|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:21:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Noben pa nima pojma kje..pri meni kot pri njem ne moreva v hotel tudi ne je predaleč pa nimava dosti časa.Če bi kje v naravi se bojim kaj,če kdo pride.Meni je tole prvič tako,da res nevem kako in kje.
Prosim za ideje.user posted image user posted image



Mar nista že sama ugotovila?  NIKJEEEEEEEEEEEEEEEEEEER! Ne naredi neumnosti, ki jo boš obžalovala in te bo spremljala celo življenje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:22:38   
ženska
Več pa bomo pisali takrat, ko bo na partnerskih odnosih tožila o svojem problemu. Ni ne prva, ne zadnja.



tožila user posted image  tožilauser posted image user posted image user posted image user posted image  tožila user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:28:44   
TRIŠ
Joj lepo te prosim ne spuščaj se v touser posted image .Svoje prijatelje in moža boš izdala zaradi sexa.Ne bom obsojala ker sem mnenja če nimaš o človeku povedati nič lepega bodi raje tiho.Prosim še enkrat razmisli in pomisli na svoje otroke in na njegove, ki lahko ostanejo brez očetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:39:38   
Anonimen
me kar stisne ko berem tole željo po sexu, Tudi jaz sem ostala sama, ko se je začel mož gonit z eno babo, ki se mu je začela ponujat. Vsepovsod se je nastavlajala in mene osirala naokoli kako sem zanič žena. Potem se je odločil ZANJO in kaj je dobil? brco v rit po treh letih, ampak najin zakon je razpadel, otroka sta razdvojena in še kup zajebancij na račun NJE, ki je videla samo denar, jaz pa skrb za otroke, ker v denarju ni sreče. 
Prej ko slej ob takih bedarijah nastradajo otroci.

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:42:42   
Anonimen
Ni je večje sreče kot imeti čisto vest. Kako potem pogledati v oči otrokom? Kaj, če te nekoč vprašajo, mami, si prevarala kdaj atija? Kaj, če te to vpraša mož? V razmislek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:47:01   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ni je večje sreče kot imeti čisto vest. Kako potem pogledati v oči otrokom? Kaj, če te nekoč vprašajo, mami, si prevarala kdaj atija? Kaj, če te to vpraša mož? V razmislek.


se podpišem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:48:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ma ne bit tako pametne ene kot,da se vam kaj takega ne more zgodit ali se vam že ni.Sam priznala nebo nobena kje pa vse ste zveste vse ljubeče žene.user posted image user posted image


sicer se mi odkar sem poročena še ni zgodilo kaj podobnega, ampak ko sem bila še bila v zvezah pred možem, sem večkrat prišla v skušnjavo in ugotavljala, da je tisto drugo mogoče ljubezen - ja, smo krvavi pod kožo in se lahko zaljubimo. Ampak od nas je pa odvisno, ali se bomo v to spustili in postavili na kocko vse ostalo in prizadeli svoje drage, ali pa bomo tisti zaljubljneost prebrodili in ostali zvesti svojemu dragemu in ne razdirali zvez in družin.
Tako da te imamo pravico obsojat, ker dejansko nameravaš varat in povrh vsega se ti to zdi še normalno. Najbrž želiš še, da ti malo zaploskamouser posted image

Ja in imava otroke oba pa kaj.


No, tole je pa  za bruhat in vsekakor za obsojat. Ok, ženske imajo otroke in se zaljubijo v moške, ki niso njihovi očetje. Potem se celo odločijo, da bodo varale svoje može in za povrh rečejo še: "imava otroke oba pa kaj"user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:53:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

.....moreva v hotel tudi ne je predaleč pa nimava dosti časa.


A pol mislita po zajčje? Kaj pa če se sprimeta?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
16.6.2008 12:57:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
16.6.2008 12:58:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kje sexat
16.6.2008 13:01:28   
Anonimen
Sem se spomnila enga primera, za katerega se je govorilo daleč naokoli, da ti pa so prava družina. Potem zvemo, da sta se ločila. In naposled zvemo tudi zakaj. Mož je nepričakovano prišel domov in.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kje sexat
16.6.2008 13:45:44   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

V avtu
na lovski preži v gozdu
v kakšni zapuščeni hiši
v službi
na wc-ju v gostilni


matr sem sprevržena danes user posted image .

Aja, pa najboljše je, da se ne spuščaš v to, no.



Khm, kaj delajo izkušnje. user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kje sexat
16.6.2008 13:54:21   
tanikaa
Kaj pa če tvoj partner in partnerica od ljubimca čutita tudi medsebojno privlačnost? Razišči to smer, pa se bo veliko problemov rešilo naenkrat. En tedn boš z možem, en teden pa z ljubimcem, tvoj mož pa z ljubimko. user posted image  In tak marsikateri problem odpade. Mogoče je. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kje sexat
16.6.2008 13:56:00   
angel_rebelde
Zelo zanimivo. Ker punca ne razkrije svojega nicka, ste takoj skočile v luft in jo obsojate. Kadar pa piše kaj takšnega punca, ki piše pod svojim nickom, ste pa tako oh in sploh ljubeči in ji celo svetujete. Ve mnenja menjavate bolj ko svoje spodnje hlačke resnično. Najlažje je obsojati, seveda. Ste pa res nestrpni. 

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kje sexat
16.6.2008 14:05:26   
tanikaa
A_r, globoko vdihni in izdihni. Pa parkrat ponovi vajo. Človek se veliko bolje počuti. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
16.6.2008 14:06:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kje sexat
16.6.2008 14:09:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

En tedn boš z možem, en teden pa z ljubimcem, tvoj mož pa z ljubimko.


Kot v uni oddaji Menjam ženo. user posted image


Ne vem. Nisem gledala. Samo mislim pa čist resno. No, to glih ne, da bi živeli en teden tu, en teden tam. Samo je pa čisto možno, da tudi ostala dva čutita kaj podobnega in se spopadata z istimi prostorskimi problemi. In v tem primeru se stvari tak čisto enostavno rešijo. Mislim, saj če človek dobro razmisli, verjetno je tudi to mogoče. Ne vem, običajno verjetno ni glih, mogoče pa je.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kje sexat
16.6.2008 14:19:58   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Kako potem pogledati v oči otrokom? Kaj, če te nekoč vprašajo, mami, si prevarala kdaj atija?

-------------------------
Jaz definitivno ne bi odgovarjala na taka vprašanja otrokom, možu da, ne pa otrokom. Čeprav so, seveda, vpleteni.


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kje sexat
16.6.2008 15:20:05   
nuala
Lahko bi najela majhno stanovanje oz. garsonjero in se tam sestajala z njim kadarkoli bo pač naneslo.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kje sexat
16.6.2008 15:31:15   
Anonimen
Jaz pa te razumem... Tudi meni nekdo meša glavo in jaz njemu, pa sva oba vezana in z otroci. Samo nisva še tako daleč in upam da bom imela moč, da tudi ne bova. Vem, da potem ni poti nazaj in tudi naprej je ni, to je ironija...
Upam da boš našla idealen prostor in da ti bo user posted image , ter da bo potem tudi pot naprej...

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kje sexat
17.6.2008 6:21:14   
Anonimen
Hvala za takšne in drugačne odgovore vendar sva se po včerajšnjem daljšem pogovoru odločila,da pustiva stvari zaenkrat take kot so,ker gremo skupaj na dopust in nočem,da kaj pokvari vse skupaj.Saj se nobenemu ne mudi oziroma gre le za sex.Naj čas prinese ali odnese svoje,kap pa,če spoznava v kretkem,da to ni to kar misliva zdaj pa naju mine.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kje sexat
17.6.2008 7:13:49   
srki
Ti se losaj svojega moža, on žene, pa se ne bosta pred nikomer in ničemer rabila skrivat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kje sexat
17.6.2008 7:36:21   
puncica
o marička celo na dopust greste skupaj, uh, tole mora bit pa zanimivo vse skupaj. Nočem moralizirat ampak vseeno upam da spregledata da to ni način, kar zdaj delata.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kje sexat
17.6.2008 7:37:19   
Volga
Čistunke.

in končno se lahko strinjam z zadnjim Rožičinem odgovorom, da na tovrstna vprašanja otrokom nimaš kaj odgovarjat oz. otroci nimajo kaj postavljati taka vprašanja.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kje sexat
17.6.2008 7:39:26   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala za takšne in drugačne odgovore vendar sva se po včerajšnjem daljšem pogovoru odločila,da pustiva stvari zaenkrat take kot so,ker gremo skupaj na dopust in nočem,da kaj pokvari vse skupaj.Saj se nobenemu ne mudi oziroma gre le za sex.


Če potrebuješ ideje, kje sexat na morju...ti samo vprašaj....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




imena
luncaa

katero ime za punčko???

Kaja (31%)

Ela (45%)

Lia (24%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!