in je precej draga, zato bi rada izvedela čim več podatkov v zvezi s tem predno se odločimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 10:06:43   
LINA31
NaiLA...tudi jaz nobenega ne poznam, ki bi zdravil raka s to terapijouser posted image .
tianna...skos je premočila plenicauser posted image .

Žan je končno zaspal. Skos se je nekaj jokal. Ampak tako nadležno, ker je bil utrujenuser posted image .
lemavrica...no, super da sta se tast in tašča pobolšalauser posted image . Fajn, da morje lahko prestavljate, bolj je kriza, če imaš plačan, pa slabo vremeuser posted image

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 10:38:51   
nana 27
Ojla! Upam, da ste se lepo imele na srečanju. Pri nas sta zbolela oba škrata pa še Miha ima hudo krizo pri spanju. Do prejšnjega tedna je spal sam, zdaj mora nekdo biti ob njem in ga mora božati po glavi. Podobno se zgodi, če se ponoči zbudi, tako da ponoči na veliko potujemo - mišljena sva jaz in možek user posted image  Jaz vas še vedno berem. Imam pa cel kup obveznosti pa generalko delam preden se vrnem nazaj v službo, tako da nimam dosti časa za pisanje.  Lep ponedeljek!

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 11:42:05   
sandra85
NaILa user posted image user posted image user posted image žal ti ne znam pomagatuser posted image
nana27
user posted image user posted image user posted image za tvoja 2 škrata
sem malo bolje. me je oče spravil v boljšo voljo, ko mi je rekel, da mi bo dal en mal večji znesek € user posted image user posted image user posted image tako da gremo naslednji teden na šopinguser posted image



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 11:43:38   
sandra85
aja, imamo 2. zobek user posted image brez bolečin, tečnobe in vročineuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 11:51:39   
lemavrica
Sandra user posted image  za očeta in za 2.zobek user posted image  user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 12:16:04   
helenav
NaILa..rade volje ampak ti žal ne morem pomagatuser posted image user posted image ...kaj pa po netu, si kaj prebrskala?..sem jaz provala kaj posikat..pa ni nič....hmmmuser posted image

sandra bravo za evrije....jaz sem pa loto igrala in včeraj zvečer polna upanja prelistala rezultate in ugotovila, da nisem od te sreče...user posted image user posted image user posted image ..bo treba kar delat, za kaj dobit:-)))))
bravo za zobkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..mi jih še čakamo

Klara je pa danes tak cuker..čisto nezahtevna..se igra na tleh..pa trenira glas..jaz pa še kar zeham.....bi potrebovala ene tri ure spanja...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: septembrke 4.krog
16.6.2008 12:24:21   
lemavrica
Jaz čakam da se zbudi in da greva v trgovino, imamo bolj prazen hladilnik. To user posted image  vreme, bi šla rada mal na sprehod da sva zunaj, ne pa da moram spet v trgovino. Sicer zdej mu je ful zabavno ko lahko v nakupovalnem vozičku sedi in gleda okoli. Pravi mali nakupovalec.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?