|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 20:21:00   
mišk
Valči: Zakaj si ti tako sveto prepričana, da ne bosta imela več user posted image ? Tako rada imaš otročke, pa še če nameravaš ostati doma bi se ti "splačalo" zaradi plačevanja prispevkov za pokojnino. Ne me narobe razumet, to zadnje sem napisala samo kot še en micen dodaten bonus. Ta glaven "bonus" je itak otroček!!user posted image  

Kinnie: Kako pa ti kaj? A imaš kako skrivnost?user posted image  Že kaj delate na user posted image ?user posted image  Al pa Klaudia, nova10ka, skuštrana, 2ursae,...?

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 20:32:21   
majoli
Drage desetke, zelo vas je bilo lepo videti. Vaše user posted image seveda tudi. Mi smo se imeli zelo, zelo fajn. Moj user posted image je bil tudi čisto navdušen. Ko smo odhajali, se raje nisem preveč poslavljala, ker mi je bilo kar hudo. Tako sem ponosna na nas in na naše dojenčke user posted image .

Klaudia, povej koliko naj še damo denarja. Je bilo pa tole s pijačo malo nerodno organizirano, saj so npr. tiste borovničke res tam kar stale, pil jih pa ni skoraj nihče. Pijačo bi morali naročevati sproti in sproti plačevati. Ampak, kar je je, bomo za drugič vedeli. Pa še enkrat hvala Klaudia, Janja in ostale, ki ste pekle in organizirale tole super srečanje.

Hvala sanwebdra za polnilec!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 20:34:15   
živa
Piknik: Bilo je luštno. Se mi je pa zdelo, da bo štala glede denarja za pijačo. Klaudia, če rabiš za evidenco ali za izravnavo ali karkoli: za 2 osebi + dveletnik sem dala 40 evrov.

Moj čvergo je bil po pikniku čisto naspidiran, je kar vriskal in skakal, zaspat ni hotel in še zvečer sem ga komaj umirila, da je zaspal, najbrž je bil preutrujen, revež. No, tudi moj večji je že v postelji. Žal nisem preveč romantično razpoložena za večer v dvoje.

Lahko noč,

živa

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 20:38:46   
Jenny Anny
Zdravo!
Na srečanju je blo vrhunsko, tamali so uživali, tastari smo pa tud user posted image
No mi smo potem odšli na Dolenjsko, je skoz lilo kot iz škafa.

Klaudia kar se manjka tiče, zračunaj, kolko je še treba dat, ti nakažemo. Mi smo dali 35€ (2 odrasla + desetkica).
Zdaj pa moram it, ker naša noče spat, pa ji moram nest mleko, se še javim.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 20:40:21   
Pandica
Ojla čveke,


vidim, da se je že malo raživelo na forumu, ko ste že nazaj domov.

Zdaj pa hitro slikice za vse nas, ki čakamo na njih user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 21:04:29   
VANILI
oj samo na hitro, mi še ne spimo, smo čist naspidirani, razen mojga, ko ga že celi teden matra želodec in glede na to kok se sekira zarad službe in še česa, je po moje blizu čirauser posted image .

torej, piknik mi je bil super, kot je rekla majoli, nerodno s pijačo, ampak zdaj je mimo, se strinjam, da Klaudija pove, koliko doplačamo, pa bomo. Če se bomo zdaj menili, koliko je kdospil, ne bomo nikamor prišli. Mi smo npr. spili zelo malo, ker sem mela za Živo sabo, moj pa alkota trenutno ne pije, ampak bom vseeno plačala, kolikor manjka. Brez problema in slabe vesti, tako da, Klaudja, samo lepo povej in ne skrbiuser posted image .

hudo mi je, ker se nisem z vsemi mogla menit, kot sem morda želela, a takopač je pr velikih skupinah, važno, da sem vas vidla in spoznala tudi Mariborčanke in vse ostale, ki jih še nisem. Ste mega.

< Sporočilo je popravil VANILI -- 23.8.2008 21:13:24 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 21:15:24   
Kasija
Sem hotela samo napisat, da je bilo res lepo vas vse videt in nekatere nanovo spoznat v živo. Pa toliko lepih otrok na kupu!
 
Klaudia hvala za organizacijo. Janja in ostale hvala za pecivo. Koliko smo plačali imaš napisano, sicer pa sporoči koliko je še za doplačat.


(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 21:27:43   
Klaudia
Hvala vsem, ki ste me na koncu pomagale izvleči iz velikega manjka user posted image . Aperitivi sploh niso bili naročeni, tako da je "desetko" popuser posted image izdil in jih na koncu niso računali. Še vedno pa je bil velik manjko.

Pijače je bilo za 9,98€ po odrasli osebi - pavšal.

Na poti domov je tako deževalo, da je voda stala na cesti, pridemo domov, me Lia polula po hlačah, skoraj eno uro smo jo uspavaluser posted image ... tako da res nimam nič več živcev. Bomo jutri to naprej razčiščevali. Pa še noro grmi pri nas. user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 21:34:27   
*pikijakob*
piknik  bilo je super, lepo da sem vas spoznala, čeprav se z vsemi nisem uspela niti pogovarjat. Vsi ste super.
denar mi smo plačali 39 + naknadno še 10 tako da 49e (2 osebi inuser posted image )

tudi mi smo se celo uro uspavali mislim,da mu je bilo tak fajn na pikniku, da je čisto noter padu in ni mogel zaspati


< Sporočilo je popravil *pikijakob* -- 23.8.2008 21:36:49 >


_____________________________

Otrok je bitjece, ki naj bi mehčal trda srca.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 21:46:09   
mehurčica
Srečanje: SUPER!!!user posted image Najprej zunaj na dekicah, večji otročki na igrišču/gugalnicah,... Potem jedača in pijača..no ja, sicer sem jaz imela piknik iz rukzaka, ki je bil super slasten, ker je bilo vse sveže(Sanwebdra, zakaj si se mi smejala???user posted image user posted image user posted image user posted image ), edino Eni je pri Sanwebdri malo meseka in krompirčka ukradla.

Nato nas je malo veter ohladil in pozneje še dež pregnal pod streho. Notri smo se razkomotili spet z dekicami po tleh, čeprav je le malo otrok dejansko obstalo na dekicah, ker je seveda drugje bolj zanimivo. Malecki bo vsak imel svojo slikico z Janjinim muffinom (mnjami..hvala Janja!) in svečko, ki so jo seveda skoraj vsi hoteli zgrabit, ker se je tako lepo svetila. Eni je šla preblizu nje in malce zajokala, drugi pa so menda zajokali samo zaradi tega, ker smo jim odmikali rokice, da ne bi prijeli svečke.user posted image Po slikanju se je nadaljevalo z muziko, ki je bila namenjena drugi družbi, ampak je bila tako na glas, da so še naši zaplesali.

Aja, skoraj bi pozabla na slikanje. Mamice smo imele najprej vsaka svojega user posted image v naročju in na tri štiri zdaj položile malecke na kup in hitro malo poslikali, dokler niso pobegnili dol ali skupinsko začeli na glas protestirat. Potem še skupinske slike z mamicami v naročju in še z atiji v naročju - kateri so pač bili zraven.


V glavnem, lepo sem se imela z vami in upam, da nam uspe kdaj ponovit.


Hvala Klaudia za organizacijo in hvala vsem, ki ste kaj spekle in prinesle. Zraven muffina sem probala še čupavce in kokosove trikotničke: MMMNNNJJJAAAMMM!!! Čupavce je še Eni papala.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 21:59:58   
Kasija
ok za tiste ki niste bile zraven hitro eno skupinsko za pokušino. samo se vidi, da so naši malčki in malčice že čisto prehitri, da bi se jih dalo uloviti vse v eno fotko user posted image

user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 22:27:05   
jasna
hojla babnceuser posted image

Se trudim nekaj brat, pa mi ne ratuje na očetovem 26" monitorjuuser posted image . Samo da napišem, da je bilo danes res super in sem vesela, da sem spoznala še druge oktoberke, ne samo s fotkuser posted image . Pa z vsemi je bilo lušno klepetatuser posted image .

Glede manjka - sem vedela, da nas punce nebi pustile na cediluuser posted image user posted image user posted image  Je imel pa desetko prav, da tule nekaj smrdi. Je šef čisto prehitro privolil v odpis žganega.

Klaudija, še enkrat hvala, ker se trudiš.

Janja, mufini so bili the bestuser posted image .

Tudi pecivo je bilo njami, pa žal ne vem, kdo ga je prineseluser posted image

Še glede fotk... Moje bom dala gor ko bom doma. A si lahko z gugla dol snameš (pa kje huduser posted image  je na tej tipkovnici vprašaj).

Bom raj nehala, imam že 4kotno glavo...user posted image

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 22:40:27   
lane31
Klavdija.......mi je zelo žal ,da nisi poslušala mojega nasveta in cifro razdelila že v štartu med prisotne.....žal je bilo glede pijače tako da je bil cel kup vsega že naloženo na mizah ....tudi aperativi....posebaj pa se je naročilo par piv ( midva sva ga pri šanku plačala ) in kave.....tipično gostilniško je da nanosijo cel kup sokov na mizo in gremo.....pa nas je kar nekaj imelo sokove s sabo,kakor tudi vodo  - in to je bila tudi edina stvar ,ki me je na pikniku zmotila - zakaj toliko pijače na mizah .......itak je kar je in bomo nakazali denar ,ker bi bilo sila nepotešteno to prepustit tebi.....midva sva dala 35€ - samo povej koliko še doplačamo......

Srečanje.......kljub vremenu nas nič ni zmotilo.....bile ste krasne in mi ni niti pikice žal porabljenega bencina in 2h vožnje , otročki so uživali sto na uro ,majhni in malo večji.....mamice in očki pa itak.......res vam hvala za družbo in srčno upam ,da ta pripetljaj z pijačo ne pokvari vtisa temveč nam da misliti kje je bil kiks in da bo drugo leto bolje in predvsem ceneje user posted image A bo torej letno srečanje postalo tradicija ....bomo čez par let kar kakšen športni center najeli ,da bodo mulci igrali nogomet in bejbe odbojko user posted image
Aja ...........slikice v albumu


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 22:43:02   
sanwebdra
Piknik ... super ... edino končni manjko je malo grenak priokus pustil! Mislim, da si nas je lastnik fajn privoščil, ker drugače ne bi kar takoj popustil za 60€. Sicer pa smo vsi delali v gostinstvu (no, vsaj večina) in vemo, kako se "streže" večjim družbam. No, bomo že poračunali, glavno, da nista Klaudia in Desetko sama ostala s tako velikim računom ... Ker založit 150€ ni tako enostavno ... V bodoče je res najbolje, da se pijača plačuje sproti! Pa tako ostanejo čisti računi in prijateljiuser posted image . Klaudia, še enkrat hvala za ves trud!

Zeloooooooooo lepo vas je bilo vse spoznat! Se moram pohvalit, da sem si zapomnila, kdo je kdo ... skoraj takoj ... to mi gre dobro od rok - no, možganov ... žal mi je edino, da se nisem mogla vsem mamčicam posvetit ...  otroke sem že vse obtačlala (beri pobožala) ... a pogovorjat z vsemi mamicami ... no, pa saj bodo še priložnosti!

Še pekačicam peciva ... vanili - čupavce obožujem in tvoji so bili slastni! Janja - muffini so bili enostavno enkratni in Ulla (če se ne motim) - slastni barvasti krogci in trikotniki! Mislim, da se je še nekdo potrudil, vendar nisem odkrila ponosne lastnice peciva! Vsem HVALA!!!

IZVIRNO SPOROČILO: majoli
Hvala sanwebdra za polnilec!


Ja, ja ... le kaj si naj zamislim za nagrado ... user posted image user posted image user posted image  ... saj ne, šala! Vem, da je fajn ... midva imava enak sistem za polnjenje, pa bi tudi ponorela, če polnilca ne bi našla ... potem bi si ga namreč lahko vtaknila v r__!


Srečanje pa ITAK da bo postalo tradicionalno!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 23:31:03   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: sanwebdra

Piknik ... super ... edino končni manjko je malo grenak priokus pustil! Mislim, da si nas je lastnik fajn privoščil, ker drugače ne bi kar takoj popustil za 60€. Sicer pa smo vsi delali v gostinstvu (no, vsaj večina) in vemo, kako se "streže" večjim družbam. No, bomo že poračunali, glavno, da nista Klaudia in Desetko sama ostala s tako velikim računom ... Ker založit 150€ ni tako enostavno ... V bodoče je res najbolje, da se pijača plačuje sproti! Pa tako ostanejo čisti računi in prijateljiuser posted image . Klaudia, še enkrat hvala za ves trud!

Zeloooooooooo lepo vas je bilo vse spoznat! Se moram pohvalit, da sem si zapomnila, kdo je kdo ... skoraj takoj ... to mi gre dobro od rok - no, možganov ... žal mi je edino, da se nisem mogla vsem mamčicam posvetit ...  otroke sem že vse obtačlala (beri pobožala) ... a pogovorjat z vsemi mamicami ... no, pa saj bodo še priložnosti!

Še pekačicam peciva ... vanili - čupavce obožujem in tvoji so bili slastni! Janja - muffini so bili enostavno enkratni in Ulla (če se ne motim) - slastni barvasti krogci in trikotniki! Mislim, da se je še nekdo potrudil, vendar nisem odkrila ponosne lastnice peciva! Vsem HVALA!!!


Srečanje pa ITAK da bo postalo tradicionalno!user posted image user posted image user posted image


se podpišem pod tole, je super napisanouser posted image user posted image user posted image


Lane31, super slikceuser posted image user posted image

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 23:44:31   
VANILI
evo, tudi jaz sem dala fotke v album, geslo je enako naslovu albumauser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 23:57:39   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek

2ursae - mislim, da sem te danes videla v baby centru s celo družinico. Saj poznam te ne, samo iz slikic. Sem pa 99.9%, da si bila ti.V kleti pri avtosedežih. Mi smo ga danes kupili - Romerja. Je drag, ampak v primerjavi z ostalimi veliko bolj udoben za otroka.



ja, smo bili mi user posted image . A danes ste kupili? Se je splačalo, ne user posted image . Jaz sem še vedno kar mal jezna na okoliščine - mi smo sedež kupili že v sredo, danes smo ga le prinesli zamenjat, ker smo se odločili za drugega - in seveda, akcija za nas ni veljala user posted image , plus, da smo doplačali 49€ (smo vzeli boljši sedež), kar pomeni, da smo za las sfalaili bon za 10€. Mart user posted image user posted image user posted image . če bi prej vedela, da bo danes akcija ... pišuka (saj bi rekla kaj bolj krepkega, pa ne smem user posted image )user posted image .

Naj povem, da mi moj user posted image  zdej skoz čez ramo gleda, kaj pišem in kaj ve pišete, prej se mi je pa sam smejal, ko sem prižgala RR user posted image . je čisto drugače sedaj, ko vas je spoznal.

Skratka, fajn je bilo, sem zelo vesela, da sem spoznala tudi štajerski konec user posted image  in tud še par "naših", ki jih do sedaj še nisem. Kakšen vrtec smo imele, najboljš je bilo, ko samo jih dale na tla za skupinski foto user posted image : par trenutkov so debelo gledali, pol pa eni v jok, drugi pot pod noge, tretji hop po igračah ali po sosedu user posted image , mamice pa nič časa, sam na sprožilce smo pritiskale user posted image  - skratka totalna zmeda. Za počit.

nočko, sem res utrujena, kaludija, super si user posted image , kapo dol tebi in tvojemu user posted image , sem vesela, da je si naša user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: Desetke007 part 4
23.8.2008 23:58:19   
VANILI
saj res, zahvale:
lane31 in še ena prjazna (katera??!!), za pleničke in vlažilne robčke. Kako naj jih vrnem (seveda nove, ne porabljene hehe)??? Jaz trotka sem pustila pripravljeno na previjalni.

lane31 - lepe fotke, Aneta je taka babnica, ful luštna in  se mi zdi da ti čisto podobna!! Ti si pa točno taka, kot sem si predstavljala. superuser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: Desetke007 part 4
24.8.2008 0:00:31   
VANILI
nočko, sem res utrujena, kaludija, super si , kapo dol tebi in tvojemu , sem vesela, da je si naša
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

user posted image 2ursae, ja res si utrujena, lahko noč

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: Desetke007 part 4
24.8.2008 0:09:02   
2ursae
vanili, pridna bot, ne me zezat user posted image .

Nočko, malecki je že lačen

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: Desetke007 part 4
24.8.2008 0:33:52   
VANILI
sej sm pritkana, 2ursaeuser posted image

janekaj moram še napisat, preden ugasnem to zadevo.

npr. da sem tudi jaz za, da bi to srečanje postalo tradicionalno, ker dejstvo je, da se bliža konec porodniških dopustov in hočemo-nočemo se srečanja pri najboljši volji v takšni meri in tako pogosto ne bodo dogajala. sajna začetku si še entuzijastičen, ampak potem te vsakodnevni ritem in opravila nekako odvrneta od tega. T je kruta resnica. Mi, ljubljana in okolica, smo nekaj filozofirale (no pravzaprav sem to filozofirala sama z mislim da janjo), da bi se vsaj 1x na mesec dobivale. Tako, posamezno, pa ste pri meni doma vse več kot dobrodošleuser posted image .

ok, zdaj pa grem počasi spat. Menda je tudi danes bila ponekod točauser posted image . Jaz pa ljubim spanje ob poslušanju dežja in grmenja...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: Desetke007 part 4
24.8.2008 1:07:11   
janja
No, da še jaz nekaj napišem. Na srečanju mi je bilo mega. Edino Urban je zadnje čase mali sitko (ne vem a ga dajejo zobje - Klaudia za seznam imamo nov zobek 7.) Se je pa na trenutke kar ujel in lepo igral. O Andražu pa raje ne bi. Že na začetku se je ogrel za obe punci - Živo in Anjo. Pol je pa prišel do mene samo, ko je bil lačen in žejen.

Vesela sem, da sem spoznala nekaj novih, pa seveda srečala stare oktobrčke in njihove starše. Opazila sem, da imamo vsi tako lepe otročke - zdaj bodo kmalu že malčki in prvi bodo že kmalu zakorakali v vrtec. Tudi jaz ne vem, kdaj so tako hitro zrasli. Pa tud starši ste vsi super. Tako da predlagam, da v bodoče za RD naših malčkov organziramo take piknike in zabave. Lahko pa se dobimo tudi med letom, npr. pred novim letom. Itak pa mislim, da bodo postala vsaj enkrat mesečno regionalna srečanja naša stalnica.

Klaudia - meni je tudi sumljiva tako velika razlika med računom in plačili. A da je za aperitive potem popustil? Čudno. Saj pravim, v bodoče katera se bo kdaj koli menila za kak piknik, naj se zmeni, da se pijača naroča in plačuje sproti. Mislim, da so le tako računi čisti. Sicer pa mi nismo spili veliko, ker sem imela vodo s sabo. Je pa moj v tistih pol ure (ko je bil prisoten) spil en špricer, jaz pa sem spila kozarec soka in coca cole (nekje 3/4 kozarca), ter Andraž kozarec coca cole. Plačali smo 36 €, kar se mi zdi čisto realno.

No, zdaj grem pa spat. Danes niti ni moj dan - pa ne zaradi piknika, ampak zaradi ene druge zadeve. Pa ne bom vam težila še s tem.

NOČKO


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: Desetke007 part 4
24.8.2008 8:13:19   
*pikijakob*
IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

ok za tiste ki niste bile zraven hitro eno skupinsko za pokušino. samo se vidi, da so naši malčki in malčice že čisto prehitri, da bi se jih dalo uloviti vse v eno fotko user posted image

user posted image


Ja pa ta moder avto smo izgubili user posted image pa ravno par dni star.


_____________________________

Otrok je bitjece, ki naj bi mehčal trda srca.

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: Desetke007 part 4
24.8.2008 9:34:33   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI


lane31 - lepe fotke, Aneta je taka babnica, ful luštna in  se mi zdi da ti čisto podobna!!


Si iščeš snahico user posted image user posted image
Mi pa že od 7h ouf ........se sploh ne čudim ko je včeraj skoraj cel dan spala - celo vožnjo tja in nazaj ,pa še tam uro in pol .....vse skupaj je bila v celem dnevu 5h budna ,pa še to prej manj kot več



_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: Desetke007 part 4
24.8.2008 9:39:11   
drobižek
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: drobižek

2ursae - mislim, da sem te danes videla v baby centru s celo družinico. Saj poznam te ne, samo iz slikic. Sem pa 99.9%, da si bila ti.V kleti pri avtosedežih. Mi smo ga danes kupili - Romerja. Je drag, ampak v primerjavi z ostalimi veliko bolj udoben za otroka.



ja, smo bili mi user posted image . A danes ste kupili? Se je splačalo, ne user posted image . Jaz sem še vedno kar mal jezna na okoliščine - mi smo sedež kupili že v sredo, danes smo ga le prinesli zamenjat, ker smo se odločili za drugega - in seveda, akcija za nas ni veljala user posted image , plus, da smo doplačali 49€ (smo vzeli boljši sedež), kar pomeni, da smo za las sfalaili bon za 10€. Mart user posted image user posted image user posted image . če bi prej vedela, da bo danes akcija ... pišuka (saj bi rekla kaj bolj krepkega, pa ne smem user posted image )user posted image .


NO, saj sem te hotela pozdravit, pa raje nisem, ker nisem bila čist ziher, pa da ne bi  smotana izpadla.....to je pa res škoda, da ste že v sredo kupili....saj mi smo pa sedež nameravali v bližnji prihodnosti kupit, pa sem šla v petek na spletno stran od BC, pa sem videla, da za vsakih 50 eurov nakupa dajo bon za 10 eurov, pa sem predlagala, da gremo v soboto pogledat pa še ravno mimo smo šli....tako da smo na profitu za 50 eurovuser posted image ZA ta denar bomo pa kupili prevleko za sedež in prenosno posteljico, ki je zdaj v akciji za 27 eurov (za k babici). Kateri sedež ste pa vi vzeli?





(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Ganljiv poklon mamicam nedonošenčkov
Ob materinskem dnevu so mamice nedonošenčkov v ljubljanski porodnišnici razveselili s knjigami Junaki prvega nadstropja ...




Dečkova mama.
пеперутка16

Ste fantov penis/mošnjo/kurca obrnili navzgor, preden ste jih povili? In če ste, zakaj?